אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הטרדות מיניות במסיבות בדסמ

פסיכו מנייאק
לפני 12 שנים • 15 באפר׳ 2012

Re: הטרדות מיניות במסיבות בדסמ

פסיכו מנייאק • 15 באפר׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
השבוע בילינו, חברתי ואני, באחת ממסיבות הבדסמ שנערכו לרגל חג הפסח. אקדים ואומר, כי אין בדבריי שום תלונה או תרעומת המכוונת כלפי המארגנים, אשר ידוע לי היטב, כי הנם עושים ככל יכולתם על מנת למגר תופעות דומות.

יחד עם זאת, עובדתית, זה מה שחווינו:

1. במסדרון הצר והחשוך המוליך אל השירותים, ניגש גבר אל חברתי ומבלי לומר מילה, אחז בזרועה בחוזקה ולא הרפה. היא צעקה ונמלטה בבהלה.
2. בעודי עומדת במרכז הרחבה, שני גברים שונים, בשתי הזדמנויות שונות, החלו לעסות את גבי. שוב, מבלי לומר מילה, מבלי לבקש רשות וללא שום התחשבות במה שאני מעוניינת או לא מעוניינת בו.
3. העמדתי את חברתי בכיפוף והספנקתי קלות באחוריה. גבר צץ משום מקום וניסה לדחוף יד אל תחתוניה. לא רק זאת, אלא כשהתעמתתי עמו, הוא סרב להתרחק כדי שאוכל להמשיך.
4. הבחנתי במכרה שהייתה שיכורה כלוט. היא ניסתה, ללא הועיל, לנער מעליה גבר זר שטמן את ראשו- פשוט כך- באחוריה. קראתי למארגנים והם סילקו אותו.
5. עמדתי ליד הבר, הבטתי מטה, והנה גבר מלקק את נעליי על דעת עצמו.

ברצוני להבהיר, אני לא מאשימה את כל הגברים בהתנהגות הנלוזה הזו, ואני בטוחה שחלק לא מבוטל מן המשתתפים הנם אנשים תרבותיים. אך איזו הנאה ניתן להפיק בבילוי, בו עליי להיות בהתגוננות מתמדת במהלכו, שמא למישהו יתחשק לגעת בי ללא רצוני? ומדוע אנשים מרגישים חופשיים במסיבות כאלו ואינם מגבילים את עצמם?

במסיבות וניליות, אגב, מעולם לא נתקלתי בהתנהגות דומה מצד גברים, וכך גם במרתפים אפלים במסיבות בהולנד ובגרמניה- איש לא התחכך בי "בטעות", "ללא תשומת לב" או לחילופין, כדי למשוך תשומת לבי, וזאת למרות קיצוניותן של המסיבות.

הייתי שמחה להכיר גברים מנומסים, ואני בהחלט בעד פתיחות ואינטרקציה עם זרים במסיבות. אבל לא כשזה נעשה בצורה ברברית כזו, ללא הסכמה, תוך כפייה ומבלי שאביע שמץ של עניין באדם מולי.

מארי, לא זכור לי שהטרדתי אותך.
וגם אני בעד פתיחות ואינטרקציה עם זרות וחסרות מעוף.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 15 באפר׳ 2012
זונת סושי אייכן כתב/ה:
אני מצטרפת ללילי שתבדל לחיים ארוכים.
אכן הבחור "אחזן" סדרתי.
אומנם במסיבה האחרונה הוא חטף ממני ברכייה בביצים שכנראה תרחיק אותו ממני לזמן מה,אבל זה לא ימנע ממנו לנסות את מזלו על קורבנות אחרים.
אגב-לדעתי לא חייבים להרחיק אותו אוטומטית.אולי צריך שאחד מהצוות יבהיר לו אישית שכבר כמה וכמה התלוננו נגדו.
אני חוששת שהוא אפילו לא מבין שהאחיזות הללו הן הטרדה לכל דבר ועניין.

