לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל הסאביות הרווקות המחפשות אדון

המלך אריה הראשון
לפני 20 שנים • 7 בינו׳ 2004
המלך אריה הראשון • 7 בינו׳ 2004
ms-a

מה שכתבת נכון ומדויק אבל אתה חייב להבין שאחת הבעיות שעומדות לפני מי שרוצה להגיש תלונה במשטרה היא הפחד מהחשפות. רובן תוותרנה על הגשת התלונה בגלל הפחד הזה. לכן ציינתי שלא תגשנה לבדן להגיש תלונה אלא בסיוע של "המרכז לסיוע לנפגעות תקיפה מינית". אם הן תגשנה למשטרה בסיוע של אותו גוף הן תזכנה להגנה על הפרטיות שלהן ושמן לא יחשף ברבים.

נכון ציטטת את סעיפי החוק, אבל בלי להיכנס לפלפול משפטי, למרות מה שכתבת יש אפשרות להגיש תלונה ולהרשיע אותו, או למצער להכניס אותו לכלא עד סוף ההליכים המשפטיים נגדו (דבר שיקח בערך שנה). אחד כזה שישב שנה בבית סוהר יחשוב היטב אם זה שווה לו לחזור על מעלליו.

מנריסה הבנתי שכל הנושא של הגשת התלונה במקרה הזה אינו אקטואלי וטוב שאף אחת לא נפגעה ממשית על ידי אותו יצור, אבל מאחר ואני משער שיש עוד מקרים כאלו או בדומה לזה, לדעתי חשוב שהמידע הזה יתפרסם וישמש אות אזהרה לאלו שחושבים ללכת בדרכי אותו אחד ולתת תמיכה ועידוד לאלו שנפגעו בצורה כזאת בעבר אך חוששות לדבר.
ניקול​(לא בעסק)

ואללה סימסטר

ניקול​(לא בעסק) • 7 בינו׳ 2004
אתה משב רוח מרענן
icon_smile.gif
מעלה לי חיוך
כל פעם שאני קוראת את תגובותיך
master_eith​(שולט)
master_eith​(שולט) • 7 בינו׳ 2004
נריסה
לא נסחפת קצת ?
לא רוצה לתת לגיטימציה לשקרים אבל אם אותן נשים לא הצליחו לגלות במהלך ההכרות עם אותו גבר את היותו נשוי אז הן לא הפעילו מספיק שיקול דעת.
אין דבר יותר פשוט מלבקש מספר טלפון בבית ולהפתיע בטלפון בשעות "משפחתיות".
דומה הדבר לזוגיות שבה בן הזוג הוא תמיד האחרון לראות בגידה. לדעתי הסיבה המרכזית לכך היא כי הוא לא רוצה לראות. נראה לי שזה אותו הדבר כאן. הסימנים קיימים תמיד. צריך רק לרצות ולראות אותן.
ושוב, אני לא מקל ראש בשקר. אין סליחה על שקר.
ואגב, אני בן 35 ורווק.
אולי זה אני icon_smile.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 7 בינו׳ 2004
מאסטר איתן icon_smile.gif

לחלוטין לא נסחפתי.
לגיטימי לגמרי להזהיר בנות ממי שמנסה לרמות ולנצל אותן.
בניגוד לדפקט הזה - הן לא מחפשות סתם זיון.

סתם דוגמונת - אחת מהבנות שרקמה איתו קשר היא מתחילה בקטע. חדשה ומהוססת, לא ממש יודעת מה קורה כאן, מי נגד מי, עוד לא מגובשת על עצמה - ונפלה עם האדיוט הזה.
אחרת קיבלה את זה כל כך קשה שהיא נסגרה בתוך קונכייתה ולא רוצה שום קשר. איבדה את אמונה לגמרי.
כואב לי לראות את זה!

מה שכן - נתת כאן כמה טיפים נהדרים.
אני לא הייתי בסיטואציה שכזו בחיי כך שאני לא ממש יודעת מה לעשות.
עוד טיפים יתקבלו בברכה. מכולם.

איך להימנע מלהיכנס לסיטואציה שכזו?
מה כדאי לעשות?

