צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עלם מחמד

אלריק!
לפני 12 שנים • 29 בדצמ׳ 2011
אלריק! • 29 בדצמ׳ 2011
אין לי יותר מדי לומר, כי נאמרו דברים שבהחלט הזדהיתי איתם.
מאחד שמרגיש לפעמים בודד אני רק מאחל לך גודיס וגם לפלאאור גירל
שתמצאו את זה שיתאים לכם. את זה שאיתו תרגישו בשלמות .
godisafemale​(שולטת)

זה לא הגיל...

godisafemale​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2011
זה לא הגיל כמו הלוק אנד פיל... לכו תבינו.. ניר פרידמן

וכאן הוא מופיע, תראו יציבה, צ'ארם, בטחון עצמי, טבעיות, אין פוזה! הרס/הורס? בוודאי אותי.
וכן...! icon_razz.gif

http://www.youtube.com/watch?v=CJaDGraILqY
המטפלת המתעללת​(שולטת)

תכלס לגיל יש קטע בקשר של שליטה- מה לעשות

כמו נשלט ערום שולטת לבושה, נשלט למטה שולטת למעלה- גם הגיל ממלא את תפקידו בפער המעמדות
כך שאיננו יכולות ממש להתלונן...
icon_rolleyes.gif
A v​(שולט)

קראתי,הסתכלתי לך בפרופיל.

A v​(שולט) • 29 בדצמ׳ 2011
לקחתי בחשבון את הה"כרות" שלנו,שהיא ממש מינימלית.

ואת יודעת מה,יש לי המון לומר,אבל..זה פורום.. ולא נראה לי שזה המקום לומר את כל מה שחושב.

מה שכן אומר לך,חושב שיש לך טיפה בעיה לכבד את האחר.

את בוחרת לראות את הדברים כמו שמתאים לך,ולא כפי שהם באמת.

אבל אל דאגה מאמין שתוכלי להשיג עוד הרבה בחורים מהז'ורנל..

וכשהיופי ייעלם,אז תקחי מונית ספיישל ל"תנו לחיות לחיות" ותאמצי לך חתול.

רק תדאגי שזה יהיה זכר...

עכשיו רק למען הסר ספק ברור לי שחבר מרעייך לא ייראו בעין יפה שהגבתי ככה

אז מראש אני אומר להם."חמוצים...עושים באהבה"
godisafemale​(שולטת)

אדון וחבר - למי תגובתך זו מיועדת?

אדון וחבר - למי תגובתך זו מיועדת?
הדורבנים​(נשלט)

כל זה רק אומר שאתן צריכות את *זה*.

הדורבנים​(נשלט) • 29 בדצמ׳ 2011
http://www.youtube.com/watch?v=2H0CeH4Uxj0

(ואם תשאלו מי אני בכלל שאגיד לכן מה אתן צריכות - אענה: חכו חכו, אתן עוד תודו לי...)
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 29 בדצמ׳ 2011
אפרופו מה שיולי כתבה על לשדר, גודיס, מה לדעתך הפרופיל שלך משדר מבחינת מטרת החיפושים שלך?
godisafemale​(שולטת)

בקשתי בלי ציניות..

אתם לא מכבדים את הדיון. אז נכון שהוא פתוח, אבל בעיקר פונה לנשים, יש בו ענין מיוחד עבורי ועבור עוד נשים. למה לקלקל את האוירה? איפה זה תורם ההצקות האלה?
בקשתי בלי ציניות... אז תמיד יש מי שלא יכולים להתאפק, מן הסתם קל להניח מהי ההסתדרות הגנטית שלכם, מה שבטוח שכדאי מאוד שתקפידו באמצעי מניעה כי את הזן הזה שאתם שייכים אליו אין ממש טעם להרבות.

אבל את הזן הזה כמו בתמונה, בהחלט כן ולשם אני מכוונת.
ואגב הפרופיל שלי משדר פסיפס אישי, משפחתי ותרבותי. גוזל בלונדי מאבא אוהב ובעל מתוקי איש משפחה, עוד ילדה מאומצת מסין. סרטים מצויירים בבית בכפר. ריח של לבנדין ווניל.

