אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קצין המבחן

זאלופון​(שולט)
לפני 13 שנים • 4 בפבר׳ 2011
זאלופון​(שולט) • 4 בפבר׳ 2011
גם עבורי השורות האחרונות גרעו, לאו דווקא בגלל אמינות (אני מסכים עם כחולית שגם קודם לכן האמינות לא היתה מושלמת), אלא כי היופי של הסיפור, בעיניי, היה בהיותו סיפור כפייה מז'אנר שכה חסר לי פה. הסיום הזכיר לי ז'אנר אחר של סיפורים, זה שבו הבחורה פתאום מגלה שבעצם היא אוהבת את זה, ואת אלה אף פעם לא אהבתי.

יחד עם זאת הסיפור בהחלט כתוב היטב, ומרובו נהניתי. אשמח לקרוא סיפורים נוספים, במיוחד כאלה שבהם הכפייה והסבל הם מוחלטים ולא מרוככים.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 4 בפבר׳ 2011
זאלופון כתב/ה:
גם עבורי השורות האחרונות גרעו, לאו דווקא בגלל אמינות (אני מסכים עם כחולית שגם קודם לכן האמינות לא היתה מושלמת), אלא כי היופי של הסיפור, בעיניי, היה בהיותו סיפור כפייה מז'אנר שכה חסר לי פה. הסיום הזכיר לי ז'אנר אחר של סיפורים, זה שבו הבחורה פתאום מגלה שבעצם היא אוהבת את זה, ואת אלה אף פעם לא אהבתי.

יחד עם זאת הסיפור בהחלט כתוב היטב, ומרובו נהניתי. אשמח לקרוא סיפורים נוספים, במיוחד כאלה שבהם הכפייה והסבל הם מוחלטים ולא מרוככים.

אהה. כל מילה בסלע. אני מטורפת על סיפורי כפיה, אבל תמיד בסוף הבחורה מגלה שהיא אוהבת את זה, והבחור מפסיק לכפות. אז אני כמובן מפסיקה לקרוא, כי הסיפור איבד כל טעם.

יחד עם זאת, יש משהו מאוד אמיתי ונכון באהבה ובצורך שמעונים לומדים לרחוש למעניהם, ראה 1984, תסמונת שטוקהולם ועוד.

זאלו- אולי תכתוב בעצמך סיפורים כאלו עבור אנשים כמונו? חסר- יש למלא את החסר! icon_cool.gif

ולכותבת- אהבתי מאוד מאוד מאוד. אשמח לקרוא עוד מכתביך icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 4 בפבר׳ 2011
שאלה לזאלו ולאיימי- הייתם מתגרים מסיפור של כפייה ממש? נגיד מישהו שחוטף מישהי באמת ומתעלל בה והיא לא מראה בכלל סימנים שהיא נהנית מזה לאורך כל הסיפור?
(תיאור של פשע לכל דבר, אפשר לומר)
זאלופון​(שולט)
כחולית כתב/ה:
שאלה לזאלו ולאיימי- הייתם מתגרים מסיפור של כפייה ממש? נגיד מישהו שחוטף מישהי באמת ומתעלל בה והיא לא מראה בכלל סימנים שהיא נהנית מזה לאורך כל הסיפור?

בהחלט. למעשה, אם היא כן מראה שהיא נהנית, זה בדרך כלל יפסיק להיות מגרה בעיניי, מפני שאז זה לא שונה עבורי מתיאור מילולי של סקס ונילי, ותיאורים כאלו כמעט מעולם לא עשו לי את זה (אלא אם נכתבו בכישרון רב במיוחד).
amy​(נשלטת)
כחולית כתב/ה:

אני אגיד לך את האמת- יש סיפורים שהם יותר מדי בשבילי. עינויים שהם לא מיניים, וממש קשים, מכבים אותי. למשל- סרטי אימה וזוועה, שרואים את הסאדיסט מתעלל בקורבן בצורה פיזית קשה, אני לא אוהבת. אבל כל מה שקשור לאחד על אחד גבר ואישה, כשמדובר בעינויים מינייים- אני אוהבת. אין לי בעיה אם זה תיאור של "פשע", כי זו פנטזיה. אין פשע בפנטזיה, לפחות לא בשלי. עדיף שהיא לא תגלה סימנים שהיא נהנית מזה, זה פשוט הורס לי את הכל.
אני מאוד אוהבת שהמתעלל מגלה סימנים של רכות בתוך הקשיחות, כמו שהיה בסיפור הזה, אבל רק אם זה לא גורם לו להפסיק icon_smile.gif

תשמעי, זה פשוט ז'אנר. כל אחד ומה שמדליק אותו מינית. קשה לשים סייגים או צנזורות על דברים כאלו. יש לי פנטזיות מטורפות (שאני אפילו לא חושבת עליהן במודע, רק בחלומות) שמגרות אותי בצורה טוטאלית, ומדובר בדברים שלעולם לא הייתי רוצה לחוות במציאות.

