שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצלפות - היכן מותר והיכן אסור...

מלכה עקרבית
לפני 20 שנים • 27 ביולי 2004
מלכה עקרבית • 27 ביולי 2004
איזה יופי

תהנו ותתענו icon_smile.gif)))
Demi
לפני 20 שנים • 28 ביולי 2004

יופי....

Demi • 28 ביולי 2004
עכשיו אני חייב לספר לכם שבדנגן ראיתי מישהו שהצליף במישהי... עם פלוגר.... על הבטן! שומו שמיים!!!!
כמתואר ברמזור הבטן מסומנת באדום, ומייד קם מישהו... ואמר - אסור להצליף על הבטן, זה לא בטיחותי והוא חורג מ-SSC.

אז... היה לי נחמד לצחוק מזה ולהגיד לו שהכל בסדר ושלמרות רמזורינו היקר אפשר להצליף גם בבטן, כמובן שבמידה, אבל מה שראיתי היה סבבה ובלי שום בעיות. ולמה אני מספר לכם את זה?

האמת? לא יודע, אבל הרמזור הזה מבלבל אנשים תמימים וחסודים. הבעיה מתחילה כשהם לוקחים את הרמזור הזה קשה.
Demi
לפני 20 שנים • 28 ביולי 2004
Demi • 28 ביולי 2004
DOM_NB האוחז בשוט כתב/ה:
הבנו את הפואנטה, דמי,
מספיק!

לא הבנת את הפואנטה, הפואנטה זה שמרוב SSC שתאורתיקנים מפרסמים אנשים אמיתיים מתחילים לאכול סרטים, מעניין אותי איך תגיב אם מחר תעשה איזה סשן ומישהו יוציא לך את השוט מהיד כי הוא יראה שאתה מצליף שלא לפי הרמזור.....
מזל לפחות שלמחטים עוד לא פרסמו רמזור icon_lol.gif
big master
לפני 20 שנים • 4 באוג׳ 2004

טוב שיש

big master • 4 באוג׳ 2004
טוב שיש ירוק, אבל כולם חוצים באדום !
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 20 שנים • 5 באוג׳ 2004

האמת היא שהבטן אכן מסוכנת להצלפה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 5 באוג׳ 2004
יש בה כמות גדולה של איברים רגישים (ע"ע טחול) וכמות גדולה של תכולת מים - המעבירים את עצמת המכה בצורה חזקה יותר.

ומאחר ויש מספיק מקומות שבהם יש רקמות המסוגלות לספוג עצמה של מכה ולהעביר את התחושות בסיכון הרבה יותר נמוך - רצוי לא להכות בבטן.

עצם העובדה שאירוע לא הסתיים בחדר מיון איננה אומרת שהוא בטוח, כשם שמי שמנסה לשכנע אותך שהוא עדיין חי למרות שהוא איננו עוצר בתמרורי עצור - הרי מתישהו הוא יגלה שהמשאית שבאה מצד ימין במהירות, מבלי שהספיק לראות אותה, בדיוק כמו המכונית שלו מצייתים לאותם חוקי פיזיקה...

בבטיחות אנחנו עובדים על שרשרת ארוכה של אמצעי בטיחות ומניעה, כדי שטעות בודדה לא תהפוך לפגיעה בלתי הפיכה.

אני סבור שדומ/ית אמורים לשים את האחריות לשותפ/ה שלהם לא רק לפנ י ההנאה שלהם, אלא גם לפני האגו.