בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בועת הבדס"מ - הבלוף הגדול של הבדס"מ נחשף - סקופ !

חֵפֶץ
לפני 13 שנים • 30 במרץ 2011
חֵפֶץ • 30 במרץ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
במקום להתלונן שהרצפה עקומה, מומלץ לקחת שיעורי ריקוד.

או אפילו עדיף, לרקוד רק היכן שהיא ישרה. גם אם אתה *מצליח* לרקוד על רצפה עקומה, לא נראה לי שזה כזה שוס.
בוגרת
בוגרת • 30 במרץ 2011
חֵפֶץ כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
במקום להתלונן שהרצפה עקומה, מומלץ לקחת שיעורי ריקוד.

או אפילו עדיף, לרקוד רק היכן שהיא ישרה. גם אם אתה *מצליח* לרקוד על רצפה עקומה, לא נראה לי שזה כזה שוס.

צודק. אם כה רעה הרצפה בעיני פלוני, אינו חייב בה. ובכל זאת, לפני שרצים לעשות שיפוצים בפרקט, כדאי לוודא שהבעיה לא אצלך ברגליים.
בכוח המוח{Aion}

Re: בועת הבדס"מ - הבלוף הגדול של הבדס"מ נחשף - סקו

בכוח המוח{Aion} • 30 במרץ 2011
DickLa כתב/ה:
אתם יודעים מה הבעיה הכי גדולה כאן? כמובן - שיש יותר גברים מנשים. כתוצאה מכך לא מעט נשים מעלות את הרף, כי אם אפשר אז למה לא? אז מסננות כאילו אין מחר. התעטשת לא במקום? נקסט!
הבעיה שהן יורות לעצמן ברגל ככה. הן מסננות בצורה הזו כאלו שלא יפנקו סתם כל אחת. ושרוצים באמת להכיר ולפנק רק את מי שבאמת מגיע לה ושאפשר ממש לנהל איתה משהו אמיתי. כתוצאה מכך מי שעובר את הסינון "הקפדני" אלו אותם חרמנים שיסיכמו ממש להכל. אפילו לקבל חרא יחס. כי לא ממש משנה להם האופי של אותה בחורה. וכך הן יורות לעצמן ברגל ובמקום למצוא אדם שלא סתם יכנע אינסנט ובאמת ירצה לפנק אותן מכל הלב הן מוצאות את הבחורים הכי שפלים.
התוצאה הסופית זהה - הן מתלוננות שרוב הבחורים כאן חרא.
הבנים הרציניים מתלוננים שרוב הבחורות כאן חרא.
ובא לציון גואל.
בועת הבדס"מ here i come.

אז למה אתה מחפש כאן?
תחפש במציאות, בטח שם יהיה לך קל יותר למצוא אישה שתרצה זוגיות או קשר עם צורך יחודי כמו שלך, נכון?
אולי הן לא מעלות את הרף אלא שאתה לא עושה להן את זה?
ובכלל, מה אכפת לך אם הן יורות לעצמן ברגל? אתה יכול לשנות את זה?
אתה יכול לשנות מישהו חוץ ממך?
אולי כדאי שתבחן את דרך השיווק העצמי שלך, במקום ליילל ולפוצץ בועות?
DickLa​(פמית נשלטת){רק בנות.❤️}

בכוח המוח כתב/ה:
DickLa כתב/ה:
אתם יודעים מה הבעיה הכי גדולה כאן? כמובן - שיש יותר גברים מנשים. כתוצאה מכך לא מעט נשים מעלות את הרף, כי אם אפשר אז למה לא? אז מסננות כאילו אין מחר. התעטשת לא במקום? נקסט!
הבעיה שהן יורות לעצמן ברגל ככה. הן מסננות בצורה הזו כאלו שלא יפנקו סתם כל אחת. ושרוצים באמת להכיר ולפנק רק את מי שבאמת מגיע לה ושאפשר ממש לנהל איתה משהו אמיתי. כתוצאה מכך מי שעובר את הסינון "הקפדני" אלו אותם חרמנים שיסיכמו ממש להכל. אפילו לקבל חרא יחס. כי לא ממש משנה להם האופי של אותה בחורה. וכך הן יורות לעצמן ברגל ובמקום למצוא אדם שלא סתם יכנע אינסנט ובאמת ירצה לפנק אותן מכל הלב הן מוצאות את הבחורים הכי שפלים.
ובא לציון גואל.
בועת הבדס"מ here i come.