בבקשה תראו לי אותו במסיבה הבאה ואטפל בזה במיידי
Winner​(מתחלפת)

Winner​(מתחלפת) • 15 באפר׳ 2012
לל''ג כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
השבוע בילינו, חברתי ואני, באחת ממסיבות הבדסמ.....
הייתי שמחה להכיר גברים מנומסים, ואני בהחלט בעד פתיחות ואינטרקציה עם זרים במסיבות. אבל לא כשזה נעשה בצורה ברברית כזו, ללא הסכמה, תוך כפייה ומבלי שאביע שמץ של עניין באדם מולי.

כפי שצויין כאן הדבר החשוב ביותר הוא ליידע את הצוות בכל מקום
לא ניתן לבחון לב וכליות של כל אחד
אני אישית הרחקתי מישהו בחמישי האחרון שלא נגע אגב אלא נדבק ובכניסה הוא היה אדיב חביב נרשם בכלוב והגיע בדרס קוד ...
אני אישית מבהירה ל"אנשים חדשים " שאם בחורה מתלוננת הם יראו את הדלת בלי בירור מעמיק
כי אין לנו את הכלים לעשות משפט שדה בכל מקום
לצערי גם אנשי " קהילה״ מובהקים מטרידים ואני אישית יכולה למנות יותר מאחד שהרחקתי לצמיתות
הדבר הכי חשוב הוא ליידע
לגבי הטרדה פיזית של החזקת יד ובטח ובטח המקרה השני שצויין צריך לעצור הכל לסמן למישהו מוכר וליידע אנשי צוות
ההתנהגות חמורה ופלילית וצריך להגיב בחומרה בהתאם להחלטה של מי שהותקפה (זא אם להרחיק בלבד או לערב רשויות )
אני לא מסכימה לגבי זה שאין דברים כאלה במסיבות ונליות אני יודעת שיש רק סוג התקיפה המינית שונה
לצערי נשים מותקפות ללא הפסקה ובכל מקום
ווינר ממש לא אהבתי את " למה אותי לא מטרידים" האשם היחידי בהטרדה זה המטריד !!!!
גם אני בהחלט לא מהנשים המוטרדות (האחרון והראשון שממש הטריד אותי בנסיבות וניליות אגב סיים עם רישום פלילי על הטרדה מינית ) בלשון המעטה אבל זה לא אומדן לבעיה אצל המוטרדת
כשאני רואה סשן אני עוצרת ומרחיקה
ברור שככל שהמסיבה גדולה יותר יש יותר בלאגן
לקחת ארוע של 40 איש שכולם מכירים את כולם כקרטריון לסינון זה לא באמת דוגמא
זאת לא מסיבה המונית אלא ארוע קטן עם קונספט שונה לחלוטין (וארוך מעולה ממה ששמעתי פשוט לא נתנו להשלטת שבי להיות בו ) אז השוואה בין מסיבה המונית לארוע קטן היא לא קשורה

לילי אם אתם מזהים מטריד אז תבואו ותגידו תמיד
אני מבטיחה לך שאני אדם מאוד מאוד לא סלחן להטרדות אם טרם הובהר
ולמטרידים(ולא נקפח את המטרידות כי גם למין הנשי לפעמים יש יציאות ....) אני רוצה
לציין שה50 שח שלכם יחכו לכם בכניסה יחד עם איסור כניסה תמידי

מי שלא שולט בעצמו אין לו מקום במסיבות הקהילה . נקודה .

לא האשמתי חלילה לרגע את המוטרדת, אלא רק ציינתי עובדה בשטח , נתתי כמה טיפים שעל רובם חזרת בדבריך, ושיתפתי איך אנהג במקרה ו... בברור ציינתי שזו לא בושה להיות מותקפת וכיצד יש לנהוג.
שבוע מצויין!!
feminine3​(אחרת)

feminine3​(אחרת) • 15 באפר׳ 2012
the winner takes it all כתב/ה:
[quote="
לא האשמתי חלילה לרגע את המוטרדת, אלא רק ציינתי עובדה בשטח , נתתי כמה טיפים שעל רובם חזרת בדבריך, ושיתפתי איך אנהג במקרה ו... בברור ציינתי שזו לא בושה להיות מותקפת וכיצד יש לנהוג.
שבוע מצויין!!

