לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניתוח סספנשן מארבע גפות

קינבה
לפני 12 שנים • 31 בינו׳ 2012

המרצע יצא מהשק - הגיע הזמן

קינבה • 31 בינו׳ 2012
באופן ענייני:

1. בוסטון קורא לי: "פושע" "מסומם".
פושע הוא אדם שהורשע בעבירה הנחשבת פשע, מכיוון שאין לי אפילו לא רישום פלילי הרי שזה שקר גס ומתועב.
מסומם הוא אדם שמשתמש בסמים, מכיוון שאינני נוגע בסמים (בקושי באלכהול) זהו גם שקר גס ומתועב.
מן הסתם אני לא מעוניין לעשות אאוטינג לעצמי ולשאר חברי ולכן לא ארוץ להתעסק בזה, אבל חשוב שהדברים יראו מעל גבי הפורום.

2. בהודעה העלתי ניתוח של סספנשן שבוצע על ידי סטיב אוזדה, במקום להתיחס לגופו של עניין "הקושר מבוסטון" מטיח בי האשמות. טוב יעשה אם יתייחס לתמונה אותה הוא רואה על המסך ואז כולנו נוכל ללמוד מחוכמתו ונסיונו.

3. בוסטון מספר לנו שהרבה נשים נפגעו פגיעות מאוד קשות אצל אמן השיבארי סטיב אוזדה.
באופן אישי אני מניח שאם הוא אומר את זה, הרי שהוא יכול לתת לנו כמה דוגמאות עם רפרנסים למקרים.
סטיב אוזדה מעביר סדנאות בכל העולם, אם נכון הדבר הרי שחובתו של הקושר מבוסטון לספר לנו כדי שנדע ממי אסור לנו ללמוד.

4. לגבי התמונות שלטענתו "הורדו"
בואו נדבוק בעובדות: הבחורה שבתמונה בקשה ממני להסיר את התמונה מסיבות אישיות.
ברגע שביקשה התמונה ירדה, זה תקף לגבי כל תמונה של כל בחורה. מעלים תמונה רק אחרי שמקבלים אישור וגם אז, אם בעתיד הבחורה מבקשת הרי שמסירים את התמונה מיידית. אם הבחורה תאשר לי בעתיד אעלה את התמונות מחדש.

אם יש מי שרוצה להתייחס לגופו של עניין - בבקשה.
מי שמדבר לא יפה ומתנהג בבהמתיות מוכיח את עצמו ומראה לכולנו מי הוא, הדברים מדברים בעד עצמם.