שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיית אונס 2

בטי בום​(שולטת)
לפני 13 שנים • 19 באוג׳ 2011
בטי בום​(שולטת) • 19 באוג׳ 2011

מרי ג'ין עכשיו הבנתי למה אני כל כך אוהבתותך, תאנים זה הפרי הכי שווה ever
כשהעץ שלי יניב אני אזמין אותך לשבת בצילו ולשוחח על פנטזיות סוטות וחולניות.

מורטישה , לאנשים יש פנטזיות שאין להם מקום בשיח היומיומי ועדיין הם יכולים להבין שאונס זה מעשה נוראי.
בתחילת דרכי חשבתי שפנטזיות גולאג זה הדבר הכי נוראי ואין לו מקום בכלוב
אבל אם לא פה אז איפה?
Mary Jane
Mary Jane • 19 באוג׳ 2011
אה, לא ידעתי שתאנים חביבות במיוחד על תולעים...וואו מכה מתחת לחגורה.
נראה לי שאלך לבכות בצד או משהו
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 19 באוג׳ 2011
Morticia כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
ציטוט: ...נשים מרירות, כעוסות, זועמות ומשתלחות בכל מה שחושב אחרת מהן

ואני חשבתי שאין לך מודעות עצמית. מודה בטעותי.

זאלופון, שמע, בכל היקר לי, אני מכירה אותך רק מהכתיבה שלך פה בכלוב ולמיטב ידיעתי גם אתה לא מכיר אותי, אבל אני שמה לב שכבר זמן מה אתה נהנה נורא מכל השתלחות בי.
אולי קשה לך עם נשים שולטות, אני מבינה.

אבל השתלחות באחרים זה לקלל אותם, לומר להם שהלוואי ומישהו יאנוס אותם וכאלה.

אני לרוב מביעה את דעתי, אני לא כבשה זה נכון
אבל אני לא משתלחת
לרוב אני אפילו מנומסת

וכן, אני יחסית די מודעת לעצמי
בהחלט משתדלת

חבל שאתה מוציא כל כך הרבה אנרגיה על ניסיון לערער את עצמי בעיניי
אולי עדיף שתמצא דרך להרגיש פשוט טוב עם עצמך
יום נפלא
icon_smile.gif

לא, מורטישה. אין לי בעיה עם נשים שולטות. אל תתיימרי לייצג "נשים שולטות" או "נשים", כי כשתעיפי מבט מעבר לכתף, כנראה שלא תמצאי אותן מאחורייך. יש לי בעיה איתך, לא עם שום קטגוריה שאליה את משתייכת.

למה יש לי בעיה איתך? כי את טוענת שאת לא משטרת המוסר, אבל את הק.ג.ב., השטאזי והגסטאפו של המוסר. כי את טוענת שאת לא משתלחת ומאשימה את כל העולם ואשתו בכך שהם לא מקבלים את מי שחושב אחרת מהם, וזאת בפוסט שפתחת כדי ללעוג, באופן אלים ומגעיל, למי שמפנטז על משהו שלא מתאים לך. כי את מחזיקה באידיאולוגיות של שנאה, התקרבנות וצדקנות, ומשפריצה אותן לכל עבר על כותבים תמימים שבסך הכל רצו לנהל דיון איכותי בנושא שמעניין אותם, בלי שתשפטי ותגדפי אותם בשם האחווה הנשית והכוס הפרטי שלך. ובעיקר, כי את בכלל לא מסוגלת לראות את כל זה. איכשהו כולם טועים ואת צודקת, איכשהו כולם החליטו לתקוף את מורטישה המסכנה, הליברלית, תאבת החופש וזכויות האדם והנימוס וההגינות, וכולם מחליטים להאשים אותה שהיא משתלחת, שיפוטית ונודניקית איומה.

