צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קליפ קצר ומשעשע

קייסי
לפני 13 שנים • 11 במרץ 2011
קייסי • 11 במרץ 2011
צ'ארנוחה כתב/ה:

ובינינו, ואני חושב שאנחנו קצת מבינים אחד השני בכל זאת, גם ההזדעזעות מאוד מאוד מגרה. הרבה פעמים אני תוהה עם עצמי מה התגובה הריגשית שאני מחפש אצל הפרטנרית (בוא לא נעמיד פנים, זה ממש מטריד ומעסיק אותי), אבל בכל מקרה הזדעזעות הוא רגש חזק ומגרה. אני חושב על דוגמניות יפות בסיטואציה הזאת (פעם הייתי שמח לדרג אותן לפי יופי וגם לשמוע רכילויות), מזדעזעות, הלוואי והייתי יכול לחיות בתוך הראש שלהן ולהבין עד הניואנס האחרון מה הן חושבות.

אם ההזדעזעות שלה היא זו שמגרה אותך, ותן לי לנחש שגם הרתיעה הטבעית של עוברת אורח אקראית מפרקטיקה מינית מוזרה, לא מובנת, לא מקובלת, יש לי הצעה אחרת בשבילך.
למה לא ללכת בשעת ערב מאוחרת בסימטה חשוכה, לפתוח את הרוכסן ולהראות לאשה חולפת את הבולבול? אפשר גם ללוות את זה במבט סליזי. אני בטוחה שיהיה שם זעזוע. אפילו גועל.
לשם מה כל הבלה בלה הרומנטי הזה של נימפות וקישקושים? לכו עד הסוף עם הלב.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
צ'ארנוחה כתב/ה:
אנדרפוט - סרט פורנו (או כמו פורנו) מטבעו יצור תחושה של ניכור ותיעוב אצל המשתתפים.

יולי - דווקא מאזוך?

למה מטבעו?

דווקא מאזוך, בגלל ההתעסקות סביב הפרדוקסים. ההתעסקות הזו בזעזוע של אותה אשה, לחשוב על התיעוב שלה ולחשוב על הגירוי שלה והכל יחד בתוך העצמי, כל כך להתעניין בתגובות שלה ובלי להתבלבל לעשות ממנה אובייקט. ואת כל זה לעשות בשפה יפה וקולחת. וסגנון הכתיבה מזכיר לי.

ההסבר נעשה בדיעבד. פשוט הרגשתי שאני שומעת את הקול של סוורין. זה קורה לי הרבה כשאני קוראת אותך. רק אחרי ששאלת ניסיתי להגדיר למה בדיוק.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 11 במרץ 2011
או קייסי, התגובה שלך פשוט גורמת לי לחשוב באנגלית...
you know nothing, you understand nothing,
אבל אני מניח שאת פשוט פרובוקטיבית, כי את בחורה חכמה...

יולי, אוקיי, פשוט לא התרגשתי כל כך מסוורין, למעשה המקום בו הכי התרגשתי מסוורין היה דווקא באיזכור שלו בשיר של לו ריד:

Severin, Severin, speak so slightly
Severin, down on your bended knee
Taste the whip, in love not given lightly
Taste the whip, now plead for me

I am tired, I am weary
I could sleep for a thousand years
A thousand dreams that would awake me
Different colors made of tears
קייסי
קייסי • 11 במרץ 2011
[quote="צ'ארנוחה"]או קייסי, התגובה שלך פשוט גורמת לי לחשוב באנגלית...
you know nothing, you understand nothing,
אבל אני מניח שאת פשוט פרובוקטיבית, כי את בחורה חכמה...

