בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עוד מכה נחרצת, לאותם "אזרחים" שעולים על סיפון ספינ

רצסיבי​(נשלט)
לפני 13 שנים • 29 במרץ 2011

Re: הרשו לי לקלקל לכם את הויכוח עם קצת עובדות

רצסיבי​(נשלט) • 29 במרץ 2011
Sparafucile כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:
(אני שם פה תגובה שכתבתי בבלוג של בכוח המוח, כי יא מתאימה יפה גם לכאן)

זהו עוד חוק פוליטי שלא מוסיף כלום, וסתם עובד על הציבור בעיניים, ואני אסביר.

הסתכלתי בשני הסעיפים, במקורי (סע' 11 לחוק האזרחות) ובחדש (סעיף 11א' לאותו חוק), ואני לא מבין מה בכלל הוסיפו שם.

כל אותם סעיפי חוק שאם עברת עליהם ניתן לשלול ממך את האזרחות, היו גם קודם, לרבות פגיעה בריבונות, ריגול וכדו', למעט שני סעיפים חדשים מחוק העונשין (101, 112), שבמילא העבירות לפיהן נכנסות לאחד מהסעיפים האחרים.

אז מה השינוי הגדול? שלא חייבים לפנות לבית המשפט לעניינים מנהליים (סע' 11), אלא אפשר לעשות זאת במסגרת אותו בית משפט שהרשיע את האדם בריגול וכו' (סע' 11א').
וואו !

עד כאן על משפט, ועכשיו קצת על פליטיקה.
אם החוק הזה מעיד על משהו, הרי זה על הפטפטת חסרת הכיסוי של הימין הקיצוני בישראל.
הבטיחו לנו חוק ששולל אזרחות ממי שלא מביע נאמנות (זו היתה סיסמת הבחירות , לא ?) , ומה קיבלנו בסוף? חוק שלא מחדש כלום (וטוב שכך), כשאפילו עבירה של מגע עם סוכן חוץ (סע' 114 לח"ע) לא כללו בעבירות שמביאות לשלילת אזרחות.
אז מה הלקח? כל הפוליטיקאים חסרי יכולת, יש רק כאלה שמצליחים לעבוד על הציבור לחשוב שהם כן.

אז למה הח"כים הערביים על גבול לזעוק שעושים בהם שואה פה? אם החוק הזה לא משנה כמעט כלום, הייתי מצפה מ טפי-זועבי לשבת בשקט...

משתי סיבות:
א. כי גם הם פוליטיקאים ולא צריכים סיבה אמיתית כדי לצעוק את משנתם, וישמחו למחות ולשלהב את קהל בוחריהם בכל מקרה ותירוץ.
ב. לצערי, בהתחשב במצב הפוליטיקה העגום בארץ, סביר להניח שהם אפילו לא קראו את החוק הקודם ואת הצעת החוק בעיון, אחרת גם הם היו יודעים ש"לא כצעקתה"...
*מנגינה*{התווים שלו}

בכל זאת יש בו משהו

כפי שכבר ציינתי
אחד מהשלכותיו של החוק הוא שלילת הפנסיה של המרגל הבוגדני "בשארה".
אי אפשר להגיד שלא נעשה כלום.
רצסיבי​(נשלט)

Re: בכל זאת יש בו משהו

רצסיבי​(נשלט) • 29 במרץ 2011
*מנגינה* כתב/ה:
כפי שכבר ציינתי
אחד מהשלכותיו של החוק הוא שלילת הפנסיה של המרגל הבוגדני "בשארה".
אי אפשר להגיד שלא נעשה כלום.

על מה את מדברת בדיוק?
איפה בחוק האזרחות מדובר על פנסיה?
חברים, קצת להתעמק בעובדות לפני שמגיבים, אם שללו לו את הפנסיה (אין לי מושג), זה בכלל לא קשור לתיקון מאתמול.
*מנגינה*{התווים שלו}

Re: בכל זאת יש בו משהו

"על מה את מדברת בדיוק?
איפה בחוק האזרחות מדובר על פנסיה?
חברים, קצת להתעמק בעובדות לפני שמגיבים, אם שללו לו את הפנסיה (אין לי מושג), זה בכלל לא קשור לתיקון מאתמול."[/quote]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