אז למה אתה מחפש כאן?
תחפש במציאות, בטח שם יהיה לך קל יותר למצוא אישה שתרצה זוגיות או קשר עם צורך יחודי כמו שלך, נכון?

את צודקת בדבר אחד
בשיווק עצמי אסור להיות כן עד הסוף...כלל ראשון של כל איש שיווק ממולח
צריך לומר לאותו אדם את מה שהוא רוצה לשמוע. בהחלט. אבל אני לא בעד להשיג סשן או להשיג זיון וזהו.מה לעשות... מי שרוצה את זה משיג את זה. ויש כמה כאלה. ויש גם את אלו שתקללנה אותם לאחר מכן.
זה בהחלט לא בסדר לפוצץ בועות. צריך כנראה לנפח אותן עוד קצת ולקוות שהן תתפוצצנה לבד.
Tainted​(לא בעסק)

Tainted​(לא בעסק) • 30 במרץ 2011
DickLa כתב/ה:
ובא לציון גואל.
בועת הבדס"מ here i come.

הבעיה שנוצרה, היא תרבות של פרינססות שמוצאות את הסמרטוטים שמוכנים לשלם בשביל תצומת לב, פה ועושות מזה עבודת יום..
תקנה לי, תביא לי, תעשה לי, זה מה שיעשה אותך עבד -אמיתי-!
(בארצות מתוקנות קוראים לזה זנות, אבל אולי זאת רק אני שחושבת כך?)

אתה באמת רוצה פוסטמה שחושבת שלהטעין את הטוק מן שלה (שכבר מצביע על איזה טווח גיל, וטווח מנת משכל היא) כה''אישה של חייך''?

הבעיה היא, כמו בכל חלקה טובה בארץ, זה שהכל נהיה מסחרה, עסק.

לא חסר מפגרים ומפגרות משני צידי המתרס, אני באופן אישי סגרתי את נושא ההכרות דרך האתר כמעט הרמטית, בדיוק מהסיבה שיש פה יותר סמרטוטים מאשר גברים.
עבדים ששמים את ההגדרה ''שולט'' ליד השם שלהם, כי זה יותר קל לפנות לנשים ככה, כי כל המל-קקות האלו שיש פה, רואות אתגר בלנסות ו''להוריד'' דום לברכיו דבר שמסתבר כלא קשה במיוחד שהוא עבד מלכתחילה, אבל איזה ליטוף אגו זה בשביל הפוסטמה?

כוון גבוהה, דיק-לה, זה אולי קצת יותר בודד, אבל הרבה יותר איכותי.

תראה מה זה,
הצלחת להוציא ממני תגובה בפורום, תהיה גאה! icon_wink.gif

דומי
בכוח המוח{Aion}

DickLa כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
DickLa כתב/ה:
ובא לציון גואל.
בועת הבדס"מ here i come.

אז למה אתה מחפש כאן?

את צודקת בדבר אחד
בשיווק עצמי אסור להיות כן עד הסוף...כלל ראשון של כל איש שיווק ממולח
צריך לומר לאותו אדם את מה שהוא רוצה לשמוע. בהחלט. אבל אני לא בעד להשיג סשן או להשיג זיון וזהו.מה לעשות... מי שרוצה את זה משיג את זה. ויש כמה כאלה. ויש גם את אלו שתקללנה אותם לאחר מכן.
זה בהחלט לא בסדר לפוצץ בועות. צריך כנראה לנפח אותן עוד קצת ולקוות שהן תתפוצצנה לבד.

מה זה קשור?
קשקשנות ויללנות לא מוסיפה לך נקודות, האמן לי.
אתה מבקש משהו מאוד נדיר ויוצא דופן, אתה מחפש אישה שרוצה זוגיות ותתאהב גבר שרוצה להתנהל כאישה.

כמה נשים כאלה יש לדעתך, שרוצות גבר שרוצה להיות אישה באותה מערכת יחסים?
אתה לא מציג את זה כפן במערכת יחסים, אלא מערכת המושתתת על המיצוב הזה.
זה נדיר מאוד, כי אפשר לשחק בניוש, אבל לפחות מה שעובר בפרופיל שלך, שזה חלק עיקרי במערכת היחסים. שאותה אחת צריכה לחיות עם גבר שהוא לא באמת גבר, אבל גם לא אישה.