בשבילי הכי טבעי זה לבקש תעודת זהות.. אבל מה עם הכל עוד בהתחלה ואותו אדם הוא ישר והגון, אבל לא ממש בטוח שהוא רוצה חשיפה מוחלטת מול הסאבית בשלב מוקדם כל כך?
הרי שני הצדדים בוחנים האחד את השני.. בהחלט יכול להיווצר מצב שישנה סאבית נוכלת שעלולה לנצל דומים. לצערנו.
לגיטימי שגם דום ירצה לשמור מעט על פרטיות עד שיהיה בטוח במאה אחוזים..

מה דעתכם?
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

אמממממממממ

אז למה כתוב בפרופילך שאתה בן 33????

לא בסדר!!!! icon_wink.gif

ולרצינות של העיניין-נאריסה צודקת בהביאה לחשיפה חלקית את אותו מתחזה.
אין כאן עיניין של שיקול דעת או לא, הרבה רווקים/פרודים/גרושים נותנים בתחילה את מס' הסלולרי ולא את מס' הפון בבית מטעמי דיסקרטיות ורק לאחר תקופת מה והכרות יותר אישית הם נותנים-כך שממש זה לא מהווה אינדיקצייה אם לא נתן בהתחלה את מס' הפון בבית!!
אז אל לך לשפוט את אותן נשים שנפלו ברשתו!!

מה שכן, אני מרחמת על אותו אדם המתחבא מאחורי "סו קולד" רווקות ואיצטלת הבדסמ על מנת להשיג זיונים-אבל איך האימרה הידועה-שקר סופו להתגלות והוא אכן התגלה, כאן מעל גלי האתר icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

אז שאלה אליך, מתחזה, זה היה שווה icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
להונות, לשקר ולהוליך שולל לא רק נשים כאן אלא אף את משפחתך-ומה אם אישתך תגלה icon_question.gif מגיעה לה לכאוב ככה כשתגלה לאיזה שקרן דו פרצופי היא נישאה icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
ומה עם ילדיך icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif מגיע להם אבא בוגדני כזה icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif

תחשוב טוב טוב לפני שאתה עושה את צעדך הבא icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
יערה​(נשלטת){SEAMASTER}
לפני 20 שנים • 8 בינו׳ 2004

נריסה אני מורידה בפניך את הכובע

יערה​(נשלטת){SEAMASTER} • 8 בינו׳ 2004
כל הכבוד !!!!

אני בעבר נכוויתי (לא כאן באתר), מסיפור דומה עם גבר שעמד להתחתן ואני לא ידעתי דבר על כך רק אחרי חצי שנה של מערכת של 24/7 ,התגלה לי הדבר וזה כאב icon_sad.gif

חובה להזהיר מטיפוסים כאלו, ואני מאחלת לעצמם שיחושו ולו פעם אחת את אשר הם מעוללים icon_evil.gif
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 8 בינו׳ 2004
הלו הלו גם אני בן 35......
אבל בהחלט לא רווק.....לצערי..... icon_smile.gif
וחוץ מיזה נריסה דעתי ידועה......
שמות של מטרידים שקרנים ושאר מיני חארות.....רצוי לפרסם ...!!!!!!
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 8 בינו׳ 2004
אני קורא וקורא וצוחק.
לא צוחק בגלל חוסר רגישות שלי כלפי מישהי שנפגעה אבל באמת. קצת בגרות.
אבל לפני שתמשיכו לקרוא, אם הבנתי נכון ה"פשע" של אותו בן 35 היה לומר לבחורות שהוא רווק כאשר הוא נשוי.
זה כל העניין ?

"לחלוטין לא נסחפתי.
לגיטימי לגמרי להזהיר בנות ממי שמנסה לרמות ולנצל אותן.
בניגוד לדפקט הזה - הן לא מחפשות סתם זיון."
ואיך בדיוק את מתכוונת להזהיר בנות מגברים רווקים לחלוטין (עם תעודות) שגם הם מחפשים רק זיון ? אבל לא ממש אומרים זאת.