לא בושה להיות מותקפת?

WTF
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 15 באפר׳ 2012
feminine3 כתב/ה:
שבוע מצויין!!

לא בושה להיות מותקפת? WTF

טוב, את זה ניתן עוד איכשהו לשייך לניסוח שגוי. אבל מה עם זה:
ציטוט: אבל קצת סלחנות כמובן בלי לוותר לאנשים שאולי מגששים לבדוק אם הצד השני מעוניין.. זה נאמר לגבי ליקוק הנעליים ולא כמובן לשאר המעשים החמורים שתארת.

ליקוק נעליים ללא רשות זה לא מעשה חמור? זאת לא הטרדה מינית?
היו כאן שניים לפני מספר שנים שסיפרו שהם מסתובבים ברחובות ומציעים לנשים זרות ללקק להן את הנעליים. אני ראיתי בהם מטרידנים סדרתיים ללא שום הקלות. פי כמה לו היו מסתערים על נעליהן בלשון שלופה.
Winner​(מתחלפת)

Brave Dwarf כתב/ה:
feminine3 כתב/ה:
שבוע מצויין!!

ציטוט: אבל קצת סלחנות כמובן בלי לוותר לאנשים שאולי מגששים לבדוק אם הצד השני מעוניין.. זה נאמר לגבי ליקוק הנעליים ולא כמובן לשאר המעשים החמורים שתארת.

היו כאן שניים לפני מספר שנים שסיפרו שהם מסתובבים ברחובות ומציעים לנשים זרות ללקק להן את הנעליים. אני ראיתי בהם מטרידנים סדרתיים ללא שום הקלות. פי כמה לו היו מסתערים על נעליהן בלשון שלופה.

כן כן ידעתי שזה יצית קצת icon_smile.gif ואני בתור אישה שלא תסבול שמץ של הטרדה אומרת לך שאם בא אלי בנימוס מישהו במסיבה מבקש תוך כדי שפת גוף (זה יותר קל מלנסות לשוחח) ויורד לכיוון כפות הרגליים אם עצר אחרי שסימנתי\אמרתי "לא" . אני לא אראה בזה הטרדה אלא בקשה.
ולחידוד אוסיף שאם ימשיך כמובן שדעתנו אינן חלוקות זוהי בהחלט הטרדה ואני אפנה לגורם מוסמך להוציא אותו מהמסיבה וכו.
Winner​(מתחלפת)

Brave Dwarf כתב/ה:
feminine3 כתב/ה:
שבוע מצויין!!

כן כן ידעתי שזה יצית קצת icon_smile.gif ואני בתור אישה שלא תסבול שמץ של הטרדה אומרת לך שאם בא אלי בנימוס מישהו במסיבה מבקש תוך כדי שפת גוף (זה יותר קל מלנסות לשוחח) ויורד לכיוון כפות הרגליים אם עצר אחרי שסימנתי\אמרתי "לא" . אני לא אראה בזה הטרדה אלא בקשה.
ולחידוד אוסיף שאם ימשיך כמובן שדעתנו אינן חלוקות זוהי בהחלט הטרדה ואני אפנה לגורם מוסמך להוציא אותו מהמסיבה וכו.

