בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עד הקצה -

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 14 שנים • 26 ביולי 2010
בכוח, אני מודעת לביקורת שצריכה להיאמר נגד אורח החיים הפסיבי שלי.
אהמצעד היה רק דוגמה. הכוונה היא שאני עשויה לתת יד, אבל לא סביר שאקח על עצמי להיות זאת שמתחילה, זאת שלוקחת יוזמה וקמה ראשונה.

האם כך ראוי? לא יודעת. נראה לי שראוי שחלק יזמו וחלק ישתתפו. בדרך כלל יש מישהו שמתחיל לפני. לא יכולה לומר מה אעשה כשלא יהיה מישהו כזה.

אני מניחה שכשיהיה משהו שמספיק חשוב לי - אעשה את מה שצריך לעשות, ולא אקדיש מחשבה לכך שאני עושה מאמץ גדול. כמו שאני מכירה את עצמי, אני מוכנה לעשות כל קורבן למען משפחה וחברים, וכמעט שום קורבן למען החברה הכללית.

נראה לי שאני ממש לא מועילה לדיון הזה.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
לפני 14 שנים • 26 ביולי 2010
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 26 ביולי 2010
אני באופן אישי מרגישה שמגיל דיי קטן תמיד הייתי צריכה להילחם על דברים שאני מאמינה בהם .אחת הסיבות לכך היא שאני איך שהוא תמיד מוצאת את עצמי הולכת נגד העדר.
כבר בילדות בויקוחים עם סבא הייתי מוכנה לעשות הכול כדיי לעמוד מאחוריי מה שאני מאמינה בו,גם לחטוף על זה עונשיםicon_smile.gif
בחיי הבוגרים השתתפתי בכמה ארגונים לתרומה ופיתוח מודעות,לעבודה עם נואר במצוקה,אני תורמת באופן קבוע דברים שלי לארגונים שאני מאמינה בהם.
דואגת לפתח מודעות בנושאים שחשובים לי,כגון ,בריאות,חופש ביטוי,חופש המחשבה,כיבוד השונה,ועוד רבים אחרים.
תמיד הייתי מוצאת את עצמי מתעקשת על שויוניות ,ולא מוכנה לקבל הפליות שאין להם בסיס שנראה לי לגיטימי.
הולכת מתוקחת ,נלחמת ומתעקשת על זה עם מי שבעיניו הייה הכוח לקבל ולשנות את ההחלטה.
אני יחד עם זאת לא מאמינה בשינויים גדולים וגרנדיוזיים,אני מאמינה שהמלחמות הכי חשובות מתבצות יותר בשקט ,ובעבודה של חוט ומחט ,ולא בבום טראח.
החיים לימדו אותי שאיך שהוא אלה שיש להם המון זמן לדבר על זה ,בדרך כלל לא ממש עושים משהו בנושא,ואלו שעושים קצת יותר מדיי עסוקים בשביל לזיין בשכל.
אני תמיד מאוד בעד לקיחת יוזמה ,ואומרת שאם כבר לא יכולים לעזור ,תשתדלו לא לשים לי מקלות בגלגלים,כי שם אני יכולה להרוג בלי למצמץ פעמיים.
האם בעיניי זה עניין של משהוא קיצוני,ממש לא.
בעיניי זה עניין של לחיות לפי מה ואיך שאתה מאמין בו,ולא לתת לאף בנזונה או בת זונה לקחת ממני את הזכות המלאה למי ואיך שאני מרגישה בפנים.