אני ארגיש טוב יותר פה בכלוב כשיבוא לי לכתוב על פנטזיות האונס שלי ולא תעלה בי המחשבה: "בשביל מה? כדי שמורטישות הכלוב יתחילו עם הצדקנות הנבובה שלהן? אה, לא ייצא מזה שום דיון מעניין". ולא הייתי טורח בכלל לכתוב את כל זה לולא היתה בי תקווה כלשהי שאולי, איכשהו, דווקא הניסוח הבוטה הזה יאפשר לך בכל זאת לראות דברים שלא ראית קודם, כי אני חושב שאת יכולה לתרום לדיונים פה במקום לחרב אותם אם רק תשני גישה.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: פנטזיית אונס 2

Morticia כתב/ה:
אז הבנו שכולם פה נורא אוהבים אלימות וכולם פה ממש רוצים שיאנסו אותם
וכולם פה בכלל הם מקשה אחת של אותו הבן אדם
ומי שחושב אחרת...
אהההה...
מי שחושב אחרת
מפנטזים על איך מישהו אונס אותו.
משטרת המוסר בתחת שלכם

האם בדס"מ מתקשר עם הצורך לראות אדם אחר נופל קורבן למעשה אלימות בכפייה ובניגוד לרצונו?
האם באמת לא קיים הבדל בין אנשים הנהנים מיחסי שליטה לבין אנשים שפשוט נהנים מהרוע בעולם?

האם כשאתם פותחים את העיתון בכל בוקר אתם מאוננים לנוכח הזוועות שאפשר לקרוא שם?
(האם אתם בכלל פותחים עיתון בבוקר?)

שוב אב אנס את בתו - יש!
שוב מישהו רצח איזה הומו - ווהו!

האם כל מי שהוא קצת שונה ראוי להסקל פה באבנים?
...

BDSM היא קטגוריה רחבה, שבין השאר כלולים בה סאדיזם ומאזוכיזם. באופן טבעי, כאשר הסאדיזם ומאזוכיזם צריכים לעבור "תרבות" הם מקבלים צורות אחרות, ופנטזית אונס היא אחת מהן.

פנטזית אונס משחקת על הגבול בין הסכמה לחוסר הסכמה ולכן היא נפוצה כל כך בקרב חובבי ה-SM. באתר שמרכז עוד סוגים של שליטה, הגיוני שיהיו מי שלא יתחברו לזה, אבל לא לעניין לנסות ולקעקע את אלו שמתחברים לפנטזיה ולתייג אותם כסוציופטים וכמי שמתגרים מינית מקריאת החדשות.

השיח הציבורי בכלוב הולך ומתוונלן עם השנים בדיוק בגלל ביקורות כאלו. אנשים פוחדים ללכת על הקצה, לשתף בפנטזיות שאינן מיינסטרים וכאשר מתפתח שיח כזה הם מלוויינים סביב הנקודה, ולא נוגעים בעצבים חשופים.
Morticia
Morticia • 19 באוג׳ 2011
בקיצור, כולכם מרירים עם קשיים בהבנת הנקרא.

לקרוא לאדם שרוצה לרדת לעובי הקורה של פנטזייה מסויימת
(וזו לא התנגדות לפנטזיות, מי הטיפש שכתב?)
אדם מתנוולן

זה להיות אדם אטום שחושב שהעולם סובב אך ורק סביבך וסביב הצרכים של עצמך.

יש עוד פנטזיות בעולם

שהן בדס"מיות אגב לא פחות

בלי שאצטרך להתנצל ולהצטדק עליהן כל הזמן.

שימו לב איזה גסטאפו פתחתם כאן אתם!

סלחו לי אבל פשוט תת רמה של אנשים שחושבים שהשמש זורחת אצלם בתחת ומול כל מי שחושב אחרת מהם או מנסה להבין דברים לעומקם מעמידים באלימות מחרידה כיתת יורים.
Morticia כתב/ה:
בקיצור, כולכם מרירים עם קשיים בהבנת הנקרא.

