לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלון נושא פרסים לנשלט

kiska​(מתחלפת){טרמינטור}
לפני 13 שנים • 25 באוג׳ 2010
underfoot כתב/ה:
לא ברור לי מהי האג'נדה פה. חינוך? עזרה בניסוח פניות? האם הסגנון של הפניה עצמה הוא הבעיה או שאולי הכוונה שמאחורי הפניה, האם החרמנים הקטנים ששטים פה קופצים על כל אישה כאילו היתה אי אליו הם יכולים להסחף ולהציל את נפשותיהם האובדות והטובעות בים של חרמנות גואה. האם מחפשים פה אהבה או סתם ריגושים בשקל.

חיפוש אהבה OUT
ריגושים בשקל IN icon_lol.gif
silde
silde • 25 באוג׳ 2010
אני חייב לומר שהשאלון הזה לא נשמע לי כל כך הומוריסטי, אם יש אנשים שמוצאים את עצמם בתשובות פה אז אני יכול רק לרחם עלייהם ואם הוא נועד להצחיק אז לא כל כך הבנתי .

אם הוא נועד "לעזור" לאנשים למצוא את הדרך לגשת וכן הלאה ...נו.. כבר ראיתי אי אילו פוסטים פה ובהחלט קראתי אי אילו פרופילים פה של נשים שבהם הן מבקשות שתספר על עצמך ולא רק תגיד "היי" ..אז נכון , רק להגיד "היי" זה באמת לא לעניין , אם הייתי אישה באתר הזה כנראה הייתי מסנן בטרוף גם כן אבל דחילאק. מה אנשים צרכים לפרוס את כל משנתם כשהם פונים לאישה פה ? גם זה נשמע לי מוגזם..כמה את כבר יכולה לקרוא על כל אחד ואחד שמחליט בשעת לילה מאוחרת לכתוב לך את כל הרזומה שלו מהתיכון ועד הלום ..

קשה פה אה

icon_wink.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
underfoot כתב/ה:
לא ברור לי מהי האג'נדה פה. חינוך? עזרה בניסוח פניות? האם הסגנון של הפניה עצמה הוא הבעיה או שאולי הכוונה שמאחורי הפניה, האם החרמנים הקטנים ששטים פה קופצים על כל אישה כאילו היתה אי אליו הם יכולים להסחף ולהציל את נפשותיהם האובדות והטובעות בים של חרמנות גואה. האם מחפשים פה אהבה או סתם ריגושים בשקל.

גם ריגושים בשקל אפשר לחפש תוך הקדשת מעט מחשבה לנסיונות השגתם ותוך הבנה של משמעות מעשיך. גם מי שרוצה לחוות ולא מעניין אותו בכלל אהבה, יכול להשיג את זה בקלות יחסית אם רק יתנהג באופן שלא מרחיק מעליו אנשים. מי שלא מצליח לו, הייתי ממליצה לו להקשיב לעצות. כי אפשר למצוא כאן כל מה שרוצים אם רק מפעילים קצת את הראש. למעשה, נראה לי מובן מאליו שאם אתה מנסה לעשות משהו ולא מצליח, אתה צריך לשאול מה אתה עושה לא נכון.

גם אני אגב עונה כמעט לכולם. פה ושם סיננתי כשהייתי קצרה בזמן, או כשזה היה קופי פייסט ממישהו שכבר פנה אלי באותה צורה בעבר, אבל משתדלת לענות לכולם, ומנסה לתת טיפים לפניה לאחרות בעתיד, במידה ויש רצון לשמוע. למזלי אני לא מקבלת מאות פניות ביום אז אני מצליחה להתמודד (הייתה הצפה כשרק הצטרפתי לאתר וגם כשרק עשיתי זהב לראשונה, אבל מאז זה לא יותר מאחת ביום).

חצי רוסיה, יישר כח נשמה טובה (בלי ציניות).
socken​(אחר)

Re: רק לא הבנתי

socken​(אחר) • 25 באוג׳ 2010
(לא מצטט לי יפה אזicon_smile.gif
אוויר לנשימה תהתה:
[על פי השאלון-
מה ההבדל בין נשלט שחי בסרט לבין שולט שחי בסרט?
שנייהם הרי חיים בצט ופונים לנשים באופן זה...]