מי שרוצה לדעת מה דעתי על ציניות* מוזמן לעיין בפרופיל שלי. חתיכת מודניקים!

וזה שיר כמו שבנות אוהבות icon_smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=qoLmmbpbpMs&feature=related

Ofan

אסוציאציות

Ofan • 29 בדצמ׳ 2011
איך שהקשרים עובדים. נכנסתי לשיר שפוג המליץ עליו (חבל שאין דיסלייק – כלובי). בכל זאת שמעתי משום מה עד הסוף, ואז המילה הזאת א-קפלה, שפתאום כולם מכירים אותה כמובן בזכות קליס. פעם ראשונה גם ראיתי את הקליף שלה, ואפילו התרכזתי. מעניין (וגם מכה לאגו הגברי). בקליפ של קליס, היא חיכתה לתינוק, לא לגבר.
גודיס, אהבתי לקרוא. על גבר אמיתי, שאוהב את עצמו, מכבד את עצמו, ואת הלבוש, ומכבד את האישה שלו הרבה הרבה יותר. על הנאות החיים הקטנות והגדולות. למה להיות צבועים? היופי קובע. ועל הסטנדרט הגבוה בתל אביב (אולי באמת אני צריך לעבור לגור שם, או שאולי כבר מאוחר בשבילי ללמוד).
תמשיכי להיות גודיס א פימייל
MאסטרM

Re: עלם מחמד

MאסטרM • 29 בדצמ׳ 2011
ממליץ לך לקרוא את הספר "דרך גבר" של דויד דיידה ספר חובה לגברים ונשים כאחת

http://www.hebpsy.net/store.asp?scr=product&typ=1618

הספר משמעותי לא פחות לנשים החיות עם גברים, משום שדיידה מבטא בבהירות את מה שהן רוצות לומר ללא מילים: 'אהוב אותי בסערה ובעדינות ותן לי להרגיש איזו מלכה אני באמת'..." – איריס יוטבת אחת מימורות הטנטרה הראשונות בארץ

ממליץ בחום לקרוא ולהפנים...

קראתי את שאת כותבת, כולל הדרך בה את מרגישה את אבא שלך, האמת היא שאם אפשר לדבר על טיפוסים ונרטיבים של בעיות סוג זה של כמו שלך שאת מתארת מוכר לי היטב מהסדנאות שלי...

אני מעשן בעוונותיי לכן בזמן ההמתנה אני יושב לי בכורסת השטח שלי המוצבת בפרגולה בכניסה לבית החווה המבודד בו נערכת הסדנה בזן ההמתנה למשתתפים המגיעים בטיפטוף אחד אחת... אני מזהה את הזוגות עם וותק של למעלה מעשור בחיי המשכנתא ילדים ונשואים המגיעים לנסות להחזיר את האש ולהציל את הבית, אני צופה בגרושה שזה לא מכבר השתחררה לחופשי, במזדקן החרמן הגרוש ששמע שבטנטרה עושים חיים, אני רואה את הצעירה שחזרה מהודו אחרי הטיול או סיימה תואר ראשון והמפחדת מנשיותה המאיימת לפרוץ, בנשוי שסיפר לאשתו שהוא במילואים ומגיע במדים שתיכף יוחלפו בשרוואל וטי שרט ובא להעמיס ריגושים שיספיקו לו לעבור את הסבל בלישון ליד אישתו הכבויה במשך השנה הבאה, ואז היא מגיעה... אין לטעות בה כולה אומרת הדרת כבוד ואלגנטיות כל העיניים ננעצות בה גם עכשיו וגם כשיגיע שלב ההתערטלות והיא תסיר את בגדיה בנון שאלאנטיות, לכל מבטי ההשתאות של הנשים ולמבטים החרמנים של הגברים, מבחוץ היא משדרת כמה החיים יפים והזיונים מדהימים, אבל בפנים חלל גדול וכאב גדול יותר, היא תהייה איפה שהוא בשנות השלושים לחייה, איג'לסית למראה, השעון הביולוגי מתקתק והביציות מבקשות זרע לייצר חיים חדשים וגבר אבא לילדים הפוטנציאלים אין. טובי הפסיכולוגים כבר גמרו לבנות קומה שנייה בבית שלהם או לשלם את ה-BMW שלהם על חשבון הטיפולים שלה שלא הואילו....

