שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחוברות 2 - נראה לכם ששיר ורגי בקהילה?

דוכיפת​(נשלט)
לפני 12 שנים • 30 ביוני 2011
דוכיפת​(נשלט) • 30 ביוני 2011
Morticia כתב/ה:
שמעו אני אף פעם לא ראיתי מחוברות
גם לא את הראשון
אבל אני חשופה לפרסום של חלק מהמשתתפות

כאילו יש מישהו בארץ שעדיין לא יודע מי זו?
מצחיקים אתם

קהילה

כולנו מיוחדים
אבל חיים תחת גג אחד של חוקים

נדמה לי שיש ביניהם משחקי שליטה
ממה שראיתי היא סלבריטי לוהטת
לפחות בפייסבוק
והוא נאה מאוד
ראיתי רק פנים

לא ראיתי
שמעתי סיפורים

יש מצב שבימים אלו הם יוצאים למועדונים קצת יותר נחשבים

וקהילה זו פיקציה

לפחות עבור חלקנו.

שטנית
סבבה רכילות
אבל כן קצת אאוטינג

הם מפורסמים עכשיו
זה לא כל כך שלך לספר

אבל יש מצב שהם לא יקחו את זה קשה
באמת שאיני יודעת

אני יודעת רק לומר
שלי אין צורך שבן הזוג שלי לא יגמור כשהוא בחו"ל
יש לי צרכים אחרים אותם אני מבטאה בדרכי ללא עכבות מיוחדות
כל אחת והסגנון שלה

אבל אני גם ממש לא חלק מהקהילה
שזה סבבה

הכל סבבה

icon_smile.gif

יש.
עבדך הנאמן..
אין לי שמצ של מושג על מה אתם מדברים
שטנית
לפני 12 שנים • 1 ביולי 2011

הי מורטישיה

שטנית • 1 ביולי 2011
ברור שהכל טוב ואני חושבת שזה מה שהם עשו שהוא כל כך טוב, שהם אולי הראשונים שהכניסו את הנושא הזה של בדסמ, ומשחקי שליטה ומשחקי תפקידים למיינסטרים של התקשורת ושל הטלוויזיה, אז אני לא חושבת שזה לעשות להם אאוטינג שהם לא רצו או לא כיוונו אליו, ואולי להיפך, אולי הם התכוונו שמישהו ימשיך אותם, כי בואו נודה על האמת - הדרת הנושאים והאנשים של בדסמ מכל שיח לגיטימי אל אתרים שחורים ואל מסיבות תת קרקעיות והתייחסות קרקסית בלבד אליהם בתקשורת המיינסטרימית רק גרמו לכך שהיחס אלינו יהיה כאל סוטים וכאל קוריוז. אם תחשבי על זה, גם אל לסביות והומואים התייחסו ככה רק עד לא מזמן ובזכות שימוש נכון בתקשורת הם הפכו עצמם לכוח לגיטימי. ואני מתערבת שיש יותר אנשים שיש להם פנטזיות בדסמיות כלשהן יותר מלסביות והומואים (ובתור אחת שלמדה קצת עבודה סוציאלית אני יודעת קצת על מה אני מדברת) ולכן אולי נבגוד בהם אם לא נשתמש במה שהם עשו שם כדי למנף את עצמנו (זה בסדר שאני אומרת עצמנו? מבלי לדרוך לאף אחד על שאלות הגדרה עצמית של קהילה וכאלה, כי גם ללסביות ולהומואים אין הגדרות אחידות אבל מטרות אחידות). ואם במקרה עשיתי להם עוול כי זה שלהם והם התפרסמו ועכשיו זה חושף אותם, אז אני באמת מבקשת סליחה
בטי בום​(שולטת)
לפני 12 שנים • 2 ביולי 2011
בטי בום​(שולטת) • 2 ביולי 2011

קצת מיתמם ממישהי שלטענתה בקהילה עוד מימי הדאנג'ן ביפו אבל פתחה ניק רק בשביל התגובה הזאת.
שטנית
לפני 12 שנים • 2 ביולי 2011

מדוע מתמם?

שטנית • 2 ביולי 2011
ואכן, אני נמצאת בקצוות הקהילה כבר לא מעט שנים, טובלת לא טובלת, נוגעת לא נוגעת, לא פשוט, בסביבתי "המהוגנת" ובמקצועי הנורמטיבי וכל אחת ודרכה שלה, לא? ולא תכננתי להגיב כלל, פשוט נתקלתי בשיטוטי בנושא שהכרתי והיה לי מה לומר לגביו. תכננתי רק להסתכל. אם את מרגישה שיש כאן כוונה נסתרת, אז אין ומובן שלא התממתי והנה אני כבר חוזרת לפרוח על הקיר