כמובן שאינני מבינה דבר. קטונתי
קייסי
קייסי • 11 במרץ 2011
אולי אנסה להבהיר את עצמי קצת יותר.
עם כל הכבוד למזוכיזם גברי, ויש הרבה כבוד, ועם כל המודעות לדחפיכם המחפיצים הידועים והטחונים לעייפה,
אני באמת חושבת שהקשר הרופף ממילא בין הצרכים הגבריים המבוטאים כאן לבין שליטה נשית או לשמו של הפורום 'הבנות על הבנים' הולך ומתרופף עוד יותר, עד שכל קשר בין השניים הוא לא רק מקרי, אלא כמעט על דרך השלילה.
שים לב מה היה שם בהודעותיכם מתחילת השרשור: גירוי מהזעזוע, הבחילה והגועל של נשים שמישהו מוכן לשלם להן על פעילות תמוהה מבחינתן, ושנהיר לכל שאינן מפיקות שום הנאה או גירוי מיני מההתנהלות הפריקית הזו.
אתה מספר איך היית מדרג את הדוגמניות על פי יופיין, משל היו נתחי בשר שאתה בורר לסיר החמין הבורגני והשמנמן שלך.
הנשים כאן הן הרבה מתחת לאביזר בחרמנות שלך. הן נלעגות. אני רק זיקקתי את הענין למה שבאמת עומד מאחוריו - אתה שולף את הבולבול המשעמם שלך בקרן רחוב חשוכה, וזוכה בהבעת הגועל שמדליקה אותך. הבה נסיר את המעטה המיופייף של כל הנימפות המזויפות שלך ונקרא לקטן שלך בשמו.
Dunbar{Supreme93}
לא יכולת להסתפק בקטונתי אה?
קייסי
קייסי • 11 במרץ 2011
צ'ארנוחה כתב/ה:
לא יכולת להסתפק בקטונתי אה?

יכולתי, אבל הרי לא באמת קטונתי, נכון?icon_smile.gif
אצלך בפנטזיה ה"שולטות" מזועזעות.
אצלי זה קצת שונה (אם יורשה גם לי לבטא את עמדתי בפורום הגברי-כוחני הזה, ויורשה לי) כשאני שולטת אני משועשעת, ונהנית מהזעזוע של הנשלטים שלי.
Dunbar{Supreme93}
אני לא זוכר מתי השולטת הייתה מזועזעת בפנטיה שלי, כשאני מנסה להיזכר, לדעתי היא מעולם לא הייתה מזועזעת - לא בתוך הפנטזיה בכל אופן.
לצערי, הרבה פעמים אני לא מצליח לדמיין מה השולטת חושבת גם בפנטזיה. הקטע של הזעזוע היה הרי בדיחה בתגובה לאנדרפוט.
אם כבר היא עצלה/תאוותנית/מתפנקת/זדונית/לועגת/בוחנת/חושבת/מהרהרת/אדישה/רבת חסד/משועשעת/צוחקת/אמפתית/מפלחת/עצובה/מדחיקה/חסרת סבלנות/מנומנמת/אנרגטית/הפכפכה, אבל היא בעיקר מבריקה ומאוד לא מובנת.
Dunbar{Supreme93}
פתאום חשבתי על משהו מעניין, אולי בפעם הבאה שאפגוש אותה אני אשאל אותה - "מה את חושבת?" אני כבר סקרן לראות מה יצא מזה.
קייסי
קייסי • 11 במרץ 2011
צ'ארנוחה כתב/ה:
אני לא זוכר מתי השולטת הייתה מזועזעת בפנטיה שלי, כשאני מנסה להיזכר, לדעתי היא מעולם לא הייתה מזועזעת - לא בתוך הפנטזיה בכל אופן.
לצערי, הרבה פעמים אני לא מצליח לדמיין מה השולטת חושבת גם בפנטזיה. הקטע של הזעזוע היה הרי בדיחה בתגובה לאנדרפוט.
אם כבר היא עצלה/תאוותנית/מתפנקת/זדונית/לועגת/בוחנת/חושבת/מהרהרת/אדישה/רבת חסד/משועשעת/צוחקת/אמפתית/מפלחת/עצובה/מדחיקה/חסרת סבלנות/מנומנמת/אנרגטית/הפכפכה, אבל היא בעיקר מבריקה ומאוד לא מובנת.

אם זו היתה הלצה שהחמצתי, בעוונותיי, כמו יתר ההודעה ההיא, אני מתנצלת. ההומור האנין חלף מעל לראשי, כנראה.
בכל מקרה שמחה מאוד על התיקון. הכתיבה שלך הוכתמה מבחינתי בזיוף ובניחוח של קיטש זול לפני ההבהרה הזו.