היא תלכוד בקלות את הגבר הכי מדהים ומסוקס בסדנה.. סביבה תמיד יהיה אקשן...

בזמן שאני מנחה את מעגל הגברים ואנו משוחחים על סקס פחדים ופנטזיות אני יכול לשמוע מהקצה השני של החדר את הצחוקים המקנאים והמריירים של הנשים בעת שהגיע זמנה לספר את הסיפור שלה, לא פעם ישמעו ממנה לראשונה סיפורים על עולמות מרגשים בהם גברים מסוקסים מלקקים את מגפיה בשעה שהיא אוחזת בשוט אין ספק שהיא מספקת להן סיפורים מדהימים מחייה... אבל בסוף היום החלל בנשמה והכאב נישאר...

הטיפוס הזה של בחורה כלוא בתוך קשר גורדי, הגברים שמרגשים אותה למען האמת הם חרא של בני זוג ואבות פוטנציאלים, מצד שני הגברים שאוהבים אותה ויתמסרו לה עד הסוף ויעטפו אותה באהבה אינם מרגשים אותה ומהר מאוד יהפכו לחברה (בלשון נקבה) הזכרית הטובה ביותר שלה אחת מקבוצת החברות הטובות שמקיפה אותה, היא תספר לגבר החברה שלה על כל זיון וריגוש וחוויה שהיא עוברת הוא יכיר אותה הכי טוב בעולם, ויהיה שם בשבילה גם בעיתות משבר, אבל אותו כבן זוג היא לא סופרת...

בדרך כלל יהיה לה גם עניינים בלתי גמורים מול אבא שלה הדומיננטי... ויחסים מורכבים עם אמא חלשה או חולה...

בעיה קשה יש לה... הרבה עבודת תודעה אולי תוביל למזור... לפעמים היא בסופו של יום תהפוך לאם חד הורית, ולפעמים יפלו האסימונים ואחרי שנה אפגוש בה שלצידה גבר לא ממש הורס רק שמלא אהבה וכבוד אליה...

godisafemale כתב/ה:
הפוסט הזה נכתב באמת, מדם ליבי. הוא אולי יותר מתאים לפוסט של בלוג אישי, אבל משאני נחשפת ליותר ויותר מקרים, בחרתי להגיש אותו כאן. כי יש לי הרגשה שאני לא חיה לבד בבועה. אולי אתן, חברות, נשים, תעזורנה לי להבין יותר טוב את עצמי, לכן אם מי שאינו שייך לפורום ידיר רגליו ולא יחבלן לנו, אולי נצליח לנהל כאן דיאלוג ולהזרים סימביוזה שתיטיב עם כולנו הבנות. הנשים הילדות.

רקע אישי:

אני בת 44 באפריל אהיה בת 45, מאז שאני זוכרת את עצמי הייתה לי משיכה לגברים סקסיים במיוחד. לא כאלה שנראים כמו פוסטר אבל כאלה שנשים טורחות להתגבר על האגו הנשי שלהן ולסובב אחריהם את הראש. חברותיי הטובות אמרו שאני "נגועה במחלה" נגועה בפוזות. שאני עסוקה בקליפות ולא בבפנים. אילו איך אפשר להגיד עלי כזה דבר? ?? זה אפילו לא מצחיק!
בכל פעם שהיה לי חבר, או סטוץ הן היו מריירות עליו ואני הייתי בעננים ואפילו, כן כן, אפילו הייתי מנדבת אותו, כי היה לי את הכשרון "להביא אותה" בענקיים". גם אולי כי לא היה לי נעים להיות סדרתית.

למזלי, או השד יודע מה.. אף פעם מי שהיה איתי לא הסכים להתנדב, אלא אם כן זה היה סטוץ בשבילי שטרחתי "להנדס" אותו שייתן בולבול לחברה שלי.

