ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בלי להזכיר את מק'קינון- כלובי לטיפולך

צארינה
לפני 13 שנים • 23 בנוב׳ 2010
צארינה • 23 בנוב׳ 2010
גברים מדכאים נחמדים,
את הבקשה שהעליתי, לא ביקשתי מכם. זו לא דמוקרטיה. אבל אם היתה דמוקרטיה, רעיון טוב היה אולי לו היינו סופרים את מספר הדומינות והסאבים ומצליבים עם דומים וסאביות. ואולי מורידים את הנשים המוכות והבעלים המכים לשם הכאה, ולא לשם הנאה, ונמצאים באתר בו האחוז הגבוה יותר הוא של דומינות וסאבים.
זה ההימור שלי.
לא מספר הנושאים בפורום הוא שמשנה.

פרט לכך, אנחנו חיים בחברה שהשפה בה היא מגדרית, והיא מגדירה מציאות. זו לא שטות, זה לא מהיום, ואני אשמח אם יינתן לנשים הקול המגיע להן, ובמקום לקטול רעיון שהוצע בנעימות ל-כלובי- ולא לכם כלל, תשמחו בהעצמה היפה שאני מנסה להביא לכאן.

אבל לא. אתם גברים קטנים, עם זין קטן, ועמוק בפנים (וגם עבור חלקכם, בחוץ ובגלוי) אתם רוצים שנשתוק ונהיה יפות. ואתם בעיקר רוצים לראות שכמו בדורות הקודמים ואיך שהתרגלתם, האידאל וברירת המחדל הוא הגבר, והאישה היא תוסף נחות.
אני לא רוצה לשתוק, ואני רוצה שהפורום ישקף את הקול הנשי המועבר בו גם מבחינה חיצונית. מותר לי.

ובאמת שרציתי לכתוב מעט, אבל זה מפריע לי זמן רב כל כך, שפשוט הייתי חייבת.
תודה על התמיכה והלייקים מכולם!
אלימלך
לפני 13 שנים • 23 בנוב׳ 2010
אלימלך • 23 בנוב׳ 2010
Dyna Soar כתב/ה:
BODYGUARD כתב/ה:
ומה השלב הבא?

טרנספר לשולטים?

אני במקומך מר כלובי, הייתי מעביר את הבנים על הבנות למצב סמוי,
כך יסמן מי שרוצה בהעדפות שלו את הרצון לראות כאופציה את הקטגוריה האמורה.

הקטגוריה הכי גדולה בפורום, ע''ע נושאים בקטגוריה, מדלגת מקום מהסיבה הכי מטופשת
ששמעתי בכלוב, ושמעתי.

cheer.gif

גנון.

מחזק, בהחלט מוזר שהפורום עם ההכי הרבה נושאים, יורד כך מקום icon_smile.gif

כנראה שזה... ממש... לא קטנוני.
וזה באמת רלוונטי, וזה באמת משנה, וזה באמת מזיז למישהו ...

זה בסך הכל כבוד בסיסי לנשים, מבלי להתייחס מי שולט על מי, או למי יש יותר גדול.
*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 13 שנים • 24 בנוב׳ 2010

קיפוח חדש

*מנגינה*{התווים שלו} • 24 בנוב׳ 2010
שמעתם פעם על האימרה " והדרת פני זקן"?
בשם "זקני הקהילה", אני מרגישה שפורום 40+ נמצא במקום נמוך ולא ראוי.
אני פונה בבקשה לכלובי לעזור לחברי הכלוב להפנים את הכבוד למבוגרים ולהציב את הפורום הנכבד בראש רשימת הפורומים.
הבנות על הבנים - זה חשוב
אבל כבוד המבוגרים יותר.
לטיפולך כלובי.
scratchead.gif icon_wink.gif
nomorenomore
nomorenomore • 24 בנוב׳ 2010
צארינה כתב/ה:
גברים מדכאים נחמדים,
את הבקשה שהעליתי, לא ביקשתי מכם. זו לא דמוקרטיה. אבל אם היתה דמוקרטיה, רעיון טוב היה אולי לו היינו סופרים את מספר הדומינות והסאבים ומצליבים עם דומים וסאביות. ואולי מורידים את הנשים המוכות והבעלים המכים לשם הכאה, ולא לשם הנאה, ונמצאים באתר בו האחוז הגבוה יותר הוא של דומינות וסאבים.
זה ההימור שלי.

פרט לכך, אנחנו חיים בחברה שהשפה בה היא מגדרית, והיא מגדירה מציאות. זו לא שטות, זה לא מהיום, ואני אשמח אם יינתן לנשים הקול המגיע להן, ובמקום לקטול רעיון שהוצע בנעימות ל-כלובי- ולא לכם כלל, תשמחו בהעצמה היפה שאני מנסה להביא לכאן.

אבל לא. אתם גברים קטנים, עם זין קטן, ועמוק בפנים (וגם עבור חלקכם, בחוץ ובגלוי) אתם רוצים שנשתוק ונהיה יפות. ואתם בעיקר רוצים לראות שכמו בדורות הקודמים ואיך שהתרגלתם, האידאל וברירת המחדל הוא הגבר, והאישה היא תוסף נחות.
אני לא רוצה לשתוק, ואני רוצה שהפורום ישקף את הקול הנשי המועבר בו גם מבחינה חיצונית. מותר לי.

מתגובתך
נשמעת הרבה "טרוניה" כלפי המין הגברי... אני לא כזה וותיק כלוב, אבל באמת לא יצא לי לראות איזשהו נסיון"להשתיק" או "לא לתת קול" לנשים...
Bloody
Bloody • 24 בנוב׳ 2010
צארינה כתב/ה:

קול באישה ערווה, לא שמעת? icon_razz.gif
מי עקץ אותך על הבוקר, חבובה?
nomorenomore
nomorenomore • 24 בנוב׳ 2010
צארינה כתב/ה:
גברים מדכאים נחמדים,
זה ההימור שלי.

אם זו לא דמוקרטיה, אז מה זה בידיוק, גב' צארינה ?
MasterKey​(שולט)

ממש לא חשוב

MasterKey​(שולט) • 24 בנוב׳ 2010
אם הבנות מעל לבנים או הבנים מעל לבנות.

קצת יותר חשוב מי מנהל את האתר הזה על פי שיקולים עיניניים ככל הניתן.

כלובי - יש לי הרגשה שהפעם השתמשו בך שלא לצורך או שאתה הוא זה המשתמש בצארינה?

בכל מקרה - לא משאיר טעם טוב - חבל...
אופק קסומה
אופק קסומה • 24 בנוב׳ 2010
Bloody כתב/ה:
צארינה כתב/ה:

קול באישה ערווה, לא שמעת? icon_razz.gif
מי עקץ אותך על הבוקר, חבובה?

לייק, לגמרי.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 24 בנוב׳ 2010
הצעה אסתטית ויפה צארינה.
תודה כלובי.