לקרוא לאדם שרוצה לרדת לעובי הקורה של פנטזייה מסויימת
(וזו לא התנגדות לפנטזיות, מי הטיפש שכתב?)
אדם מתנוולן

זה להיות אדם אטום שחושב שהעולם סובב אך ורק סביבך וסביב הצרכים של עצמך.

יש עוד פנטזיות בעולם

שהן בדס"מיות אגב לא פחות

בלי שאצטרך להתנצל ולהצטדק עליהן כל הזמן.

שימו לב איזה גסטאפו פתחתם כאן אתם!

סלחו לי אבל פשוט תת רמה של אנשים שחושבים שהשמש זורחת אצלם בתחת ומול כל מי שחושב אחרת מהם או מנסה להבין דברים לעומקם מעמידים באלימות מחרידה כיתת יורים.

כל הטקסט שכתבת הינו בחזקת נאה דורש נאה מקיים. בדיוק כפי שאת לא רוצה להצטדק ולהתנצל על פנטזיות השליטה הנשית הגורפת שלך, אחרים לא צריכים להתנצל על פנטזיות האונס שלהם. ואגב קשיים בהבנת הנקרא, אני כתבתי "מתוונלן" מלשון הופך ונילי, ולא "מתנוולן" שהיא מילה שיכולה לעלות במוחם של אנשים מרירים שבטוחים שכולם תוקפים אותם.
כך או אחרת, פנטזית גסטאפו ואפילו פנטזית גולאג (היי בטי icon_smile.gif) הן סבבה גם מבחינתי.

לא בשרשור הזה ולא במקורי ירדת לעובי הקורה, אלא פשוט הטפת את אמות המוסר שלך ותקפת את מי שחשב אחרת. ככה לא יורדים לעובי הקורה. בטקסט שכתבתי אלייך לא הופנתה אלימות כלפייך כלל, וזאת בניגוד אלייך שכינית אותי טפשה. השמש אגב, זורחת אצלי בבטן לא בתחת, אבל תודה שהתעניינת.

ואם כבר דברנו על קורות, טלי את זו שנמצאת בין עינייך.
Morticia
Morticia • 19 באוג׳ 2011
לוטוס השחורה, בגלל שאת באת כוחו של זאלופון מעריץ הנשים השולטות אני לא אתייחס לכל דברייך

רק אומר שהבנתי את המילה מתנוולן בדיוק כפי שהתכוונת אליה וגם התייחסתי אליה בהתאם.

שימי לב כמה פעמים אנשים שמנסים לדבר על משהו מלבד אונס ואלימות כאן מועמדים מול כיתת יורים הרבה לפני שתרדי אל הפרטים של מיהי מורטישה ולמה היא עצבנה הבוקר את בעלי.

יאמר לזכותך שאת קצת יותר מנומסת ומתורבתת משאר המשתלחים.

אולי מוטב שאת וזאלופון תחליפו קצת תפקידים?
Morticia כתב/ה:
לוטוס השחורה, בגלל שאת באת כוחו של זאלופון מעריץ הנשים השולטות אני לא אתייחס לכל דברייך

רק אומר שהבנתי את המילה מתנוולן בדיוק כפי שהתכוונת אליה וגם התייחסתי אליה בהתאם.

שימי לב כמה פעמים אנשים שמנסים לדבר על משהו מלבד אונס ואלימות כאן מועמדים מול כיתת יורים הרבה לפני שתרדי אל הפרטים של מיהי מורטישה ולמה היא עצבנה הבוקר את בעלי.

יאמר לזכותך שאת קצת יותר מנומסת ומתורבתת משאר המשתלחים.

אולי מוטב שאת וזאלופון תחליפו קצת תפקידים?