לפעמים לא רק שאין הבדל אלא שמדובר בעצם באותו אדם עם אותו סרט (סוג ז' icon_exclaim.gif )
Shoko Slave​(נשלט)
לפני 13 שנים • 26 באוג׳ 2010
Shoko Slave​(נשלט) • 26 באוג׳ 2010
חח מצחיק השאלון הזה, קשה לי להאמין שחלק מהתשובות באמת אמיתיות
טוב בוא אני יענה על זה חח
קודם כל חשוב לציין שאני עבד לא 24 שעות, לא מחפש את זה לזוגיות, רק לסשן פה ושם
תשובות:
1,2- אני יתייחס לשני השאלות, הם קשורות אחת לשנייה, ברור שאני מסתכל בפרופיל ואז פונה, אם היא לא נראית לי בתמונה אם יש או בגיל, אז לא מתאים, וגם אם מבקשת לא לפנות אז לא פונה, אבל למרות שיש איזה משהו לא מובן, בהודעות פרטיות אני לא יכתוב לה אבל אם היא נכנסת לצ'אט אז מה? זה תקף גם פה? אולי דווקא בא לה עכשיו לדבר או משהו. צריך לציין..

3- פונה אליה רגיל, "שלום, ערב טוב, מה נשמע." פנויה לדבר?" ידבר קצת לפני על עיסוקים, וכאלה יראה לאן השיחה תזרום אולי בעצם מצאתי את הנפש התאומה שלי icon_smile.gif, אם לא זורמת, אז יגיע לעניין מהר.
קודם כל בן אדם ואחר כך הסטיות icon_smile.gif

4- ענתה ולא מעוניינת כי משוייכת, כמובן אחרי שהבהרתי לה שזה רק לסשן ולא משהו קבוע אז יעזוב אותה, ויחפש מישהי אחרת..

5- פעם הבאה שאראה אותה, לא ישלח לה הודעה, אבל אם היא לא ענתה לי בפעם הקודמת אז ינסה שוב אולי הייתה עסוקה, עדיין לא עונה, לא ישלח לה עוד הודעות,

זהו אלה התשובות, לא נראה לי יש לי ניקוד עליהם, אז נראה לי נכשלתי חחח
שיהיה המשך יום טוב
לילה לבן
לפני 13 שנים • 27 באוג׳ 2010
לילה לבן • 27 באוג׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:

גם ריגושים בשקל אפשר לחפש תוך הקדשת מעט מחשבה לנסיונות השגתם ותוך הבנה של משמעות מעשיך. גם מי שרוצה לחוות ולא מעניין אותו בכלל אהבה, יכול להשיג את זה בקלות יחסית אם רק יתנהג באופן שלא מרחיק מעליו אנשים. מי שלא מצליח לו, הייתי ממליצה לו להקשיב לעצות. כי אפשר למצוא כאן כל מה שרוצים אם רק מפעילים קצת את הראש. למעשה, נראה לי מובן מאליו שאם אתה מנסה לעשות משהו ולא מצליח, אתה צריך לשאול מה אתה עושה לא נכון.

יולי, לך זה נראה מובן מאליו, כי מה לעשות, את אדם חושב... ובגלל זה גם מלכתחילה לא היית פונה באופן הזה שכולנו מכירות פה. ביצה-תרנגולת, או תרנגולת-ביצה?

יולי Yuli כתב/ה:

גם אני אגב עונה כמעט לכולם. פה ושם סיננתי כשהייתי קצרה בזמן, או כשזה היה קופי פייסט ממישהו שכבר פנה אלי באותה צורה בעבר, אבל משתדלת לענות לכולם, ומנסה לתת טיפים לפניה לאחרות בעתיד, במידה ויש רצון לשמוע.

ונראה לך שזה עזר? אני הרבה פעמים הערתי, הרבה פעמים ניסיתי להמליץ על דרך אחרת... אף פעם ההערות לא התקבלו בברכה, ההמלצות לא אומצו, ואני לא רואה טרנד של שינוי כלשהו בפניות. לעומת זאת, אני כן רואה הרבה מרירות כלפי שולטות וכלפי נשים בכלל... ותיאוריות ש"מותר" לנו להיות סנוביות, ביצ'יות, או כינויים אחרים פשוט בגלל עניין הביקוש/היצע.

אני כבר לא טורחת. בחיי שלא.
למרות שזה היה משמח אותי מאוד אם תרבות הדיבור פה (בפרטי וגם בציבורי) היתה עוברת איזה מייק-אובר.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 27 באוג׳ 2010
גם אותי. אבל כל מה שאני יכולה לעשות זה להתבטא בעצמי כמו שאני רואה לנכון.
לגבי הטיפים - כשאני מסרבת בנימוס, אני בדרך כלל שואלת אם מעניין אותו מה בדיוק גורם לי לסרב. לפי התגובה אני עונה בקצרה, או מפרטת אם היו שאלות מנחות. כמובן שיש כאלה שבכלל לא עונים לי על השאלה, אז שיהיה להם לבריאות.

אבל היי, ככה זה. כל אחד מחפש משהו אחר. אי אפשר שכולם ימצאו חן בעיני icon_smile.gif זה ככה בכלוב בדיוק כמו שזה בכל מקום אחר. מוץ, תבן וכל זה.