בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשה חמת מלא צואה, ופיה מלא דם - והכל רצין אחריה

master xy​(שולט)
לפני 13 שנים • 18 במרץ 2011

Re: צר לי להרוס לך תיאוריה עם עובדות

master xy​(שולט) • 18 במרץ 2011
קיפופיף כתב/ה:
אבל ברמת אהבת חינם וזכויות אדם- הברית חדשה לוקחת את היהדות בזחילה, עם עיניים עצומות ושתי ידיים קשורות.

בבקשה . תתנצר , מה אתה חולם ? רוץ לכנסיה . אתה עוד כאן ? ג׳יזס !
הא כן . ברור שלא . עוד צבוע . הכי קל להכפיש את הדת שאתה יונק ממנה . כרגיל נו . יהודים .  
זרה מוכרת

Re: אשה חמת מלא צואה, ופיה מלא דם - והכל רצין אחריה

זרה מוכרת • 18 במרץ 2011
master xy כתב/ה:
ובכן , ניתן להסכים וניתן לא . אבל זהו ציטוט מפורש של חזלנו ממסכת שבת ( חכמים אם תרצו או לא )
עכשיו , בטרם נשמע את חצוצרות הפמיניזם בוקעת את חומות יריחו לעניין ההשפלה וריסוק מעמד האישה ושאר ירקות , אני סבור שמשפט זה בא לחזק את מעמד האישה ולכבד אותה מאוד תוך שימת דגש על עליבות הזכרים שכל היום רצים מחור לחור ולא משנה מה יש שם - דם או צואה או רוק . קרי : תחת/ כוס/פה .

אשמח לקבל תובנות בעניין . ואנא בלי הכפשות אישיות , בחיי שאין לי כח למלחמת המינים והמילים בכלוב . להיות עניני זאת לא סטייה .

פתחת נושא לדיון , ביקשת בקשה - ועדיין, כשאנשים נענים לבקשתך - ומתייחסים לנושא. לא לגופו של הכותב כי אם לגוף הכתוב - אתה ! כן, אתה ! פותח הפוסט הזה והמבקש בתחילתו שלא להכנס להכפשות אישיות - חוטא בדיוק בכך.
1.
les is more כתב/ה:
ומעניין מאוד למה אמירות מסוג זה הדתיים לא מפרסמים..

master xy כתב/ה:
les is more כתב/ה:

תלמוד בבלי מפורסם בכל מקום . זהו הבסיס לעם היהודי . אם לא נאה לך התלמוד את מוזמנת לאחוז בברית החדשה או בקוראן . שם בטוח יתנו לך המון אהבה ...

2.
קיפופיף כתב/ה:
אבל ברמת אהבת חינם וזכויות אדם- הברית חדשה לוקחת את היהדות בזחילה, עם עיניים עצומות ושתי ידיים קשורות.

master xy כתב/ה:
קיפופיף כתב/ה:

הא כן . ברור שלא . עוד צבוע . הכי קל להכפיש את הדת שאתה יונק ממנה . כרגיל נו . יהודים .

חלק מהעניין בכל מקום בו פותחים דיון הוא להקשיב לדיעות שונות משלך - אתה לא חייב לקבל,
אתה לא חייב לאהוב - אבל אנא ממך, כבד את זכותו של האחר לדעתו בדיוק כפי שהיית רוצה שיכבדו את זכותך לדעתך.

סופשבוע טוב וחג פורים שמח לכולם
master xy​(שולט)

Re: אשה חמת מלא צואה, ופיה מלא דם - והכל רצין אחריה

master xy​(שולט) • 18 במרץ 2011
זרה מוכרת כתב/ה:
master xy כתב/ה:
ובכן , ניתן להסכים וניתן לא . אבל זהו ציטוט מפורש של חזלנו ממסכת שבת ( חכמים אם תרצו או לא )
עכשיו , בטרם נשמע את חצוצרות הפמיניזם בוקעת את חומות יריחו לעניין ההשפלה וריסוק מעמד האישה ושאר ירקות , אני סבור שמשפט זה בא לחזק את מעמד האישה ולכבד אותה מאוד תוך שימת דגש על עליבות הזכרים שכל היום רצים מחור לחור ולא משנה מה יש שם - דם או צואה או רוק . קרי : תחת/ כוס/פה .

אשמח לקבל תובנות בעניין . ואנא בלי הכפשות אישיות , בחיי שאין לי כח למלחמת המינים והמילים בכלוב . להיות עניני זאת לא סטייה .

