צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משתמשות מתעלמות

נוריתE
לפני 12 שנים • 10 באפר׳ 2012
נוריתE • 10 באפר׳ 2012
ישנם גם גברים/שולטים
שמתעלמים מהודעות ולא עונים עליהם
ואני לא רואה כל כל שלשה ימים פוסט "גברים מתעלמים ומסננים"
ממש לא.
למה תמיד ,מתלוננים ש" נשים מסננות"?
כאילו בגלל ה"מעמד" שלנו, אנחנו מחויבות לענות בנימוס ו לכולם
רק כי פונים אלינו?
ממש לא.
ואני כבר לא מדברת על הודעות עולבות ומטופשות שרק בשביל הפרנציפ ,מתחשק להעיף אותם
במיידי לרשימה שחורה כי זה ממש לא נעים.
barnit
לפני 12 שנים • 12 באפר׳ 2012

Re: אין מה לעשות...

barnit • 12 באפר׳ 2012
Cucumber כתב/ה:
א' זאת באמת תוצאה של הרבה רגעים של הרבה גברים נואשים/חרמנים.
ב' כשמישהי נמצאת מאחורי המחשב, אז יש לה הרבה יותר אפשרויות. כי אתה לא יודע איך היא ניראת. ופה אני הולך קצת להתסיס, אבל גם הבחורות פה וגם הבחורים יודעים פה טוב מאוד שפחות או יותר רק 1 מתוך כל 15(ואני לארג' רצח!) שהם דיברו איתן היא בחורה שניראת טוב. (ואל תגידו שיופי זה בעיניי המתבונן, וכל אחד והטעם שלו, וכל שאר הבלבולי שכל, אנחנו לא ניכנס לסטוץ/מערכת יחסים/קשר עם בן אדם שאנחנו לא נמשכים אליו, נקודה!). ומי שמכוערת, תחסכי ממני עכשיו את ההודעה המעצבנת שלך, גם ככה רוב הסיכויים שלא אקרא אותה, תודה. (גם אתה, שולט/נשלט יקר שמנסה להשיג נקודות אצל הבחורות באתר ורוצה להשאיר פה הודעה שמראה עד כמה אתה רגיש ואמיתי ושאר הירקות...).
ג' כמו שאתה שם לב, ברגע שמישהו אומר משהו לא במקום באתר הזה, ישר יוצאים נגדו. שים לב איך אחרי שפרסמת את ההודעה קפץ לפה איזה משתמש דגול, רם מעלה, יודע ורואה הכל, שהחליט שאתה סתם בתול שרוצה לזיין(ועכשיו הוא יתפוס אותי במילה...), אין מה לעשות, אין פה אווירה מפרגנת למרות מה שאנשים מנסים לצייר, כל אחד פה חושב רק עם הזין שלו. בקשר לבחורות, אין לי מושג עם מה הן חושבות, אם הייתי יודע כנראה שהייתי מצליח איתן קצת יותר... פה ובכללי.
ד' אבל, למרות הכל, באמת הייתי ממליץ לך לנסות לקרוא קצת מהפרופיל של הבחורות פה. לרוב אם אתה כן תקרא את הפרופיל, תאמין לי אתה אפילו לא תתאמץ לשלוח הודעה. אולי ל 80 אחוז מהבחורות פה יש משפט כזה או אחר שבעצם אומר לך "אל תפנה". דברים בסגנון של: "תפוסה/משוייכת/בהרצה/לא מעוניינת בפגישות עם אנשים מהאינטרנט/ניק לצורכי כתיבה/אוהבת את אדוני, הוא האחד והיחיד/לסבית/דו מינית שמתחשק לה רק על בנות כגע/אני בפסקה מהאתר/גרה בחו"ל אבל אשמח לשוחח בכיף בסקייפ, אני חוזרת בעוד עשור לארץ...
אז פשוט תחסוך מעצמך ומהן. תטייל פה טיפה בין החברים של האתר, תחפש מישהי שמתאימה לך מבחינת גיל, אני לא אומר דווקא שהיא צריכה להיות בגיל שלך, אלה קבוצת גיל שאתה מחפש.
לפי מה שאני מבין, כל הבחורות הצעירות פה מחפשות גברים מבוגרים ובגיל 30 פחות או יותר כבר אין להם את הג'וק הזה בראש שגברים צעירים שהם בגיל שלהם הם ילדותיים, אז הן מתחילות לצאת עם גברים בגילן.

