אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם תיתכן השפלה אמיתית בזוגיות ארוכה ואינטנסיבית?

מיתוסית​(שולטת)
לפני 13 שנים • 1 באוק׳ 2010
מיתוסית​(שולטת) • 1 באוק׳ 2010
איכשהו נראה לי שיסוד של השפלה הוא תנאי הכרחי ליחסי שליטה (לא כולל קשירות וSM שיכולות לבוא בלי שליטה בכלל).
הרי עצם זה שיש "שולט" ו"נשלט", מלכה ועבד, אדון ושפחה... כבר שם את הצד הנשלט בעמדת נחיתות או השפלה.
איך יכולים להיות יחסי שליטה אמיתיים (כלומר כחלק מהמשחק שלנו) ללא השפלה? איך אני יכולה להרגיש שהוא שולט בי באמת (בזמן הסשן, כמובן) כשאני מרגישה כמעט כל הזמן שאנחנו שווים?

אני מניחה שביחסי שליטה שנפגשים מידי פעם והעיקר הוא הסשנים, הרבה יותר קל לעשות את הניתוק הריגשי הזה, לחוש את תחושות הערצה (אלו שאינן קשורות להערכה ואהבה כמו אצל זוגות), תחושת ההשפלה... ואז בעצם... האם הסשן מתמצה בעצם רק בכאב, פקודות וקשירות בלי הערך המוסף של הפן הריגשי של רגשי העליונות/נחיתות (לא התכוונתי למילה בעלת הקונוטציה השלילית, אני פשוט לא חושבת על מילה אחרת שתדגים את זה)?
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 13 שנים • 1 באוק׳ 2010

מושפלת, מושפלת? על אמת?

פרלין​(נשלטת){ש} • 1 באוק׳ 2010
לא.
לא ממש.

אבל גם כשלא היה לי בן זוג אני לא בטוחה שחיפשתי להיות ממש מושפלת. כשהרגשתי ממש מושפלת, זה צרב, לא גירה. זה העליב ובדר"כ הייתי מקפלת את עצמי ופשטו הולכת משם.

אבל כן, במסגרת המשחק הוא מצליח להשפיל אותי. בדרכים שלנו. הוא מכוון למקומות אחרים, קצת יותר מתוחכמים, אני מניחה. אבל בשבילי השפלה זה הלחם והחמאה של הבדסמ. זה מה שהופך את כל העניין לכל כך סקסי, כך שמראש אני מוכנה (מחכה ומצפה) להיות מושפלת. זה בטח מקל על העניינים, מקל על ההשפלה-הלא-ממש-משפילה שלנו. ההשפלה-שיורדת-בגרון-בקלות. השפלה של אנשים אוהבים, כי הרי בסופו של דבר גם הוא נחרד למחשבה שהוא באמת ובתמים יפגע בי.
אישה קצת אחרת​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 2 באוק׳ 2010
כתב Brave Dwarf
אני לא חושב שזה העיקר. אני חושב שזה ניואנס. ואני גם חושב שלניואנס הזה מקושרים המון עיקרים.

נכון, זה ניאונס אחד, שאפשר לממש עד הגבול שרוצים,

אולי לפני הכול צריך להגדיר מה היא השפלה עבורך או עבור כל אחד מאתנו כי ברור ששם נמצא הבדלים לא קטנים
אישה קצת אחרת​(נשלטת)
כחולית כתב/ה:
איכשהו נראה לי שיסוד של השפלה הוא תנאי הכרחי ליחסי שליטה (לא כולל קשירות וSM שיכולות לבוא בלי שליטה בכלל).
הרי עצם זה שיש "שולט" ו"נשלט", מלכה ועבד, אדון ושפחה... כבר שם את הצד הנשלט בעמדת נחיתות או השפלה.
איך יכולים להיות יחסי שליטה אמיתיים (כלומר כחלק מהמשחק שלנו) ללא השפלה? איך אני יכולה להרגיש שהוא שולט בי באמת (בזמן הסשן, כמובן) כשאני מרגישה כמעט כל הזמן שאנחנו שווים?

