לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה מגיע לנשלט?

Shimmy​(נשלט){Vents}
לפני 13 שנים • 11 בינו׳ 2011

Re: מה מגיע לנשלט?

Shimmy​(נשלט){Vents} • 11 בינו׳ 2011
ליידי דיגי כתב/ה:
מה מגיע להם?

אני יודעת שרגילים פה בעיקר לכתוב על : מה נשלט אמור לתת לנו המלכות.
מה לנו מגיע כמלכות שולטות ועוד כאלו וכאלו תארים שונים שאנו לוקחות לעצמנו.
אבל בואו רגע אחד נעצור ונחשוב, מה באמת מגיע לאותו נשלט בתמורה .
וכן אני יודעת שעוד יקומו זעקות שבר על זה שלא מגיע להם שום דבר, אבל ברצינות אתן באמת חושבות שהם עושים את זה כי הם לא מצפים לדבר בתמורה? אז אפשר לומר שהם מקבלים סיפוק מיני אבל על סיפוק מיני בלבד אי אפשר באמת לבנות מערכת יחסים כל שהיא שתחזיק לאורך זמן.
ונכון לא כולנו מחפשות כאלו אבל לאלו שבינינו שכן חשבתן פעם מה מגיע להם באמת?

אז כן אני יודעת שכמו מספר הנשים פה יש לפחות כפול דעות
אבל כאן אמנה את דעותיי האישיות והן אינן מחיבות אף אחת פרט לי, אבל אני מאמינה שבלחלוק דעות אפשר ללמוד מכל הסביבה ואשמח לכבל כתגובה דעות של אחרות.

אז כך:

אני רואה בנשלט שלי הרכוש הכי יקר שיש לי. וכך אני גם מתייחסת עליו.
אני שומרת עליו מכל משמר כי אני מאמינה שאי אפשר לשחק בצעצוע שבור.
ואם אני מקבלת אלי נשלט אני רואה בו גם מחויבות שלי כלפיו והכי חשוב אחריות.
הוא נותן לי את עצמו את כולו ולכן אני מקבלת עליו אחריות.
וזו הסיבה שאני כל כך בררנית בבחירת נשלט כי אני בררנית בנוגע למי שאני פורסת עליו חסות.
מה זה אומר לגבי מה אני מצפה ממנו זה סיפור לפעם אחרת. כאן אני מצינת מה זה אומר לגבי מה אני מצפה מעצמי, אילו תחושות אני רוצה שיתעוררו בי בזכות היותו נשלט שלי ומה אני מרגישה שיוצא לי
ממה שאני נותנת לו.

כאשר נשלט הופך שלי הדבר הראשון בעייני שקורא הוא שאני מקבלת אחריות עליו. אני אהיה שם מולו ובשבילו בכל רגע שיהיה חייב אותי בכל משבר, אני אהיה עבורו אי של יציבות ומקום בטוח להיות הוא עצמו.
אני רוצה להיות מישהי שהוא תמיד ידעה שהוא יכול להיות שלם עם עצמו מולה ושידע שהיא תקבל אותו דבר ראשון כמו שהו. אישית אני לא מאמינה בשינויים גדולים בו כי הרי מה שמשך אותי אליו מלכתחילה היה מי שהוא. לכן כל מה שאני שואפת אליו הוא לעמוד שם ולעזור לו להגיע למי שהוא רוצה להיות עמוק בפנים, כמו שהוא עומד שם לצידי ורואה אותי משתנה אני רואה אותו משתנה ושנינו מהווים חלק כזה או אחר במהלכי השינוי אחת של השני.
אני משייפת אותו כמו יהלום יקר בשיא הזהירות שלי מורידה את המינימום האפשרי כדי לכבל את האיכות הגבוהה ביותר .