בכל מקרה,
עצה אחרונה- אל תצפה לכלום. באמת. 99.999 אחוז מהמקום הזה הוא חרטא לא נורמלית. אחלה אשליה(עובדה, עשיתי מנוי זהב),
אבל 0.001 אחוז מפה- הוא כנראה מה שאתה רוצה ומחפש. אז אם יש לך את הכח הנפשי.. לך על זה!

בהצלחה.

חחח הודעה ממורמרת משהו,
ואולי מי שלא מצליח לו זה עניין של גישה אישית שלו? P:
בכל אופן, השולט שאני יוצאת איתו, שהכרתי פה אגב, קטן ממני בחצי שנה! P:
מלכתא
לפני 12 שנים • 12 באפר׳ 2012
מלכתא • 12 באפר׳ 2012
פעם הייתי עונה לככככל הודעה ששלחו לי.
גם אם אני לא מעוניינת, כתבתי "לא, תודה". הייתי בגישה שזה לא מנומס להתעלם.
אבל אז שמתי לב שרוב ההודעות הן "העתק-הדבק", הודעות של אנשים שלא קראו את הפרופיל שלי (הודעות מנשים או מגברים מעל גיל 30, שזה בפירוש גבולות) או סתם הודעות שפלות שממש מזלזלות באינטליגנציה שלי.
גם כשאני מבחינה בהודעות "איכותית", ואני טורחת להגיב, אנשים לא יודעים לא יודעים לקבל "לא", במיוחד מרגיז אותי שאנשים מתעצבנים שאני לא מסכימה לתת צ'אנס עם גרושים בני 40.
אז עם כל הכבוד,
נניח יש לי 10 הודעות- 3 מהן זה "העתק-הדבק", 3 מהן מאנשים שלא קראו את הפרופיל שלי, ל2 הודעות אני אגיב "מצטערת, לא מתאים" ואז יחפרו לי כמה שאני שטחית, הודעה אחת תהיה לא לצורך היכרות ורק הודעה אחת באמת תעניין.
לסיכומו של עניין, כשאני מקבלת הודעה שלא מזלזלת באינטליגנציה שלי- אני עונה תמיד, גם אם זה "לא,תודה". אבל כשאני מקבלת הודעות שהיו יכולות להיחסך בקריאה בפרופיל שלי, אני לא אטרח לתת תשומת לב לזלזול כזה.

אה ושחרור נעים לפותח השרשור!
כוח הזרוע​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 13 באפר׳ 2012

נקודת המבט שלי

כוח הזרוע​(מתחלף) • 13 באפר׳ 2012
כל הבנות כאן שהצדיקו את נושא ההתעלמות, יש לי מלה אחת להגיד לכן- בולשיט.
לפני כמה חודשים עשיתי ניסוי. עשיתי מנוי זהב כדי שתהיה לי גישה לכל הבנות באתר, גם אלה שאין להן מנוי זהב, ופשוט עברתי אחד-אחד על הפרופילים של כל הנשלטות באתר.
והתחלתי לסנן.
שולטות- פסלתי.
לסביות- פסלתי.
תפוסות- פסלתי.
בנות מחוץ לטווח הגילאים שלי- פסלתי.
בנות מאיזור אחר של הארץ- פסלתי.
בנות שביקשו שלא יפנו אליהן- פסלתי.
אחרי כל הסינונים הקפדניים האלה נשארתי עם כמה עשרות בנות פוטנציאליות שיכולות להיות רלוונטיות מבחינתי!
קראתי לעומק כל אחד ואחד מהפרופילים של הבנות הרלוונטיות, כתבתי הודעות מושקעות והקפדתי לתת התייחסות לדברים שהן כתבו על עצמן.
ואף-על-פי-כן, פחות מחצי ענו לי, ומבין אלה שכן ענו רק בודדות ביותר באמת נתנו צ'אנס אמיתי להכרות.
איך אתן מסבירות את זה, "מוטרדות" יקרות???
לא נותר לי אלא להצטרף לדעה שכל ה"קהילה" כאן זה בולשיט, וכל הבנות כאן זה אוסף של מתוסבכות שלא יודעות מה הן רוצות מעצמן. דבר אחד זה לסרב לגבר שלא מוצא חן בעינייך. זה נורמלי. אבל להירשם לאתר שהוא סוג של אתר הכרויות ולפסול מישהו שעונה אחד לאחד על כל הקריטריונים מבלי שניסית אפילו להכיר אותו- סלחו לי, זה פשוט פיגור.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: נקודת המבט שלי