"סתם דוגמונת - אחת מהבנות שרקמה איתו קשר היא מתחילה בקטע. חדשה ומהוססת, לא ממש יודעת מה קורה כאן, מי נגד מי, עוד לא מגובשת על עצמה - ונפלה עם האדיוט הזה.
אחרת קיבלה את זה כל כך קשה שהיא נסגרה בתוך קונכייתה ולא רוצה שום קשר. איבדה את אמונה לגמרי.
כואב לי לראות את זה! "
בלי שום קשר ליחסי שליטה, את יודעת כמה שקרים וחרא גברים מאכילים נשים רק בשביל להשכיב אותן ?
אני מאמין שרוב הנשים מודעות לכך. מי שלא מסוגלת לזהות את הגברים האלה היא בבעיה ואין מצב שבעולם שתוכלי לעזור לכל אותן נשים.
בגלל שגבר אחד שיקר לה היא מסתגרת בקונכיה שלה ?
זו קצת היסחפות ואם זה אכן כך אז כנראה היא סובלת ממצוקה כלשהי שבהחלט לא התחילה עם אותו גבר שקרן.
ומה זה בכלל קשור שהיא חדשה בקטע ??
היא נולדה אתמול ?

"איך להימנע מלהיכנס לסיטואציה שכזו?
מה כדאי לעשות?"
לפתוח את העיניים, לא להאמין לכל מה שמספרים לכן.
אבל באמת, החיים מלאים בסכנות, שקרנים ורמאים, איך נשים אלו הסתדרו עד היום ?
ואם הן לא. אז שיהיו מודעות לפגיעות שלהן ויקחו זאת בחשבון כשהן מבצעות היכרות חדשה.
שידרשו יותר מאשר רוב הנשים דורשות.
שידרשו את מספר הטלפון של הבן אדם בבית שלו ויתקשרו אליו כל פעם בשעה אחרת משעות היום. גם באמצע הלילה, אם הבן אדם מצהיר על עצמו שהוא רווק, אין לו בעיה לקבל טלפון לבית גם בשעה ארבע בבוקר.
אבל זה אולי יפתור את בעית הפנוי ומה אם אותו אדם פרוד וגר לבדו ? או גרוע יותר - רוצח סדרתי רווק ?

"בשבילי הכי טבעי זה לבקש תעודת זהות.. אבל מה עם הכל עוד בהתחלה ואותו אדם הוא ישר והגון, אבל לא ממש בטוח שהוא רוצה חשיפה מוחלטת מול הסאבית בשלב מוקדם כל כך?
הרי שני הצדדים בוחנים האחד את השני.. בהחלט יכול להיווצר מצב שישנה סאבית נוכלת שעלולה לנצל דומים. לצערנו.
לגיטימי שגם דום ירצה לשמור מעט על פרטיות עד שיהיה בטוח במאה אחוזים.."
אם אתן לך את תעודת הזהות שלי ותראי שאני רווק ? הרי את המחשבות שלי אף אדם לא יכול לסרוק והן גם לא רשומות באף תעודה ואם כל מה שיש לי בראש זה רק זיונים ולא שום קשר רציני.
אז אף תעודת זהות לא תחשוף זאת ולא משנה אם אני רווק, נשוי, גרוש או פרוד.

"מה דעתכם?"
שקצת נסחפו כאן אנשים עם כל הצעקות "הצילו זאב"
שאנשים כאן יתחילו לקחת אחריות על עצמם.
אני מניח שרוב הגולשים כאן הם כבר אנשים בוגרים שמודעים לכך שהעולם גם יכול להיות קצת אכזר.
אשה שמודעת לכך שהיא תמימה וקל לפגוע בה, שתבצע כל היכרות שלה בשיתוף עם חברה טובה עליה היא סומכת.
מעבר לכך - גם אם נפרסם כאן את כל הנשואים וכל החרמנים (לגבי האחרון אני חושב שזה כולל את כולם בעצם) זה לא יעזור הרבה.
אז יפה אמרת נריסה, כמה בחורות "ניצלו" מציפורני הגבר הזה.
מה יהיה בפעם הבאה נריסה ?
אם אותן בחורות לא יקחו אחריות על עצמן, לא פתרת כלום.

וזה כמעט תמיד אפשרי לדעת מה בדיוק רוצה בחור. לוקח קצת זמן, אבל אפשרי.
חוץ כמובן משחקנים ושקרנים פתלוגיים, אבל מה לעשות ? העולם לא מושלם.