ומה זה קשור להשיג סשן או זיון? אתה מחפש מערכת יחסים, לא?
ובמקום לחנך את כל העולם אולי תתן קרדיט גם לאחרות שהן יודעות מה הן רוצות, וזה פשוט לא אתה?
אבל אם זה עושה לך טוב לפוצץ בועות, יש פצפצים בחנויות אריזה, לך על זה,
זה אולי גם יוסיף לדרמטיות שלך.
דומי תודה! icon_smile.gif

ו"בכוח המוח"...את קוראת למה שאני כתבתי קשקשנות. מוזר.
איזה " להתנהל כאישה" תגידי לי? את קראת את הכרטיס בכלל?
מודגש באדום "לא כדרך חיים. אך גם לא כמשחק מסכן של חצי שעה"
את אומרת שמה שאני כתבתי לא מוסיף בכלל נקודות. ומה שכתבת מוסיף לך? icon_eek.gif
בכוח המוח{Aion}
DickLa כתב/ה:
דומי תודה! icon_smile.gif

ו"בכוח המוח"...את קוראת למה שאני כתבתי קשקשנות. מוזר.
איזה " להתנהל כאישה" תגידי לי? את קראת את הכרטיס בכלל?
מודגש באדום "לא כדרך חיים. אך גם לא כמשחק מסכן של חצי שעה"
את אומרת שמה שאני כתבתי לא מוסיף בכלל נקודות. ומה שכתבת מוסיף לך? icon_eek.gif

בהחלט קראתי, אתה רוצה מערכת יחסים כזו שבחוץ תראה "רגילה" ובלילות, או בבית, תהיה ה"זונה שלה". מערכות יחסים שהרוב הגדול של נשים צריכות, מורכבות הרבה יותר מזה. אפילו הניק שלך כאן הוא ניק נשי, איך הן יכולות להתחיל להתייחס אליך באמת כגבר למערכת זוגית, כשרק חלק מסויים ממנו הוא הצורך לחוש אישה? אתה שם את החלק הזה כעניין המרכזי בקשר.

אני מבינה שאתה חושב שאין בעיה למלא פנטזיה כזו ולהפוך אותה לחיים במציאות, אבל נגד המציאות אין יותר מדי מה להתווכח, נכון?

מצד שני, אתה יכול לצאת בהצהרות מפוצצות, ספר לי אם זה קידם אותך לאיזה מקום.
קראת ושוב פעם את טועה? אולי צריך להחליף משקפיים.
את יודעת יותר טוב ממני כנראה מה כתוב שם...
מה שכתוב שם בעברית קלה זה שהיא תאהב אותי כגבר שלה ובמשחק תדע לאהוב אותי כאשה שלה.
אבל את עשית מזה מערכת שמבוססת על זה ושזה חלק עיקרי בה והשד יודע מה עוד.
ואת מנסה כביכול לתת עיצה ש"לקשקש" לא יעזור ואומרת לי מה כן יעזור ומנסה כביכול לצאת אחת שעוזרת. אבל תוך כדי עקיצות בפומבי.
אם את רוצה לצאת כ"כ נחמדה היית יכולה לומר את זה באופן פרטי - תשמע חמוד אבל אני חושבת שכדאי לך ככה וככה... אבל לא, הגבת בצורה עוקצנית כנראה ממקום אישי... זיהית את עצמך שם איפשהו. מה אומר לך... אין לי שום עסק איתך אבל נקודות בהחלט לא קיבלת מכל ההתקטננות הזו.
אבל שיהיה. את כנראה צודקת. אחרת זה לא יגמר. קבלי ממני 2 נקודות ו4 ריבועים icon_rolleyes.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
כשהייתי בכיתה ה', סיפרתי לאמא שלי שאני לא מקובלת ולא מזמינים אותי למסיבות.
אז היא שאלה למה, ומן הסתם מלמלתי בטפטופי נזלת שאני לא יודעת.
אז היא אמרה לי - אוקיי, בואי נחשוב למה. בואי נבדוק מה יש בך שגורם לאנשים להתרחק ממך. יכול להיות שזו סתם קשיחות של ילדים, אבל זה לא מקדם אותנו לשום מקום, אז בואי נשחזר צעדים. אולי את משדרת משהו שלא התכוונת? אולי הביישנות שלך נתפסת בטעות כסנוביות? אולי ילדים אחרים מרגישים שאין להם תחומי עניין משותפים איתך? אולי הם חושבים שאת זו שלא רוצה לבוא למסיבות? בטוח יש משהו. הכי קל להאשים את כל העולם, אבל בשביל להאשים אחרים צריך להיות מושלמת. אז מוטב להתחיל בלהסתכל על עצמך ולחשוב איפה את יכולה להשתפר.

מה אתם יודעים, צדקה האשה.