לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נגד מאגר הפדופילים: "לשקם, לא לקעקע אות קין"

Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 15 בנוב׳ 2010

Re: בסדר,גמד

Brave Dwarf • 15 בנוב׳ 2010
אוויר לנשימה כתב/ה:
אבל איך אתה מציע בינתיים להגן על החפים מפשע?
הרי גם אם תתלונן על אפשרות לפשע-המשטרה לא יכולה לפעול עד שיתרחש פשע הלכה למעשה.
אז בטח שצריך לרענן את מערכות השיקום להתייחס בחמלה לפדופילים -שהרי הם חולים ,אבל איך להגן על הילדים בינתיים?
ודרך אגב-הגברת וויזל ידועה במעורבות בהגנות פראווקרטיביות,אני לא אתפלא אם זאת היא שיזמה את את התביעה.

לא מתעלם. הגבתי לפרחונית. אני מניח שהתשובתי לה, פחות או יותר, משיבה גם לך.
Bent
Bent • 15 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
פעם ראיתי איזה סרט על פדופיל שריצה את עונשו ועבר לגור לבד. ואז החלו לפרסם שלטים עם שמות ותמונות של פדופילים ובשכונה שלו פרסמו את שלו. מה עוד שבאותה שכונה (וזה היה הטריגר) מישהו אנס ילדה. הם רצחו אותו בסוף ללא עוול בכפו.

לשלהב המון זה לא כזה קשה. ועוד מסיבה טובה. מזל שאסטמה אינה מדבקת. פעם את חולי האיידס החזיקו בבידוד ואת המצורעים בגבעות ואת אלו שהעזו לצאת, רצחו.

סתם הערת שוליים. אתם מוזמנים להתעלם.

גמד נקודותיים ברשותך,

תוכל למצוא סימוך לסרט הזה? זו פעם שנייה שאני שומע את הסיפור הזה (בורסיה שונה לחלוטין דרך אגב) והוא מריח כאגדה אורבנית. הלינץ האחרון במדינה "נאורה" שאני שמעתי עליו והוא מאומת, לא קרה בימי האינטרנט (לזכרוני העמום) ופרסום שמות פדופילים הוא חוק חדש יחסית אפילו בארה"ב.

שניים, עם כול הכבוד לטענת הטעות, ואני נגד עונש מוות מאותה הסיבה, אין שום דרך לעצור פדופיל להבנתי למעט הרתעה, ועונש מעצר אינו הרתעה, אז בצורה הכי קרה לצערי, כשאני מוכן להיות השופט ולטעות, אני מעדיף לסרס חף מפשע אחד ולהרתיע ולהציל אולי עשרות.

חרא של עולם, אבל עד ימות המשיח, אני מעדיף לגלגל את הקובייה בצורה שמגנה על ילדים ולא חושפת אותם לפדופילים.

למען גילוי נאות,בשבועות האחרונים סולק שרת שהואשם במעשים מסויימים אל מול ילדות בגיל דומה לבנותיי באיזור מגורי, והציע להם מספר הצעות מגונות, ואני עדיין הייתי שמח לקצץ משהו לנידון.
קייסי
קייסי • 15 בנוב׳ 2010
גמד, אני מאוד מעריכה את הזעקה שאתה משמיע. ביום בו מאגר כזה יהיה טריוויאלי, יגיעו גם ימי הלינץ' והמשפט הציבורי המשתולל ולעולם איש לא יוכל להניח מאחוריו את עברו גם אם ייענש במלוא החומרה, יטופל וישתקם.

אך המצב כיום הוא כזה שטיפול בפדופילים הוא אחד הכשלים המערכתיים הבוטים ביותר. אין כל תועלת בהושבת החולים הפתולוגים הללו במאסר. מאסר לא יתקן את נטייתם המינית.
מדובר באנשים שאיתרע מזלם ועצם מימוש המיניות שלהם (ויהיו אשר יהיו מקורותיה: גנטיים, על רקע התעללות, הפרעה נפשית וכדומה) כרוך בפשע נורא כנגד ילדים תמימים.

שוו בנפשכם אדם השואף להיות מוסרי ונאלץ לבחור בין חיים שכוללים דיכוי מוחלט וחסר פשרות של היצר המיני שלו, לבין חיי פשע ורצח נפשות של ילדים רכים בכל מימוש של מיניותו. זו המציאות שאיתה מתמודדים פדופילים, בהנחה שישאפו להיות אנשים מוסריים.
ההתלהמות נגדם מובנת, שכן מימוש סטייתם הוא בזוי ונפשע, אך אצלי הם מעוררים גם רחמים.