אני מניחה שביחסי שליטה שנפגשים מידי פעם והעיקר הוא הסשנים, הרבה יותר קל לעשות את הניתוק הריגשי הזה, לחוש את תחושות הערצה (אלו שאינן קשורות להערכה ואהבה כמו אצל זוגות), תחושת ההשפלה... ואז בעצם... האם הסשן מתמצה בעצם רק בכאב, פקודות וקשירות בלי הערך המוסף של הפן הריגשי של רגשי העליונות/נחיתות (לא התכוונתי למילה בעלת הקונוטציה השלילית, אני פשוט לא חושבת על מילה אחרת שתדגים את זה)?

במערכת יחסים שקיים BDSM יש הבדל במעמד שכל אחד, זו מערכת יחסים ( ככה אני רואה אותה)

הדדית אך לא שיוויונית, את חושבת שאם את לא מושפלת אז אין בקשר שליטה? דרך ה BDSM
בקשר נכון נוגעים ומגיעים למקומות שבקשר ונילי אין כמעט אפשרות להגיע, זו דעתי כמובן.

במה בעצם את מתלבטת ?
כלבלב אנושי
כלבלב אנושי • 2 באוק׳ 2010
לדעתי זה נושא חשוב ומורכב.

מבחינתי, יש מימד שונה בין השפלה ע"י מישהי שאני מכיר/מוקיר, למשל - אישתי,
לבין מישהי שאיני "גר" עימה.

אני בחור "חזק", ואישתי (אם וכאשר) שולטת עלי "רק" במיטה..בחדר הסגור...
וכך יוצא שאחרי האקט/סשן, אני חוזר לשלוט...

אני יודע שמישהי אחרת שתשלוט עלי,
והקשר ביננו יתחיל כקשר של שליטה,
שאני יודע מקומי ומודע למקומה,
השליטה תיראה/תיעשה בצורה שונה בתכלית.

בכל מקרה זה נושא/סוגיה מרתקת.

שתהייה לכולנו שנה טובה !!!
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 2 באוק׳ 2010
כחולית כתב/ה:

לו הייתי קורא את זה לפני עשור, הייתי מחבק אותך ומודה לך על כי כתבת את מה שאני מרגיש. כי אז, בפעם ראשונה נתקלתי במצב בו היא לא הרגישה מושפלת. אני אפילו זוכר את המילים שלה "ואיך ארגיש מושפלת מכך שאני מענגת אהוב?" באותה שניה הרגשתי שסורס לי ה BDsM. אבל היום אני מרגיש אחרת.

היום אני גם לא מסכים שנשלט נמצא במקום נחות, כפי שאמרת, כחולית. איזה מן מקום נחות זה בו האדם עושה את מה שמענג אותו ומממש את רצונותיו? גם כאשר הנשלט עושה למען השולט, הוא בעצם מממש את עצמו. השולט הוא בדיוק אותו כלי בידיו של הנשלט כפי שהנשלט הוא כלי בידיו של השולט. הנשלט אינו שבוי חסר אונים שעובר מסכת עינויים מידיו של השולט אלא פרטנר שווה ערך ומרכיב הכרחי באינטראקציה BDsMית. מה שמתרחש בין שולט לנשלט מבוסס על הידוד / יחסי גומלין בין שני כוחות השווים זה לזה בגודלם גם אם מנוגדים בכיוון.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 2 באוק׳ 2010
אישה קצת אחרת כתב/ה:
כתב Brave Dwarf
אני לא חושב שזה העיקר. אני חושב שזה ניואנס. ואני גם חושב שלניואנס הזה מקושרים המון עיקרים.

