שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בין האח הגדול לבין בגדי פטיש, עוברת...

*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 12 שנים • 9 בינו׳ 2012

החיים השתנו

*מנגינה*{התווים שלו} • 9 בינו׳ 2012
מאז האח הגדול והורמוני ההריון שאולי קצת שיבשו את דרכה, קרו כמה דברים
החשוב בינהם, היא הפכה לאמא לשני זעטוטים.
ילדים זה שמחה.
מקבלים יותר אחריות יותר פרופורציות,
סיבה מספיק טובה לשינוי התנהגות ותדמית.
תפילה​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 10 בינו׳ 2012

Re: תעשו לי רגע טובה?

תפילה​(לא בעסק) • 10 בינו׳ 2012
loxy כתב/ה:
כ כ ה נראית מישהי שהורידה 30 קילו פלוס עבדה וקרעת ת'תחת בחדר כושר -
במציאות.
בלי פוטושופ. במציאות. נעים מאוד, אני לוקסי ואני אחרי ניתוח קיצור קיבה, אמנם השמנתי מאז, אבל הנה זה וככה זה ב א מ ת נראה:

http://www.thecage.co.il/coppermine/displayimage.php?album=lastup&cat=43431&pos=0

מה הקשר ?
כל גוף והמבנה שלו וגם לגיל יש השפעה
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 10 בינו׳ 2012

Re: תעשו לי רגע טובה?

בלוסום​(לא בעסק) • 10 בינו׳ 2012
תפילה כתב/ה:
loxy כתב/ה:
כ כ ה נראית מישהי שהורידה 30 קילו פלוס עבדה וקרעת ת'תחת בחדר כושר -
במציאות.
בלי פוטושופ. במציאות. נעים מאוד, אני לוקסי ואני אחרי ניתוח קיצור קיבה, אמנם השמנתי מאז, אבל הנה זה וככה זה ב א מ ת נראה:

http://www.thecage.co.il/coppermine/displayimage.php?album=lastup&cat=43431&pos=0

מה הקשר ?
כל גוף והמבנה שלו וגם לגיל יש השפעה

הקשר הוא שזה פוטושופ. מי שמורידה שלושים קילו - פשוט ל א יכולה להראות ככה. זה פשוט לא מציאותי icon_smile.gif

ואני מדברת איתך כמישהי שעבדה פעמיים בשבוע בקביעות בחדר כושר עם משקולות. פשוט לא קיים דבר כמו שבתמונה. פיקציה. icon_smile.gif
תפילה​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 11 בינו׳ 2012
תפילה​(לא בעסק) • 11 בינו׳ 2012
ועוד איך אפשר להראות ככה גם אחרי שמורידים 30 קילו. לא יודעת לגבי הגב' המדוברת אבל מכירה כמה שנראו מעולה אחרי שהורידו לא פחות ואפילו יותר .
גנטיקה וכ"ו
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 11 בינו׳ 2012
תפילה כתב/ה:
ועוד איך אפשר להראות ככה גם אחרי שמורידים 30 קילו. לא יודעת לגבי הגב' המדוברת אבל מכירה כמה שנראו מעולה אחרי שהורידו לא פחות ואפילו יותר .
גנטיקה וכ"ו

ככל שאני יודעת, כשזה מגיע למנותחים - צריך נתוח תקון אחרי הנתוח. לעולם יהיו עודפי עור כי הגוף לא יודע מה לעשות עם כל העור שנשאר כתוצאה מהירידה המהירה במשקל. שוב אני מסייגת את דבריי -
אני מדברת על מנותחי קצור קיבה, לא יודעת מה על אנשים שעושים דיאטה מבוקרת.
walking dead
walking dead • 11 בינו׳ 2012
כשאני הורדתי 40 קילו בהחלט נראיתי ככה (לא כמו מעין חודדה, השם ירחם, אלא ללא עור רפוי), בלי ניתוחים ובלי פוטושופ. הכל תלוי בגיל, בכמות המשקל שמורידים ביחס למשקל המקורי וגם במידת האלסטיות של העור. ככל שעוברים יותר תהליכי השמנה-הרזייה-השמנה כך העור מאבד מהאלסטיות שלו וכשמרזים שוב ושוב הוא פשוט נשאר רפוי.