פעם, חשבתי שזה מאאגניב. אבל השנים נוקפות, אני מאוד חברית ואמהית מטבעי, מאוד! חמה וחבקנית ודאגנית ומשוררת שירים וברכות לכל מי שסביבי, כזו שמנשקת חברות בכל הגוף (בלי ראש מסריח בבקשה) וזה לא נגמר! אני רוצה בית ומשפחה ובעל ליגה ליגה ליגה! חתיך הורס, חם, ראש השבט, רגיש, מוצלח.. שמייעץ לכולם, שיש לו אורך רוח, סוטה גדול! חולה מין! חולה קשה! נאמן ומה שאני מקבלת מהיקום זה - כוסון בן 20+.

טוב כמה? מה??? מה יהיה?

זה כבר לא מצחיק אותי וזה כבר לא בדידות מזהרת... זו בדידות מעציבה ונעצבת. זה הו צחוקו הרם של הגורל! מחריש אזניים! מקפיא דם. לועג ומלהג.

הייתי בטיפולים פסיכולוגים, מכל הזרמים והאסכולות שיש לעולם להציע, אני חובבת פסיכותראפיה וחוקרת את הנושא שנים מאז גיל 12. כמות הספרים שקארתי ואני קוראת .. עושה קואוצ'ינג בשיטה ייחודית רק לי ואני מעורה בהלכות הנפש של מגוון אישיויות.

אבל אני לבד פה.

למה? למה, כשאני רוצה גבר בן 45 הוא נראה כמו אבא שלי, כאילו, הכי כיף לי ביקום זה להיות "קטנה של מישהו" לשים את הראש, להניח, לדעת שיש מי שדואג לדברים החשובים, לנשום! כוססאמממק. לנשום חלק מבלי לדאוד שיפרצו לבית.
ואני בת 45? אז זה סבבה שהוא יהיה בן 55? אז זהו שלא!!! כי אבא שלי, בן פורת יוסף, הוא דום! לא שולט, לא מאסטר! אלא דום! מכובד ואצילי ונדיב! עם הלכות של מלך, בתנועות שלו, בנדיבותו, באיך שהוא מתייחס לאמא שלי, מכסה אותה בשמיכה בכורסא שקניתי לה. מחייך אליה כמו אין מחר. מתבדח איתה. מרים אותה לישון במיטה שלה.

כשהוא יצא איתה ברווקות הוא היה מגיע עם חליפות מחויטות הוט קוטור כמו של האמפרי בוגארט והיא הייתה ילדת סלעים וטבע והיה מוריד, פורש על הסלעים שהתחת שלה לא יסבול מהבליטות של האבן.
יעני.. התחת שלך? זה קודש! icon_smile.gif

שולח לה זרי ענק של פרחים.. שולח לה סלסלות פירות שסבתא שלי הייתה צועקת (מצד אמא) "הוא בזבזן". "הוא חושב שהוא יקנה אותנו בכסף" ... פחחחח... לא לא.. אבא שלי כזה עד היום, לא בוגד! לא מהמר! פשוט גבר! היה לוקח אותנו בכל חג לקנות תכשיט זהב לאמא, היה משתף אותנו, כל חג זה היה כיף, כי ידענו שקונים לאמא מתנה עם אבא! איפה יש כזה היום?

גם לבת שלו הוא קונה מידי שבוע פירות איזוטריים שאני לא מבינה איך לגשת לקלף אותם בכלל. ענין של קלאס. אני עצמאית, יש חודשים סבבה לגמרי שאני יכולה להזמין חברה למסאז' ויש חודשים קשים! אבל האוירה, הנחת, השלווה, השפע ואיך צריך להיות גבר, זה בא מהבית.

ובסוף, כשאני אמהית ורוצה להיות אישה לאיש!
וכל מה שמגיע לי ואלי אלו ילדים צ'יפינדליים! זה לא מצחיק! זה כבר הפסיק להצחיק! אני כותבת ובוכה.

