שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מניעת הדלפות וכתמים/אנאלי.

Here And There​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 9 בינו׳ 2011

Re: ממממממ

Here And There​(נשלטת) • 9 בינו׳ 2011
ציטוט: אלו הן "סדיניות" ,זה קרוי.
הן בונויות כמו חיתולים גדולים חד פעמיים ,תבדקי בחנויות של חומרי ניקוי או בתי מרקחת או ציוד רפואי.

נורית, אוקיי.
תודה.

מיסי כתב/ה:
מזרן מתנקה מעולה בעזרת חומר לניקוי ספות ושטיחים.

קשה לי להאמין שחומר ניקוי לספות ושטיחים זה חומר מספיק חזק להוצאת ריח של צואה.
אבל תודה.
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 9 בינו׳ 2011
אוקיי קודם כל חייבים, אבל חייבים חוקן. אין דבר כזה כניסה אנאלית ללא חוקן. עם הזמן והמיומנות לומדים להתנקות היטב ואף לזהות סימני מצוקה של הגוף לקראת דליפה כזו או אחרת בזמן האקט.
זה לא מעיד על חוסר שליטה, אלא ההפך. חוקן זה שיא השליטה בגוף.

למזרנים יש מגן מזרן. זה מאוד פשוט. בכל מקום שמוכרים מצעים מוכרים מגיני מזרן. כמו סדין אטום שמלבישים מתחת לסדין וזה מונע רטיבויות, ריחות, ובלי קשר לאנאלי בכלל. בד"ר גב יש אחד כזה שמכסה את כל המזרן כמו ציפה. ומכבסים את המגן כשיש צורך.

איך להוציא ריח של צואה ממזרן ? אני שמחה שלא נתקלתי בסיטואציה כדי לברר...
אקונומיקה ? אני הייתי מתקשרת לחנות מזרנים כלשהי ושואלת.
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 9 בינו׳ 2011
טרנסקסית כתב/ה:
אוקיי קודם כל חייבים, אבל חייבים חוקן. אין דבר כזה כניסה אנאלית ללא חוקן. עם הזמן והמיומנות לומדים להתנקות היטב ואף לזהות סימני מצוקה של הגוף לקראת דליפה כזו או אחרת בזמן האקט.

למזרנים יש מגן מזרן. זה מאוד פשוט. בכל מקום שמוכרים מצעים מוכרים מגיני מזרן. כמו סדין אטום שמלבישים מתחת לסדין וזה מונע רטיבויות, ריחות, ובלי קשר לאנאלי בכלל. בד"ר גב יש אחד כזה שמכסה את כל המזרן כמו ציפה. ומכבסים את המגן כשיש צורך.

"שלום, חנות מזרונים XXX? יופי, אתכם אני צריכה. אתמול האדון שלי הגיע בלילה, והייתי נורא מרוגשת. נכנסתי מהר לעשות חוקן, אבל כנראה שלא עשיתי ממש טוב.. למה אני מספרת לכם? שניה שניה, נגיע לזה. קיצור הוא קושר אותי למיטה על ארבע, מצליף בי קצת בשביל החוויה, וחודר כולו. לא לא, הוא נשוי, הוא מזיין רק בתחת. אני מתחילה לצווח, כל הבטן מתהפכת לי מאהבה, נדמה לי שאני כמעט גומרת, ופתאומית. כזה שפריץ של קקי, אבל דליל. כמו שלשול, בגלל החוקן. רציתי לשאול.. הלו.. הלו..? איזה מן שירות זה, לעזאזל."
הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 10 בינו׳ 2011
הרמאפרודיטה • 10 בינו׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:

"שלום, חנות מזרונים XXX? יופי, אתכם אני צריכה. אתמול האדון שלי הגיע בלילה, והייתי נורא מרוגשת. נכנסתי מהר לעשות חוקן, אבל כנראה שלא עשיתי ממש טוב.. למה אני מספרת לכם? שניה שניה, נגיע לזה. קיצור הוא קושר אותי למיטה על ארבע, מצליף בי קצת בשביל החוויה, וחודר כולו. לא לא, הוא נשוי, הוא מזיין רק בתחת. אני מתחילה לצווח, כל הבטן מתהפכת לי מאהבה, נדמה לי שאני כמעט גומרת, ופתאומית. כזה שפריץ של קקי, אבל דליל. כמו שלשול, בגלל החוקן. רציתי לשאול.. הלו.. הלו..? איזה מן שירות זה, לעזאזל."

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 10 בינו׳ 2011
ציטוט: "שלום, חנות מזרונים XXX? יופי, אתכם אני צריכה. אתמול האדון שלי הגיע בלילה, והייתי נורא מרוגשת. נכנסתי מהר לעשות חוקן, אבל כנראה שלא עשיתי ממש טוב.. למה אני מספרת לכם? שניה שניה, נגיע לזה. קיצור הוא קושר אותי למיטה על ארבע, מצליף בי קצת בשביל החוויה, וחודר כולו. לא לא, הוא נשוי, הוא מזיין רק בתחת. אני מתחילה לצווח, כל הבטן מתהפכת לי מאהבה, נדמה לי שאני כמעט גומרת, ופתאומית. כזה שפריץ של קקי, אבל דליל. כמו שלשול, בגלל החוקן. רציתי לשאול.. הלו.. הלו..? איזה מן שירות זה, לעזאזל."

בכח- גם אני חשבתי על זה בזמן קריאה. :- )

טרנס סקסית- תודה על הטיפים!
Dago
Dago • 10 בינו׳ 2011
סליחה PET לא ידעתי איפה לכתובicon_smile.gif
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 10 בינו׳ 2011
Dago כתב/ה:
סליחה PET לא ידעתי איפה לכתובicon_smile.gif

אין סליחה ואין מחילה!
באמת, זה לא בסדר!
(סאבית קשה, כבר אמרתי?) icon_wink.gif
Dago
Dago • 10 בינו׳ 2011
icon_smile.gif
eden73​(אחר)
לפני 13 שנים • 2 באפר׳ 2011
eden73​(אחר) • 2 באפר׳ 2011
האמת פשוט אפשר לשאול איך מנקים כתם מזרון. וזהו בלי כל הפחד הזה. וחוץ מזה יש גוגל. תכתבי ניקוי מזרון ויתן לך מלא תוצאות.