שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נמאס מהחובבניות של מנהלי ליין הספייס במועדון מקסים

underheel
לפני 13 שנים • 16 באוק׳ 2010
underheel • 16 באוק׳ 2010
אתה משמיץ בצורה די מחפירה לגבי היחס שלהם לבליינים.
אבל ההתרשמות שלי היא אחרת.
ביום חמישי אני לא זוכר שראיתי מישהו במסיבה בלי דרס קוד. אם היה אחד בודד, אז הוא היה אחד בודד והוא בהחלט לא בלט בקהל.
כמו כן, ביום חמישי היו ספות חדשות, וצבע חדש, כך שלהגיד דווקא הפעם שהם לא משקיעים זה מצחיק.
ואם אתה כל כך ממליץ על הדאנגן, אז לדאנגן החדש היו בהתחלה בעיות עם המזגנים. כנגד, במקסים, דאגו בתחילת הקיץ -- כשלא היה דאנגן ולא היתה תחרות -- לציין איך הכניסו מזגנים חדשים.
וחוץ מזה יש גם דרך להתבטא. אפשר רק להתרשם מאיך שאתה התבטאת בשרשור הזה. אולי ראו אותך וכמו שלל"ג אמרה באו לשוחח איתך כדי לראות אם אתה יודע לאן הגעת. ואתה אולי יודע, ואולי אתה כאן בכלוב מ 2007, אבל ענית בסגנון דיבור שלא לעניין והגיעו למסקנה שבליינים רבים עלולים להפגע אם תוכנס.
כל פוסט נוסף שלך פה רק מצדיק את המנהלים יותר.
ג'וניור
ג'וניור • 16 באוק׳ 2010
איר כתב
"כאמור , מאז הפסיקה ליין הספייס גובה תשלום שווה גם לגברים וגם לנשים .
ליין הספייס עובד לפי החוק ! בין אם זה מוצדק ובין אם לא" (ציטוט איר)

שאל ג'וניור
האם אתם עושים סלקציה בכניסה? לא קיבל תשובה אז אבל קיבל היום

והתשובה היא: עושים סלקציה אבל לא מפרסמים שעושים סלקציה כי אסור לעשות סלקציה ואם מקפידים על החוק
זאת בעיה
טריסר

תגובה ל underheel

טריסר • 16 באוק׳ 2010
אני אגיב לך, לא מפחד להגיב ולא מפחד מדעות של אחרים.
אני לא מפאר שום מקום אחר ספציפי, ציינתי את 2 החלופות הקיימות.
עוד לא הבנתי מה הכוונה שלך היתה בזה שציינת שאולי אני רשום בכלוב מ 2007? אני מתחזה? באותה המידה אולי אתה אתמול עשית פעם ראשונה מנוי זהב?..
חמוד, אני מכיר את הקהילה עוד לפני שאתה בכלל הכרת אותה, שמרתי מרחק ועדיין שומר מרחק. כשאני מחליט לבוא למסיבות, כמובן מהסיבות שלי, אני פועל לפי הנהלים, נרשם ושומר על דרס קוד. אבל... כשאני נתקל ביחס מכפיר ומזלזל מצטער אני לא מתכוון לשתוק כמו רוב חברי הקהילה, אנ לא תביש ולא מפח שידעו מההכינוי שלי ומה אני חושב. אתה יודע המה אנשים פנו ואמרו ילי שאני מבזבז אנרגיה על דבר כזה פשוט?.. בעיני זה לא.. אני הפכתי עולמות להגיע ביום חמישי, אני הזמנתי חברים לבו למסיבה הזאת, הם שילמו כסף למוניות להגיע לת"א ואנחנו נתקלנו בסירוב המגעיל להכנס בטענה שאנחנו חבורת גברים .
בושה בכלל שאת עוד כותב את מה שאתה כותב אבל זאת זכותך ואני כבד. תוציא את הראש שלך מחול , תן למוח טיפה אויר ואז תחשוב שוב על הדברים שרשמתי ואולי אבל ממש אולי תבין על מה מדובר כאן.
underheel
underheel • 16 באוק׳ 2010
השימוש ב "אולי" לא היה בכוונה להציע שאתה מתחזה.

זו דרך מקובלת בעברית להציג סיטואציה היפוטית מורכבת. במקום להגיד:
אולי:
א. אתה יודע לאן אתה בא
ב. אתה רשום מאז 2007
ג. אבל, אתה התבטאת בצורה לא לעניין למנהלים והם הגיעו למסקנה שלא מתאים להכניס אותך.