הואיל ומעטים האנשים שמסוגלים לדכא באופן מוחלט כל שביב של מיניותם, מובן שאין להשאיר בידיהם את הבחירה. מהרגע שהם מוציאים את סטייתם מן הכוח אל הפועל ונתפסים (יש לקוות), יש להגן על הציבור מפניהם. בעיקר כשמדובר בציבור חסר יישע כמו פעוטות וילדים.

המצב כיום הוא שהם נשפטים ונכלאים ומוצע להם טיפול כימי תרופתי, אך לא ניתן לאכוף עליהם את הטיפול בשל תופעות הלוואי הקשות ומסיבות אתיות נוספות. כשהם משתחררים אין כל מעקב אחריהם, ולמעשה משוחררים לחופשי אנשים שהדחף המיני שלהם חזק כשלנו, אך כרוך בפגיעה פוטנציאלית ונוראה בילדינו.

אולי יש לכפות על אנשים כאלה את הבחירה בין טיפול לבין שיחרור. אם לא מהכלא, ממוסד רפואי שיגביל את יכולתם לפגוע. ולא מטעמי ענישה אלא מטעמי מניעה פשוטים. בהיעדר אפשרות קיימת מן הסוג הזה להגביל את הדחף הבלתי נשלט שלהם לפגוע מינית בילדים, המאגר הזה הוא הרע במיעוטו.

לכל הפחות הייתי רוצה לדעת אם יש כאלה בסביבתי. לא כדי לבצע בהם לינץ', אלא כדי לשמור טוב יותר על ילדיי אם יש כאלו בסביבה, ולהמנע מפרנויה מיותרת אם אין.

ולנקודה החשובה שהעלית, גמד: בהחלט יתכן שיהיו אנשים שינצלו מאגר כזה כדי לכלות את זעמם במוכי הגורל הללו, אבל אדם צריך להיות אחראי למעשיו. אי אפשר להיות אחראי לכל העולם. יש גם פושעים, רוצחים, אנסים וכדומה. מי שיפשע ויתפס צריך להענש בהתאם.
בכוח המוח​(שולטת)

נו באמת.

בכוח המוח​(שולטת) • 15 בנוב׳ 2010
לעשות רשימה של פדופילים ולהסביר את זה בכך שאנשים רוצים לדעת אם יש פדופילים בסביבתם זה קצת מצחיק.

ראשית לכתבה - במאגר מופיעים גם חשודים שלא הורשעו, וכך בשם הצורך להציל את ילדינו אנחנו רומסים ברגל גסה כל זכות יסוד שקיימת לבני אדם באשר הם בני אדם.

ועכשיו אני אומר כך, באופן נחרץ - אני אמא, ויש לי בנות. אני מגדלת אותן וכמובן שאחראית וחרדה לשלומן הנפשי והגופני. גם אם יהיה לי מאגר שכזה אני לא אוכל להתגונן, כי ברור שישנם עוד פדופילים, כאלה שלא נתפסו, או הורשעו, או אפילו עברו את העבירה הראשונה. מעבר לכך, לא ראיתי איפה החוק שפדופיל חייב להטפל רק לילדים בשכונה בה הוא גר.

מה שאני אומרת הוא שציד מכשפות נשמע מאוד הגיוני בזמנו, אבל אני מקווה שהתפתחנו מאז.
שכל הורה יחנך את ילדיו לא להתקרב לזרים, ישנן איתם את דרכי ההתנהגות במקרה שזר מכריח אותו ללכת איתו. שכל הורה יסביר שישנם מבוגרים כאלה, שלא הולכים עם מי שלא מכירים, וישנם דברים שלא עושים גם עם מי שמכירים.

צריך למצוא פתרון, כחברה, לאנשים האלה. לא רק ענישה, אלא דרך שתאפשר להגן, הן על החברה, והן על אנשים אלה מעצמם וצרכיהם.