לכי תביני מיניות של אנשים. אני לא מתיימרת להבין icon_cool.gif
מיתוסית​(שולטת)
אה, אני ממש לא מדברת על צנזורות, אני פשוט לא מבינה את זה וזה מעניין אותי.
אני מתכוונת, ניקח את זאלו- איך אתה מסביר את זה שאתה מתגרה אך ורק מכפייה שנראית אמיתית אבל אתה מקיים מערכת יחסים אוהבת שבה הכל (מקווה) בהסכמה? נהנה מסקס ונילי (מניחה)?
איך במציאות אתם מתגרים ממשהו שונה מהותית מאשר הפנטזיה שלכם?
האם העובדה שאתם אנשים נורמטיבים ונורמלים (מקווה) ולא שואפים להגשים את הפנטזיה אם בגלל מצפון/מוסר ואם בגלל החוק לא מתסכלת אתכם שאלו פנטזיות שלעולם לא יתממשו?
כי אני למשל שואפת לפנטז על משהו שיש אפשרות סבירה שזה יתקיים ואני שואפת להגשים לפחות חלק מהפנטזיות האלה ויש חיבור חזק בין מה שמגרה אותי בתכלס ומה שגרה אותי בפורנו או במציאות...
זאלופון​(שולט)
יש בעיניי הבדל מהותי בין מציאות לפנטזיות. מילים הן תחליף זול ועלוב למה שאני יכול להגשים ולחוות בקלות במציאות. בגלל זה במציאות שלי סקס ונילי זה נפלא וסקס בדסמי זה נהדר, אבל לקרוא עליהם זה צל חיוור ואפרורי של הדבר האמתי.

לעומת זאת, יש דברים שקשה עד בלתי אפשרי להגשים במציאות, אם בגלל חוק ואם בגלל מצפון ומוסר. הדבר הזה שנקרא בדסמ הוא בעיניי תחליף מרוכך למשהו מסוג זה. למזלי הוא תחליף שאני נהנה לממש, אבל לא נהנה לקרוא או לכתוב אודותיו כשאני יכול לקרוא או לכתוב אודות הדבר עצמו.

ברור לי שיש פנטזיות שלא נועדו למימוש, ואת רובן גם לא הייתי רוצה לממש, כי במציאות העונג שאולי אפיק מכך יתערבב עם המון רגשות לא נעימים כתוצאה מהיותי בכל זאת אדם מצפוני במידה. אבל בפנטזיה זה עדיין מענג בצורה טהורה שאינה מופרעת על ידי כבלי המציאות.
amy​(נשלטת)
כחולית, יש דברים שאי אפשר להגשים לעולם, ודווקא בגלל זה הם כל כך הרבה יותר מגרים. בדמיון אני יכולה להתפרע ולהיות חופשיה לגמרי. גם מעצמי. וזה בדיוק העניין.
זה לא אומר שאני לא יכולה להתגרות מדברים שבהסכמה, אוי ואבוי אם כך היה, אבל כפיה מינית טהורה- ממנה אני יכולה להנות רק בדמיון והדמיון מענג בדרכים שהמציאות אינה יכולה לענג. כך זה עבורי, לפחות.
מיתוסית​(שולטת)
נראה לי מובן מאליו שיש תמיד פער בין מדיה של סרט או סיפור לבין המציאות, בדיוק כמו שלקרוא על אהבה זה לא כמו לחוות אותה ולקרוא על אדם שהרוויח עכשיו בלוטו זה לא כמו להרוויח בעצמך icon_smile.gif
ובכל זאת, כשקוראים משהו שמתחברים אליו, אתה כן חש רגשות כלשהם בעוצמה זו או אחרת.

אם הבנתי אותך נכון (או שזו אינטרפטציה שלי), אתה אומר שבגלל שהרגשות שלך קהים יותר בפנטזיה, אתה בעצם זקוק לרמת ריגושים וקיצוניות גבוהה יותר מאשר שאתה זקוק כדי להתרגש ולהתגרות במציאות?

המשפט הזה: "אבל לא נהנה לקרוא או לכתוב אודותיו כשאני יכול לקרוא או לכתוב אודות הדבר עצמו."
לא ברור לי לחלוטין, האם התבלבלת ? "אודותיו" לא הכוונה ל"הדבר עצמו" שזה בעצם הבדסמ?
מיתוסית​(שולטת)
amy כתב/ה:
כחולית, יש דברים שאי אפשר להגשים לעולם, ודווקא בגלל זה הם כל כך הרבה יותר מגרים. בדמיון אני יכולה להתפרע ולהיות חופשיה לגמרי. גם מעצמי. וזה בדיוק העניין.
זה לא אומר שאני לא יכולה להתגרות מדברים שבהסכמה, אוי ואבוי אם כך היה, אבל כפיה מינית טהורה- ממנה אני יכולה להנות רק בדמיון והדמיון מענג בדרכים שהמציאות אינה יכולה לענג. כך זה עבורי, לפחות.

כפייה מינית הכוונה לכפיית המין עצמו או לכפות אקטים שאת נותנת להם קונוטציה מינית (נגיד הצלפות) או כאלה שקשורים באיברי המין (נגיד צביטת פטמות)?