בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלא יגידו לא ידענו לא שמענו.

*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 12 שנים • 15 בדצמ׳ 2011
*מנגינה*{התווים שלו} • 15 בדצמ׳ 2011
בכל קבוצת אנשים קיימים כמה קיצוניים שמנסים בדרכים לא מוסריות ולא חוקיות להשליט את דעתם.
זה קורה בכל יום שישי בהפגנות של פעילי השמאל, שם באופן קבוע נזרקות אבנים על החיילים אבל התקשורת משום מה רואה בזה הרגל ולכן לא מדווחת על כך.
זה קרה גם השבוע עם הקיצוניים הימניים המכונים " נערי הגבעות".
קיצוניות מביאה להרס וחרבן.
יש למגר בכל דרך קיצוניות מכל צד.
אבל צריך להתייחס לתופעה כקיצונית, לתפוס בעזרת מודיעין ופעולות נוספות את המתפרעים, להביא אותם על עונשם ולא להאשים זרם שלם בעם במעשים שקורים.
נילי ונילי

Re: שלא יגידו לא ידענו לא שמענו.

נילי ונילי • 15 בדצמ׳ 2011
אדון וחבר כתב/ה:
ולמען הסר ספק,חבל שחיילי צהל לא יירו על מנת לפגוע בפורעים האלה.

לטעמי הם גרועים ממחבל ערבי,וצריך לנהוג בהם ביד הכי קשה שאפשר.

פופוליסטי, אלים, מתלהם, מתקרנף.

מה נסגר איתך? ממתי ירי תחמושת חיה הוא התשובה לאבנים, פצצות סירחון ובקבוקי צבע?
נילי ונילי
נילי ונילי • 15 בדצמ׳ 2011
כתבתי לך אתמול בשרשור הגבלת ארגוני השמאל, אבל יכול להיות שפספסת את זה:

הודעה לעיתונות שהוציא אתמול "בצלם":

-----

"בתגובה לדיווחים בתקשורת כי נבחנת האפשרות להכריז על פעילי הימין הקיצוני כארגון טרור, אומר בצלם כי מדובר באמצעי פסול להתמודדות עם תופעת האלימות של אזרחים ישראלים בשטחים, שיש לטפל בה במישור הפלילי. האלימות כלפי הצבא שלה היינו עדים בימים האחרונים היא תוצר של מדיניות ארוכת שנים של הימנעות מאכיפת החוק על מתנחלים הפוגעים בפלסטינים וברכושם. למדיניות זו שותפים כל הדרגים – החל בחיילים בשטח, שאינם מונעים מהמתנחלים לפגוע בפלסטינים וברכושם ועד למשטרה, הנמנעת מלחקור את האירועים כנדרש. לפני שנוקטים בצעדים דרקוניים, מוטב שהחיילים בשטח ימנעו התקפות בזמן אמת, יעכבו את האחראים להן וימסרו עדויות במשטרה, ושחוקרי משטרת ש"י יבצעו פעולות חקירה בסיסיות לגבי תלונות שמגישים פלסטינים.

בנוסף, בצלם דוחה את ההתבטאויות שנשמעו היום, שקראו לצבא לירות תחמושת חיה על מתנחלים התוקפים חיילים. הוראות הפתיחה באש אוסרות על ירי חי למעט במקרים קיצוניים של סכנת חיים."

-------

מתוך האתר של בצלם: www.btselem.org/hebrew/settler_violence/20111214_draconian_measures_against_settler_violence

Brave Dwarf
Brave Dwarf • 15 בדצמ׳ 2011
TV_Eye כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
TV_Eye כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
מוצ'ילר כתב/ה:
נכון.
לא כל המתנחלים רצחו את רבין.
אבל לא כל המוסלמים (אלא מעטים מהם) הם טרוריסטים ועדיין שמה
של דת האיסלאם נקשר לטרור.
מה שכתבתי בראש ובראשונה נועד בשביל ציבור המתנלים, כדי
שמעטים לא יחתימו בדם את הרבים, וששמם של המתנחלים לא יזכיר
רצח של חיילים כפי ששמם של מוסלמים מזכיר טרור.