ישראל ביתנו פועלת נגד גופים או פעולות החותרות תחת ערכי היסוד של המדינה או מסכנות את ביטחונה.
אחד מהשגיה כפי שכבר ציינתי הינו שלילת הפנסיה מעזמי בשארה שהואשם בריגול נגד המדינה.
הישג אחר הוא אישור " חוק האזרחות", שגם הוא מדבר על הצהרת נאמנות למדינה.
זה הקשר שאני עושה בין שני הארועים.
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 29 במרץ 2011
ליברמן בהחלט עומד במילה שלו.
עובדה, הוא עומד במילה שהוא נתן לתשובה וחבר מרעיו כאשר ישראל ביתנו, כאיש אחד, הצביעה נגד ונלחמה בכל הכח בוועדת שישינסקי ובתיקוני המס המאפשרים חלוקה קצת יותר הגיונית של הרווחים מקידוחי הגז.
בנוסף, אני לא יודע למי הוא הבטיח את זה, אבל הוא בטח אחד הגורמים לביסוס מעמדה של ישראל בשלישיה הראשונה של המדינות השנואות בעולם. ביחד עם צפון קוריאה ואיראן.
החוק הזה, גם אם הוא לא אומר כלום, בטוח יעזור לקדם אותנו בתחרות זו.

הידד.
nomorenomore
nomorenomore • 29 במרץ 2011
נגד הפנסיה חיקקו את חוק בשארה!

זה שני דברים שונים...(חוק בשארה וחוק האזרחות).
*מנגינה*{התווים שלו}
Mephisto כתב/ה:
עובדה, הוא עומד במילה שהוא נתן לתשובה וחבר מרעיו כאשר ישראל ביתנו, כאיש אחד, הצביעה נגד ונלחמה בכל הכח בוועדת שישינסקי ובתיקוני המס המאפשרים חלוקה קצת יותר הגיונית של הרווחים מקידוחי הגז.
בנוסף, אני לא יודע למי הוא הבטיח את זה, אבל הוא בטח אחד הגורמים לביסוס מעמדה של ישראל בשלישיה הראשונה של המדינות השנואות בעולם. ביחד עם צפון קוריאה ואיראן.

הידד.

לתת לשונאים מתוכינו להמשיך לחיות כאן לקבל זכויות ולהשמיד בשקט את המדינה, זה יותר טוב?
הכי קל זה לצאת נגד הצעות חוק בלי להסתכל על העובדות המצערות שקורות כאן.
יש לך או למתנגדים הליברמנים פיתרונות טובים יותר כדי לשמור על קיומנו?
nomorenomore
nomorenomore • 29 במרץ 2011
Mephisto כתב/ה:

הידד.

איך אנחנו שנואים כמו איראן ו צ.קוריאה?

בעוד השנייםה ראשונות מקבלות סנקציות על ימין ועל שמאל.. אנחנו מדינה דיי אהובה שמקבלת תמיכה רחבה ומנהל קשרים ענפים עם חלק גדול ממדינות העולם.
Mephisto​(שולט)
*מנגינה* כתב/ה:
Mephisto כתב/ה:

הידד.

לתת לשונאים מתוכינו להמשיך לחיות כאן לקבל זכויות ולהשמיד בשקט את המדינה, זה יותר טוב?
הכי קל זה לצאת נגד הצעות חוק בלי להסתכל על העובדות המצערות שקורות כאן.
יש לך או למתנגדים הליברמנים פיתרונות טובים יותר כדי לשמור על קיומנו?

אז הצעת החוק עברה. נגיד שהיא רלוונטית לנושא ושללת את הפנסיה של בשארה, את הדרכון הדיפלומטי של זועבי ואת האזרחות של שני ערבים ישראלים בשנה שמעורבים במעשי טרור.
(לדעתי בכל השנים האחרונות ערביי ישראל לא ממש היו מעורבים במעשי טרור אבל נניח. אם יש לך מספרים מדויקים אשמח לשמוע.)
איך זה פותר לך איזו שהיא בעיה? מה זה שווה חוץ מהוצאת קיטור פופוליסטית ש "עושים משהו"?
Mephisto​(שולט)
Sparafucile כתב/ה:
Mephisto כתב/ה:

הידד.

איך אנחנו שנואים כמו איראן ו צ.קוריאה?

בעוד השנייםה ראשונות מקבלות סנקציות על ימין ועל שמאל.. אנחנו מדינה דיי אהובה שמקבלת תמיכה רחבה ומנהל קשרים ענפים עם חלק גדול ממדינות העולם.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4038587,00.html
לא הייתי מדויק, אנחנו בין ארבע השנואות, יש גם את פקיסטן.
בעזרת ליברמן נעיף אותה מהרשימה.
(הסנקציות לא קשורות, מדובר על דעת קהל ולא על האו"ם או מועצת הבטחון)