בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שוקל ניתוח לשינוי מין

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 4 במאי 2011
סאגה? באמת, זו סאגה?
החומר הפרסומי שאני מקבלת בפרטיות בפייסבוק הוא בערך פי מאה בכמותו מהשטויות שכותבים לי כאן. מה לעשות, אנחנו חיים בעולם של ספאם. בעסה, אבל זה באמת מטריד אתכן עד כדי כך? זה באמת גורם לכן סבל של ממש? באמת?
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 4 במאי 2011
זה באמתתתת כ"כ מפריע לך שאתה צריך לפתוח על זה שרשור?

את מי אתה מנסה לחנך?

הם שולחים, מנסים
לא מתאים, שלא תענה, או אתה..אל תענה.

לא צריך לקטר על כל דבר.
Mooooon
Mooooon • 4 במאי 2011
לפסיכולוג שלום
למען ההבהרה – קראתי רק את הכותרת ("שוקל ניתוח ...") ולא את גוף הודעתך.
אבל הכותרת מדברת בשם עצמה.

לך על זה ידידי ! תרגיש חופשי עם המיניות שלך. זה הצליח לדנה אינטרנישיונל וזה עשוי להצליח גם לך.

מחכה בהתרגשות לעדכונים.
Brave girl

אותי מטריד משהן אחר...

Brave girl • 4 במאי 2011
[B]למה אתה קורא הודעות של הנשלטת שלך? icon_rolleyes.gif

נו באמת..... זה חדש שיש כאם אנשים הזויים וחסרי חיים?

נראה לי שרק אתה מופתע[/B]
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 4 במאי 2011
שאלה שעלתה בי לגבי ההודעה הראשונה שכתבת, פסיכולוג וכדי לא להרוס לך את השירשור באוף- טופיק, פתחתי שירשור חדש שאשמח אם תגיב עליו...

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=348918#348918
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 4 במאי 2011
למי ששאל למה זה מפריע לי,
הפוסט הזה לא נפתח לשם פריקת תסכול, אלא למטרה עקיפה יותר. בואו נומר שבין המטרידים ישנם אנשים... מוכרים יותר שהפתיעו אותי. ודי להם ברמיזא.

ולמי ששואלת למה אני מציץ לה בהודעות,
לפני ששופטים מישהו עפ"י החובות שהוא דורש, אני ממליץ לשאול גם מה הזכויות שהוא מעניק, וכמה הדדיות יש בקשר.
אני ממש לא מתכוון לשבת להסביר מה בקשר שלנו גורם לענין הזה להיות חיובי, פשוט כי אין זה עניינו של אף אחד. כל אחד ומה שעושה לו טוב בקשר icon_smile.gif

Moon, תודה על התמיכה העידוד וההעצמה. ריגשת אותי... אבל כמו שדיינה (אין מצב שאני מנסה לרשום את הניק החדש שלך. חבל על המקלדת החדשה שלי) אמר, כנראה שזה לא יפתור דבר.
מיתוסית​(שולטת)
מי ששואלת זאת אני icon_smile.gif
לא מתכוונת להכנס לפרטיות שלכם, מן הסתם, וברור לי שיש לזה יתרונות- אחרת ההתנהגות לא הייתה מתקיימת, אבל אני תוהה, אפילו אם תוכל להסביר באופן כללי, למה זה קיים והאם זה הדדי.
לפי דבריך, אני מבינה שזו חובתה להראות לך?
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 4 במאי 2011
כחולית כתב/ה:
מי ששואלת זאת אני icon_smile.gif
לא מתכוונת להכנס לפרטיות שלכם, מן הסתם, וברור לי שיש לזה יתרונות- אחרת ההתנהגות לא הייתה מתקיימת, אבל אני תוהה, אפילו אם תוכל להסביר באופן כללי, למה זה קיים והאם זה הדדי.
לפי דבריך, אני מבינה שזו חובתה להראות לך?

כשהקשר נבנה על אמון וכנות, ואין מה להסתיר האחד מהשניה, המונח "חובתה להראות לי" מגוחך מיסודו. זה פשוט טבעי. אני מצטער כחולית, אין לי ענין לפרט יותר מכך בפורום הזה.
מיתוסית​(שולטת)
זהו בדיוק, שאיני מבינה.
אם יש אמון ויש ביטחון ואתה יודע שאין לה מה להסתיר, אחרת היא הייתה מדווחת, אז למה לבדוק?...
זה כאילו שולל את קיומם של האמון והביטחון.

מכבדת את החלטתך.
אם תבחר לספר לי באופן פרטי, אני אעריך את זה. אם לא, אז לא.

אשמח לשמוע דיעות של שולטים או שולטות אחרים.

תודה.

נ.ב- אין בשאלה שלי ביקורת על יחסיכם ועל התנהלותכם, אלא להבין מחשבה שונה משלי ורצון להבין.
gilsherr
gilsherr • 4 במאי 2011
לא הבנתי על מה הדיון אבל השם פוקהונטס מעמיד לי אוטומטית. תגיד פסיכולוג: היא דומה לדמות המצויירת מהסרט והיא בת 18? אם כן אז אני אקח אותה ממך, אם לא תשמור אותה לעצמך