אף מתנחל לא רצח את רבין. את רבין רצח יגאל עמיר, תושב שכונת נווה עמל, המעברות לשעבר של התימנים, בהרצליה. או שאתה רומז על כך שכולנו מתנחלים כי בגדול כל הקרקע הזאת הייתה שייכת פעם לערבים. אם כן, אז אתה צודק.

אם כן אז הוא טועה, הקרקע הזו לא היתה שייכת לערבים יותר ממה שהיא היתה שייכת ליהודים. עד המאה ה19 זו היתה אדמת טרשים ריקה כמעט מאדם.

ובנוסף, מה ההבדל בין מתנחלים שזורקים אבנים על חיילים לבין פעילי השמאל שזורקים אבנים על חיילים?

בשניהם צריך לטפל ביד תקיפה יותר

אל חרם -
כפר ערבי על אדמותיו ממוקמות הרצליה וכפר שמריהו (המסגד של הכפר "סידנא-עלי", עודו קיים והאזור ההוא, צפונית להרצליה פיתוח, עודו נקרא סידנא-עלי על שם המסגד).

שייח מוניס-
כפר ערבי על אדמותיו נבנו רמת אביב ג' ותל ברוך

כפר סאבא (ישוב ערבי)-
הכפר סבא של היום

עבאסייה-
העיר יהוד בנויה על אדמותיו

אל-ח'ירייה
חיריה מן הסתם

קוּ‏לָ‏ה-
יער קולה נבנה על אדמותיו של כפר זה ע"י הקרן הקיימת לישראל

וכד'.

לא הבנתי את הנקודה, את העובדה שהיו שם כמה בתים לפני? לא אמרתי שלא היתה נחכות ערבית, אמרתי שהמיתוס הזה שהם היו כאן לפנינו הוא שגוי. ההגירה הערבית היתה במקביל להגירה הציונית. בדיוק כמו שאם הם היו מגרשים אותנו, היינו טוענים שגירשו אותנו מראשון לציון, מגיא אוני, מאחוזת בית וכו...

TV EYE, לא כמה בתים, אלא כפרים מיושבים ע"י תושבים ערביים, שברחו עם פרוץ מלחמת העצמאות ובמהלכה או גורשו ע"י האצ"ל וההגנה טרם, וששטחיהם סופחו לערים שלנו, הגון הערים שציינתי. לא אחדש לך שבעיית ה"פליטים" הנה אחת מאבני נגף בכל הסכמי השלום עם הפלסטינים שמתבססת על עובדות אלה.

פוסט בלשון:

אתם המתנחלים, אחרי שרצחתם את רבין, תחזיקו חזק את המתנחלים שעוד רגע ירצחו חייל...

כיוון שהמתנחל שרצח את רבין, הינו תושב הרצליה, עורר בי אסוציאציה מידית. כי אם נקח בחשבון שיגאל עמיר הוא "מתנחל שהתנחל" על אדמותיו של הכפר אל חרם, אין שגיאה בטענתו של פותח השרשור.

זאת הייתה הלצה מחוייכת. לא צריך לקחת את הכל כל כך קשה, אבל גם רצוי (וזה כבר מכוון לפותח השרשור) ללמוד מעט עובדות טרם מפנים אצבעות מאשימות לקבוצה שלמה של אנשים בדרישה שיקחו אחריות על מעשיהם של אחרים, כי טעות כגון זו, פוגמת ברצינותה של הטענה.

לגבי הנושא עצמו, אני מסכים עם דבריך כאן:
ציטוט:
מה ההבדל בין מתנחלים שזורקים אבנים על חיילים לבין פעילי השמאל שזורקים אבנים על חיילים?

והנה, אפילו בצלם עלו על הנקודה והשתמשו בה למטרתם, כפי שזה משתקף בטקסט שהביאה נילי ונילי מהאתר.
A v​(שולט)
לפני 12 שנים • 16 בדצמ׳ 2011

Re: שלא יגידו לא ידענו לא שמענו.