פתחת נושא לדיון , ביקשת בקשה - ועדיין, כשאנשים נענים לבקשתך - ומתייחסים לנושא. לא לגופו של הכותב כי אם לגוף הכתוב - אתה ! כן, אתה ! פותח הפוסט הזה והמבקש בתחילתו שלא להכנס להכפשות אישיות - חוטא בדיוק בכך.
1.
les is more כתב/ה:

master xy כתב/ה:
les is more כתב/ה:

תלמוד בבלי מפורסם בכל מקום . זהו הבסיס לעם היהודי . אם לא נאה לך התלמוד את מוזמנת לאחוז בברית החדשה או בקוראן . שם בטוח יתנו לך המון אהבה ...

2.
קיפופיף כתב/ה:

master xy כתב/ה:
קיפופיף כתב/ה:

חלק מהעניין בכל מקום בו פותחים דיון הוא להקשיב לדיעות שונות משלך - אתה לא חייב לקבל,
אתה לא חייב לאהוב - אבל אנא ממך, כבד את זכותו של האחר לדעתו בדיוק כפי שהיית רוצה שיכבדו את זכותך לדעתך.

סופשבוע טוב וחג פורים שמח לכולם

בבקשה אני מכבד . שיתנצר . אני מוכן להטביל אותו . היכן את רואה כאן בעיה ?
אני ביקשתי בלי הכפשות אישיות . מהמסובך זרה ? הא כן . אני מבין . חג שמח .
Brave Dwarf

.

Brave Dwarf • 18 במרץ 2011
קיפופיף כתב/ה:

כאשר קוראים ומבארים באופן מניפולטיבי כל טקסט ופי כמה טקסט דתי, גם כזה מהברית החדשה, הישנה או הקוראן, כגון משפטים אלו מהברית החדשה שנאמרו ע"י ישו:

"I tell you that to everyone who has, more shall be given, but from the one who does not have, even what he does have shall be taken away. But these enemies of mine, who did not want me to reign over them, bring them here and slay them in my presence."(Luke 19:26-27)

(Matthew 10:34-36) - "Do not think that I came to bring peace on the earth; I did not come to bring peace, but a sword. 35"For I came to set a man against his father, and a daughter against her mother, and a daughter-in-law against her mother-in-law; 36and a man’s enemies will be the members of his household."

הוא וודאי וודאי עשוי להישמע לאוזן לא מנוסה ולכזו השומעת ממרחק של זמן, כטקסט שלא בדיוק מטיף לאהבת חינם ופי כמה לזכויות אדם, בזחילה עם עיניים עצומות או בריצה עם עיניים פקוחות לרווחה. ואפילו לא אחרי פור של קילומטר. כך גם הטקסט שהביא מאסטר XY.

אני אישית לא רואה בו שונה ממשפט מודרני: "הוא מסוגל לזיין כבשה בחצאית וחמור בביריות" שאין בו לטעון שכל הנשים טיפשות כמו כבשים או חס וחלילה כי ראשן עטור אוזניים ארוכות מהממוצע אלא להצביע על הזכר הכסיל שימכור את נפשו למען להשחיל את זקפתו בכל מה שיעטה על גופו פריט לבוש נשי.

ואני נורא שמח שאף אחד לא הכפיש בשרשור זה אף אחד וגם לא עקץ. כשתתחילו לעקוץ ולהכפיש תאותתו? כי הצלחתם לבלבל אותי קצת.

.
קיפופיף​(מתחלפת)

Re: צר לי להרוס לך תיאוריה עם עובדות

קיפופיף​(מתחלפת) • 18 במרץ 2011
master xy כתב/ה:
קיפופיף כתב/ה:

תתנצרי, בשבילך.
קיפופיף​(מתחלפת)

