סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אנשים טובים, אני פונה ללב שלכם

Madame T​(שולטת)
לפני 13 שנים • 28 במרץ 2011

בהמשך לתגובות לעיל

Madame T​(שולטת) • 28 במרץ 2011
בלוגים הם באמת מאד אישיים, וכל אחד כותב ומעלה בהם דברים ככל העולה על רוחו. יש אנשים, שזה ימצא חן בעיניהם ויש כאלה שלא. אישית, כחובבת שירים אני לא רואה פסול גם בהעלאת שיר כי פשוט מצא חן בעיני ואני רוצה לשתף בו אחרים. היו טיוב הוא רק אמצעי טכני לשתף אחרים בדברים שאני אוהבת, מתענינת בהם, שמדברים אלי. כך שאישית אני עושה שימוש בכלי זה במידה ואני מוצאת לנכון.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
היה איזה בלוג, לא זוכרת של מי, הוא הפסיק לעדכן ועכשיו הוא זרוק בין כל המועדפים שגוועו, שהיה מעלה רק קליפים, אבל כל קליפ היה משהו ישן, טוב ומעניין, הכרתי כמה ענתיקות נהדרות בזכותו.

בכלל, זה לא רק קישורים. זה גם עדכוני "משעמם לי" למיניהם. אבל יש המון תוכן בבלוגים שלא בהכרח בא *לי* לקרוא: סיפורים בדויים, פנטזיות גנריות, תמונות פורנוגרפיות, דיווחי סשנים לקוניים, פרסומות, קריאות להצלת איגואנות חסרות בית, וסתם קטעים שלא כתובים ממש טוב. אני גם די בטוחה שלכל בלוג בכלוב אפשר למצוא מישהו שיגיד שהוא משעמם ומיותר.

כל הנושא של בלוגים כל הזמן נוגע בגבול בין לכתוב עבור עצמי ולכתוב בשביל שיקראו. ואני מעדיפה את גישת המודעות לקורא. גם אם להעלות קליפים, אז שזה יהיה עם הקשר ומשמעות, ושתהיה בראש איזו תשובה לשאלה "אז למה שיקליקו על הכניסה לבלוג שלי". אבל זו העדפה אישית שלי, ובסך הכל בלוגים רבים כאן אינם לטעמי ולא מפריעים לי כהוא זה. יש לי רשימת מועדפים ואני קוראת את הכותבים החביבים עלי, ולא ממש משנה לי מה כותבים אלה שאיני טורחת לקרוא.

*הולכת להעלות לבלוג שיר חביב ומשעשע במיוחד*
*מנגינה*{התווים שלו}

מצטרפת לבקשה

בלוג הינו יומן אינטרנטי פומבי, הבא להחליף את היומן האישי שנוהל בעבר.
המילה " בלוג" מקורה באנגלית ובאה מצירוף המילים: Web (רשת) ו-Log (יומן).
ייעודו הוא לכתיבת רישומים, חוויות ומאמרים החשופים לעיני הגולשים לקריאה ולעיתים גם לתגובה.

לעניות דעתי, אדם שלא יכול/ יודע להתבטא, לא צריך לפתוח בלוג
אם כבר יש אחד כזה, כותבים בו רק כשיש באמת מה לכתוב.
קשה לי להבין את הרעיון שלאדם אין מה לכתוב ובכל זאת ממלא את בלוגו בקישורים עם שירים שבמקרה הטוב רק הוא מתחבר אליהם.
איך אפשר להגיב לפוסט שאין בו כלום מלבד קישור סתמי לשיר?
בלוג זה מקום לביטוי אישי דרך מילים. לא מקום שנועד לפרסם או ליחצן את האדם או ניקו.
לעיתים נוצרת הרגשה שחבר מכניס קישור של שיר מסוים לבלוג רק כדי ששמו יתנוסס בעמוד הראשי.
מעניין מאוד לקרא ולעקוב אחר רישומים שונים בבלוגים.
לעיתים אדם מרגיש צורך לצרף למילותיו שיר וגם זה נחמד, אבל כשבלוג הופך למקום עם אוסף של קישורים לשירים, זה מאבד את כל היופי של המקום והופך ללא מעניין.
זאת​(שולטת)

סליחה?!

זאת​(שולטת) • 28 במרץ 2011
הבלוג שלי, הוא שלי.
יש לי מליון סיבות למה להעלות יו-טיוב.
בראש ובראשונה?
כי בא לי רייטינג. מליון חמישים ושלוש צפיות.
לא מעניינות לי התגובות.
מה ת'שו לי?!

וחוץ מזה, אני באמת נוטה להעדיף
איזה קליפ ו/או שיר טוב
מאשר עוד יומני היקר, התעוררתי הבוקר בשעה 07:02, הפלצתי, בדרך לשירותים, זה גרם לי לבכות בכי תמרורים. בסופו של דבר הצלחתי לעצור נשימה לשתי דקות וצחצרתי שיניים. להתאפר בכלל לא היה אפשר. עמדתי לפחות שעה מול ארון הבגדים כי השמנתי נורא לאחרונה, וכבר כלום לא עולה עליי. ואין לי כסף לקנות בגדים חדשים. בסוף הצלחתי למצוא איזה אוהל ללבוש ואחרי זה נסעתי בקו XX לעבודה, הבוסית הכלבה שלי שוב עשתה לי ככה או ככה, אבל היום היא ממש עברה את הגבול. במקום קרואסון חמאה היא הביאה לעבודה עוגיות גרנולה. והיא כיבדה את כולם חוץ מאותי... (השגיעות בקוונה)

אני אעצור כאן, נדמה לי שהרעיון ברור
nomorenomore
nomorenomore • 28 במרץ 2011
כמו ששירלילית אמרה? הבלוג הוא שלי ורק שלי.

