שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות יקרות .

kamor​(נשלט)
לפני 20 שנים • 5 בינו׳ 2004
kamor​(נשלט) • 5 בינו׳ 2004
בסך בכל רציתי המלצות .

אבל המעניין פה שאילו שאלה זאת היתה מופנת לנשלטים בפורום "הבנות על הבנים " הנשלטים היו כותבים בשמחה את תשוקתם . המממ.... הבדל מוזר

בכל אופן תודה . icon_wink.gif

.
sheze​(נשלטת)
sheze​(נשלטת) • 5 בינו׳ 2004
בתור אחד שלא נכנס לתחום אתמול, ולא קורא פעם ראשונה בפורומים, תמוהה מאוד תחושת ה"הפתעה" על כך שנשלטים היו מגיבים לגמרי אחרת לשאלה זו.

נשלטים (ברובם) מוכנים ללכת הרבה יותר רחוק ולעשות הרבה יותר בשביל הסיכוי שאיזו דומית אולי תשים לב אליהם.
הם ישמחו הרבה יותר לקבל במה שכזו להציג את עצמם בפורום שהם יודעים שהדומיות קוראות בו.

אל תצפה לאותה התרפסות, ציות מיידי וכמעט עיוור בפורום הזה.
קליבר​(שולט)
קליבר​(שולט) • 5 בינו׳ 2004
icon_evil.gif
מדוע את חושבת שנשלטים מוכנים ללכת רחוק הרבה יותר מאשר נשלטות?

נכון , יש יותר נשלטים , מספרית , מאשר נשלטות , אבל לגבי גבולות : אני חושב שנשלטות פורצות גבולות בגדול מעל גברים .
ניר לב
ניר לב • 5 בינו׳ 2004
קליבר כתב/ה:
icon_evil.gif
מדוע את חושבת שנשלטים מוכנים ללכת רחוק הרבה יותר מאשר נשלטות?

נכון , יש יותר נשלטים , מספרית , מאשר נשלטות , אבל לגבי גבולות : אני חושב שנשלטות פורצות גבולות בגדול מעל גברים .
היא לא חושבת, היא צודקת icon_smile.gif
יש מעט נשלטות ויש להן ביקוש. לכן המוטיבציה שלהן בפרסום היא נמוכה. הן לא זקוקות לה. נשלטת שתפרסם הודעה בלוח, תקבל מיד מאות פניות, גם אם היא לא כתבה מילה אחת בפרומים.

בקשר לפריצת גבולות, זה סיפור אחר. כאשר נישלטת ואדון התחברו להם, אז קיימת שליטה וכבר דובר רבות כל כך ששליטה גברית שונה משליטה נשית. זה נכון גם לגבי הצד הנשלט.
פנתי​(נשלטת)
פנתי​(נשלטת) • 5 בינו׳ 2004
אני חושבת שבמקום מסויים איבדתם קצת את מהות השאלה...

קמור, העלת שאלה שכבר נשאלה בעבר ובאופן אישי ניסיתי להבין אותה
מהצד שלי כנשלטת.

הצורך שיש לעבדים הוא לרוב צורך פיזי (ולא, אני לא עושה הכללות)
בדרך כלל, עבד שמגיע לתחום יודע בדיוק מה הפטישים שלו, מה הוא אוהב ומה הוא פחות אוהב.
הוא לא מחפש איזו מלכה שתגיד לו מה לעשות, מתי לעשות, ואיך. (או במילים אחרות טוטאליות).
אני שוב חוזרת ואומרת שאני לא מתכוונת לכלל העבדים, אלא להרבה מהם. אני מכירה באופן אישי מספיק אנשים שכן נמצאים בקשר טוטאלי כזה או אחר.

וניר, זה לא קשור במיוחד להיצע והביקוש. לדעתי, סאביות מובלות מתוך צורך נפשי אז מה בדיוק אנחנו אמורות לכתוב?
ולקבל אחר מבול של הודעות? לא תודה...
en1
en1
en1 • 5 בינו׳ 2004
טוב, אני רואה שאני בדיעת מיעוט, אבל בכל זאת..

