לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה

aln​(שולט)
לפני 20 שנים • 12 בינו׳ 2004
aln​(שולט) • 12 בינו׳ 2004
אבל למה?
אליאס​(אחרת)

אתה הילד המעצבן מכללית קול?

אליאס​(אחרת) • 12 בינו׳ 2004
על הילד הזה יש לי רק דבר אחד להגיד: בעעע.

ואיך זה שהשרשור האווילי הזה לא עבר לפורום 'לא קשור' או לפורום שרשורים ללא תכלית וללא קו מנחה משעשע?
loren
loren • 12 בינו׳ 2004
פשיין- יש לה גם שתי צמות? icon_wink.gif

אני הייתי רוצה לראות כזה שרשור נפתח בפורום אחר- ממזמן היו זורקים אותנו icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

מתה על האתר הזה icon_razz.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 12 בינו׳ 2004
אלן. עזוב אותם. אנשים לא רציניים יש כאן. בוא, חמודי. אני אענה לך על זה:

יש שתי אפשרויות לענות על ה"למה" הזה.

אפשרות ראשונה מההבט האמוציונאלי:
לפעמים המשקעים כל כך עמוקים ועיסתיים שקשה מאוד לחלץ את ההמשך מתוכם. אז מתעקשים. רק לא לוותר. גם ישנו ערפל העולה מתוך המשקעים כמו גם מהמאמץ האישי להיחלץ מהם - הרי תמיד ישנה האופציה השניה שתוכל למסגר את השורה הסופית.
ככל שהמשיכה גדולה יותר, המאמץ הופך משותף ולכן איזון הכוחות יכול בהחלט לתת מענה עמוק ויסודי לשאלה.

אבל - תמיד ישנה גם האפשרות השניה! הרוחנית. אז משקעי האמוציות אינם תופסים נפח בהחלטה והיא משתדרגת למישור אחר. ספיריטואליסטי. משם הדרכים כל כך מרופדות בספקות והיסוסים הבאים מתוך זכרונות עבר שכל אחד נושא, עד שהתשובה לשאלה מקבלת ממד סוריאליסטי כמעט. בכל אופן - רק שתדע לך, אלן - כל אחת מהדרכים תוביל אותך לתשובה!
גם אם תבחין כי כל צעד קדימה הוא בעצם צעד לאחור. את התחושה נותן הממד הספרטואליסטי העמוק ולא התשובה עצמה.. שחלילה לא ירפו ידיך.

זהו.
מקווה שעזרתי.

נא להשאיר 150 $ אצל שיפרה בקבלה.
loren
loren • 12 בינו׳ 2004
נריסה- את עושה גם הילינג? icon_eek.gif icon_wink.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 12 בינו׳ 2004
loren כתב/ה:
נריסה- את עושה גם הילינג? icon_eek.gif icon_wink.gif

חב וחלילה, שקע.
רק דיקור סיני עם עצמות של דג icon_rolleyes.gif
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 12 בינו׳ 2004
שאלה טובה !!!!

אתה צודק .

.
SEAMASTER​(שולט)

כמה חביב !

SEAMASTER​(שולט) • 12 בינו׳ 2004
מה פה קורה פה ? מה שמה בוקלה - אמה ! סוף כל סוף שרשור איכותי ! זיבי ניבי ! חחחחח
עונג עונג ליל פריצות , עונג הזנות , יחי הפורענות והשחיטות . יחי המנושים !
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 12 בינו׳ 2004
אני באמת לא מבין למה אף אחד לא יכול לתת תשובה כמו שצריך. אדם יושב וחושב ומתלבט בבעיה רצינית ביותר. מצד אחד הוא לא רוצה להטריח אותנו לקרוא את כל השאלה , כי הוא אדם מתחשב ויודע להיות צנוע כאשר הנסיבות מתבקשות. מצד שני הוא רוצה שאנחנו גם נבין את השאלה ולא סתם להגיד דברים בלי פשר ובלי תוכן.

אז יושב אדם רציני וחושב כיצד הוא יכול לשאול את השאלה שכל כך מציקה לו בלי לבלבל את המוח יותר מדי בשאלות ארוכות שלאף אחד לא תהייה הסבלנות המינימלית לקרוא עד לסוף השאלה. והנה הבריק במוחו רעיון מבריק, הוא יודע איך שואלים שאלה בצורה תמציתית, הוא פשוט יצמצם את השאלה למילה אחת בעלת משמעות עמוקה שתקיף את הבעיה בשלמותה.

אז נשאלה כאן שאלה שהיא אולי השאלה החשובה ביותר שנשאלה באיזה פורום באינטרנט ובמקום לתת תשובה מקיפה ומנומקת אנשים עונים אבל בוחרים להתעלם לחלוטין מתוכן השאלה ומכל המשמעויות והדקויות שחבויות בשורש השאלה. לדעתי, כאשר נשאלת שאלה כל כך חשובה אנשים צריכים לחשוב היטב לפני שהם עונים ולהשתדל לענות בצורה המקיפה ביותר למנוע אי הבנות או טעיות שיכולות לשנות סדרי בראשית.

כעת כשהבעיה מובנת יותר אני מצפה לתשובות מנומקות היטב.......

סליחה...מה בעצם היתה השאלה? icon_rolleyes.gif