בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המאבק. ( סיפור) פרק ג

Artemis^
לפני 12 שנים • 5 בספט׳ 2011
Artemis^ • 5 בספט׳ 2011
המלט כתב/ה:
Dendro כתב/ה:
המלט כתב/ה:
Get a blog

אני מניח שהתכוונת לרמוז על כך שקיים פורום "יצירה מקורית" ושהפורום הכללי לא נועד לסיפורי זימה.

איני חושב שלדחוק אנשים לתוך הבלוגים הפרטיים רק כי אתה חסר סבלנות כלפי כתביהם, מהווה את המעשה הנכון. כבסיס, הפורומים נועדו לאפשר לאנשים לחלוק את העולה על רוחם והקסם שבהם טמון בכך שעומדת לבחירתו של כל משתתף לקרוא (או לאו) את מה שנכתב.

לידיעתך, ארטי הייתה אחת הנשים הראשונות שנחשפו בפומבי לעיניי הקהילה המצומצמת דאז, וגם בין ראשונות המשתתפות בפורום שחצב את הבסיס לקהילה וירטואלית בארץ.

אם אתה מוכן למצות את הקסם שבפורום הציבורי עד הסוף, אז הרשה לי להעיר שלא הייתי
רוצה להיתקל ביצירותיה של ארטי גם בפורום "יצירה מקורית", וזאת מבלי לגרוע מהזכויות ההיסטוריות
הקנויות לה. זה לא עניין של סיפורי זימה או לא סיפורי זימה. זה עניין של סיפורים טובים וסיפורים גרועים. אני חושב שמי שמניח את מרכולתו במרחב הציבורי יכול לצפות לכל מיני סוגים של תגובות, ולא רק להזנת
הצורך הבולט כל כך בתשומת לב, שאגב, קיים אצל כולנו.

אין שום קשר לזכויות ההיסטוריות או לא היסטוריות שלי. לא בגללן הייתי רוצה שאנשים יקראו סיפורים שלי.
אף אחד לא ביקש ממך להיתקל ביצירות שלי בשום מקום, פשוט דפדף הלאה מראש ואנא ממך הכינוי ארטי שמור לחברים שלי ולא לאנשים גסי רוח.
למה גס רוח? אתה יכול להגיד, הסיפור לא מעניין. אתה יכול להגיד הסיפור גרוע ודרך אגב אם אתה אומר גרוע כדאי גם שתגבה את עצמך בסיבות ולא סתם תפזר לרוח. להגיד Get a blog זו גסות רוח בעיניי.
Artemis^

Re: רשום בצורה מדהימה

Artemis^ • 5 בספט׳ 2011
Dark Artist כתב/ה:
יכלתי ממש לדמיין,לחוש ולהריח את הסיפור.
אם כי אני מדמיין את הסוף שלו מהכיוון ההפוך... כשהגבר מנצח icon_twisted.gif icon_twisted.gif

אני גם מסכים שהסיפור צריך להיות בפורום יצירה מקורית או מגזין אחרת מה הצורך בהם אם כל אחד מפרסם את היצירות שלו היכן שהוא רוצה?
אולי באמת אין בהם צורך

מזמן לא פירסמתי, מזמן לא כתבתי. כשפירסמתי את החלק הראשון של הסיפור הקודם בפורום יצירה מקורית אמרו לי אל תפרסמי שם אף אחד לא קורא, אז מאחר ואני מפרסמת כדי שמישהו יקרא העברתי לפורום הכללי (טוב זה לא הבנים על הבנות או הבנות על הבנים).
אני שמחה שאהבת את הסיפור ושהוא הצליח לעבור אליך. מאחר ואני כתבתי את הסיפור האופציה שגבר ינצח... נו באמת icon_smile.gif
נולי
נולי • 5 בספט׳ 2011
אחת הפנטזיות הכיישנות
לא?
שמחה שעלה על הכתב.
נהנתי לקרוא,כרגיל
icon_chickkiss.gif
Dark Artist​(שולט)
לפני 12 שנים • 6 בספט׳ 2011

Dark Artist​(שולט) • 6 בספט׳ 2011
Artemis^ כתב/ה:
Dark Artist כתב/ה:
אם כי אני מדמיין את הסוף שלו מהכיוון ההפוך... כשהגבר מנצח icon_twisted.gif icon_twisted.gif

אני גם מסכים שהסיפור צריך להיות בפורום יצירה מקורית או מגזין אחרת מה הצורך בהם אם כל אחד מפרסם את היצירות שלו היכן שהוא רוצה?
אולי באמת אין בהם צורך

מזמן לא פירסמתי, מזמן לא כתבתי. כשפירסמתי את החלק הראשון של הסיפור הקודם בפורום יצירה מקורית אמרו לי אל תפרסמי שם אף אחד לא קורא, אז מאחר ואני מפרסמת כדי שמישהו יקרא העברתי לפורום הכללי (טוב זה לא הבנים על הבנות או הבנות על הבנים).
אני שמחה שאהבת את הסיפור ושהוא הצליח לעבור אליך. מאחר ואני כתבתי את הסיפור האופציה שגבר ינצח... נו באמת icon_smile.gif

זה בדיוק מחזק את טענתי, שייתכן ופורום "יצירה מקורית" מיותר,מכיון שרוב האנשים משתמשים בפורומים היותר בולטים להפיץ את יצירותיהם כדי להגיע לכמה שיותר קוראים. לגבי האופציה שהגבר ינצח... אני קראתי את הפרופיל שלך וזה נכון שאת מציגה עצמך שם כשולטת,יחד עם זאת אין ליד הניק שלך בסוגריים "שולטת" , כך שלפי דעתי את לא מגדירה עצמך חד משמעית ככזו,ולפי אופי הסיפור אני גם יכול לראות אותך כותבת גם נצחון מצד הגבר icon_smile.gif
Artemis^
לפני 12 שנים • 6 בספט׳ 2011

Artemis^ • 6 בספט׳ 2011
Dark Artist כתב/ה:
Artemis^ כתב/ה:
Dark Artist כתב/ה:

אולי באמת אין בהם צורך

זה בדיוק מחזק את טענתי, שייתכן ופורום "יצירה מקורית" מיותר,מכיון שרוב האנשים משתמשים בפורומים היותר בולטים להפיץ את יצירותיהם כדי להגיע לכמה שיותר קוראים. לגבי האופציה שהגבר ינצח... אני קראתי את הפרופיל שלך וזה נכון שאת מציגה עצמך שם כשולטת,יחד עם זאת אין ליד הניק שלך בסוגריים "שולטת" , כך שלפי דעתי את לא מגדירה עצמך חד משמעית ככזו,ולפי אופי הסיפור אני גם יכול לראות אותך כותבת גם נצחון מצד הגבר icon_smile.gif

אני לא מגדירה את עצמי. וזה החופש הכי גדול.