צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

bullwhip

kiska וטרמינטור​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 28 באוק׳ 2011
http://www.singletailsinthescene.com/enter.htm

בסרט בקישור הזה אמורה להיות הדרכה על מגוון סוגי ההצלפות. אולי יש דרך להשיג אותו. פרטים בפרטי.
בסרט הוא משתמש ב-signal אבל אני מאמין שאותם עקרונות תקפים ל-bullwhip.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 28 באוק׳ 2011
המלצה חמה ממישהו שמשתמש בשוט הזה, אל!
פשוט אל, זה לא שוט שמשתמשים בו על אנשים . לפחות לא בלי שתכיר אותו ותלמד אותו טוב טוב טוב.
ושאני אומר טוב, אני מתכוון לעובדה שאחרי שתקנה אותו תצתרך להתאמן איתו על בסיס קבוע (דו שובועי לפחות), ורק אחרי שנה שנתיים להעיז אולי להשתמש בו על מישהו.
אם אין לך את האורך רוח הזה להתאפק מהשתמש בצעצוע חדש במשך שנים, הייתי מציע לך לא להתחיל עם זה.

מכה אחת לא במקום, ואתה מפוצץ לגמרי את הכליות של מי שמולך. עדיף ללמוד להתאמן ולקבל הדרכה צמודה לפני בכלל שאתה מעיז לחשוב על משהו כזה.

או בקיצור, אל !
TV, שמע, אני יודע כמה השוט יכול להיות מסוכן. אני השקעתי ומשקיע זמן בלמידה מקדימה עוד לפני שקניתי אחד. אני מתכנן להתאמן הרבה לפני שאני מנסה אותו על מישהו. תאמין לי שאני לא אסכן את אישתי סתם.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 28 באוק׳ 2011
זה שקראתי שהטלת סכינים יכול להיות מסוכן, לא אומר שאני יודע כמה זה מסוכן. אני בטוח שגם אתה לא תסכים להטיל סכינים על זוגתך ללא שנים של נסיון על לוח עץ ריק. אותו דבר בדיוק
ואני לא סתם אומר שנים, כהלצה או כהגזמה. אני באמת מתכוון לשנים
TV, אני לא צריך להוכיח לך שאני מתכוון להתאמן מספיק לפני שאשתמש בשוט על בן אדם...
אתה לא מכיר אותי ואין לך מושג לגבי מידת האחריות שלי.
Bent
Bent • 28 באוק׳ 2011
TV כמו כול דבר,

אל תגזים icon_smile.gif באמת, ראיתי כבר בחיי אנשים (שניים למען הדיוק) שאחרי שעתייים עם השוט היו יותר טובים ממני אחרי חצי שנה של אימון, ולקח להם פחות מחצי שנה להיות מומחים אמיתיים.

בסופו של דבר זו תנועה מכנית שיש אנשים שתופסים אותה כמעט מיד.

ועוד ברמה של ההגזמה, המרחק בין הכליות ובין איזור הגב הבטוח במונחים של סינגל הוא אדיר, השוט שטרמיניטור שואל עליו ספציפית הוא קצר, כמטר אורכו, את היכולת שלא לפספס בעשרים סנטימטר על מטר זריקה אפשר לפתח כבר אחרי מספר שבועות.

ועוד דבר, כדי לפוצץ כליות צריך לכוון מכה מאוד מאוד מדוייקת, רוב ההשלכות הינם רוחביות או אורכיות ולא נקודתיות.

בקיצור:

1. פוטינצאל הסכנה קיים, באמת, אני מבקש לא להתייחס לכתוב כאיזה זלזול, בטיחות לפני הכול.
2. אימון וידע דוחים צרה, כתבתי במגזין על איך מתאמנים ואני מאמין שנתתי כמה טיפים טובים על מתי אתה מוכן לכוון שוט אל אדם, אם צריך עוד אני והידכ המוגבל שלי זמינים לכול שאלה בנושא.
3. בטיחות כבר אמרתי icon_smile.gif משקפי בטיחות וכובע זו דרישת חובה (חושבים שאפשר לבקש מגלעד ארדן להוסיף את זה לחוק הקסדה על האופניים? icon_smile.gif ), וגם אם מצליפים בגב, חגורת עור של מרימי משקולת יעשו למי שחוטף רק טוב מבחינת בטיחות בשלבי הלמידה, דרך אגב גם למשליך השוט לא יזיק ללבוש בגדים קשיחים להגנה, כולל חולצה ארוכה, בחיי הסימנים הכחולים שהיו לי בהתחלה היו מרובים מאילו שהיו על הדוב והכרית.
4. הרבה לפני כליות, עיניים, הפנים בכלל, פטמות, ביצים וזית, אצבעות, מפרקים, כולם פגיעים יותר ודורשים הגנה לכול המשחקים.
5. כריות זה דבר מופלא.
6. דובי זה טוב icon_smile.gif.

BENT הדוב הטוב'הרע
אוקיי, החלטתי ללכת על שוט מניילון. גם בגלל התקציב וגם כי בזמן שאני אלמד להשתמש בו, סביר להניח שאהרוס את השוט עור. icon_lol.gif
מצאתי יצרן מומלץ לשוטי ניילון. הרבה שיבחו את העבודה שלו. האתר שלו הוא:
http://neawhips.com/default.aspx

אני לא בטוח איזה אורך שוט יאפשר לי גם משחק בבית וגם למידה של טריקים בחוץ. איזה אורך שוט כולל אני צריך? ואיזה אורך של ידית + גוף אני צריך?
האם לקחת שוט עם fall מעור או מניילון?
האם שווה להשקיע את ה-20$ הנוספים ולקחת שוט מפוליאסטר?
אני מתלבט בעיקר בין ה-baby bull לבין ה-12 plaiter בעיקר.
כל המלצה תתקבל בברכה.