אני כשולטת רואה את האחריות שלי כלפיו כמגן אנושי שלו שתפקידו לשמור ולעטוף אותו ולהוות חוצץ גם אם זמני בינו לבין העולם החיצוני. אני רוצה להרים אותו למלה הכי גבוהה שאני יכולה ומספיק לי רק להיות שם לצידו כשהוא שם מרחף לו בין המציאות לעולם אחר. אני אוהבת לראות את המבט הזה שלו בעיניים, אוהבת לראות את המבוכה וההפתעה כשמשהו חדש קורה לו, אני פשוט נהנית לראות אותו ברגעים האלו כשהוא מרגיש במקום אחר ואוהבת לא פחות לראות את המבט הזה שלו ברגעים כשהוא חוזר אלי משם ויודע שהוא היה מוגן לעורך כל הדרך. אוהבת גם להרגיש את הביטחון שלו ואוהבת להרגיש שאני שווה את זה שהוא בוטח בי לדעת שלמרות הריגוש והפחד רגע לפני הוא יקפוץ עבורי מהמקום הכי גבוהה רק כי הוא יודע שאני לא אתן לו לעשות את זה בלי להיות בטוחה שהוא יצא מזה ללא פגע. אני אוהבת לקחת אותו לקצה הצוק ולדעת שלעולם לא אתן לו ליפול ממנו בטעות.

ישנם רגשות שמאוד חשובים לי. אשר אם הם לא יתקיימו בי בזכות הנשלט שעומד מולי לא אוכל לקחת שליטה עליו לא קבועה במערכת יחסים ולא מזדמנת בסשן חד פעמי והאמינו לי שניסיתי.
חייבת אהבה מסוג כל שהוא חברות ידידות זוגית אימהית וכו אהבה כל שהיא רגשי חיבה. אני צריכה שהוא יצליח לעורר בי דאגה מטורפת לו ולביטחון שלו כזו שתגרום לי לזנק מהעור שלי להגנתו, איזה שהו אינסטינקט בסיסי שלי לשמור עליו מכל רע. ואני רוצה תמיד צורך עז לחבק ולעטוף אותו הצורך להיות איתו קודם כל רכה ורק אחר כך הקשיחות תיולד בי מתוך הרכות הצורך להדרי ולכוון מהמקום של הלגונן עליו יגיעו גם והכול יגיע למקומו לאט ובטבעיות

בלי כל אלו הדברים האלו שבעיני הם האחריות שלי כלפני הנשלט יהפכו למעיקים ומציקים וממקום של הנאה הדדית וטוב הדדי הם יהפכו את הקשר למעיק עבורי ולא נעים ואז אני פשוט לא ארצה להיות בו
וזה אומר שאני אוציא את עצמי ממני כי בסופו של דבר כמו כל אדם טיפוסי הטוב האישי שלי בא כמעט תמיד קודם לפעמים בסוף קשר זוגי אשאר בידידות לפעמים לא ולפעמים כמו שכבר קרה לי בעבר אני אכיר אדם שיהיה לי לאחד אם לא החבר הכי טוב של חיי
אבל אלו בהחלט הדברים העיקריים שאני מצפה מעצמי בתוך קשר בדסמי כזה או אחר

מוקדש
(מי שצריכים לדעת למי יודעים)

נורא יפה.
מה שאני אכתוב נשמע כמו פלצנות משיחית וחרף זאת אסתכן ואגיד שמי שזכה להגיע לכזו מערכת יחסים ראה את האור (ולא רק את העור) שביחסי השליטה.
ברור לי שש לך את האור.
Efrati​(שולטת)

הגבתי לך חתולה פושטית

Efrati​(שולטת) • 11 בינו׳ 2011
וייקח לי זמן ללמוד לצטט

תתחשבי בזקנה שאין לה שמץ.....
icon_smile.gif
Mary Jane
Mary Jane • 11 בינו׳ 2011
זנזונת ליליאן כתב/ה:
קודם כול ...כול הכבוד על הנושא
באמת שזה נושא שצריך לעלות
אבל מה השטויות האלו ??? למה לחפור ???
...

מצחיקה : ))
כלבלב אנושי

וואא..איזה דיון....