A v​(שולט) • 16 בדצמ׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:
אדון וחבר כתב/ה:
ולמען הסר ספק,חבל שחיילי צהל לא יירו על מנת לפגוע בפורעים האלה.

לטעמי הם גרועים ממחבל ערבי,וצריך לנהוג בהם ביד הכי קשה שאפשר.

פופוליסטי, אלים, מתלהם, מתקרנף.

מה נסגר איתך? ממתי ירי תחמושת חיה הוא התשובה לאבנים, פצצות סירחון ובקבוקי צבע?

פופוליסט? לא מבין את המילה בהקשר הזה.

אלים.אני מאלה שיהיו ראשונים לעזור,מאדם שנפל ברחוב,ועד להוציא ילדה מרכב בוער

אני מאלה שיגידו תודה בבקשה תמיד.לבריאות גם ברחוב לאדם שלא מכיר..

מצד שני במהלך 3 סדיר ו21 שנה מילואים נשפטתי 21 פעם וחלק מהמשפטים אצל כמה

מהשמאלנים הכי גדולים. תמיד יצאתי זכאי.יריתי הרבצתי כיסחתי,כל מי שרק חלם להרים עליי

יד או אבן בגלל היותי במדים (מדים שהתפארתי בהם) מצד שני החיילים שלי ידעו שאם

אתפוס אחד מהם ,מזלזל משפיל ערבי במחסום או בכל אינטראקציה אחרת,אני אעניש בחומרה.

אז יכול להיות שאני אלים...משפט אחד תמיד ליווה אותי "מעדיף שאמא שלי תבכה מול השער

של כלא 6 ולא תבכה מול קבר פתוח.:

מתלהם?יכול להיות שאני כזה...אבל אם הייתי שם תאמיני לי שכל מי שהרים יד היה חוטף.

מתקרנף? שוב לא מבין את ההקשר..

אבן לא הורגת נילי? יש אבנים שחיסלו משפחות שלמות. במהלך השירות שלי ראיתי מה אבן

יכולה לעשות,זה כלי נשק שהורג.!!! איתי אנשים שנפצעו מכדור והנזק היה פחות משל אבן.

ראיתי את המפ שלי שוכב על הכביש...איש מדהים (שמאלני) כשהראש שלו פתוח לכל האורך.

הדם שוטף החוצה...היה לו מזל שנשאר בחיים.

אל תספרי מה אבן יכולה לעשות. אני ראיתי מה אבנים עושות.!

מבחינתי חיילי צהל,הם חלק שאסור בשום מחיר.! לערב אותו בכל צורה שהיא כולל ביצוע פינוי

וכאלה ומי שרק חושב להתנכל לחייל בגלל שביצע פקודה או בגלל היותו במדים הוא הופך למטרה...

ביד הכי קשה לטפל.

נ.ב

קראתי הגבתי לך שם.
FOR GOOD
FOR GOOD • 16 בדצמ׳ 2011
"לגבי אבן לא הורגת" -אני מסכים עם אדון וחבר
באינתיפאדה הראשונה, אבן גדולה נזרקה מקומה שלישית, נפלה על ראשו של אחד החיילים שלי, וכן קסדה לא קסדה, הילד, שהיה בן 18 פלוס, נהרג במקום
וסיוט הבלהות שלי על ניחום אבלים קרם עור וגידים

מאידך - הפשעים, פשעים ממש, שאני חזיתי בהם במו עיני בשתי האינתפאדות, או במבצע עופרת יצוקה, הם לא יאמנו
לא רק מצד החיילים הישראלים
למשל, אני זוכר את הגדוד של הדרוזים, באינתיפאדה הראשונה, שהחליף אותנו בדיר אל באלח, והערבים בעזה פחדו מהם פחד מוות, כי הם היו נוקטים אחושרמוטה יד קשה, מעמיד את כל הגברים והנערים של המחנה , ,כולם בלי יוצא מן הכלל, ערומים על ארבע, בשדות הפתוחים מחוץ למחנה הפליטים -
ערומים לגמרי, על ארבע, כל הלילה, בגשם שוטף.
לאות השפלה

