שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תדמית

Mary Jane
לפני 12 שנים • 13 ביולי 2012
Mary Jane • 13 ביולי 2012
tebayes כתב/ה:
לורי, האם האדם בתוך הלבוש משתנה בגלל הלבוש?
האם הוא מגחיך את עצמו או שאולי הוא מוכיח מעל לכל ספק שהוא זה הוא עצמו, לא משנה הכסות או התדמית?

אני מבינה את לורי לגמרי בעניין זה. אם מישהי התאהבה ו/או נמשכה לגבר בגלל סט תכונות מסוים, לרבות בשל האופן בו הוא מתייחס לעצמו ומציג עצמו בסיטואציות מיניות, אין סיבה להתפלא שאותה אישה לא תמשך לסיטואציה בה הגבר מופיע בפניה כהיפך הגמור (לצורך העניין - גבר שתלטן הלובש חיתול). הכסות/התדמית של אנשים, כלשונך, דווקא כן חשובה, כי היא לא חיצונית לאדם לגמרי. גם החיצוניות מביעה איזו אמת פנימית. אדם שבוחר ללבוש חיתול מצהיר דבר מה לא מבוטל על עצמו, ואי אפשר להתעלם מכך. זו לא בחירה נטולת משמעות.
לילי ש'
לילי ש' • 13 ביולי 2012
מצד אחד ועיקרי:
זה מכבה מינית. זה שיש לי קינק לשליטה גברית לא אומר שאני סובלנית לשאר הקינקים ובכלל לכל דבר שקיים בעולם הזה. ידחה אותי באותה מידה כמו ראסטות, כמו משקפי היפסטרים, ושאר דברים שאני לא אוהבת.

בעצם אין צד שני.

פסק דין: אייו, לא.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
tebayes כתב/ה:
ללורי ויולי,
אתן תהיו היחידות שתתייחסו לעניין,
הוא בפני עצמו יתנהג כרגיל,
ולאו דווקא ישאיר לכן ברירה, צוחקות בוכות או כל דבר אחר..

השאלה היא
מה קורה כשגבר בחיתול וקוקיות ורודות, תופס אותך בצוואר עם מבט של רוצח,
ומכופף אותך לשתיים?
כמה צחוק נשאר כשקנה הנשימה חסום?
מה המחשבה שתעבור לך בראש ברגע הזה?

ואיך תסתכלי עליו אחר כך?
חיתול וקוקיות ורודות and all

השילוב בין הרצינות שבה יתנהג לבין הלבוש, היא זאת שתהיה קורעת. זה מה שנורא יצחיק אותי. ואני אצחק. ואני יכולה לצחוק גם כשאני מתה מפחד וגם כשכואב לי נורא. ככה אני.

איך אסתכל עליו אחר כך? בגדול, בלי שינוי. אלא אם הוא יתן לי לשבור אותו ויתן לי להשתלט על הסיטואציה. אם לא, זה שראיתי אותו בתחפושת לא ישנה לי את הרושם הכללי לגביו.

מה בדיוק המחשבה שתעבור לי, מן הסתם אני לא יודעת. סביר להניח ש"WTF". סביר להניח שאחשוב "זה יכול להיות להיט מטורף ביוטוב", אבל זה מעיד יותר עלי מאשר על הדילמה.

ואני מסכימה גם עם מה שמרי אמרה - החיצוניות היא לא רק קליפה. ובגלל זה אני חושבת שזה לא רק השילוב בין השולט לקוקיות, אלא בעיקר איך שהוא מתנהג לגבי זה. יש הבדל בין מצב שבו אני מרגישה שזו תחפושת לבין מצב שבו אני מרגישה שזה מה שעושה לו טוב, ללבוש חיתול ולענוד קוקיות.
אבל ההבדל הזה הוא לא מה שהכי קובע. הוא יקבע את התגובה הראשונית שלי, אבל לא את התוצאה. התוצאה תלויה תמיד בכמה אני מרגישה שהוא יותר חזק ממני. לא משנה מה הנסיבות.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 13 ביולי 2012
tebayes כתב/ה:
לורי, האם האדם בתוך הלבוש משתנה בגלל הלבוש?
האם הוא מגחיך את עצמו או שאולי הוא מוכיח מעל לכל ספק שהוא זה הוא עצמו, לא משנה הכסות או התדמית?

