סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכבוד יום האישה

בטי בום​(שולטת)
לפני 13 שנים • 14 במרץ 2011
בטי בום​(שולטת) • 14 במרץ 2011

אני יושבת פה וקוראת וזה הזמן הכי הזוי, אמא שלי הביולוגית מתה כשהייתי קטנה, הדבר העיקרי שלמדתי ממנה, זה תהיי ילדה טובה כי אמא חולה.
כשאמא שלי מתה לא היתה לי סיבה להיות ילדה טובה ובאמת שלא הייתי.
אבל היתה המלכה האם- סבתא שלי, שהיא לימדה אותי שאף אחד לא שווה שיהיה לי אולקוס בגללו ולכן אסור לי לשמור בבטן כלום.
שהחיים הם סופרמרקט וכולנו משלמים בסוף, תדאגי שהעגלה שלך לא תהיה מלאה.
שהראש עולה במעלית אבל הלב עולה במדרגות- הראש מבין ומפנים ללב לוקח זמן.
ובעיקר את משפט המחץ לתפוח לא יוולד אגס מה שהיה הווריאציה שלה לתפוח לא נופל רחוק מהעץ .
היא לימדה אותי שלשמרים צריך להתיחס כמו לתינוק, הם גדלים מאהבה.
ושוודקה מרפאה הכל, הלוואי וזה היה נכון.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
וודקה באמת מרפאה הכל icon_lol.gif חבל רק שזה בא עם תופעות לוואי icon_razz.gif
בדיוק לפני שקראתי אותך חשבתי על זה שהייתי צריכה בכלל לצטט את הכוהנת הגדולה - סבתא:

"אם יש מישהו בעולם שיכול לעשות את זה, סימן שאני יכולה לעשות את זה"
"ביום שאני אוותר על מסיבה שווה רק כי אין לי מה ללבוש, אז אני אדע שבאמת נדפק לי השכל"
"ברור שזה חשוב מה אנשים חושבים עלייך. המילה שלך, האמינות שלך - בזה ורק בזה את קונה מוניטין. כל השאר זה רק קישוט".
"ידעתי שאין לי כסף לזה, אז פשוט מחקתי את זה מהראש. החלטתי שאני לא צריכה את זה וזה לא קשור אלי, ולא חשבתי על זה יותר ולא הייתי צריכה כל פעם מחדש להתבעס"
"כשאת עושה סופגניות מה שחשוב זה לא הכמויות של החומרים, אלא שתסתכלי על הבצק ותזהי מה חסר. ולא ללוש יותר מידי".

וכקונטרה, אחד מהתקופה האחרונה: "אני לא מבינה בשביל מה צריך את הכימותרפיה, אני בת תשעים לכל הרוחות. אבל הרופא אמר אז אני לא מתווכחת. אני אדם סובייטי, אני ממושמעת".
Bullitt​(נשלט)
Bullitt​(נשלט) • 14 במרץ 2011
הזכרתן לי את סבתי ז"ל, שהיתה אדם מדהים.
עברה את השואה, איבדה משפחה וכו'...ולמרות ועל אף הכל, הצליחה להקים מחדש משפחה, לגדל ילדים, לראות נכדים ואפילו הספיקה לראות נין.
אישה מדהימה.

המשפט שאני זוכר. (מצטער על ההתפרצות לשיח הנשים).
תמיד הייתי חוזר ממשחק כדורסל וסבתי יושבת לה בסלון ושואלת "נו..כמה גולים קלעת?".
ולא משנה כמה הייתי מסביר לה שאני קולע סלים, תמיד אותה שאלה. icon_biggrin.gif
קייסי
קייסי • 14 במרץ 2011
בטי, פרלין ויולי, אילו מטריארכיות נהדרות יש לכן. עם הפתיח של פרלין, חשבתי שנקבל איזו משנה סמרטוטית, אך לא היא. מדובר באשה חכמה. המנטרות שלה מזכירות כמעט אחד לאחד מה שאני אומרת לבנות שלי. באופן מוזר גם את הדברים של אמא של יולי אני משמיעה לא פעם לבנות שלי. כנראה שאין כאן סתירה. והסבתות שלכן, שפתיים יישקו. אני מאוהבת.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 15 במרץ 2011

אמא המדהימה שלי

בלוסום​(לא בעסק) • 15 במרץ 2011
לימדה אותי ועוד תלמד.. כל כך הרבה...

ממנה קיבלתי את אופיי הפסיבי,

מצד שני - למדתי ממנה שגם ממקום פסיבי אפשר ללמוד להתעצם, להתחזק, להשתנות.