אמיתי לגמרי

חשבתי שנכון לספר על ההשפלה הזאת, שבה חזיתי בו עיני
כי אנחנו הרי באתר סאדו-מאזו, בעל אורנטצייה מינית
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 16 בדצמ׳ 2011
FOR GOOD כתב/ה:
באינתיפאדה הראשונה, אבן גדולה נזרקה מקומה שלישית, נפלה על ראשו של אחד החיילים שלי, וכן קסדה לא קסדה, הילד, שהיה בן 18 פלוס, נהרג במקום

מאידך - הפשעים, פשעים ממש, שאני חזיתי בהם במו עיני בשתי האינתפאדות, או במבצע עופרת יצוקה, הם לא יאמנו
למשל, אני זוכר את הגדוד של הדרוזים, באינתיפאדה הראשונה, שהחליף אותנו בדיר אל באלח, והערבים בעזה פחדו מהם פחד מוות, כי הם היו נוקטים אחושרמוטה יד קשה, מעמיד את כל הגברים והנערים של המחנה , ,כולם בלי יוצא מן הכלל, ערומים על ארבע, בשדות הפתוחים מחוץ למחנה הפליטים -
לאות השפלה

אמיתי לגמרי

אמיתי לגמרי?
גדוד חרב הפועל בגזרה הצפונית נמצא בדיר אל באלח ומעמיד את כל תושבי המחנה על ארבע בשדות הפתוחים שכלל לא נמצאים שם (או במרחק סביר מדיר אל באלח) וזה אמיתי לגמרי?

(אני עדיין בודק את סיפור החייל, עליו נזרקה אבן מקומה שלישית ושנהרג למרות שלבש קסדה)

נ.ב. (אחרי בירור נוסף) נכון, בתקופה ההיא חלק מהגדוד שירת ברצועה ועדיין הסיפור על דיר אל באלח מוזר.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי דצמ' 16, 2011 11:16 am, סך-הכל נערך פעם אחת
FOR GOOD
FOR GOOD • 16 בדצמ׳ 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:

לאות השפלה

אמיתי לגמרי

אמיתי לגמרי?
גדוד חרב הפועל בגזרה הצפונית נמצא בדיר אל באלח ומעמיד את כל תושבי המחנה על ארבע בשדות הפתוחים שכלל לא נמצאים שם (או במרחק סביר מדיר אל באלח) וזה אמיתי לגמרי?

(אני עדיין בודק את סיפור החייל, עליו נזרקה אבן מקומה שלישית ושנהרג למרות שלבש קסדה)

כן, אמיתי לגמרי
זה מה שהיה באינתיפאדה הראשונה
הגדוד הדרוזי החליף אותנו במחנה הפליטים דיר-אל-באלאח. לא כולו כמובן
אלא רק פלוגה אחת ממנו
אני מוכן ללכת למשפט צבאי על מה שאני מספר
לא הייתי היחיד שראה את זה לצערי,לצערי הרב, אלא כיתה שלמה מהמחלקה שלי
שכללה, לפחות, לפחות, אם אני זוכר נכון, 16 איש

אל תטיל דופי במה שאני מספר, על מה שראיתי במו עיני
ולא אטיל דופי במה שאתה מספר
מספיק ברור ?
FOR GOOD
FOR GOOD • 16 בדצמ׳ 2011
אבל אולי כדאי לציין ( להגנתם... ) בהערת אגב, שזו תחילת האינתפאדה , ועוד אין שום נהלים ברורים
לא על נוהלי פתיחה באש, ולא על כלום...
וכל דאלים גבר, ואיש הישר בעיניו יעשה
וכו' וכו'
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 16 בדצמ׳ 2011
FOR GOOD כתב/ה:
אבל אולי כדאי לציין ( להגנתם... ) בהערת אגב, שזו תחילת האינתפאדה , ועוד אין שום נהלים ברורים
לא על נוהלי פתיחה באש, ולא על כלום...
וכל דאלים גבר, ואיש הישר בעיניו יעשה
וכו' וכו'

מה לגבי נוהל "העמדה על ארבע בערום בשדות לא קיימים"?