בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Turn me Off

גורגי99
לפני 12 שנים • 9 במאי 2012
גורגי99 • 9 במאי 2012
Mary Jane כתב/ה:
גברים המציינים בפניה הראשונה ומבלי שנשאלו לכך, מה הם אוהבים שעושים להם. מעניין אותי כקליפת השום.
כינויים גבריים המכילים את המילים משרת, עבד, זונה וכו'. מרגיש לי כמו מושפל סדרתי או כמו להיכנס לחנות בגדים יד שניה.
אנשים חסרי בושה, מבוכה, כבוד עצמי, גבולות, נימוס. לא יכולה לעבוד עם חומר אנושי כזה.
ומעל לכל- אנשים שלא קוראים. כי שכל זקוק לספר כמו שחרב זקוקה לאבן משחזת (ציטוט בערך, ג'ורג' ר.ר. מרטין).
מה רע בלציין שמישהוא הוא עבד,משרת ,או כלבלב..הרי יש פה המון מלכות שרוצות את זה..ולזה האתר מדבר לא?לעבדים נשלטים כלבלבים וכזה,כמו שיש נשלטות ,כלבות,שפחות,מתמסרות,וכן גם זונות..מה את מנסה להיות מיוחדת ,או מעניין לך כקלפת השום..מה זה אמור היה להביע "שאת יודעת תמשפט הזה"אז אני הוסיף פה מה שבאמת מפריע לי..מתנשות כמו מרי גין שחושבות שהם המלכות הכי טובות באתר...ולהיות עם האף למעלה ,לדעתי יש כאן כמה כמוך שבאמת אולי קליפת השום יותר טובה ממכם
the rain song
the rain song • 9 במאי 2012
גורגי99 כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
גברים המציינים בפניה הראשונה ומבלי שנשאלו לכך, מה הם אוהבים שעושים להם. מעניין אותי כקליפת השום.
כינויים גבריים המכילים את המילים משרת, עבד, זונה וכו'. מרגיש לי כמו מושפל סדרתי או כמו להיכנס לחנות בגדים יד שניה.
אנשים חסרי בושה, מבוכה, כבוד עצמי, גבולות, נימוס. לא יכולה לעבוד עם חומר אנושי כזה.
ומעל לכל- אנשים שלא קוראים. כי שכל זקוק לספר כמו שחרב זקוקה לאבן משחזת (ציטוט בערך, ג'ורג' ר.ר. מרטין).
מה רע בלציין שמישהוא הוא עבד,משרת ,או כלבלב..הרי יש פה המון מלכות שרוצות את זה..ולזה האתר מדבר לא?לעבדים נשלטים כלבלבים וכזה,כמו שיש נשלטות ,כלבות,שפחות,מתמסרות,וכן גם זונות..מה את מנסה להיות מיוחדת ,או מעניין לך כקלפת השום..מה זה אמור היה להביע "שאת יודעת תמשפט הזה"אז אני הוסיף פה מה שבאמת מפריע לי..מתנשות כמו מרי גין שחושבות שהם המלכות הכי טובות באתר...ולהיות עם האף למעלה ,לדעתי יש כאן כמה כמוך שבאמת אולי קליפת השום יותר טובה ממכם

כל אחד ואחת מספרים מה להם באופן אישי מפריע.
מישהי אחרת תכתוב שזה מדליק אותה
מה הבעיה בדיוק?
daniel222
daniel222 • 9 במאי 2012
מה שגורם לי לאבד עניין ולעבור לפרופיל הבא:

נשים שרושמות בפרופיל שלהן: נולדתי לשלוט, גברים נחותים מנשים.
שמחפשות רק לנצל כגון: עבד הסעות, כספומט, ניקיון,…
אגו נפוח.
גורגי99
גורגי99 • 9 במאי 2012
the rain song כתב/ה:
גורגי99 כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

כל אחד ואחת מספרים מה להם באופן אישי מפריע.
מישהי אחרת תכתוב שזה מדליק אותה
מה הבעיה בדיוק?
הבעייה שמי שמפריע לו שמישהוא כותב שהוא עבד ,או נשלט ,או משרת..שזה באתר בדסמ..יכול לצאת מפה וללכת לאתר אחר,אין פה נשלטות עם כינויים של משרתת,שפחה ?,למה לומר רק על גברים..?למה לא לציין גם על נקבות,למה לתקוף רק עבדים,נשלטים...מה זה אמור לעשות אותה מלכה מיוחדת,מה גבר נשלט אמור לומר למישהיא שהיא מלכה או שולטת?שהוא אדון ,מאסטאר,מה?זה הבעייה ,ההתנשות הזאת..זו באמת בעייה .
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
מי דיבר על מפריע ואיפה נכנסה התנשאות ומי הדילר שלך ג'ורג'י החביב עלי? אתה עף על עצמך כבר זמן מה.
מה, כל מי שרשום באתר צריך להרטיט את לבבי ולהרטיב את ערוותי רק כי הוא פה ואני "בתחום"?
LOL

ולעניין: הכי turn off בעיני - טפשות.
icon_cool.gif
50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)

Re: Turn me Off

zoog כתב/ה:
פתאום חשבתי על זה, שיש שני דברים שבשנייה יכולים להפוך אותי לחסר עניין -
שגיאות בעברית
ניקים מטופשים

מה אתכם?

תשמע, גם לי יש קושי רב עם שגיאות בעברית. יחד עם זאת, עם השנים וההיכרות עם אנשים ששוגים, הבנתי שיש כאלה שמוגדרים "דיסלקטים" והם אינטליגנטים לא פחות. כלומר, השגיאות לא מעידות. עדיין זה מבאס אותי...אבל פחות (-:
50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)

Re: Turn me Off

zoog כתב/ה:
פתאום חשבתי על זה, שיש שני דברים שבשנייה יכולים להפוך אותי לחסר עניין -
שגיאות בעברית
ניקים מטופשים

מה אתכם?

ומה מכבה אותי ...

כאלה שהשמש זורחת להם מהתחת
בעלי ריח לא נעים
מאותגרי ג'נטלמניות