אני לא רואה טעם להמיר את דתי לדת אחרת

קיפופיף​(מתחלפת) • 18 במרץ 2011
היות ומראש אני לא רואה את עצמי כבעלת זהות דתית כשלהיא ולא מאמינה באף דת.
אבל על התפר בין היהדות לנצרות מרתק להסתכל מהצד ללא סגידה לאף אחת מהן.
היהדות קמה בתקופה שהשליטה הייתה בידי בני אדם ממעמד גבוה באופן בלעדי. היה צורך ב"חוק אלוהי" בשביל לאפשר מוסר חברתי, והמוסר הזה בזמנו הושג על ידי מערכת איסורים. אלא שעם הזמן, הפכו מערכות האיסורים האילו למוקדי מלחמה בין קבוצות היהדות שנלחמו על הדרך המושלמת לעבודת ה'- וכל מי שלא נקט בדיוק באותה שיטה שקבוצה X או Y נהגה- נחשב לאיום.
על הרקע הזה קמה הנצרות ששמה על ראש החץ את אהבת האדם וחופש הפרט. התקשורת האנושית בנצרות חשובה על כדי כך ,שאחד הדברים הראשונים אליהם מטיף ישועה למאמיניו הוא שהשכינה נמצאת רק במקום בו יש שני בני אדם לפחות, כדי לבטל את "השיח הישיר לאלוהים"- שהביא לפלגנות ומלחמות בין קבוצות (שהביאו בסופו של דבר לכיבוש ירושלים וחורבן בית המקדש השני, כיוון שקבוצות בתוך ירושלים, במקום להתאחד נגד הרומאים- עסקו בהלשנות זה על זה , מה שהביא ,על פי המיתולוגיה הנוצרית לצליבת ישועה) .
כלומר- אנחנו רואים פה תנועה תמידית בין חופש אישי ואהבת אדם באשר הוא אדם כאידאה שתוביל לשחרור המין אנושי ממגבלות העולם הגשמי, לבין הגבלות אישיות וסגידה לכוח עליון (מוסר) כדרך להתעלות הנשמה.
אותה מטרה- שתי דרכים שונות.
אלא שהתפר הזה לעולם לא ייסגר, זאת התנועה האנושית התמידית.
אפשר להשליך את זה, למשל, על שיטות החינוך- אם בעבר החינוך היה תחת מגבלות חמורות ו"מוסר" חברתי נוקשה- הרי שלפני כ40 שנה (שנות ה60 וההיפים) אנשים הרגישו שהמגבלות האילו יוצרות בעיתיות , והפרעות פסיכולוגיות ובקשו לגדל את ילדיהם הפוך לחלוטין- חופש מוחלט ללא מגבלות (למשל- החינוך האנטרופוסופי) -מה שייצר, ללא הדרכה מתאימה- דור מבולבל ומתוסכל לא פחות מדור ההורים שביקש למנוע מילדיהם את התסכול הזה.
כרגע, השיחה הכי חמה בתחום החינוך היא זאת:
http://www.mako.co.il/news-channel2/Friday-Newscast/Article-744bb32ba4ace21004.htm

למעשה, אנשים שמגיעים לבדסמ מתוך מודעות (בניגוד לאילו שנמצאים כאן מתוך כניעה עיוורת לתשוקה מינית, ואני מתכוונת לסוגים מסויימים של שולטים ונשלטים כאחד) עוסקים הלכה למעשה בניסיון לענות על התפר הזה שבין חופש אישי לבין "מוסר חברתי"- כיוון שאיך שהוא, גם בקהילה ששמה את חופש הפרט וקבלת האחר על דגלה, כמו "קהילת הבדסמ"- מוצאת עצמה בתוך מערכת חוקים חברתית (שכוללת מילות קוד ומדים...)
Brave Dwarf

Re: אני לא רואה טעם להמיר את דתי לדת אחרת

מרתקת. קיפופיף, אמרי לי בבקשה כיצד את רואה את הנצרות ככזו "ששמה על ראש החץ את אהבת האדם וחופש הפרט" על רקע כל המגבלות שהיא מנחילה על האדם הנוצרי. נתחיל מהכומר עליו חלים אינספור איסורים, נשים גרושות עליהן חל איסור לקבל את לחם הקודש במיסות (השפלה נוראית בעיניי, אגב, שאישה, חברה בקהילה, מגיעה למיסה ונחשבת לטמאה כי בחרה להתגרש - בחירה אישית שלה שאמורה להיות חלק מאותו "חופש הפרט" שציינת), הפלות (לא שונה מגישה של יהדות באופן כללי) ועוד...

כמו כן את הסגידה לאיקונות (צלמיות בעברית נכונה) למיניהן בהמשך "לשחרור המין אנושי ממגבלות העולם הגשמי".
נוריתE

נוריתE • 18 במרץ 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
מרתקת. קיפופיף, אמרי לי בבקשה כיצד את רואה את הנצרות ככזו "ששמה על ראש החץ את אהבת האדם וחופש הפרט" על רקע כל המגבלות שהיא מנחילה על האדם הנוצרי. נתחיל מהכומר עליו חלים אינספור איסורים, נשים גרושות עליהן חל איסור לקבל את לחם הקודש במיסות (השפלה נוראית בעיניי, אגב, שאישה, חברה בקהילה, מגיעה למיסה ונחשבת לטמאה כי בחרה להתגרש - בחירה אישית שלה שאמורה להיות חלק מאותו "חופש הפרט" שציינת), הפלות (לא שונה מגישה של יהדות באופן כללי) ועוד...

כמו כן את הסגידה לאיקונות (צלמיות בעברית נכונה) למיניהן בהמשך "לשחרור המין אנושי ממגבלות העולם הגשמי".