מאגר כזה הפוגע בחופש הפרטיות, מסב יותר נזק מתועלת. זו דעתי.
Brave Dwarf
bent_wordsmith כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
פעם ראיתי איזה סרט על פדופיל שריצה את עונשו ועבר לגור לבד. ואז החלו לפרסם שלטים עם שמות ותמונות של פדופילים ובשכונה שלו פרסמו את שלו. מה עוד שבאותה שכונה (וזה היה הטריגר) מישהו אנס ילדה. הם רצחו אותו בסוף ללא עוול בכפו.

לשלהב המון זה לא כזה קשה. ועוד מסיבה טובה. מזל שאסטמה אינה מדבקת. פעם את חולי האיידס החזיקו בבידוד ואת המצורעים בגבעות ואת אלו שהעזו לצאת, רצחו.

סתם הערת שוליים. אתם מוזמנים להתעלם.

גמד נקודותיים ברשותך,

תוכל למצוא סימוך לסרט הזה? זו פעם שנייה שאני שומע את הסיפור הזה (בורסיה שונה לחלוטין דרך אגב) והוא מריח כאגדה אורבנית. הלינץ האחרון במדינה "נאורה" שאני שמעתי עליו והוא מאומת, לא קרה בימי האינטרנט (לזכרוני העמום) ופרסום שמות פדופילים הוא חוק חדש יחסית אפילו בארה"ב.

שניים, עם כול הכבוד לטענת הטעות, ואני נגד עונש מוות מאותה הסיבה, אין שום דרך לעצור פדופיל להבנתי למעט הרתעה, ועונש מעצר אינו הרתעה, אז בצורה הכי קרה לצערי, כשאני מוכן להיות השופט ולטעות, אני מעדיף לסרס חף מפשע אחד ולהרתיע ולהציל אולי עשרות.

חרא של עולם, אבל עד ימות המשיח, אני מעדיף לגלגל את הקובייה בצורה שמגנה על ילדים ולא חושפת אותם לפדופילים.

למען גילוי נאות,בשבועות האחרונים סולק שרת שהואשם במעשים מסויימים אל מול ילדות בגיל דומה לבנותיי באיזור מגורי, והציע להם מספר הצעות מגונות, ואני עדיין הייתי שמח לקצץ משהו לנידון.

אנא אל תתפוס אותי בסרט. אני לא אדם של סרטים. לחלוטין ראיתי סרט. לא יכול להעיד שמדובר בסיפור אמת למרות שעכשיו במחשבה שניה שיחק שם שחקן מוכר. אני לא אדם של סרטים. אבל אשאל חברים לבטח מישהו זוכר. אני גם לא חושב שהעניין הזה - סיפור אמת או לאו משמעותי כ"כ. מספיק לקרוא בשרשור הזה כדי לראות את המוכנות לבצע לינצ' (או סתם בכלוב, בעיתון, בחדר מדרגות). זאת מחלה. מחלה נוראית שפוגעת ביקר מכל - בילדים. אבל עדיין זאת מחלה. אני, bent, נגד לינצ'ים באופן עקרוני. לינצ'ים נגד פדופילים, רוצחים סדרתיים או מחבלים. אני נגד כל פעולה הנובעת מתוך נקמה אישית או כזו המושתתת על אחת כזו. כי זה בדיוק המקום בו אנחנו מאבדים את האנושיות (באופן מובן ומוצדק. אך עדיין כזה שחוזר אלינו כבומרנג). מספר פעמים ניסיתי להוכיח את זה בכלוב כאשר אמרתי: הנה עכשיו אעשה את זה אישי ונראה מה יקרה. וקרה. מיד. כואב לי שפרט מאשר לי, שידעתי מראש מה יקרה, לאף אחד זה לא אמר דבר.

הכרזות כגון: בואו נסרס, נתלה תמונות, וכד', לא נגמרות טוב. ואני רואה את זה מול עיניי כל יום. כחברה אנחנו חייבים למצוא פתרונות אחרים. ועל אותו משקל של ילדים - לכל אחד מאתנו עשוי להוולד ילד שיהיה פדופיל. האם גם אז תצעקו "בואו נסרס לא נסלח ולא נשקוט?"

אישי - זאת תופעה עם שני צדדים.

בקיצור. אני אשאל חברים ומבטיח לשגר לך תשובה. לגבי הוכחות בכלוב - לא אחזור על מעשיי בשנית. אבל בשוליים מפעם לפעם אמשיך לכתוב בעפרון.
ראובן

''חופש המידע''

ראובן • 15 בנוב׳ 2010
ראשית, ניסיתי לגלוש בתוך מאגר המידע של אתר הפדופילים.
גיליתי כי דפי האתר הללו אינם נגישים. האם מכוח צו בית משפט?

