שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קבוצת לובשי זנטאי למצעד הגאווה

up u rs​(אחרת)
לפני 12 שנים • 3 ביוני 2012
up u rs​(אחרת) • 3 ביוני 2012
עמק יא רוק כתב/ה:
בתגובתך את גוזלת ממני את מיניותי ה"אחרת" ועל כך אני נלחם כל יום. כשאנשים מתבטאים בצורה חשוכה ולא מבינים כי בכל צורה של מיניות שאינה וונילית או מיינסטרימית יש מקום במצעד הגאווה.
לפטיש יש מקום מכובד בכל מאבק להכרה וסובלנות. חבל שדווקא פה אני נתקל בתגובה כמו שלך.

אתה לא עונה על השאלה- אילו זכויות נמנעות מימך בשל העדפתך הבי דיאסאמית?
על מה בדיוק אתה נלחם? על להגיע לעבודה עם קולר? תגיע. תתפלא עד כמה רוב האנשים אפילו לא יעשו מזה עניין.
כי בתגובתך פה אתה כל כך מפספס שאני לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל להסביר לך.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
למה אני לא יכול להביע את הפטיש שלי במצעד הגאווה ? בעצם זה שאתן שוללות את זכותי לצעוד כבר אתן נותנות פתח לחוסר סובלנות ולשלילה. ועל זה אני נלחם.
up u rs​(אחרת)
עמק יא רוק כתב/ה:
למה אני לא יכול להביע את הפטיש שלי במצעד הגאווה ? בעצם זה שאתן שוללות את זכותי לצעוד כבר אתן נותנות פתח לחוסר סובלנות ולשלילה. ועל זה אני נלחם.

לא שוללים מימך שום זכות. תעשה מה שבא לך. הדמוקרטיה מכירה גם בזכותם של אנשים להיות מגוכחים.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 3 ביוני 2012
סיגורני כתב/ה:
עמק יא רוק כתב/ה:

לא שוללים מימך שום זכות. תעשה מה שבא לך. הדמוקרטיה מכירה גם בזכותם של אנשים להיות מגוכחים.

גועל נפש של תגובה, סיגורני. באמת.
גם אם בא לו ללבוש גרביים על האוזניים, הוא יכול וצריך להיות רשאי לעשות את זה בלי השפיטה הדוחה הזאת.

אתם לא יודעים להביע דיעה בלי לדרוס אחרים?
up u rs​(אחרת)
עמק יא רוק כתב/ה:
תגובה גסה ופוגענית. את רק מחדדת מה שאני אומר

אני בנאדם גס ופוגעני. גם לאנשים כמוני יש זכות ביטוי.
מה אתה אומר, אני צריכה לזום מצעד גאווה למען זכויות אנשים עם אופי חרא?
up u rs​(אחרת)
Tainted כתב/ה:
סיגורני כתב/ה:
עמק יא רוק כתב/ה:

גם אם בא לו ללבוש גרביים על האוזניים, הוא יכול וצריך להיות רשאי לעשות את זה בלי השפיטה הדוחה הזאת.

דעתי היא שבנאדם שבא למצעד גאווה בלי להבין על מה ולמה המצעד- לא רק מגוחך, אלא גם עלול להזיק לעניין.
שאלו אותו- איזו זכות שלך נפגעת בכך שאתה חובב לבוש X או לבוש Y ?
יענה תשובה לעניין-אני אחזור בי.
מה שקורה עם מצעד הגאווה בשנים האחרונות- זה הגועל נפש האמיתי- להקהילת הלהט"ב יש הרבה סיבות לגאווה (זכויות אימוץ, הכרה בבני זוג ועוד הרבה דברים שדווקא ישראל מקדימה בהם הרבה מדינות בעולם המערבי) -להפוך את המצעד לאורגיה המונית- זה רק הורס.
בדסמ היא אומנם נטיה מינית-אבל אין לה שום קשר למצעד או לאורח חיים הומוסקסואלי.
הצורך להפגין את הנטיה בכל מחיר- לא מראה על גאווה, אלא בדיוק על ההפך- "תנו לי אישור שאני בסדר".
זאת זעקה לאהבה. לא יותר מזה.
זאת​(שולטת)
זאת​(שולטת) • 3 ביוני 2012
סיגורני כתב/ה:
Tainted כתב/ה:
סיגורני כתב/ה:
עמק יא רוק כתב/ה:

דעתי היא שבנאדם שבא למצעד גאווה בלי להבין על מה ולמה המצעד- לא רק מגוחך, אלא גם עלול להזיק לעניין.
שאלו אותו- איזו זכות שלך נפגעת בכך שאתה חובב לבוש X או לבוש Y ?
יענה תשובה לעניין-אני אחזור בי.

סיגורני, יקירתי... אפילו אני באותם ימים, לא הייתי מדמיינת לעצמי להזמין את אותם אחדים, כשהם לבושים בשמלת מלמלה, על עקבים גבוהים ו/או שאר סממנים לארוחת ערב אצל מאמיל'ה שלי...
ובנימה קצת יותר רצינית, אי אפשר להתעלם מהעובדה שבחברה הישראלית, רבים עדיין נמצאים בסוג של ארון (מקווה מקרב ליבי שזה לא סרקופג, כן?) בגלל חששות שהם לא באמת מופרכים.
ולגביי סוגיית הדיון הזה, אני פשוט לא בטוחה שצריך לקשר בין מחט לתחת. הקהילה הגאה יש לה אמנם נציגות לא מבוטלת בעולם שלנו, אבל היא קהילה בעלת גוון שונה... אלא אם גם את חושבת שבדס"מ היא נטייה מינית?
up u rs​(אחרת)

בוטן אהובתי

בידיאסאמ היא נטיה מינית. לא שום דבר מעבר.
נלך על זה מכות פייס-טו-פייס בהזדמנות הראשונה.

ולגבי ארונות-הכל הולך חוץ מקיקה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון יונ' 03, 2012 10:24 pm, סך-הכל נערך פעם אחת