ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ארגון הBDSM?

אי זוגי
לפני 13 שנים • 23 בנוב׳ 2010
אי זוגי • 23 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
היילני כתב/ה:
גמד יקר,
במצעד צועדים גם האגודה לזכויות הפרט, ארגונים פמיניסטיים שונים, נציגים/ות מהקהילה הגאה ועוד. זכויות אדם רבות מופרות, כמה מצער, ביניהן זכויות תושבי/ות רצועת עזה. האגודה לזכויות האזרח בחרה להדגיש את הזכויות המופרות הללו, אך אין זה אומר שאילו הזכויות היחידות המופרות.
קפיש?
וכמו במצעדים אחרים בעבר, אני מייצגת את עצמי כבדס"מית. רוצה להציג בדס"מ אחר? רוצה לדבר פוליטיקה אחרת? צא/י מהארון ועשה/י שינוי.

זאת אומרת - אם איני רוצה לצאת מהארון, את יכולה לצרף אותי לאיזה מצעד שאת רוצה ואני יכול לקפוץ לך? כי את מי בדיוק? היילני שיצאה מהארון.

ובאיזה מאותיות ה BDSM או באיזה חוק של BDSM עובדה זאת מסתתרת?

כנראה שה-M , אין מזוכיזם צרוף יותר מצעדות מסוג זה
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 23 בנוב׳ 2010
TV_Eye כתב/ה:
היילני
הדבר הנכון לעשות הוא להחליף את השם, בדיוק למה שאת אמרת "התא הבידיאסאמי בקהילה הלטב" או שם אחר שיהיה ברור לקומץ של קומץ, ולא לרוב האנשים שעוסקים BDSM, כמו שמשתמע עכשיו.

אמצי נא
בלי להיכנס לוויכוחים ודיונים, אני ואחרים חשים פגועים.

(רק דמייני את התחושה שלך בהפגנת המתנחלים הבאה בא יצעד אדם בודד עם שלט "קהילת הבדס"מ בעד טרנספר לערבים")
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 23 בנוב׳ 2010
LOL אי זוגי!

נו אבל אני לגמרי רציני. אני מדמיין לעצמי שהייתי מצרף את היילני לצעדה המגדירה את עצמה כך:

במצעד זכויות האדם הקרוב אנו, חברי עמותת גמד, נישא את דגל זכויות האדם של כל מפוני ההתנחלויות ובעד זכותם של תושבי עוטף עזה לנהל את חייהם.

ללא שום קשר לדעות הפוליטיות שלי, אגב, זאת חוצפה שכמותה לא ראיתי ופי כמה הטיעון "אם אינך רוצה לצאת מהארון, זכותי לעשות עם דעותיך כעולה על רוחי כי אני יצאתי כן".

אגב, היילני, אני חושב שיש פה איזו בעייתיות קטנה, אני לא יכול להיות רשום בין 200 פושעי מלחמה בעופרת ובמקביל לצעוד או להצעד בשמי תחת "דגל זכויות האדם של מליון וחצי האנשים החיים ברצועת עזה". אני אמות מפיצול אישיות.

תחליטו כבר!
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 23 בנוב׳ 2010
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
זה פשוט גמד.
אתה מתחלף.

LOL
יאללה! איך לא חשבתי על זה, אבל בשביל זה בדיוק אני צריך פסיכולוג ורצוי בספת עור, כדי שיסביר לי (-:
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 בנוב׳ 2010
היילני כתב/ה:
גמד יקר,
במצעד צועדים גם האגודה לזכויות הפרט, ארגונים פמיניסטיים שונים, נציגים/ות מהקהילה הגאה ועוד. זכויות אדם רבות מופרות, כמה מצער, ביניהן זכויות תושבי/ות רצועת עזה. האגודה לזכויות האזרח בחרה להדגיש את הזכויות המופרות הללו, אך אין זה אומר שאילו הזכויות היחידות המופרות.
קפיש?
וכמו במצעדים אחרים בעבר, אני מייצגת את עצמי כבדס"מית. רוצה להציג בדס"מ אחר? רוצה לדבר פוליטיקה אחרת? צא/י מהארון ועשה/י שינוי.

אין לי ספק שכוונתך טובה ואני מעריך את האקטיביזם שלך, אבל המבקרים צודקים. שם כללי כמו "ארגון הבדסמ" כורך אליו אסוציאטיבית את הבדסמיסטים כולם, ירצו או לא ירצו. בהקשר פוליטי שרחוק מלהיות קונצנזוס, זה לא ראוי. מוטב היה, כפי שהוצע, לו נבחר שם ספציפי יותר, שאינו מתיימר לייצג קהילה שלמה, אלא כפי שאמרת - אותך בלבד כבדס"מית.
אי זוגי
אי זוגי • 23 בנוב׳ 2010
TV_Eye כתב/ה:
ואוו!!! אני ממש מקווה שזה איזה טעות ולא גסות רוח נוספת של השמאל לנכס לעצמה קהילות שונות לאגנדה פוליטית. גם אם הם אינם רוצים.

טי.וי, המחנה הזה אף פעם הרי לא טועה.

זה רק סימפטום להתנהלות שלהם.

זה אותו מחנה, שברוב צביעותו, מדבר על דמוקרטיה,זכויות אדם ושלטון החוק כל זמן שזה משרת את האינטרס שלו. ברגע שעל הפרק עומד "תהליך השלום" כל העקרונות האלה נמוגים:
מותר לשכוח לאריק שרון את פרשיות השחיתות בהן נחשד, מותר לגנוב קולות של חברי כנסת מצומת כדי להעביר את הסכם אוסלו ב' ,מותר לשלם לש"ס סכומי כסף אדירים בעבור הצבעה בעד הסכם אוסלו ולבוא ולצעוק היום שש"ס מפלגה סחטנית.