ואני אישה לאהוב. אני אישה מלאה בצוף צבעוני ומרתק ומה מגיע? בולבולון כוסון על-דרגות!

אז להגיד שבולבולונים יודעים לזיין? זה שקר! הם יודעים ללקק כשהם נשלטים, הם מוצצים כוס לפי פקודה ואז האורגזמה מובטחת. אבל מה זה? זה כמו למכור את הנשמה לשטן! זה כמו לחצות את הקווים. הנשמה שלך והגוף שלך נותרים ריקים.

כששולט צעיר מזיין, הוא מגיע עם המון יומרה והמון בלבול ואז הוא נוקט "אם שולטים אז לא יורדים" אז הוא נותן עבודה וטוחן אותך ואת בכל זאת מרגישה ריקה. במיוחד אם זה צעירצ'יק לא תל אביבי..שלא יודע מה מצופה ממנו. זו עוגמת נפש. חארטה ובארטה. ריק לגמרי.

ומה אני אעשה...הטעם שלהם, של כל פינה בגוף שלהם זה כמו מנגו או ליצ'י. כמו אננס ישר מהעץ.
וזה אני יודעת עוד כשהייתי בת 24. אני רגישה לטעם וריח ומריחה כל דבר.

ולמה לי בכלל להיות עם מישהו מבוגר ממני כשבאירוע של שבוע שעבר הצלם היה בטוח שאני רק בת 20+ (קיבל בראש על הליכמותים...) למה?!

אבא שלי ימחק אותי מהירושה אם אביא מישהו צעיר מאוד שכיף לי איתו. אני אשכרה מפחדת ממנו.

ולהביא מישהו שצעיר מאבא שלי ב- 20 שנים ועדיין ייקרה בגילו - זה פאקין מדכא. מאוד. פרובלמטי משהו.

לפעמים סידור גנטי משובח מתקיל אותך ברמות!

אולי כבר שאני אתאהב במישהו בן 40 עם סידור גנטי משובח ומדיף עליונות.. חחח שנראה פגז?

אולי יש לי חולשה ליופי ולא בגלל שאני מיס יוניברס אלא בגלל שזה מייצג משהו יותר עמוק שאין לי הסבר אליו.

כולי סתם גמדה קטנה, עם פה גדול (לפעמים אפילו ג'ורה, עם שמחת חיים ונטיה היסטרית רחמית להפיץ אושר)

לא יודעת...

מה אתן עושות? זה הכל מתחיל ונגמר בלהיות קוגרית?

איפה אהבה טהורה? בטבעיות? אולי גברים זה לא מה שחשבנו, אולי המגדר הזה גברים פשט את הרגל, אולי הם מצוקף בריאתם משעממים תחת! במיוחד כשהם מתבגרים?

להשתין לידו והוא מצחיק אותך, שהוא צעיר ממך ברמות בלתי מתקבלות על הדעת ורוצה להשוויץ בך כשאת רוצה לסיים כבר את הביוגרפיה על מאו דזה דונג? את מתלבשת עולה על א' ויוצאת איתו לפאב של החברים שלו ומשתעממת למווות וכל מה שיש לך בראש זה שאת הולכת ללקק לו את הכושילסיראבו ...

לא משוויצה, בהן צדקי ושאלהים עדי! אני עצובה. החיים עוברים לידי. כמה האגו יכול לדרוש?! כמה רעב בלתי נלאה ליופי? מה זה הקקה הזה הבלתי נשלט הזה?

*** אני מבקשת בכל לשון של בקשה אל תהפכו את הדיון הזה לקרדום לחפור בו, לא ציניות. אין לי כוח לריב אבל אם אדרש, תמצאו אותי! אני בטוחה שלא מעט נשים נתקלות בבעיה הזו.

וזה לא נגמר, בעודי כותבת את הפוסט אני מתנהלת עם בחור בן 23 דתי לשעבר, שהוא מפיל! פשוט מסוגל להכיל...

G קצת כבד, אבל חשבתי שיש עוד נשים במצבי... אם לא, לא נורא. אני כבר אתמודד.

Godi