ובהחלט מתאימה המילה סלחנות שהשתמשתי בה כלפי גברים שרוצים לבדוק אם את מסכימה. לא צריך לקטול כל אחד שמנסה ליצור קשר.אפשר בעדינות ובתקיפות להסביר להם שאת לא מעוניינת. לפני שממשיכים הלאה בטיפול. תאמינו לי שיש לי נסיון ענקי עם זה . ומי שיגיד שיש בדבריי אישור ואפילו הדק ביותר למגע ללא רשות הוא פשוט... טועה בגדול icon_smile.gif
לגברים כמו לנשים יש את הזכות המלאה לנסות ליצור איתנו קשר עד הרגע הראשון שאנחנו אומרות לא.
אדון על עקבים

גבירותי ורבותי

אדון על עקבים • 15 באפר׳ 2012
הטרדות זה דבר נוראי, לא חוקי וחולני, בזה אין ספק.

אני הולך הרבה לדנג'ן (המועדון היחידי שמזוהה עם הקהילה ורק איתה), מכיר מסיבות קהילה הרבה יותר מהרבה יותר מכם וראיתי דבר או שניים.
נכון, אף אחד לא מכוסה מהטרדות אבל מנסיון שלי, חברי קהילה לא מטרידים חברות קהילה כי בקהילה, כמו בכל קהילה כולם מכירים כמעט את כולם והרי אף אחד לא רוצה לצאת מבוייש או מוקע מהקהילה יום אחרי ההטרדה.
אלא מה,

אם אתה נודד ממקום למקום, כמעט שבוע אחרי שבוע, נודד ממועדון למועדון (והרי המועדונים היו קיימים לפני שהליין הנודד הגיע לשם ויתקיימו גם אחרי) הרי שאתה לא יכול לצפות שמישהו שבא באופן קבוע לאותו מועדון ולא שייך לקהילה לא ייכנס רק כי הליין מתארח שם באופן אקראי.
מה עושים?
אין הרבה מה לעשות, אין ברירה לבעלי הליין אלא להכניס את אותו מבלה קבוע שכן שום בעל מועדון לא יסתמך רק על חברי קהילה שכן לא רק שהם לא רבים, אלא שיש מועדון קבוע לאותה קהילה שרובם המכריע מגיע דווקא לשם.

מסקנות:
1. אם יש לך מקום קבוע, דורמנים וסלקטורים קבועים הסיכוי שייכנס לשם נטע זר הוא אפסי.
2. אם אתה מתארח במועדון כזה או אחר, תמיד יהיו שם אנשים שלא שייכים לקהילה או אפילו בזים לה, תמיד יהיה צוות שהמועדון מחליט מי הוא ומה הוא, תמיד אתה אורח ולא הבעלים האמיתיים ותמיד יכפו עליך להכניס חברים/מכרים/לקוחות קבועים. תמיד.
3. עזבו אתכם מקרקס נודד, זה לא רציני ותמיד יהיו שם אורחים לא רצויים שיראו בכן אובייקט מיני ותו לא. תמיד תהיו תוספת לערב קיים ולא מסיבה סגורה לחברי הקהילה וכמעט תמיד תוטרדו רק כי אתן לבושות בצורה שתראה לאותם אורחים כ"מזמינה" הטרדה.

בקיצור, תמיד תהיו החריגים שאמורים לשעשע את הקבועים שבאים.

מכל המסקנות הנ"ל שלא תבינו לא נכון, מטרידים יש לטפל בהם באופן אישי ונוקשה אבל לא אנחנו המצאנו את ההטרדות, הם היו, ישנן ויהיו לצערינו כי אנשים חולניים לא חסר.
מה שכן אני מצפה שתבינו נכון זה שאם אתם לא יודעים לשחות ולא רוצים לטבוע, אל תלכו לים.
תלכו לבריכה. שם המציל קרוב מאוד אליכם.

תעשו חיים.
feminine3​(אחרת)

Re: גבירותי ורבותי

feminine3​(אחרת) • 15 באפר׳ 2012
לא רואה ממטר כתב/ה:
הטרדות זה דבר נוראי, לא חוקי וחולני, בזה אין ספק.