זה אותו מחנה ,שדואג לזכויות אדם בעזה אבל שכח, משום מה , את הזכויות של ישראלים לחיות בלי קסאמים על הראש כל יום.

זה אותו מחנה, שברוב חוצפתו קבע לנו את הכלל של :

הצבענו שמאל-קבלנו שמאל

הצבענו ימין- עלינו גם לקבל שמאל.

זה אותו מחנה שהפך לרב-אומן בשכתוב ההיסטוריה.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 23 בנוב׳ 2010
אי זוגי כתב/ה:
TV_Eye כתב/ה:
ואוו!!! אני ממש מקווה שזה איזה טעות ולא גסות רוח נוספת של השמאל לנכס לעצמה קהילות שונות לאגנדה פוליטית. גם אם הם אינם רוצים.

טי.וי, המחנה הזה אף פעם הרי לא טועה.

זה רק סימפטום להתנהלות שלהם.

זה אותו מחנה, שברוב צביעותו, מדבר על דמוקרטיה,זכויות אדם ושלטון החוק כל זמן שזה משרת את האינטרס שלו. ברגע שעל הפרק עומד "תהליך השלום" כל העקרונות האלה נמוגים:
מותר לשכוח לאריק שרון את פרשיות השחיתות בהן נחשד, מותר לגנוב קולות של חברי כנסת מצומת כדי להעביר את הסכם אוסלו ב' ,מותר לשלם לש"ס סכומי כסף אדירים בעבור הצבעה בעד הסכם אוסלו ולבוא ולצעוק היום שש"ס מפלגה סחטנית.

זה אותו מחנה ,שדואג לזכויות אדם בעזה אבל שכח, משום מה , את הזכויות של ישראלים לחיות בלי קסאמים על הראש כל יום.

זה אותו מחנה, שברוב חוצפתו קבע לנו את הכלל של :

הצבענו שמאל-קבלנו שמאל

הצבענו ימין- עלינו גם לקבל שמאל.

זה אותו מחנה שהפך לרב-אומן בשכתוב ההיסטוריה.

כלכך לא! לא נהפוך את זה לדיון פוליטי כי זה לא קשור, רק שניכוס כזה של הBDSM הוא לעניין. זה הכל אותו דבר הייתי מגיב כמו שאמרו כאן, גם אם היו עושים את זה בהפגנה של הימין בהפגנת הסטודנטים או בכל הפגנה מגזרית אחרת.
לילה לבן
לילה לבן • 23 בנוב׳ 2010

איך אתם אוהבים לעשות מהומה מכלום!

אליפל, אתה יודע שאני אוהבת אותך. אבל באמת.

אלא אם כן היא הוסיפה אותך בשמך, אף אחד לא עשה לך כלום.

כל ארגון - נגיד של צמחונים - לא שאל קודם את כל הצמחונים באשר הם אם הם רוצים להצטרף לפעולה כלשהי. כל מי שרוצה יכול להתחיל ארגון כדי לקדם צמחונות. והארגון הזה יכול להשתתף במצעדים. ואנשים אחרים יכולים להשתתף או לא, להתנגד לאג'נדה של הצמחונים האלה ולדגול בצמחונות אחרת, או, בעצם, מה שהם רוצים.

גם היילני יכולה להיות אקטיביסטית בדס"מית בלי לבקש רשות מאף אחד.

(ואגב, זה לא "תא בדס"מי להט"בי"
זה אקטיביזם בדס"מי. לכל אדם מכל מגדר, וכו'. היילני כבר אמרה)

וגם -- זה שהיא בחרה להעביר את המסר הזה במצעד זכויות אדם זה לא אומר שהיא משווה את הבעיות של אנשים בדס"מיים לבעיות של אף אחד אחר. זה לא צריך להיות שווה ערך. יש אנשים בעולם שגם סובלים יותר מתושבי עזה. האם זה אומר שלתושבי עזה אין זכות להתלונן? או לצעוד (או לפחות שיצעדו למענם?)

הדיון בעיניי הוא קטנוני משהו.

אני אישית מברכת אקטיביזם באשר הוא -- אפילו אם הנושא לא מדבר אלי (ואפילו אם אני לא מסכימה עם המסר!!) כי זו המשמעות של לחיות בדמוקרטיה. והדמוקרטיה שלנו היא הרבה פעמים לא ממש כזאת מלכתחילה. אז לפחות הזכות הזו נותרת. ואני הייתי מעודדת כל אחד מאיתנו לצאת בשבוע הקרוב ולצעוד למען משהו. אפילו אם זה נגד הגוש הבדס"מי במצעד זכויות האדם.

אני -- אהיה באירוע לציון היום הבינלאומי למאבק באלימות נגד נשים. יום חמישי, 18:30. כיכר רבין.
אתם מוזמנים.

נוריתE
נוריתE • 23 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
היילני כתב/ה:
גמד יקר,
קפיש?

זאת אומרת - אם איני רוצה לצאת מהארון, את יכולה לצרף אותי לאיזה מצעד שאת רוצה ואני יכול לקפוץ לך? כי את מי בדיוק? היילני שיצאה מהארון.

ובאיזה מאותיות ה BDSM או באיזה חוק של BDSM עובדה זאת מסתתרת?

ומי אמר ואיפה כתוב שאנשים צריכים לצאת מהארון?היילני
את מייצגת את עצמך בלבד.נקודה.לא אף אחד אחר.
מה לקחו לך ומה שתו לך שאת צועדת על בריקדות?