אין מה לעשות, הכי כיף לעשות דברים שלא האמנתי שאני אעשה.
אם האדון שלי ידע בדיוק מה אני אוהבת וירצה אותי - זה יהיה פשוט שעמום.
הכי כיף זה להיות מופתעת וימים אחרי זה לחשוב על איך הייתי מסוגלת לעשות את מה שעשיתי..

הכי חשוב - הרבה דמיון והרבה בטחון עצמי שהנשלטת תעשה את מה שתגיד לה. עם שני אלה, סביר מאוד שהיא אכן תעשה את זה ותחזור לבקש עוד (עדיף על ארבע).
loren
loren • 5 בינו׳ 2004
על הבירכיים כתב/ה:

הכי כיף זה להיות מופתעת וימים אחרי זה לחשוב על איך הייתי מסוגלת לעשות את מה שעשיתי..

הכי חשוב - הרבה דמיון והרבה בטחון עצמי שהנשלטת תעשה את מה שתגיד לה. עם שני אלה, סביר מאוד שהיא אכן תעשה את זה ותחזור לבקש עוד (עדיף על ארבע).

מסכימה בהחלט.
ניר לב
ניר לב • 5 בינו׳ 2004
פנתי כתב/ה:
וניר, זה לא קשור במיוחד להיצע והביקוש. לדעתי, סאביות מובלות מתוך צורך נפשי אז מה בדיוק אנחנו אמורות לכתוב?

את הצורה בה את רוצה לממש את הצורך הנפשי, שליטה מנטלית, שליטה פיזית ללא כאבים רבים, גירוי מכאבים וכו'.
בסופו של עניין כולנו פה רק בשל צורך נפשי זה או אחר.

פנתי כתב/ה:

ולקבל אחר מבול של הודעות? לא תודה...

זה בדיוק עניין של עצה וביקוש icon_smile.gif ולא עניין של שולט ונשלט.
עובדה היא שגם עבדים פונים למלכות וגם אדונים פונים לשפחות. זה רק עצה וביקוש.

שוב, אחרי שנוצר הקשר, הקשר מבודד את הזוג מהעולם ואז יש מערכת של שולט נישלטת. בלי קשר לרמת הביקוש של האדון והשיפחה.
קליבר​(שולט)
קליבר​(שולט) • 5 בינו׳ 2004
על הבירכיים כתב/ה:

אני חייב להסכים אתך..
icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 5 בינו׳ 2004
תודה פנתי ! בהחלט גרמת לי לחשוב והצבעת על ההבדל בין נשלטת לנשלט .

וההבדל הוא .... שנשלט אכן יודע טוב יותר מה הוא בדיוק רוצה . וסליחה על ההכללה דבר זה תקף כהבדל בן נשים לגברים בכלל .

@ על הבירכיים . תודה גם לך . על העצות היפות . זה אכן מה שביקשתי ...

@ sheze . ספורות הפעמים שנכנסתי לפורום "הבנים על הבנות" לפני ולא היה לי מושג או אפילו עניין לגלות את ההבדל בין נשלטים לנשלטות .
את צודקת אכן נשלטים מוכנים ללכת רחוק יותר על גבי הפורום ...
אבל לא ציפיתי להתרפסות או ציות , בסך הכל רציתי המלצות הצעות כי התחום חדש לי ובעבר הוא כלל לא עניין אותי ולכן לא רכשתי שום "השכלה" בתחום השליטה הגברית .
ושוב רק ביקשתי , ואני מעריך מאד את מי שאכן עזר ושיתף .

תודה ללורן וקליבר שאישררו את דבריה של על הברכיים .

@המלך אריה הראשון , יש מישהי שמוכנה להכנע לי והרעיון לפנות אליכם בהמלצות נובע מהעובדה שאני נשלט בהגדרתי ואני הייתי בטוח מההתחלה שאין להשליך על הצורה שבא אני רוצה שישלטו בי לבין הצורה שנשלטת רוצה .

@ ניר לב . אכן אתה אדון מנוסה לפי תשובתך . גם אני ומלכתי דיברנו רבות לפני שהתחיל כל עניין השליטה . אבל האם רצוי לדבר איתה לפני , או שלהפתיע אותה בדברים שחשבתי עליהם "לבד" ?

.