בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשאת אומרת לא

walking dead
לפני 12 שנים • 2 בדצמ׳ 2011
walking dead • 2 בדצמ׳ 2011
הוט פפר,

למען הסר ספק - כשהיא אומרת לא, היא מתכוונת ללא.
walking dead
walking dead • 2 בדצמ׳ 2011
ג'ין גריי, רק עכשיו ראיתי שכבר הזכרת את התוספת לשיר. תודה.
FOR GOOD
FOR GOOD • 2 בדצמ׳ 2011
ליידי שרונה,
לאחר שקראתי את תגובתך, שאלתי היחידה היא -
כשאת, ליידי שרונה,
כשאת אומרת "לא"
אז למה את - "את" באופן הכי אישי - למה את מתכוונת באמת?
Perplexed

בחיית אמא'שכן

Perplexed • 2 בדצמ׳ 2011
לא מכירה את ההסטוריה הספציפית של השיר הזה, והיא גם לא רלבנטית לכאן הואיל והיא משמשת טיעון צדקני. ובכלל, שימוש מוגזם בתאוריות פמיניסטיות גורם לי לחוש מופלה על רקע העדפה מינית. האם פמיניזם בבסיס לא נועד לאפשר לי בחירה חופשית להרגיש, לחיות, לנהוג, בדיוק כפי שאני רוצה וחולמת?

אני נקבה, אני חולמת להיות אובייקט מיני (ארבעים שנה זה לא הצליח לי, סוף סוף זה הולך, אל תחרבנו לי את זה!) , אני רוצה לצרוח "לא" ולהלקח בכוח, אני רוצה לראות את הצד השני מתבלבל מה"לא" ומחליט שזה כן, אני רוצה! רוצה! רוצה!

גודיס, הכתיבה שלך אכן בוטה באופן מעורר תיאבון, אבל גם מכבה מינית. איפה עוד מותר לי בעולם הזה להיות אובייקט מיני בזוי ונאנס אם לא באתר הזה?

לא, זו לא קריאה נרגשת לחלאות לאנוס נשים כנגד רצונן. בדיוק כשם שסרטי מכות נהדרים נוטפי דם בטלויזיה אינם קריאה לנוער להרג המוני בבית ספר.

בחיית, תנו להתגרות בשקט מבלי להצטרך להתנצל על כך.
FOR GOOD

Re: בחיית אמא'שכן

FOR GOOD • 2 בדצמ׳ 2011
Perplexed כתב/ה:
לא מכירה את ההסטוריה הספציפית של השיר הזה, והיא גם לא רלבנטית לכאן הואיל והיא משמשת טיעון צדקני. ובכלל, שימוש מוגזם בתאוריות פמיניסטיות גורם לי לחוש מופלה על רקע העדפה מינית. האם פמיניזם בבסיס לא נועד לאפשר לי בחירה חופשית להרגיש, לחיות, לנהוג, בדיוק כפי שאני רוצה וחולמת?

אני נקבה, אני חולמת להיות אובייקט מיני (ארבעים שנה זה לא הצליח לי, סוף סוף זה הולך, אל תחרבנו לי את זה!) , אני רוצה לצרוח "לא" ולהלקח בכוח, אני רוצה לראות את הצד השני מתבלבל מה"לא" ומחליט שזה כן, אני רוצה! רוצה! רוצה!

גודיס, הכתיבה שלך אכן בוטה באופן מעורר תיאבון, אבל גם מכבה מינית. איפה עוד מותר לי בעולם הזה להיות אובייקט מיני בזוי ונאנס אם לא באתר הזה?

לא, זו לא קריאה נרגשת לחלאות לאנוס נשים כנגד רצונן. בדיוק כשם שסרטי מכות נהדרים נוטפי דם בטלויזיה אינם קריאה לנוער להרג המוני בבית ספר.

פרפלקסית, בחיאת דינק
אף אחד לא שולל ממך את זכותך להילקח בכוח, על אף מלמולי ה"לא" שלך, בתוך קשר ב.ד.ס.מי, גם לא גודיז, אני בטוח, להרגיש "אובייקט מיני" , "להיאנס" באלימות, ולהתגרות מכך את קצה גבול היכולת
שנינו מבינים את זה , אז אל אל תהיי צדקנית בעצמך
אבל אל תהיי מבולבלת, פרפלקסית
כי יש "לא"...ויש "לא"
ובהחלט כדאי ונכון להזכיר את זה, גם בפורום כזה, שכל מי שרוצה, כל דכפין או דכפין-לייט, יכול לקרוא בו
Perplexed

פור גוד,

Perplexed • 2 בדצמ׳ 2011
אתה טיפוס חיובי, בחיי, נוטף טוב, בחיי, אבל תחדש משהו, איש חביב, הטרחנות הזו מתישה.
FOR GOOD
FOR GOOD • 2 בדצמ׳ 2011
גם שלך יכולה להתיש, בחיי
לא באמת, פרפלקסית...
כי את ממש גילית לנו את אמריקה !
למה אין פה אייקון של "פיהוק" ?
מד ו י ק

מד ו י ק • 2 בדצמ׳ 2011
Perplexed כתב/ה:

ראשית, עלי להביע את השתתפותי בשמחתה. אחרי 40 שנה, הצלחה. זה משמח.
בנוסף, אני אכן מסכים עם רוח הדברים.