בלוסום​(לא בעסק) • 13 באפר׳ 2012
כוח הזרוע כתב/ה:
לפני כמה חודשים עשיתי ניסוי. עשיתי מנוי זהב כדי שתהיה לי גישה לכל הבנות באתר, גם אלה שאין להן מנוי זהב, ופשוט עברתי אחד-אחד על הפרופילים של כל הנשלטות באתר.
והתחלתי לסנן.
שולטות- פסלתי.
לסביות- פסלתי.
תפוסות- פסלתי.
אחרי כל הסינונים הקפדניים האלה נשארתי עם כמה עשרות בנות פוטנציאליות שיכולות להיות רלוונטיות מבחינתי!
קראתי לעומק כל אחד ואחד מהפרופילים של הבנות הרלוונטיות, כתבתי הודעות מושקעות והקפדתי לתת התייחסות לדברים שהן כתבו על עצמן.
ואף-על-פי-כן, פחות מחצי ענו לי, ומבין אלה שכן ענו רק בודדות ביותר באמת נתנו צ'אנס אמיתי להכרות.
לא נותר לי אלא להצטרף לדעה שכל ה"קהילה" כאן זה בולשיט, וכל הבנות כאן זה אוסף של מתוסבכות שלא יודעות מה הן רוצות מעצמן. דבר אחד זה לסרב לגבר שלא מוצא חן בעינייך. זה נורמלי. אבל להירשם לאתר שהוא סוג של אתר הכרויות ולפסול מישהו שעונה אחד לאחד על כל הקריטריונים מבלי שניסית אפילו להכיר אותו- סלחו לי, זה פשוט פיגור.

כוח יקר - הכרטיס שלך משפריץ סליז! וזואת הסיבה שאם היית פונה אלי - לעולם לא היית מקבל תשובה! בתור מישהי שמכבדת את עצמה, אני רואה תמונת גוף, רואה שכתבת שם על סקס - אחד ועוד אחד בראש שלי יוצא שניים. צר לי, אבל כשאני כותבת שאצלי בדסמ מתחיל מהראש, לכרטיס כמו שלך אין שום צ'אנס אצלי - נקודה למחשבה!
כוח הזרוע​(מתחלף)

כוח הזרוע​(מתחלף) • 13 באפר׳ 2012
raponzel כתב/ה:
כוח הזרוע כתב/ה:
והתחלתי לסנן.
שולטות- פסלתי.
לסביות- פסלתי.
תפוסות- פסלתי.

כוח יקר - הכרטיס שלך משפריץ סליז! וזואת הסיבה שאם היית פונה אלי - לעולם לא היית מקבל תשובה! בתור מישהי שמכבדת את עצמה, אני רואה תמונת גוף, רואה שכתבת שם על סקס - אחד ועוד אחד בראש שלי יוצא שניים. צר לי, אבל כשאני כותבת שאצלי בדסמ מתחיל מהראש, לכרטיס כמו שלך אין שום צ'אנס אצלי - נקודה למחשבה!

אם הייתי פונה אלייך והיית עונה לי שלא נראה לך שזה מתאים בגלל שבכרטיס שלי כתוב א' ב' ג'- הייתי אומר סבבה, הגיוני. אגב, הייתה אחת שכתבה לי שלא מתאים בגלל משהו שהיה כתוב באותו זמן בכרטיס שלי- וואלה, לגיטימי. אבל אם את פשוט מתעלמת מתגובות מושקעות שאנשים טורחים לכתוב לך- אז את סתם אנטיפטית שלא שווה את הפנייה של אותם גברים.
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 13 באפר׳ 2012
כוח הזרוע כתב/ה:
raponzel כתב/ה:
כוח הזרוע כתב/ה:
והתחלתי לסנן.
שולטות- פסלתי.
לסביות- פסלתי.
תפוסות- פסלתי.

אם הייתי פונה אלייך והיית עונה לי שלא נראה לך שזה מתאים בגלל שבכרטיס שלי כתוב א' ב' ג'- הייתי אומר סבבה, הגיוני. אגב, הייתה אחת שכתבה לי שלא מתאים בגלל משהו שהיה כתוב באותו זמן בכרטיס שלי- וואלה, לגיטימי. אבל אם את פשוט מתעלמת מתגובות מושקעות שאנשים טורחים לכתוב לך- אז את סתם אנטיפטית שלא שווה את הפנייה של אותם גברים.

