שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגיע הזמן לומר את האמת- Second life

מUחדת
לפני 13 שנים • 10 במרץ 2011
מUחדת • 10 במרץ 2011
free spirit כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
אז איך אני רואה את זה- אני לא רואה את זה התקדמות העולם, אני רואה את זה בתור התדרדרות החברה האנושית.
לשבת מול מחשב וללחוץ על כמה כפתורים זה לא שונה מהאדם הפרהיסטורי שישב במערות ודפק על כל-אבן..

תקרא שוב את המשפט הזה וראה אם אתה מבחין בכשל לוגי כלשהו.

מה, האדם הפרהיסטורי לא היה מזמין משלוחי אוכל בדפיקה על כל-אבן? אני המומה!

מבולבלת שלי.
ככה הוא היה מוריד פורנו.
סבא זמן
סבא זמן • 10 במרץ 2011
מUחדת כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
אז איך אני רואה את זה- אני לא רואה את זה התקדמות העולם, אני רואה את זה בתור התדרדרות החברה האנושית.
לשבת מול מחשב וללחוץ על כמה כפתורים זה לא שונה מהאדם הפרהיסטורי שישב במערות ודפק על כל-אבן..

מבולבלת שלי.
ככה הוא היה מוריד פורנו.

גברת מיוחדת, הדפיקה שהוא התכוון והדפיקה שלך אותה דפיקה? או לא?

ובכלל מי דופק על אבנים כשיש חול רך.

ברברים הפרי היסטוריים, פעם היינו מוצאים דינוזאור נחמד ועושים לו על הדבשת.
מUחדת
מUחדת • 10 במרץ 2011
סבא זמן כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:

מבולבלת שלי.
ככה הוא היה מוריד פורנו.

גברת מיוחדת, הדפיקה שהוא התכוון והדפיקה שלך אותה דפיקה? או לא?

ובכלל מי דופק על אבנים כשיש חול רך.

ברברים הפרי היסטוריים, פעם היינו מוצאים דינוזאור נחמד ועושים לו על הדבשת.

לא יודעת מה איתך, סבאל'ה,
אבל אני רואה את זה בתור התדרדרות החברה האנושית.
מפלצת אישונים

נו שויין

מפלצת אישונים • 10 במרץ 2011
אמן החושים היתי אומרת שאתה קצת חופר...
second life הוא לא יותר מרעיון גאוני לעשיית כסף... שקיים כבר שנים
אגב 7 מיליון משתמשים זה ממש לא הרבה יחסית לעשר שנים שהוא כבר באויר.
מדובר בצ'אט משוכלל דימויי עולם אמיתי למשועממים...
בעצמי היה לי אוטאר למספר ימים (לפני שנים) בזמן שכנראה היית עדיין חייל.
איבדתי עניין כי הבנתי שזה לחסרי חיים דרך אגב הסיבה שזה לא תפס בארץ כי זה מסובך מדי למשתמש הפשוט ולא תומך בעברית...

טכנולוגיה היא דבר נפלא להישען עליה, על מי שהיא משתלטת זו כבר בעיה שלו.
בדרך כלל אחרי גיל מסויים אנשים נרגעים מהאובססיה הזו... ( שבשיאה בגיל הטיפש עשרה) בקרוב אצלך...
כי בתור אחד שטוען שיש לו חושים טבעיים אתה די מבלה הרבה זמן אונליין בחיפוש קשרים עם המין השני... על ראש הגנב בוער הכובע icon_smile.gif

יום טוב
LOL
מפלצת
Homelander​(שולט)

Re: נו שויין

Homelander​(שולט) • 10 במרץ 2011
מפלצת אישונים כתב/ה:
אמן החושים היתי אומרת שאתה קצת חופר...
second life הוא לא יותר מרעיון גאוני לעשיית כסף... שקיים כבר שנים
אגב 7 מיליון משתמשים זה ממש לא הרבה יחסית לעשר שנים שהוא כבר באויר.
מדובר בצ'אט משוכלל דימויי עולם אמיתי למשועממים...
בעצמי היה לי אוטאר למספר ימים (לפני שנים) בזמן שכנראה היית עדיין חייל.
איבדתי עניין כי הבנתי שזה לחסרי חיים דרך אגב הסיבה שזה לא תפס בארץ כי זה מסובך מדי למשתמש הפשוט ולא תומך בעברית...

טכנולוגיה היא דבר נפלא להישען עליה, על מי שהיא משתלטת זו כבר בעיה שלו.
בדרך כלל אחרי גיל מסויים אנשים נרגעים מהאובססיה הזו... ( שבשיאה בגיל הטיפש עשרה) בקרוב אצלך...
כי בתור אחד שטוען שיש לו חושים טבעיים אתה די מבלה הרבה זמן אונליין בחיפוש קשרים עם המין השני... על ראש הגנב בוער הכובע icon_smile.gif

יום טוב
LOL
מפלצת

מילא היית יודעת מה אני עושה כשאני אונליין, אבל הסקת המסקנות חסרות הבסיס שלך וגם הפטפטת לגבי גילי הן אך ורק התלהמות גרידא ובתור מישהי שאכרה גלשה באתר הזה וגם כשיו כשהיא כבר 'זקנה בלה' זוכרת אותו כ"כ טוב, ההתלהמות שלך לא מפתיעה אותי כלל.