אומרים: "אולי אתה יודע לאן אתה בא, ואולי אתה רשום מאז 2007, אבל וכו'"
ה"אולי" מתייחס לכל הסיטואציה כולה, לא למשפטים הספציפיים שלה בנפרד.

עד כאן שיעור בעברית.

מוסר השכל: דבר יפה, ותתקדם יותר רחוק. אולי אפילו לתוך המסיבה שהשקעתם בה כל כך כדי להגיע אך פספסתם בגלל סגנון דיבור שלא לעניין.

עכשיו שיעור בהסטוריה.
אני בספק רב מאוד שאתה מכיר את הקהילה עוד לפני שאני הכרתי אותה.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 16 באוק׳ 2010
למה אתה חושב שיש לך את הלגיטימצייה להעביר לנו שיעורים במגוון מקצועות תוך שאתה שם ללעג
תגובות של חברים אחרים ,אני בנתיים לא נכנס לנושא השרשור ,נתחיל בזה שתסביר לי ..
Ultra Violet

סתם תזכורת...

Ultra Violet • 16 באוק׳ 2010
כי נורא שעשע אותי שהתלוננת על הבחור שנכנס עם חולצה אדום לבן ומכנס כחול. נושא הערב היה "מסיבה אמריקאית" והדרס קוד כלל את צבעי דגל ארה"ב. אז פעם הבאה שאתה מתלונן ודא עובדות.
ובנוסף טריסר, הבנו שאתה מת על הדאנג'ן, או אולי אפילו יש לך אינטרס כלשהו. מה שכן, העובדה שאתה נכנס לפורום ומלכלך על הספייס ומהלל את הדאנג'ן רק גורמת לאנשים לכמוני להרגיש יותר טוב עם זה שאנחנו הולכים לספייס, כי אם רמת האנשים שהולכים לדאנג'ן היא כזו שבכל פעם שאני נכנסת לפורום אני רואה אותכם מלכלכים פה כמו ילדים בני 4... זו לא החברה שאני רוצה להסתובב בה. ליין הספייס מרים הפקות מקסימות וממה שראיתי עד היום (ואני שם כבר מספיק זמן...) מתייחס לאנשים בכבוד כל עוד אין סיבה להתייחס אליהם אחרת. אז אולי קרתה פאשלה כלשהי עם זה שלא יכלו לעדכן לגבי הנוהל החדש, אבל אף אחד לא מושלם. קל לבוא בטענות, אבל אני רוצה לראות אותך מצליח להפיק את המסיבה המושלמת בלי שום תקלה ושבה כולם ללא יוצא מן הכלל יצליחו להנות מהכל. זה בלתי אפשרי.
בנוסף, אני רוצה להגיד כל הכבוד למנהלי הליין על שהחליטו לא להכניס קבוצות של גברים או גברים בודדים שאינם שייכים או אינם מוכרים כחלק מהקהילה. זה רק מראה לי שוב שהם עושים מאמצים לכבד ולהגן על הנשים בקהילה שלא פעם נאלצות לסבול הטרדות או הצקות מאנשים שמגיעים למסיבות או אירועים של הקהילה בלי שום הבנה לאן הם מגיעים ובדרך כלל מכיוון מחשבה של "היי, הבחורות פה בטח זורמות". בתור מישהי שלא פעם נאלצה להתמודד עם גברים שמגיעים ולא מבינים שלא זה לא ושלגעת בי בלי אישור זה לא דבר מקובל, אני אומרת למנהלי הליין - תודה ויישר כוח.
אז את הלשון הרעה שלך ואת האינטרסים העקומים תיקח למקום אחר. מי מאתנו שפוקד את ליין הספייס ומכיר את המסיבות המעולות ואת הנפשות הפועלות לא ישנה את דעתו בגלל שאיזה אדיוט משועמם החליט ללכלך בפורום כי אין לו חיים.
מאחלת לך שבוע טוב ושתהיה בנאדם.
טריסר