את יכולה להמציא לך כל תירוץ שתרצי כדי לא לענות לי, אבל אני לא צריכה להגן על בעלי ואדוני, משום שהוא עושה עבודה מצוינת בעצמו. אני לא יודעת איך את מתייחסת לעבדים שלך, אבל הוא ואני מתייחסים אליי כאל אדם עם דעות עצמאיות. אין לאף אחד מאיתנו בעיה עם נשים שולטות, ויש לנו לא מעט חברות כאלו. הבעיה שלנו היא עם אנשים שחיים בלה לה לנד מחד, ומנסים לכפות את דעתם מאידך. תודה על ההצעה לסוויץ', אבל אני מעדיפה לשלוט יחד איתו על נשים.

מכיוון ששוב כתבת מתנוולן יש לי יותר מחשד סביר שלא הבנת, ודי ברור שלא התייחסת אליה בהקשר לו התכוונתי. אנשים מועמדים פה לכיתת יורים על כל מה שחורג מהמיינסטרים הכלובי. דווקא על אונס ואלימות חוטפים פה הרבה יותר ביקורת.

אם האש מופנה אליך פעם אחרי פעם, אולי כדאי שתעשי בדק בית ותראי מה לא בסדר באופן שבו את עונה לאנשים. יש בדיחה די מוכרת על בחור ששומע ברדיו שיש נהג שנוסע נגד התנועה. הוא אומר לעצמו "אחד? אני ראיתי עשרות כאלה!". כשמפנים אצבע מאשימה לאחרים כדאי לעשות זאת רק לאחר שוודאנו שאנחנו בסדר.
walking dead
walking dead • 19 באוג׳ 2011
Morticia כתב/ה:
אנשים צבועים ומגעילים.

אישה בחרה לשתף אתכם בחווית האונס האישית שלה ולדבר אתכם בגובה מעט יותר נעלה מפנטזיה של אנשים שצריכים ללכת לסדנת שליטה בעצמם ובעצבים שלהם

וכולכם שתקתם.

יופי שיש פה אנשים אלימים.

יש פה גם אנשים שחשוב להם לא לתת לאלימות הרדודה והדוחה הזו
(שהיא הרבה יותר תוקפנית, עצבנית ומרירה ממני - היו בטוחים)
לשלוט ולאפיין את כלל המשתתפים

ומי שאין לו שום סובלנות כלפי האחר ובא במתקפות דודתיות מוסרניות ללא הפסקה

זה אתם, אותם משתלחים.

take a break בעצמכם.

תגידי, את טורחת גם לקרוא את מה שהמקלדת שלך מקיאה?
כי המקום היחידי בו את יכולה לראות אישה רעה, מרירה, כועסת, אלימה מילולית, מזלזלת , צרת אופקים ומשתלחת הוא במראה שלך.
רק שימי לב באיזו התנשאות דוחה את מתייחסת לנשלטות, לגברים שולטים, לפנטזיות של אנשים אחרים או באופן כללי לכל מי שחושב אחרת ממך וגם טורח להגיד לך את זה.

כל העולם לא בסדר, רק מורטישה לוחמת האור והאמת בסדר. מזל שאת כאן אחרת היינו צריכים להמציא אותך.
Morticia
Morticia • 19 באוג׳ 2011
אה רגע בלאק לוטוס, הכל בגלל שטעיתי וכתבתי את הנ' לפני שני הווים?

דיסגרפיה קלה, אנא סלחי לי.

אבל ברור שהבנתי את כוונתך, זה לגמרי בנקרא!

הבנתי שאת מדברת על הפיכה לונילי

בכל היקר לי גם עניתי בהתאם.

למען ההגינות, אולי כדאי לומר שאנשים מסויימים ולרוב קבועים משתלחים בי כאן.
לא כולם.

שבת שלום שתהיה.

גם אנשים עם אג'נדה מעט יותר מתוחכמת מבואו נרד על מורטישה ונפרק על מישהו את כל הזעם המרמור והשנאה מוזמנים להשתתף כאן.