ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קוד לבוש

נועד לגדולה​(נשלט)
לפני 12 שנים • 12 בדצמ׳ 2011

Re: קוד לבוש

נועד לגדולה​(נשלט) • 12 בדצמ׳ 2011
ארוכת רגליים כתב/ה:
יצאתי עם מישהו לדייט , לבשתי שמלה שחורה , נעלתי מגף עקב שחור גבוה , הבחור לא עשה לי את זה מהרגע הראשון ... ישבתי מולו וכל מה שעניין אותי זה הגבר בשולחן ממול , חתיך לא רגיל גבוה ושרירי נראה גבר מהסרטים אבל אני כבר הבנתי שפה יש משהו . שיחקתי את המשחק .

הוא כנראה היה בפגישת עסקים , לבש חליפה מרשימה שהבליטה כל שריר בגוף שלו אבל עם כל העוצמה ראיתי שמסתתר שם עבד . הוא לא הפסיק להגניב מבטים ולשלוח חיוכים , הדייט שלי דיבר וכל מה שעשיתי היה להנהן בראש ולדמיין אותי משפיטה את הבחור מולי בשירותי המסעדה
הוא בחן את הגוף שלי , הסתכל במבט קשוח אבל אני ראיתי את הקוקר ספאנייל שנמצא בתוכו.

ישבתי רגל על רגל והוא לא הפסיק להסתכל על רגלי , שיניתי תנוחה , תפסתי אותו במבט אלי פיסקתי את הרגליים והרמתי את השימלה כך שהוא לא יכול לפספס , הרגשתי שעוד רגע הוא נופל מהכסא .

המשכתי בשלי , אחרי כמה דקות פתחתי את המגף , הוצאתי רגל יפה מטופחת ועיסיתי אותה , אמרתי לדייט שלי שכואבת לי הרגל כדי שלא יחשוב שאני מוזרה שולפת את הרגל פתאום icon_smile.gif הבחור מולי התחיל להזיע , השארתי את הרגל ככה חשופה בשלב הזה פגישת העסקים שלו נהרסה הוא לא הקשיב כלל למה שדובר שם ההבחנה שלי הייתה מדוייקת .

החלטתי לגאול אותו מייסוריו נעלתי את המגף , קמתי לכיוון שירותי הנשים וקרצתי לו . חיכיתי חצי דקה , הוא הגיע ובלי לדבר נכנס איתי לתא , כרע ברך וחשף את רגלי , עיסה , ליקק , נישק , מצץ נתתי לו טעימה קטנה , הוריתי לו לנעול לי את המגף בחזרה , הוא התחנן שלא משכתי אותו מהעניבה חצי חניקה תנעל את את המגף עכשיו.

הוא נעל לי אותה , כולו זקור , מגורה ורוטט יצאתי וחזרתי לשולחן ...

זה היה טוב

מדהים
הלוואי עלי לחוות כזו חוויה
להיות מסור בכל כולי למלכה בכל שלב ושלב

וגם אם כל זה רק חלום.. לפעמים חלומות מתגשמים כשבאמת רוצים icon_smile.gif