בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניסוי חברתי

הדורבנים​(נשלט)
לפני 13 שנים • 31 בינו׳ 2011
הדורבנים​(נשלט) • 31 בינו׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
fog כתב/ה:
אני חלילה לא רוצה לדכא אותך, אבל אני חושב שיש פה בעייה אמיתית וכואבת:
זאת סטייה שאין לה בת זוג.
אני יכול להגיד לך מהנסיון שלי: יש לי ריגוש מאוד גדול בניוש. אבל ויתרתי על הסטייה הזו. פשוט ויתרתי כמעט מבחירה, או מייאוש, והתמקדתי במזוכיזם. הרגשתי שהיא לא מתקבלת יפה אצל אף אישה. זה לא מה שהן מחפשות. אז הלכתי למשהו אחר.
עכשיו, קל כמובן לקפוץ ולהגיד: לך על מה שאתה, ואל תכנע למוסכמות חברתיות!
אבל זה לא עובד. אתה מחפש אישה שתקבל אותך כמו שאתה, ואין. לעזעזל.
הייתי מציע לך לנסות לשנות סטייה, כמוני. להתמקד במשהו מרגש לא פחות, כמו כאב, הצלפות או השפלה, ושגם נשים מתרגשות ממנו.

הבל הבלים, כהרגלך...(ואתה וודאי יודע למה אני רומזת כאן).

הניסיון והעובדות בשטח מלמדים, שגם לסטייה החריגה ביותר יימצאו חובבים מן הצד השני של המתרס הנדרש למימושה. באשר לנשים חובבות 'ניוש', הן קיימות, אך לא בשכיחות גבוהה. לכאן או לכאן, אדם שלבו מורה לו על דבר מסוים, טוב שיחתור להתאמץ לקיימו ולהגשים את האותנטיות שבו (בכפוף לכך שאין הדבר פוגע בזולת).

היי מארי ג'ין,
לא הבנתי במה זכיתי ל"הבל הבלים, כהרגלך", והוא קצת פגע בי, ברשותך. אני מאמין ומקווה שאני לא אומר בדרך כלל דברי הבל.

האמת היא שאפילו הכרתי אישה חובבת ניוש פעם. כך שבנקודה הזו את צודקת במקצת. אבל אם אבחן לעומק, אני בטוח שזה לא מה שליליאן רוצה. כי האשה ההיא רצתה לראות את הכיעור הגברי בלבוש הנשי. את הגרוטסקיות וההשפלה שבדבר. וליליאן רוצה להחשב כוסית, כפי שכתבה לעיל.

אני בעד ליליאן, אז אפילו בואי נחליט שאת צודקת. שיש בחורות שזה עושה להם את זה, אבל הן נדירות מאוד. המשפט שלך "אדם שלבו מורה לו על דבר מסוים, טוב שיחתור להתאמץ לקיימו ולהגשים את האותנטיות שבו (בכפוף לכך שאין הדבר פוגע בזולת)." הוא משפט לא נכון, לדעתי, אם הדבר הזה פוגע באדם עצמו. במקרה שלנו, לדעתי הוא פוגע ביכולת למצוא שותפה קינקית לחוויה. ואם אפשר להשתנות ולהתגמש ולו מעט, ולהשיג את אותה שותפה, זה יהיה כיף לכולם לא?

אולי גם עדיף שנשים שאוהבות משהו בניוש יכתבו פה, ונדע מה בדיוק עושה להן את זה...
ובקשר לזה, ליליאן, אני מניח שהשאלה היא עד כמה זה בדמך, ייהרג ובל יעבור, וכו', או שיכול להיות שגם יבוא לך דברים אחרים. זה בעצם מה שהתכוונתי בהודעה הקודמת.
בכל מקרה, בהצלחה. מחזיק אצבעות.
Mary Jane
Mary Jane • 31 בינו׳ 2011
יש סוגים שונים של חובבות 'ניוש', מהן גם אלו שאינן מבקשות דווקא את "הכיעור הגברי בלבוש הנשי" (מואה, למשל). לא אמרתי שיש להקדיש למציאת פרנטר/ית הולם/ת את כל המשאבים הרוחניים/כלכליים הדרושים לעניין לאור ההיצע הנמוך ולוותר על חוויות פוטנציאליות אחרות, אלא שטוב לו לא יוותרו אנשים על חלומותיהם מלכתחילה, וינסו להגשימם גם אם הסיכויים לכך נמוכים.