אני אעלה לשם מה שבא לי.

אני לא כופה על איש לקרוא אותי, ולמשל אם בא לי לשים 45 פוסטים רצוף את אותו שיר דביק של ריאהנה, אני אעשה זאת.

פייה, אני אחסוך לך את המאמץ. הבלוג שלי מעפן, ומציק.

הנה, חסכתי לך בלוג אחד כבר.

בכלל, באיזה זכות אתם מבקשים מהאנשים פה דברים כאלו...חוצפה...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ס', למה אתה כל כך מתרגש? אני מסכימה שסביר שכל אחד יעשה בבלוג שלו מה שמתחשק לו, אבל בסך הכל מה הבעיה עם הבעת דעה ושיתוף בהגיגי הקורא, מה גם שזה היה די ברוח טובה?
מה גם שבעצם הפרסום, יש אישור מובלע לאנשים לדבר על הכתוב ולהגיב עליו, יהיה מה שיהיה מה שיש להם לומר. כשאני רוצה לכתוב בלי שלאף אחד תהיה זכות להביע דעה אני לא שמה את זה באינטרנט.

אני דווקא שמחה שאנחנו מדברים על זה. אולי יש כאלה שלא אכפת להם מה חושבים הקוראים (ובדומה לקריאה להתעלם מבלוג שמשעמם אותם גם אלה חופשיים להתעלם מהשרשור הזה), אבל אותי דווקא מאד מעניינת דעת הקהל, וכמה שהקהל יביע אותה יותר כך אהיה יותר מרוצה.

ואני דווקא סבבה עם הבלוג שלך
בלוסום​(לא בעסק)

Re: אנשים טובים, אני פונה ללב שלכם

בלוסום​(לא בעסק) • 28 במרץ 2011
פייה כתב/ה:
די ל-YouTube בבלוגים!!

whip.gif

אם את לא רוצה קליפים בבלוג שלך - by all means - don't put them!

אבל בבית שלי הפרטי - יהיה בדיוק מה שאני רוצה שיהיה.

את לא חייבת להכנס.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: סליחה?!

בלוסום​(לא בעסק) • 28 במרץ 2011
שירלילית כתב/ה:
הבלוג שלי, הוא שלי.
יש לי מליון סיבות למה להעלות יו-טיוב.
בראש ובראשונה?
כי בא לי רייטינג. מליון חמישים ושלוש צפיות.
לא מעניינות לי התגובות.
מה ת'שו לי?!

וחוץ מזה, אני באמת נוטה להעדיף
איזה קליפ ו/או שיר טוב
מאשר עוד יומני היקר, התעוררתי הבוקר בשעה 07:02, הפלצתי, בדרך לשירותים, זה גרם לי לבכות בכי תמרורים. בסופו של דבר הצלחתי לעצור נשימה לשתי דקות וצחצרתי שיניים. להתאפר בכלל לא היה אפשר. עמדתי לפחות שעה מול ארון הבגדים כי השמנתי נורא לאחרונה, וכבר כלום לא עולה עליי. ואין לי כסף לקנות בגדים חדשים. בסוף הצלחתי למצוא איזה אוהל ללבוש ואחרי זה נסעתי בקו XX לעבודה, הבוסית הכלבה שלי שוב עשתה לי ככה או ככה, אבל היום היא ממש עברה את הגבול. במקום קרואסון חמאה היא הביאה לעבודה עוגיות גרנולה. והיא כיבדה את כולם חוץ מאותי... (השגיעות בקוונה)

אני אעצור כאן, נדמה לי שהרעיון ברור

אהבתי את הציניות..

rffl.gif rffl.gif
פייה{O}

ובכן

פייה{O} • 28 במרץ 2011
אני יוצאת מנקודת ההנחה הברורה שכל מי שכותב בלוג מטרתו הבלעדית היא לספק אותי כקוראת.
אישית, כשאני מגלה שהקדשתי זמן ואנרגיות להקלקה נרגשת על בלוג אהוב רק כדי למצוא מסך של הספייס גירלס, אני מרגישה מרומה ומתוסכלת.
בטח בימים קשים אלו כשכבר אין האח הגדול ונגמר הסתומה והחנון - איך אני אמורה למלא את החלל בחיי אם לא בתוכן העשיר בבלוגים כאן??
קצת התחשבות, זה כל מה שאני מבקשת.

fishy.gif
nomorenomore

Re: ובכן

nomorenomore • 28 במרץ 2011
פייה כתב/ה:
אני יוצאת מנקודת ההנחה הברורה שכל מי שכותב בלוג מטרתו הבלעדית היא לספק אותי כקוראת.

fishy.gif

פחחח ????