שלא לדבר על זה
שהכנסיה הקדומה הכפישה נשים עד עפר,בהתבסס על ה"חטא הקדמון" ,עלפיהם, : חוה שעשתה ברית אחת עם הנחש,שהוא ע''פ הם,יצוג של השטן,להאכיל את אדם באותו פרי עץ הדעת
מה שהביא לגירוש מגן עדן,הזהירו גברים מפני נשים מפתות פרוצות ומושחתות"המשחיתות את נפשם" ואז כשזה לא הספיק להרחיק את הגברים לטעמם של ראשי הכנסיה הקתולית
הם חיברו את הנשים עם השטן והפכו אותן למכשפות "משתפות פעולה" שדות בתחפושת אנושית
ואז כתוצאה מעלילת הדם הזאת, גם שרפו אותן...
אז המשפט שצוטט והתחיל את כל הדיון הזה,בטל באלף..הוא יותר מצביע על החולשה של הגברים וכניראה שהחז''לים שכתבו את אותו משפט היו "צדיקים יראי שמיים" בדיוק כמו ראשי הכנסיה הללו.
גברים שמצד אחד חושבים עם הזיין ומצד שני בצביעות,עושים דמוניזציה לנשים שאחריהן הן רודפים.
כל הבישופים והראשי כנסיות כולל האפפיורים הקדומים,למשל, החזיקו פילגשים.(אבל הם תמיד דרשו,בתולות..)
Brave Dwarf
אכן, העניין של המכשפות, נוריתי, מזעזע. הזכרת לי את המונולוג של הכומר מספרו של פאולו קואלו "המכשפה מפורטובלו".

אני חושב שכשאתנה יצאה מהכנסיה, היא הייתה יכולה לפגוש את ישו. ואז, אם כך היה, היא בוודאי השליכה עצמה אל בין זרועותיו, בוכייה, מבולבלת, מבקשת ממנו שיסביר לה מדוע מאלצים אותה להישאר בחוץ רק בגלל נייר שחתמה עליו, דבר שאין לו שמץ של חשיבות במישור הרוחני, ושעניין רק את אנשי הרישום ואת רשויות מס הכנסה.

אז אולי היה ישו מביט בה ומשיב לה:

"ראי, בתי, ראי, הרי גם אני בחוץ. מזה זמן רב אין הם מרשים לי להכנס לפנימה."

(אם אכלתי מילה או החלפתיה באחרת, עשיתי זאת ללא כוונת זדון, אלא מפאת זכרון שבוגד בי בחגים בגלל הכוננות המכרסמת לי את הכבד מרוב דאגה).
walking dead
לפני 13 שנים • 19 במרץ 2011

walking dead • 19 במרץ 2011
נוריתE כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

שלא לדבר על זה
שהכנסיה הקדומה הכפישה נשים עד עפר,בהתבסס על ה"חטא הקדמון" ,עלפיהם, : חוה שעשתה ברית אחת עם הנחש,שהוא ע''פ הם,יצוג של השטן,להאכיל את אדם באותו פרי עץ הדעת
מה שהביא לגירוש מגן עדן,הזהירו גברים מפני נשים מפתות פרוצות ומושחתות"המשחיתות את נפשם" ואז כשזה לא הספיק להרחיק את הגברים לטעמם של ראשי הכנסיה הקתולית
הם חיברו את הנשים עם השטן והפכו אותן למכשפות "משתפות פעולה" שדות בתחפושת אנושית
ואז כתוצאה מעלילת הדם הזאת, גם שרפו אותן...

נא לא לעשות מיש-מש מעובדות היסטוריות.

היסטריית המכשפות הנודעת בהחלט לא כללה רק נשים. גם גברים הואשמו בכישוף והוצאו להורג. בשיאה של ההיסטריה, הקלות בה היה ניתן להאשים אדם, משפחה וקהילות שלמות בכישוף הייתה מגוחכת - ולא היה לזה קשר בכלל למינו של המואשם אלא לכך שהוא עומד ב"קריטריונים המקובלים" לעיסוק בכישוף - הספר הידוע לשמצה Malleus Maleficarum (פטיש המכשפות). פרוטוקולי האינקוויזיציה חושפים שלא רק איכרים ואנשים הלוקים בנפשם הואשמו בעיסוק בכישוף אלא גם כמרים, אנשים עשירים ובעלי אדמות ואצילים (הסיבה הרווחת לכך, רק לידע כללי - היא שהכנסייה נהנתה מאוד מכך שהייתה לה הזכות המלאה להשתלט על רכושו ונכסיו של מואשם בכישוף). נכון שהכנסייה לא התייחסה יפה לנשים בזמן שבו הנצרות הקתולית והפוריטנית נתנה את הטון אך בוודאי לא בצורה זו שהוצגה כאן.