אני הולך הרבה לדנג'ן (המועדון היחידי שמזוהה עם הקהילה ורק איתה), מכיר מסיבות קהילה הרבה יותר מהרבה יותר מכם וראיתי דבר או שניים.
נכון, אף אחד לא מכוסה מהטרדות אבל מנסיון שלי, חברי קהילה לא מטרידים חברות קהילה כי בקהילה, כמו בכל קהילה כולם מכירים כמעט את כולם והרי אף אחד לא רוצה לצאת מבוייש או מוקע מהקהילה יום אחרי ההטרדה.
אלא מה,

אם אתה נודד ממקום למקום, כמעט שבוע אחרי שבוע, נודד ממועדון למועדון (והרי המועדונים היו קיימים לפני שהליין הנודד הגיע לשם ויתקיימו גם אחרי) הרי שאתה לא יכול לצפות שמישהו שבא באופן קבוע לאותו מועדון ולא שייך לקהילה לא ייכנס רק כי הליין מתארח שם באופן אקראי.
מה עושים?
אין הרבה מה לעשות, אין ברירה לבעלי הליין אלא להכניס את אותו מבלה קבוע שכן שום בעל מועדון לא יסתמך רק על חברי קהילה שכן לא רק שהם לא רבים, אלא שיש מועדון קבוע לאותה קהילה שרובם המכריע מגיע דווקא לשם.

מסקנות:
1. אם יש לך מקום קבוע, דורמנים וסלקטורים קבועים הסיכוי שייכנס לשם נטע זר הוא אפסי.
2. אם אתה מתארח במועדון כזה או אחר, תמיד יהיו שם אנשים שלא שייכים לקהילה או אפילו בזים לה, תמיד יהיה צוות שהמועדון מחליט מי הוא ומה הוא, תמיד אתה אורח ולא הבעלים האמיתיים ותמיד יכפו עליך להכניס חברים/מכרים/לקוחות קבועים. תמיד.
3. עזבו אתכם מקרקס נודד, זה לא רציני ותמיד יהיו שם אורחים לא רצויים שיראו בכן אובייקט מיני ותו לא. תמיד תהיו תוספת לערב קיים ולא מסיבה סגורה לחברי הקהילה וכמעט תמיד תוטרדו רק כי אתן לבושות בצורה שתראה לאותם אורחים כ"מזמינה" הטרדה.

בקיצור, תמיד תהיו החריגים שאמורים לשעשע את הקבועים שבאים.

מכל המסקנות הנ"ל שלא תבינו לא נכון, מטרידים יש לטפל בהם באופן אישי ונוקשה אבל לא אנחנו המצאנו את ההטרדות, הם היו, ישנן ויהיו לצערינו כי אנשים חולניים לא חסר.
מה שכן אני מצפה שתבינו נכון זה שאם אתם לא יודעים לשחות ולא רוצים לטבוע, אל תלכו לים.
תלכו לבריכה. שם המציל קרוב מאוד אליכם.

תעשו חיים.

מעניין מאוד מה שאתה אומר כי לפי שיטתך אנחנו בכלל אמורות להתלבש כמו נשות הטאליבן כי אחרת נוטרד. מעניין איך תגיבו אם מישהי תשלח יד לאזור חלציך כי לבשת מכנסיים צמודות או תחפון את עכוזך כי בא לה .איזה יופי
לסבר את אוזניך ישנם גם קבועים ומוכרים שמטרידים ואולי לפעמים יותר מאלו "החדשים והפחות מוכרים "
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 15 באפר׳ 2012
לא רואה,
המטרידים שיצא לי להכיר הם דווקא מבקרים קבועים. והדוגמא הטובה ביותר היא איזה ערס שמסתובב בלי חולצה שלפני שנה כמעט הלכתי איתו מכות לאחר שהטריד ידידה שלי, ולא מזמן שמעתי שהוא נזרק ממסיבה אחרת. כשהתחלתי לשאול שאלות אמרו לי גם אחרות שהוא הטריד אותן. צריך להתחיל להבין איך אדם כזה נמצא קבוע במסיבות לפני שמחפשים להעביר זרים במכונות שיקוף.