הפרצוץ האמיתי של חברי הקהילה

טריסר • 16 באוק׳ 2010
עושה רושם שכל זה הופך למשהו יותר טוב מרגע לרגע.. הוצאת את הפרצוף האמיתי של "הקהילה"... ואדבר אלייך אישית ולא אכליל Ultra Violet.... את בחורה רדודה שנאחזת בכלום. אולי אצלך הכל טוב ותמיד גם שדופקים אותך את מחייכת. ציפיתי לתגובה כמו שלך, אלו התגובות שתמיד חברי הקהילה יודעים לספק.
אולי באמת צריך למספר אותכם חברי הקהילה ורק אתם תכנסו למועדון הזה.
אז לא הספיקו לעדכן.... כמה נוח להגיד דבר כזה.. לא נורא .. שום דבר בחיים לא מושלם....... כנראה שבמשך 27 שנה לא הספקת להגיע לתובנות על החיים או שלא הצלחת וזה בדיוק כמו בסופר.. אם מחיר זול יצויין על האריזה זה מה שאתאישית דרשי לשלם.. ולא תהיה "נחמדה" ותציעי לשלם את מחיר היקר שמצויין על אריזה..... אז תפסיקי לזיין את השכל עם הנחמדות שלך.......
ולא אין לי שום אינטרס לגבי הדאנגן, מבחינתי הוא יה אותו דבר כמו הליין שאת הולכת אליו אבל מאותו היום... כן הדאנגן , המסיבות של אורלי והמסיבות של דיווה הן המסיבות היחידות שקיימות אצלי בלקסיקון.
בגלל אנשים כמוך שתופסים תחת כי מירים אותם.. ככה נראת הקהילה והמועדון שאת הולכת אליו... גם את לא נולדת לתוך הקהילה הזאת ( קווה בשבילך)
אני מצטער שאני כלל מגיב לרמה הירודה שלך אבל החלטתי שאני הולך עד הסוף.. נמאס לשתוק... ואני מקווה שעוד אנשים לא יפחדו ויביעו דעה חיובית או שלילית.....
לילטוב לך Ultra Violet
pop101
לפני 13 שנים • 17 באוק׳ 2010

טריסר

pop101 • 17 באוק׳ 2010
לך תעשה חמוצים ותעזוב אותנו עם המרמור שלך,לא טוב לך אל תבוא,נראה לי אתה מאלה שמתלוננים על כל פלוץ קטן אז באמת עדיף שלא תגיע,סתם תבאס אנשים עם כל המירמור.
יש לך את הדאנג'ן ששם אתה מקבל יחס מעולה אז תישאר שם(בלי להשמיץ או ללכלך על הדאנג'ן)
יאללה ביי ולך תחפור במקום אחר
JuSt LiLi​(מתחלפת)
JuSt LiLi​(מתחלפת) • 17 באוק׳ 2010
אולי די עם המריבות?!?!?!
כל פעם יש חניך תורן אחר שחייב להתלונן על משהו....
לא מתאים לך?
תפנה להנהלה ישירות תגיע איתם להסכם.....
לא צריך לגרור את הקהילה לתוך זה תוך כדי השמצות.....
קטסטרופה{Adonai}

תפסיקו לקשקש.

קטסטרופה{Adonai} • 17 באוק׳ 2010
כל מועדון בעיר, לבד ממועדוני נישה עושה ככל יכולתו לשמור עם איזון בין נשים לגברים.
ליין הספייס אינו מועדון או ליין נישה, הוא וונילי לחלוטין ןלכן אני מוצא אותם צודקים בהחלטה החדשה שלהם לא להכניס יותר מדי גברים בשביל האיזון הקדוש.

במועדוני נישה אחרים, לדוגמא, דנג'ן ודיווה, אין סלקציה של מין האדם אלא התנהגות האדם.
כולנו יודעים שרוב באי הכלוב הינם גברים ותבקשו מכלובי פירוט מדוייק, פירוט בו תבינו שאין זכות קיום לאפליית גברים בליין בדסמי שכן לפחות 80 אחיו מחובבי הבדסמ בכלל וחברי הכלוב בפרט הינם גברים.

לכן,
אני מבין לליבם של איר ולל"ג, הם הקימו ליין וונילי לתפארת ורוצים לשמר אותו.

מה שאני לא מבין אצל לל"ג זה איך היא כותבת שארבעה שלא בדרס קוד הם חלק מצוות ואני בכלל למדתי שצוות אמור להוות דוגמא ולא ההיפך.

לסיכומו של עניין,
מי שרוצה ללכת לליין ונילי אז שידאג שתהיה לידו נערה/בחורה/אשה ועדיף שתהיה כוסית ומי שבאמת, אבל באמת רוצה מועדון או ליין בדסמי אזי הספייס הוא לא הכתובת.

עכשיו אני מעריך שאתם מבינים למה התרעמתי שכלובי לקח צד ונילי בתחום הבליינות.
זה הרי אבסורד.

שבוע טוב.