אולי לפני הכול צריך להגדיר מה היא השפלה עבורך או עבור כל אחד מאתנו כי ברור ששם נמצא הבדלים לא קטנים

אז זהו שהתכוונתי לומר (ונדמה לי שגם כחולית), שההשפלה אינה תלויה בפעולה עצמה או לפחות לא רק בפעולה עצמה אלא גם באדם ה"משפיל". ולכן אין זה חשוב מה אני מוצא משפיל ומה לא. אם אישה זרה שאינה נעימה לי פיזית תתישב לי על הפנים, אני ארגיש מושפל וקרוב לוודאי אקיא למרות שגן עדן אליו אני מתכוון להגיע מורכב מזיליון נשים שנעימות לי פיזית ואישור מאלוהים לרדת לכל אחת. (-:

גם אני, כאשר אני מבצע פעולות שעשויות להתפס כמשפילות על ידי אחר, אני מבצע אותן כדי לענג את זו ששלי, אחרת הייתי תופס נשים ליד כספומט, גורר אותן לחורשה קרובה ומבצע בהן את זממי. כאדם בו שוכנים שניהם (האנס והאוהב) ולחלוטין לא בשלום אני מבין היטב את ההבדל. במקרה הראשון היא לא יכולה להרגיש מושפלת (לדעתי), אך כן להיות מושפלת במקרה השני.
שלגי
שלגי • 2 באוק׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
אישה קצת אחרת כתב/ה:
כתב Brave Dwarf

אז זהו שהתכוונתי לומר (ונדמה לי שגם כחולית), שההשפלה אינה תלויה בפעולה עצמה או לפחות לא רק בפעולה עצמה אלא גם באדם ה"משפיל". ולכן אין זה חשוב מה אני מוצא משפיל ומה לא. אם אישה זרה שאינה נעימה לי פיזית תתישב לי על הפנים, אני ארגיש מושפל וקרוב לוודאי אקיא למרות שגן עדן אליו אני מתכוון להגיע מורכב מזיליון נשים שנעימות לי פיזית ואישור מאלוהים לרדת לכל אחת. (-:

גם אני, כאשר אני מבצע פעולות שעשויות להתפס כמשפילות על ידי אחר, אני מבצע אותן כדי לענג את זו ששלי, אחרת הייתי תופס נשים ליד כספומט, גורר אותן לחורשה קרובה ומבצע בהן את זממי. כאדם בו שוכנים שניהם (האנס והאוהב) ולחלוטין לא בשלום אני מבין היטב את ההבדל. במקרה הראשון היא לא יכולה להרגיש מושפלת (לדעתי), אך כן להיות מושפלת במקרה השני.

ההשפלה היא בעיני המתבונן.

כשהוא כל כך קרוב אלי, שום דבר שאני עושה איתו ועבורו - אינו באמת משפיל. לעיתים אני מרגישה "למטה", אבל זו תחושה שונה לחלוטין מהשפלה.

ההבדל, כמו תמיד, בעיני כמובן, הוא בהקשר ובקשר.

ואגב, מה יש לך עם כספומטים גמד?
queen of songs​(אחרת)

השפלה בזוגיות

queen of songs​(אחרת) • 2 באוק׳ 2010
השפלה היא נושא בלתי מובן ורדוף בסטריאוטיפים דווקא בקהילה נונקונפרמיסטית
אצל פרטים המבקשים שיקבלו את השונות שלהם .
לעצם העניין השפלה היא אחת הדרכים המעולות לחיזוק הכניעות אצל הנשלט , כאשר היא
נוגעת בטריגרים נפשיים חזקים , נכנסת לראש ובעצם הא כמו סקס של המיינד ומשם עוצמתה.

רעיונות יכולים להיות שליטה באמצעות הקצבת כסף חודשית נמוכה לנשלט , במיוחד שעושים זאת מול הפקידה בבנק , ושכל בקשה לחריגה מן התקציב תלויה בצד השולט .
לשלוח את בן הזוג לעבודה בלבני נשים מתחת לבגדיו הרגילים באופן קבוע , לגרום לו לשרת אותך
בפני חברה טובה שלך וכן הלאה כיד הדמיון היצירתי.
כל הרעיונות ישימים לשני המינים יהא מי שיהא הצד הדומיננטי.

השפלה כחלק ממערכת יחסים BDSM זוגית נפוצה אצל רבים מהזוגות המשלבים שליטה ואהבה
וגורמת לסיפוק ולחיבור בין בני הזוג כשנעשית תוך תקשורת בונה וכנה.