באשר להבליך, לרוב די לחכימא ברמיזא, אך במקרה שלך לא כך הוא...
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 31 בינו׳ 2011
איו לי מושג ירוק, מארי ג'ין. מעולם לא דיברתי איתך, לפי מה שאני יודע. וזה ממש לא כיף וקצת פוגע, מה שאת אומרת.

יאללה, תעשו כיף. טוב? זה באמת הכי מגניב שבנות רוצות מה שבנים רוצים לתת, ובעיקר להיפך...
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}
הזייה​(נשלטת){Tיפוס} • 31 בינו׳ 2011
שאלה לליליאן ול-fog: (מתוך סקרנות ואולי סיבות אחרות)
מה מדליק אתכם בניוש?
זו ההשפלה? כי חלק מאוהבי הניוש אוהבים את ה"השפלה" בלהיות מוכרח להתקשט באלמנטים נשיים
או שזה מדליק אתכם להיות נשיים באופן כללי, אבל ספציפית במיוחד אם מלכה מכריחה אתכם?

והניוש האידאלי שלכם, עד כמה הוא "מושקע"? ברמה של הסרת שיערות מחלקים שונים/ הדבקת איברים/ פיאה מושקעת או להיפך- מראה של גבר שנכפתה עליו מלתחה לא מתאימה ופאה ואיפור זולים?
המלאך גבריאל
לפני 13 שנים • 1 בפבר׳ 2011
המלאך גבריאל • 1 בפבר׳ 2011
הזייה כתב/ה:
שאלה לליליאן ול-fog: (מתוך סקרנות ואולי סיבות אחרות)
מה מדליק אתכם בניוש?
זו ההשפלה? כי חלק מאוהבי הניוש אוהבים את ה"השפלה" בלהיות מוכרח להתקשט באלמנטים נשיים
או שזה מדליק אתכם להיות נשיים באופן כללי, אבל ספציפית במיוחד אם מלכה מכריחה אתכם?

והניוש האידאלי שלכם, עד כמה הוא "מושקע"? ברמה של הסרת שיערות מחלקים שונים/ הדבקת איברים/ פיאה מושקעת או להיפך- מראה של גבר שנכפתה עליו מלתחה לא מתאימה ופאה ואיפור זולים?

טוב אני אשתדל לענות על השאלה .
כרגע אני עניין של להיות מיתלבשת שולטת .
כלומר יהייה קשה לומר עליי שאני אוהבת את ההשפלה ולכן אני עושה את זה .
למרות שאני גם נהנת להיות נשלטת על יידי נשים דומיננטיות .
אומנם אני חייה את הניוש ...
כלומר עברתי הסרת שיער בלייזר ואני חלקה בגוף .
גידלתי שיער ואנני מישתמשת בפאות .
בללות אני יוצאת ומבלה כאישה לחלוטין .
אני שמה איפור עדין בילבד ואני ניראת מספיק טוב וזאת לפי תגובתם של אחרים .
האיפור שאני שמה לא זול כי הוא חשוב לבריאות הפנים .
עושה גבות ומדביקה ציפורניים .
מחפשת כדורים לטיפול הורמונלי ...
מעוניינת בעתיד לעבור ניתוח סיליקון .
לא נימשכת לגברים אך מאוד נהינית לישלוט עליהם .
אוהבת להיתלבש קצת זנותי ...ובעיקר ביגדיי פטיש .
תוצעה
יש לי המון יידידות מלכות סאדו ואן לי חברה אחת .