צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מישהו מכיר אתר הכרויות ייעודי בישראל לנושא ה BDSM ?

היולי
לפני 13 שנים • 7 בינו׳ 2011
היולי • 7 בינו׳ 2011
המלט כתב/ה:
חברים, אנא מכם. אתם גורמים למקוננות התנכיות עליהן מעיד הנביא ירמיהו " וּתְמַהֵרְנָה וְתִשֶּׂנָה עָלֵינוּ נֶהִי וְתֵרַדְנָה עֵינֵינוּ דִּמְעָה וְעַפְעַפֵּינוּ יִזְּלוּ מָיִם." (ירמיהו ט יז) להישמע כמו להקת מעודדות אשכנזיות בקליפורניה.

rffl.gif
נולי
לפני 13 שנים • 7 בינו׳ 2011
נולי • 7 בינו׳ 2011
המלט: מילים בסלע!

לכל מי שמחפש/ת ולא מוצא/ת
יש איזה פרט קטן ששכחו לספר לכם: אין יותר אבירים על סוסים לבנים וגבירות נואשות בטירה.
יש מציאות קשה שדורשת פשרה.
זוגיות היא פשרה אחת ארוכה. אם אוהבים אחד את השני וחושבים שבגדול מתאימים אז עושים ויתורים ומקריבים. כל אחד בטוח שהוא המקריב הבלעדי והכי מקריב שבעולם-כדאי לדבר ולראות שאצל כולם זה כך.
קצת כמו מקום עבודה.
לפעמים אוהבים יותר ולפעמים פחות.

אין אף אחד אחרי החצי שנה הראשונה שמתלהב מלכבס ולבשל לבן הזוג. הכל דועך עם הזמן. גם האהבה. ואל תקוו לאחד למליון. גם הוא בתוך תוכו סתם אחיזת עינים (אגב אף אחד לא מפריע לכם לאחז עיני אחרים באהבת אמת)

אם הצורך בלא להיות לבד הוא אמיתי וחזק אז מתפשרים.

מי שלא מוכן להתפשר צריךלשלם את מחיר הלבד עד ישצליח לו, רק שלא יבוא לבכות לנו. זה לא אנחנו, זה הוא.

וזה מאחת שהיתה בזוגיות מונוגמית למעלה מ20 שנה ובעוד כמה קצת יותר קצרות והיא מאושרת מאוד. כמעט תמיד.

N
slave2love
לפני 13 שנים • 8 בינו׳ 2011

אני חייב להגיב כאן לכל התגובות לפוסט שלי :

slave2love • 8 בינו׳ 2011
קודם כל אני יכול להעיד על עצמי שאני מנסה לתקשר בצ'אטים וגם פונה למלכות באופן מכובד ובאמת משתדל שזאת תהיה פנייה מעניינת לאחר קריאת הפרופיל שלה ומחשבה על איך לרשום משהו שיעניין אותה.
גם קראתי את הטיפים שמלכות רשמו כאן לגבי איך הן היו מעדיפות שיתחילו עימן - זה עזר לי בכמה מיקרים והצלחתי לצאת עם בנות מהאתר , אך אני מרגיש שזה קשה מאוד למצוא כאן בת זוג.

בגלל שכלכ כך הרבה עבדים פונים למלכה ומתרפסים מולה , אז קשה מאוד לעניין מלכה ולגרום לה לכבד אותך כשהיא מסתכלת על גברים בצורה מזלזלת מלכתחילה.

הנשים כאן גם מאוד בררניות ומחפשות בדיוק עבד שיתאים לצרכים שלהם ולא מבינות שאף אחד אינו מושלם .
אני אישית בחור המתעניין בנשים מסויימות אך כמובן שמוכן להתפשר בשביל מישהיא שמוצאת חן בעיני.
יש לי הרגשה שהמלכות כאן באתר , מרוב שיש להן היצע של עבדים יכולות פשוט לנפנף אותך בצורה מגעילה אחרי מפגש אחד , אפילו אם פסיק קטן אצלך לא מוצא חן בעיניהן .

אני לא יודע מה הדיעה של הבנות כאן , אך אני בטוח שעבדים רבים מזדהים עם מה שרשמתי כאן .
בעבר גם ניסיתי לארגן ערב של ספיד דייטינג לקהילה , אך הערב נפל כי הרבה עבדים נרשמו , אך כמובן שכל הדומיות שתופסות מעצמן לא נירשמו כי הן הרגישו שאין צורך להתאמץ אם ממילא כל כך הרבה עבדים מתרפסים מחזרים אחריהן.

מוזר שווקא למקום כזה שאמור לייצג יותר ליברליות ופתיחות , לא ניכנסה הגישה הפמיניסטית השיוויונית ועדיין גם כאן רק הגבר צריך לחזר ולעשות הכל ..
אופק קסומה
לפני 13 שנים • 12 בינו׳ 2011

Re: אני חייב להגיב כאן לכל התגובות לפוסט שלי :

אופק קסומה • 12 בינו׳ 2011
"בגלל שכלכ כך הרבה עבדים פונים למלכה ומתרפסים מולה , אז קשה מאוד לעניין מלכה ולגרום לה לכבד אותך כשהיא מסתכלת על גברים בצורה מזלזלת מלכתחילה.

הנשים כאן גם מאוד בררניות ומחפשות בדיוק עבד שיתאים לצרכים שלהם ולא מבינות שאף אחד אינו מושלם"

רוצה למצוא מלכה? בת זוג?
תפסיק עם ההכללות, כאקט ראשוני. כי כשאתה מכליל, גם אם תהיה יוצאת מהכלל, אתה לא תוכל לראות אותה
.