כלבלב אנושי • 11 בינו׳ 2011
ליידי דיגי,
היה מאוד מרגש לקרוא ולהתחבר לדברייך כשולטת

ולך "חתולה פושטקית" -
התחברתי בכל נימי נשמתי (המיוסרת) לתחושות עליהן כתבת....
זאת​(שולטת)

דיגינקה,

זאת​(שולטת) • 11 בינו׳ 2011
אני אמנע מלהביא דיעה, אבל ... אני שאלה.
מה קורה במערכות יחסים פוליגמיות ?!
Shimmy​(נשלט){Vents}

Re: דיגינקה,

Shimmy​(נשלט){Vents} • 11 בינו׳ 2011
שירלילית כתב/ה:

אותו דבר לא?
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 11 בינו׳ 2011
עזבו אתכם.
אתם מנגבים דמעה מהתרגשות?
אני אומרת שלכתוב פוסט כזה זו יוהרה, ולא משהו אחר.
גם אני חוטאת ביוהרה, וזו הסיבה שאני מגיבה לרעיון הזה, שלנשלט מגיע משהו (:
ברור שלנשלט מגיע משהו. הוא גם מקבל את זה.
נשלט יודע לעשות לבד את החשבונות שלו, מה הוא נותן מול מה שהוא מקבל.
כל אחד יודע לעשות את החשבון הזה. נשלט הוא לא צעצוע-נזקק-להגנה.

מעבר למה שתקף במערכת יחסים ונילית - בה אנחנו מצפים בהדדיות, להיות מעצימים ומועצמים, אוהבים ונאהבים, מכילים ומוכלים, מה שבולט כאן זה לכאורה החד צדדיות והטוטאליות כביכול -
הוא נותן את כל כולו, בתמורה לכך שאת מטפלת בו, שומרת עליו, חוצצת בינו ובין העולם.

ד"א, מה זה לתת את כל כולו? לא הבנתי מה נותנים כאן בתמורה. כל כולו מהסוג שמזין את הפנטזיות שלו כנשלט טוטאלי? כל כולו כמעריץ את זו שנותנת לו את מה שהוא צריך?
מה זה הכל כולו הזה? מי עוד חי במחשבה שמישהו נותן את כל כולו?

למה זה חשוב, לבחון את זה?
העניין הוא, שחד צדדיות בתחומים האלה יטו את הסירה לצד אחד באופן מובהק, רוב הפעמים.
אם הקשר שלכם הוא קשר זוגי, זה יצטרך להיות הדדי. צריך להזהר לא להסחף למעמד ה"אמא", מאחר שזו אהבה מסוג אחר, שמה שמחזיק אותה זה שהאם רואה את הבן חלק ממנה, וקיים טאבו חברתי חמור. לכן הרבה פעמים זו הסיבה שהיא נמנעת מלבעוט בו לכל הרוחות. מערכת אם-בן, מאכלת את האם לטובת הבן שנוהג באגוצנטריות דרך כלל, וההיזון החוזר של ה"אהבה" הוא חלקי.

אני יודעת שזה "חמור מאוד" מה שכתבתי, מבחינה טבואיסטית, אבל המציאות מגלה שזה נכון (:

דווקא בגלל שמערכות שליטה הן גרנדיוזיות ופנטזיוניות, צריך להזהר בבניה שלהן, ובמחשבה עליהן. בתוך הבועה ומחוץ לבועה הנתונים שונים.
בתוך הבועה את כל יכולה, והוא צעצוע שנותן את "כל כולו".
מחוץ לבועה זו מערכת יחסים שתחזיק אם זה "ישתלם" לצדדים.
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 11 בינו׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
זנזונת ליליאן כתב/ה:
קודם כול ...כול הכבוד על הנושא
באמת שזה נושא שצריך לעלות
אבל מה השטויות האלו ??? למה לחפור ???
...

מצחיקה : ))

ואני?
אני לא מצחיקה אותך?

(:
digi's foxy

Re: דיגינקה,

digi's foxy • 11 בינו׳ 2011
שירלילית כתב/ה:

בתור מישהי שכן ניהלה מערכות יחסים פולי אמוריות כשולטת
וכן היו לי בעברי יותר מנשלט אחד במקביל
אני יכולה לומר לך שזה לא ממש שונה
לכל מערכת יש את האינטרקציה שנוצרת בה ושוני באי דברים קורים
ועדין הדברים והשאיפות שלי הם זהים
אלריק!
אלריק! • 11 בינו׳ 2011
אני לא חושב שלכתוב פוסט שכזה זו יוהרה.
בתחילת דרכי הייתי משוייך למלכה שבשבילה
כן הייתי מובן מאיליו והנזק שנעשה היה כזה
שלקח לי זמן עד שזה תוקן על ידי דומית מופלאה
שהראתה לי את האור.
אני כן שמח שפוסט זה עלה. תודה לידי דיגי.