כמובן שהדעת אינה סובלת את נוכחותם של פושעים מסוכנים בשכונותינו,
אולם כך או כך הם מסתובבים שם: עיקר הפושעים הם דווקא נהגים.
בנוסף, האם המשטרה פושעת בעצמה - בכך שאינה מציבה ''שוטר מקוף'' בכל שכונה?
מה בדבר תקציבים ועידוד למשמר האזרחי - מי אחראים לכך?

בעידן המידע - אין בקרה ושליטה על פרטים אישיים מכל סוג שהוא.
כיום ניתן לפרסם הכל וכמובן שניתן להגיש צווי מניעה נגד הכל,
אולם המגמה ברורה - היאספות של יותר ויותר נתונים על חיינו -
מידע ביומטרי, רקע נפשי, רקע כלכלי, חוקי, סגנון חיים ומה לא.

בקרוב אצלכם - מאגרי המידע הבאים:

חברים באתרי פורנו באינטרנט!
אמהות חד-הוריות המשרכות דרכיהן בשכונות צנועות!
מעשני סמים קלים בקרבת בתי הספר של ילדיכם!
שמנות שאינן שולטות בעצמן, היכולות להדיח את נשותיכם הרזות!
אנשים שאינם מנשקים מזוזות!

R
Brave Dwarf
קייסי כתב/ה:
גמד, אני מאוד מעריכה את הזעקה שאתה משמיע. ביום בו מאגר כזה יהיה טריוויאלי, יגיעו גם ימי הלינץ' והמשפט הציבורי המשתולל ולעולם איש לא יוכל להניח מאחוריו את עברו גם אם ייענש במלוא החומרה, יטופל וישתקם.

אך המצב כיום הוא כזה שטיפול בפדופילים הוא אחד הכשלים המערכתיים הבוטים ביותר. אין כל תועלת בהושבת החולים הפתולוגים הללו במאסר. מאסר לא יתקן את נטייתם המינית.
מדובר באנשים שאיתרע מזלם ועצם מימוש המיניות שלהם (ויהיו אשר יהיו מקורותיה: גנטיים, על רקע התעללות, הפרעה נפשית וכדומה) כרוך בפשע נורא כנגד ילדים תמימים.

שוו בנפשכם אדם השואף להיות מוסרי ונאלץ לבחור בין חיים שכוללים דיכוי מוחלט וחסר פשרות של היצר המיני שלו, לבין חיי פשע ורצח נפשות של ילדים רכים בכל מימוש של מיניותו. זו המציאות שאיתה מתמודדים פדופילים, בהנחה שישאפו להיות אנשים מוסריים.
ההתלהמות נגדם מובנת, שכן מימוש סטייתם הוא בזוי ונפשע, אך אצלי הם מעוררים גם רחמים.

הואיל ומעטים האנשים שמסוגלים לדכא באופן מוחלט כל שביב של מיניותם, מובן שאין להשאיר בידיהם את הבחירה. מהרגע שהם מוציאים את סטייתם מן הכוח אל הפועל ונתפסים (יש לקוות), יש להגן על הציבור מפניהם. בעיקר כשמדובר בציבור חסר יישע כמו פעוטות וילדים.

המצב כיום הוא שהם נשפטים ונכלאים ומוצע להם טיפול כימי תרופתי, אך לא ניתן לאכוף עליהם את הטיפול בשל תופעות הלוואי הקשות ומסיבות אתיות נוספות. כשהם משתחררים אין כל מעקב אחריהם, ולמעשה משוחררים לחופשי אנשים שהדחף המיני שלהם חזק כשלנו, אך כרוך בפגיעה פוטנציאלית ונוראה בילדינו.

אולי יש לכפות על אנשים כאלה את הבחירה בין טיפול לבין שיחרור. אם לא מהכלא, ממוסד רפואי שיגביל את יכולתם לפגוע. ולא מטעמי ענישה אלא מטעמי מניעה פשוטים. בהיעדר אפשרות קיימת מן הסוג הזה להגביל את הדחף הבלתי נשלט שלהם לפגוע מינית בילדים, המאגר הזה הוא הרע במיעוטו.