טאבי,
האדם בתוך הלבוש לא משתנה בגלל הלבוש.
אבל כמה הוא יכול "לקחת" כשהוא נראה בצורה כזו?
זה מזכיר לי שבעוונותיי צפיתי פעם בפרק של היפה והחנון, ועשו שם שינוי תדמית לנשים והפכו אותן לכעורות.
הנשים, שכעת הן מכוערות, מודעות לכיעור שלהן כל הזמן ולמרות שהן מנסות להתעלם מזה, כי המראה לא כל הזמן מולן, המודעות לאיך שהן נראות לא אפשרה להן להתנהג רגיל מול אנשים אחרים.
אז איך אדם שזה חלק מהאופי של זה להיות חזק, בטוח בעצמו, החלטי, יכול פתאום להתלבש בצורה מוגחכת ולהתייחס לעצמו באותה רצינות?
בעיניי זה משדר שהוא לא רציני, מן הסתם אני גם לא אתייחס לזה ברצינות.
אם הו ינסה בצורת הלבוש הזו שלו להכניס אותי למוד צייתני אני מתארת לעצמי שזה יהיה מאוד קשה. גם לו, לא פחות מאשר לי. זה גם יוריד לי. (פתאום אני מאוד שמחה שאדוני אף פעם לא מוכן להתחפש בפורים , לא משנה כמה אני מנסה לשכנע אותו:-))
נוריתE
לפני 12 שנים • 14 ביולי 2012
נוריתE • 14 ביולי 2012
התגובה הראשונה שלי היתה omg
השניה היא, למה שבכלל מישהו יעשה כזה דבר?

אפשר גם להגיד ש a rose is a rose by any name
זאת אומרת שהפנימיות של האדם היא חשובה ולא החיצוניות
אנחנו ידועים שזה לא ככה
זאת אומרת שנכון שהתוכן הוא החשוב ולא העטיפה החיצונית
אבל האמת היא שגם התדמית חשובה

באותה מידה יכולה היתה להשאל השאלה
"מה היית עושה אם היית רואה את השולט הקשוח שלך, נישלט ומושפל בידי שולטת אכזרית,
איך היית מרגישה והאם יכולת להישאר איתו לאחר מכן"

על שאלה כזאת ,היתי עונה שהייתי מסרבת להסתכל אבל הייתי נישארת איתו

אני,לא יכולה לתאר לעצמי את מאסטר ללא הג'ינס ומעיל האופנועים שלו
זה חלק ממנו

ושוב
למה שמישהו יעשה כזה דבר???
נקבה'​(נשלטת)
נקבה'​(נשלטת) • 14 ביולי 2012
הייתי מעיפה אותו, ומרגישה מנוצלת ומרומה. אחרי שהייתי מקיאה.
drm​(מתחלף)
drm​(מתחלף) • 14 ביולי 2012
השאלה שמטרידה אותי היא האם שולט כזה בכלל יצליח להיכנס לתפקיד כשהו לבוש ככה.
כאן בטחון עצמי כבר לא מספיק. צריך להיות קרנף עיוור בשביל זה חח.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 14 ביולי 2012
היא לא אמורה להמשך אליו בסיטואציה כזו.
זו הפואנטה,
שבירה של תפיסה,
מה קורה שהאדם שהכרת מגיע אחרת אבל עושה אותו דבר.

קצת כמו להאנס על ידי ליצן
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 14 ביולי 2012
התגובות פה ממש מעניינות.

מסתבר שהסשן היחיד שאף אחת לא מוכנה שיעשו לה הוא כזה ששובר לה את התפיסה של מי מבצע בה את הסשן.

אני לא זוכר אם זה היה ניטשה או שפינוזה שאמרו שאפשר לסבול כל דבר כל עוד יש משמעות לסבל או לאדם שסובלים בשבילו.
שוסי
שוסי • 14 ביולי 2012
זה היה פרנקל.