אם אנטיפתיה זה לברור למי אני עונה, אז אני אנטיפתית. לא אענה למישהו שלא עונה על הקריטריונים שלי.
תבין: הפרופיל שלך הוא כרטיס ביקור. אם נכנסתי וראיתי שהוא לא מתאים לי - או במלל שלו עצמו או בהודעות בפורומים או בבלוג או בתמונות - כל אחד לחוד או שלושתם ביחד - אני פשוט לא אענה.
לא מעונינת להשלות במענה שיתן פתח מחשבה שיש פה אפשרות להתחלת התקשרות. כתבתי כך בשרשור הזה עצמו, מה שמראה לך כמה מעט אתה משקיע בהכרת הפרטנרית שאיתה אתה מנהל דיאלוג...
מלכתא
לפני 12 שנים • 14 באפר׳ 2012

מלכתא • 14 באפר׳ 2012
כוח הזרוע כתב/ה:

פשוט מאוד, והתייחסתי לזה בתגובתי המקורית, אנשים שלא יודעים לקבל לא.
כשלא מתאים ועונים "לא מתאים", מתחילות החפירות- למה?
ואם מסבירים למה אז ממשיכות החפירות בסנגון- "למה את שטחית? זה רק 20 שנה הבדל, תני לזה סיכוי".

ועם אנשים כאלו, לא בא אפילו להכנס לדיון.
ויכול מאוד להיות, אגב, שאותן הנשים שלא הגיבו או שלא היו מעוניינות פשוט לא אמרו לך את הסיבה האמיתית.

למה, הגברים כאן שפויים? כולם סגורים על עצמם ומה שהם רוצים?
the rain song
the rain song • 14 באפר׳ 2012
ואני עדיין לא מבינה מה הבעיה
מי שלא עונה - עשתה עבורכם את הסינון הראשוני. מעליב? נו באמת, אנשים מבוגרים בחיי

אני תמיד עונה. גם להודעות הכי הזויות - "לא תודה" סוגר עניין.
ומי שמחליט להתחיל לחפור - ובכן, זו הנקודה בה ההתעלמות שלי מתחילה.
אבל לשלוח "לא תודה" זה בסיסי לגמרי עבורי.

וגברים יקרים - די כבר להתלונן כל הזמן על הבחורות כאן.
לא תחנכו כאן אף אחת
יש כאן אנשים מכל הסוגים. גם גברים וגם נשים -
רק אני​(נשלטת)
רק אני​(נשלטת) • 14 באפר׳ 2012
למה אני לא עונה:

"את פנויה מחר בבוקר?"
* * *
"היי כלבה, יש לך 24 שעות לחזור אליי"
* * *
"היי האמת .. אין משהו שאני יכול לכתוב לך שכבר 9999 גברים לא רשמו .. פשוט אני יכתוב לך עלי את האמת. אני ___ בן __ מתל אביב הי. מאוד אוהב לשלוט , מתחבר לחלק של הקשירות ואולי טיפה טיפה ביזארי, לא מתחבר לכאב ודם ומחטים וכל זה.. מאוד לא מתחבר אפילו. האמת שזה פשוט מדליט אותי . זה עושה לי את זה. וחשבתי שאם זה גם עושה לך את זה.. אז למה שלא .. נחליף פרטים .. טלפון ? משהו.. אני אשמח לשלוח לך תמונות שלי למייל שלך אם את רוצה.. אם כבר באמת עסקינו אני כבר אומר לך שאני שמנמן ולא עם כלי של 9999 סנטימטרים . פשוט אוהב לשלוט. אוהב...לקשור מישהי, ושהיא תקרא לי אדון שלה.. כל הזמן .. אוהב ספנקים .. לא יודע. זה עושה לי את זה. אז.. אממ.. רוצה שנחליף פרטים ? טלפון ? משהו ? "
* * *
"היצר מתאמץ להרוס ולחסל נשמות גבוהות כמו שלך .

בחטאים , בתועבות , בפנטזיות...סדום ועמורה !

בעולם הזה ובעולם הבא גם ישמח לקטרג על הנשמה שלך .

ולגרור אותה לגהינם בבכי מר וזעקות שווא ! ואין עוזר ?!

נפלת ? לקום מהר !

לא להתייאש ! ככה זה בכל קרב !

לחזור מהר לאור ! לאבא !

הזמן אוזל ! באמת... "
* * *
"האם את כנה ואמיתית עם עצמך או קפוצת תחת? "
* * *
"הי גבוה שרירי פנים יפיפיות אקזוטי וקשוח עמוק מנטאלית חושני וחזק מתעסק בהייטק ובעל להקת רוק
חושב כמוך ומחפש קשר משמעותי ואמיתי רק כך אפשר להגיע לעוצמות צרי קשר "
* * *
"אשלם ללקק נעלייך מיידי"
* * *
"הכרת פעם ערבי?"
* * *
"הכרת פעם דרוזי?"
* * *
"למה אנחנו "מוקצה"
גברים תפוסים.
גברים מעל גיל 30.
למה