לכל הפחות הייתי רוצה לדעת אם יש כאלה בסביבתי. לא כדי לבצע בהם לינץ', אלא כדי לשמור טוב יותר על ילדיי אם יש כאלו בסביבה, ולהמנע מפרנויה מיותרת אם אין.

ולנקודה החשובה שהעלית, גמד: בהחלט יתכן שיהיו אנשים שינצלו מאגר כזה כדי לכלות את זעמם במוכי הגורל הללו, אבל אדם צריך להיות אחראי למעשיו. אי אפשר להיות אחראי לכל העולם. יש גם פושעים, רוצחים, אנסים וכדומה. מי שיפשע ויתפס צריך להענש בהתאם.

קייסי. אני אבא לארבעה ילדים. שני בנים ושתי בנות. ויש לי עוד שניים בדרך. נראה לך שאני לא מבין? כל הבפנוכו מתהפך לי כשאני חושב על זה. בכעסי אני קורע את הגרוגרת מצווארו של כל פדופיל בשיניי ויורק לכלבים. מחדיר לו כוס בגרון, בקבוק בתחת, מעמיד אותו על השידה והופך אותו לשמש לי שעון חול. אבל אם אני מצליח להשקיט את האלימות שבי ולחשוב בהגיון. כל אחד יכול. מה שאת מציעה שווה ערך ל- סלחו לנו על כי אנחנו אימפוטנטים מבחינה חברתית ולא יכולים לעזור לכם ולכן נכריח אותכם לשלם את המחיר.

ולדעתי זאת טעות.

וכן כן. ומה היית אומר לו בתך הייתה נאנסת, גמד? הייתי מאבד את זה. אולי הייתי עושה משהו בלתי הפיך. ועדיין כשהייתי עושה את זה, הייתי זוכר שאני נוקם נקמה אישית כי כשלנו מבחינה חברתית.

(ואת תענוג. יש פה אנשים בכלוב שבפירוש כיף לקרוא אותם. הייתי חייב)
Brave Dwarf

Re: נו באמת.

בכוח המוח כתב/ה:
לעשות רשימה של פדופילים ולהסביר את זה בכך שאנשים רוצים לדעת אם יש פדופילים בסביבתם זה קצת מצחיק.

ראשית לכתבה - במאגר מופיעים גם חשודים שלא הורשעו, וכך בשם הצורך להציל את ילדינו אנחנו רומסים ברגל גסה כל זכות יסוד שקיימת לבני אדם באשר הם בני אדם.

ועכשיו אני אומר כך, באופן נחרץ - אני אמא, ויש לי בנות. אני מגדלת אותן וכמובן שאחראית וחרדה לשלומן הנפשי והגופני. גם אם יהיה לי מאגר שכזה אני לא אוכל להתגונן, כי ברור שישנם עוד פדופילים, כאלה שלא נתפסו, או הורשעו, או אפילו עברו את העבירה הראשונה. מעבר לכך, לא ראיתי איפה החוק שפדופיל חייב להטפל רק לילדים בשכונה בה הוא גר.

מה שאני אומרת הוא שציד מכשפות נשמע מאוד הגיוני בזמנו, אבל אני מקווה שהתפתחנו מאז.
שכל הורה יחנך את ילדיו לא להתקרב לזרים, ישנן איתם את דרכי ההתנהגות במקרה שזר מכריח אותו ללכת איתו. שכל הורה יסביר שישנם מבוגרים כאלה, שלא הולכים עם מי שלא מכירים, וישנם דברים שלא עושים גם עם מי שמכירים.

צריך למצוא פתרון, כחברה, לאנשים האלה. לא רק ענישה, אלא דרך שתאפשר להגן, הן על החברה, והן על אנשים אלה מעצמם וצרכיהם.

מאגר כזה הפוגע בחופש הפרטיות, מסב יותר נזק מתועלת. זו דעתי.

הנה. בכוח המוח תרגמה את מה שאני מרגיש לשפת בני אדם.
Bent
Bent • 15 בנוב׳ 2010
מילה אחרונה שלי בנושא,

עם השרשור עוסק בקיום המאגר, אז מניח שאני עם המתנגדים. למאגר שכזה אין את היכולת לגרום להורדת המקרים, המאגר מחוסרשיניים או יכולת הרתעה אמיתית.

דרך אגב לדעתי האישית במאגר בטח ובטח לא צריכים להכלל מואשמים אלא רק מורשעים.