טרמינטור.
Bent
Bent • 28 באוק׳ 2011
kiska וטרמינטור כתב/ה:
א
http://neawhips.com/default.aspx

אני לא בטוח איזה אורך שוט יאפשר לי גם משחק בבית וגם למידה של טריקים בחוץ. איזה אורך שוט כולל אני צריך? ואיזה אורך של ידית + גוף אני צריך?
האם לקחת שוט עם fall מעור או מניילון?
האם שווה להשקיע את ה-20$ הנוספים ולקחת שוט מפוליאסטר?
אני מתלבט בעיקר בין ה-baby bull לבין ה-12 plaiter בעיקר.
כל המלצה תתקבל בברכה.

טרמינטור.

אחלה מציאה, הם ממש יפים.

תשובות לחלק מהשאלות שלך , וברשותך גם לאילו ששלחת בפרטי, בקרוב icon_smile.gif.
TV_Eye​(שולט)
לפני 12 שנים • 29 באוק׳ 2011
TV_Eye​(שולט) • 29 באוק׳ 2011
bent_wordsmith כתב/ה:
TV כמו כול דבר,

אל תגזים icon_smile.gif באמת, ראיתי כבר בחיי אנשים (שניים למען הדיוק) שאחרי שעתייים עם השוט היו יותר טובים ממני אחרי חצי שנה של אימון, ולקח להם פחות מחצי שנה להיות מומחים אמיתיים.

בסופו של דבר זו תנועה מכנית שיש אנשים שתופסים אותה כמעט מיד.

ועוד ברמה של ההגזמה, המרחק בין הכליות ובין איזור הגב הבטוח במונחים של סינגל הוא אדיר, השוט שטרמיניטור שואל עליו ספציפית הוא קצר, כמטר אורכו, את היכולת שלא לפספס בעשרים סנטימטר על מטר זריקה אפשר לפתח כבר אחרי מספר שבועות.

ועוד דבר, כדי לפוצץ כליות צריך לכוון מכה מאוד מאוד מדוייקת, רוב ההשלכות הינם רוחביות או אורכיות ולא נקודתיות.

בקיצור:

1. פוטינצאל הסכנה קיים, באמת, אני מבקש לא להתייחס לכתוב כאיזה זלזול, בטיחות לפני הכול.
2. אימון וידע דוחים צרה, כתבתי במגזין על איך מתאמנים ואני מאמין שנתתי כמה טיפים טובים על מתי אתה מוכן לכוון שוט אל אדם, אם צריך עוד אני והידכ המוגבל שלי זמינים לכול שאלה בנושא.
3. בטיחות כבר אמרתי icon_smile.gif משקפי בטיחות וכובע זו דרישת חובה (חושבים שאפשר לבקש מגלעד ארדן להוסיף את זה לחוק הקסדה על האופניים? icon_smile.gif ), וגם אם מצליפים בגב, חגורת עור של מרימי משקולת יעשו למי שחוטף רק טוב מבחינת בטיחות בשלבי הלמידה, דרך אגב גם למשליך השוט לא יזיק ללבוש בגדים קשיחים להגנה, כולל חולצה ארוכה, בחיי הסימנים הכחולים שהיו לי בהתחלה היו מרובים מאילו שהיו על הדוב והכרית.
4. הרבה לפני כליות, עיניים, הפנים בכלל, פטמות, ביצים וזית, אצבעות, מפרקים, כולם פגיעים יותר ודורשים הגנה לכול המשחקים.
5. כריות זה דבר מופלא.
6. דובי זה טוב icon_smile.gif.

BENT הדוב הטוב'הרע

אני ממש לא חושב שאני מגזים, כמובן שזו דעתי האישית.
אתה ראשי לזלזל, אבל אני בהחלט חושב שסינגל טייל (בול וויפ אומנם קצת פחות אבל לא בהרבה)
הוא משהו שצריך לקחת ביראת הכבוד המגיע לו. לא סתם הוא היה כלי הוצאה להורג פופלארי.
לפני 12 שנים • 29 באוק׳ 2011
בינתיים יצרתי קשר עם היצרן בחנות ושאלתי אותו כמה דברים.
החלטתי ללכת על שוט באורך 4ft (ידית וגוף), כלומר האורך הכולל יהיה כ-6.5ft. שזה כמעט 2 מטר שוט. לפי מה שהיצרן אמר לי, עם שוט יותר קצר, יהיה יותר קשה לבצע חלק מהתרגילים האפשריים עם שוט כזה.
המידע הזה, יחד עם התקציב שלי צימצם את ההתלבטות לשתי מתחרים עיקריים:
http://neawhips.com/12plaiters.aspx
או
http://neawhips.com/tufwhip.aspx

הם אותו מחיר. שלחתי ליצרן מייל לשאול על ההבדלים ביניהם. אני מקווה שאזמין אחד מהם בקרוב icon_biggrin.gif

טרמינטור.