בנוסף נוסף, הנה ציטוט של קטע מהשיר:
כי אם אינך רוצה בכלל בכלל
הגידי לי "סתלק כבר וחסל!"
תגידי "די" או: "עוף מפה"
רק אל נא, אל תגידי "לא"

כפי שניתן להבין מקטע זה. במידה והזמר\בנאדם מבין שהצד השני (להלן בחורה) באמת לא מעוניינת. הוא מרים ידיים.
השיר לא נועד להביע זילזול באמירה "לא". להיפך לגמרי. עצם זה שמובע בשיר חוסר הבהירות והרצון להבין למה באמת היא מתכוונת מעיד על כך שהוא מכבד את המלה שלה.
אם השיר היה מנוסח בצורה של: כשאת אומרת "לא" אני מבין שאת אומרת כן. הרי שהיה מקום לטענות ולמענות.

כפי שכולם יודעים ואמרה זאת גם הגברת אותה ציטטתי בפירוש: יש את המשחק הזה בין נשים לגברים. במהלך החיזור, יש שאוהבות לתת את התחושה של הקשות להשגה ולהפגין התנהגות מסויימת. לפחות בניסיון הראשון.

כמה מכן מצאו את עצמן מאוכזבות לאחר שהן סירבו להצעה ראשונית של גבר והוא ויתר והלך? אני בטוח שיש כאן כמה כאלה.
על זה בדיוק מדבר השיר. אין צורך לצאת מפרופורציות.

השיר הזה בפירוש לא מטיף לאונס או פגיעה ברצונה של האשה. צאו מזה.
המלט

Re: ט.ל.ח

המלט • 2 בדצמ׳ 2011
godisafemale כתב/ה:
ליידי שרונה כתב/ה:
godisafemale כתב/ה:
תבדוק שוב, אולי לא נרשמת לאתר הנכון.

תגובה מטופשת ודבילית. הוא דווקא באתר ואפילו בפורום המתאים, מה שאת לא.
תבדקי. תקראי את הדומיין.

פפר, אתה ללא ספק נסיך אמיתי, מלך! icon_razz.gif

קודם כל ליידי שרונה - מחמאותיי icon_smile.gif בהחלט יש לך סטייל. סטייל של ליידי!

כשאני קוראת בתיבת ההודעות שלי את המילים ששלחת לי, כל אות דבש. סטייל זה השם האמצעי שלך.

ברצינות עכשיו, תגידי ליידי,

כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת?

את יודעת שהשיר הזה, הוא אחד מאבי אבות הטומאה השוביניסטית אשר עיצבו את התודעה החברתית הבין מגדרית בארצינו הקטנטונת? את מבינה את הקשר בין שוביניזם להכאת נשים ורצח נשים פה?
את באמת חושבת שלהעלות על נס את השיר הזה מחדש זה ענין לשעשוע?

אפשר שהשיר הנ"ל מהווה את אבי אבות הטומאה ואפשר שהוא רק ולד-טומאה, אך בכל מקרה ההנחה שהעלאתו היא "עניין לשעשוע" אינה מובנת מאליה כלל וכלל. דווקא הדיון המתעורר בעקבות תגובות דוגמת זו של perplexed עשוי להיות מעניין ומועיל הרבה יותר, מהסוג שלא חושש להתנהל קרוב לגבולות מוסריים ועל ידי כך להיטיב עם כולנו בהתוויה ברורה יותר שלהם -- וכל זאת בתחום שקרוב לליבם של המתעניינים בבדסמ. אני לא חושב שצריך לפסול על הסף העלאת תוכן שנוי במחלוקת. פסילה כזו שקולה לעריצות מחשבתית, המבקשת לכפות על קבוצת אנשים "ניהול תכנים" וערכים מסוימים. גם אם הערכים ראויים וצודקים, יש ערך רב לשיח הציבורי אודותם, ובדרך כלל הערכים הראויים רק יוצאים נשכרים מכך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי דצמ' 02, 2011 10:08 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 2 בדצמ׳ 2011
Perplexed כתב/ה:

כבודך במקומו מונח, אם א ת רוצה שיתיחסו אליך כאוביקט מיני, וגם אני ד"א רוצה - יופי לך - עשי זאת.
אם את כבר מזכירה פמיניזים וחופש בחירה - אז חופש הבחירה *ש ל י * הוא, שכשנשים אומרות לא - כל פעילות בדס"מית תגיע להפסקה מיידית. פול-סטופ. אחר כך נבוא ונדבר. בעיני זה המינימום שבמינימום.
כי קודם כל - אנחנו בני אדם, ורק אחר כך מגיע הבדסמ. כך זה בעיני.
וכבת אדם, אני רוצה לדעת, שאמנם אהיה אובייקט, אבל כשאגיע לנקודת שבירה - יעצרו.
שלא יהיה לך ספק קל שבקלים - אחת האהבות הגדולות שלי בבדסמ היא החפצה - אבל לפני שהסשן מתחיל אני עדיין בת אדם, וכך זה חוזר להיות גם אחרי שהוא נגמר.
השיר הזה, הוא ללא ספק, אחת הרעות החולות של החברה שלנו. אני מרשה לעצמי לומר זאת בפה מלא ולא רק על דעת עצמי כי רואה את הסלידה הכללית ממנו פה.
במקום שבו לא יכבדו את הלא שלי, לא יכבדו אותי כאדם, נקודה.
וגם כאובייקט מיני וכחפץ - אני עדיין צריכה גבולות, מילת בטחון, ולדעת שאפשר לעצור הכל.

כי אמרתי ל א.
ושהוא יעצור, ולא יתחיל להתפלצף לי כי יש איזה שיר שדיבר על זה ועכשיו נדון בכפל המשמעות של המילה לא, בעוד הנפש שלי נמצאת מעבר לסוף יכולת הקיבולת שלה.

אני מאחלת לך, שלעולם לא תגיעי למצב כזה שבו תצטרכי בכלל להתמודד עם הדילמה הזו.