כמו שכבר אמרתי במקום אחר, הכי קל לבקר את המבקר, אבל מישהו דיבר על זה שעל ראש-הגנב בוער הכובע, אז הנה יופי אמרתם הכל- הביקורת פגעה בנק'-רגישות שלכם, חשפה בפניכם בעיות שעוררו בכם זעם, אבל במקום להפנות אותו לעצמכם כראוי, אתם מפנים אותו כלפי מי שהעיר לכם\האיר את עיניכם; זה לא חדש זה קורה הרבה כשמישהו מביע ביקורת, האם זה מונע מאיתנו להמשיך? ממש לא.

ומיוחדת, אני מציע שתקראי שוב את הדברים שהדגשת בציטוט שלי (אגב אני מת על דמגוגיה של ציטוטים, ממש מרגיש לי כמו סופר שמרצים עליו בערב-ספרותי, תמשיכי) אין שם כל כשל לוגי.
walking dead
walking dead • 10 במרץ 2011
טוב, סופר שמרצים עליו בערב ספרותי, בהחלט יש כשל לוגי במשפט שצוטט (וזו לא דמגוגיה, הכשל הלוגי פשוט שוכב לו שם ערום ועריה בפני כל בר דעת).

וכיצד אתה מתמודד עם ביקורת?
Homelander​(שולט)
Homelander​(שולט) • 10 במרץ 2011
free spirit כתב/ה:
טוב, סופר שמרצים עליו בערב ספרותי, בהחלט יש כשל לוגי במשפט שצוטט (וזו לא דמגוגיה, הכשל הלוגי פשוט שוכב לו שם ערום ועריה בפני כל בר דעת).

שמעי, את ו- נילי ונילי, אתן לא מבקרות... אתן יותר כמו קטסטרופה, תופעה חולפת.

אז אני יודע שזה נורא מרגיז אתכן כשאני מתעלם מדבריכן, אבל זו בעיה שלכן, אם היה טעם בדברים, הייתי יותר משמח להגיב עליהם.
ואיך אני מתמודד עם ביקורת? בתור מישהו שהיה אחד מהאנשים שכתבתי עליהם פה, אני מבקר קודם את עצמי לפני שאני מבקר אחרים.
אני יודע שקשה לך נורא להאמין שיש אנשים כאלה (שמבקרים את עצמם כנ"ל), כי את לא כזו, אבל גם לי קשה להאמין שיש אנשים כמוך וכמו השניה שפשוט לא מבינים את המסר שבהתעלמות... אבל הרי ראינו את זה בתופעה החולפת שקדמה לכן.
שלגי
שלגי • 10 במרץ 2011
מUחדת כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:

מבולבלת שלי.
ככה הוא היה מוריד פורנו.

אתן עושות לי געגוע לזקנים מהחבובות.

אלך לחפש אותם ביוטיוב, מה זה אומר עלי?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 10 במרץ 2011
אמן, גם אני ראיתי במשפט הזה כשל לוגי.

אז אולי תסביר לנו? מה יותר פשוט מכך? קורה, אנשים לא מבינים אלו את אלו כל הזמן ופי כמה במסגרת וירטואלית.

כל שאר הטקסט מעניין ולבטח מאפיין חלק ממשתמשי עולמות וירטואליים כגון את אלו שהבאת כדוגמא מאיזהו סרט שראית. להגיד שכל משתמש בעולם וירטואלי זה או אחר הוא אדם נטול חיים במציאות או כלים להתמודד עם המציאות, נראה לי מעט מוגזם. אני למשל פעם, באיזהו בלוג, כאן בכלוב, קראתי על צ'אט(?) בו ניתן לנהל שיחה עם בן/בת שיח רנדומלי/ת. חייב להודות שנדלקתי לגמרי. זה הרגיש לי נורא מרגש פתאום לפצוח בשיחה עם דמות לא מוכרת וספק אמיתית (או שדווקא צ'אט שכזה מאפשר לאנשים להיות סופר אמיתיים!) בנושא לא מתוכנן. ביקשתי בזמנו מבעל הבלוג הפניה, אבל לדאבוני אני נטול זמן לעשות בה שימוש. אולי מתישהו אשתמש בה. האם הרצון שלי או ההתלהבות שלי מהצ'אט המדובר עושים אותי אדם נטול חיים במציאות?
walking dead
walking dead • 10 במרץ 2011
אמן החושים כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

שמעי, את ו- נילי ונילי, אתן לא מבקרות... אתן יותר כמו קטסטרופה, תופעה חולפת.

אז אני יודע שזה נורא מרגיז אתכן כשאני מתעלם מדבריכן, אבל זו בעיה שלכן, אם היה טעם בדברים, הייתי יותר משמח להגיב עליהם.
ואיך אני מתמודד עם ביקורת? בתור מישהו שהיה אחד מהאנשים שכתבתי עליהם פה, אני מבקר קודם את עצמי לפני שאני מבקר אחרים.
אני יודע שקשה לך נורא להאמין שיש אנשים כאלה (שמבקרים את עצמם כנ"ל), כי את לא כזו, אבל גם לי קשה להאמין שיש אנשים כמוך וכמו השניה שפשוט לא מבינים את המסר שבהתעלמות... אבל הרי ראינו את זה בתופעה החולפת שקדמה לכן.

האם זה חלק מהביקורת העצמית שלך, ההחלטה הילדותית שאנשים שאינם מסכימים איתך וגם טורחים להראות לך זאת הם בגדר "תופעה חולפת" ועל כן אתה פשוט נוקט באסטרטגית בת היענה במקום להתמודד?

לא נורא. יום יבוא ותצטרף אלינו, הפוסעים על כדור הארץ.

על החתומה,
פ.ס, תופעה חולפת בע"מ.