ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שמישהו בבקשה יעלה תמונות ..נורמליות לאלבום

Mary Jane
לפני 12 שנים • 29 ביולי 2012
Mary Jane • 29 ביולי 2012
אלבום התמונות פוגע בך. הו, הלב, הלב. הטענה הזו מזכירה את הטענה של דתיים באשר לפגיעה שהם חשים בעקבות מכירת חמץ בפסח או כל עניין אחר שמתקיים אצל אחרים ואינו מעניינם. לכאן או לכאן, אותה התשובה: לא נאה לכם- הדירו רגליכם.

מי שמך לשפוט מיהו "סוטה" ומי "ביזארי לא בריא נפשית"? האתר הזה מכבד את כל קשת הסטיות ללא שיפוטיות, כל עוד לא מדובר בסכנת נפשות או במעשהלא אתי. הוא נוצר לשם כך, ועובדה ברורה ונהירה זו מעמידה את עמדתך באור מגוחך עוד יותר. בהמשך לכך, טוב תעשי אם תימנעי ממיני טרוניות וטענות, שמטרתן לפזר ארס לחינם, רק כי התמונות לא עונות על העדפותייך המיניות ועל סטיותייך הספציפיות (ככל שיש לך כאלו).
    התגובה האהובה בשרשור
לילי ש'
לפני 12 שנים • 29 ביולי 2012
לילי ש' • 29 ביולי 2012
רוב מה שמזעזע בכפתור "אלבומים" אלו לא הסטיות ותוצאותיהן אלא סדיני שנות התשעים, תפאורה בסטייל "אגרנים כפייתיים אנונימיים" ופלאשים שהיו גורמים גם למייקל ג'ורדן להראות לבן עם צלוליטיס.

השראה לשיפור אפשר למצוא בfetlife
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 30 ביולי 2012
ואני כבר התלהבתי שקרה משהו מעניין באלבומים. אלה אותן התמונות הרגילות, על מה את מדברת בכלל? הלוואי, הלוואי והיה שם משהו ביזארי.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 30 ביולי 2012
Mary Jane כתב/ה:
אלבום התמונות פוגע בך. הו, הלב, הלב. הטענה הזו מזכירה את הטענה של דתיים באשר לפגיעה שהם חשים בעקבות מכירת חמץ בפסח או כל עניין אחר שמתקיים אצל אחרים ואינו מעניינם. לכאן או לכאן, אותה התשובה: לא נאה לכם- הדירו רגליכם.

מי שמך לשפוט מיהו "סוטה" ומי "ביזארי לא בריא נפשית"? האתר הזה מכבד את כל קשת הסטיות ללא שיפוטיות, כל עוד לא מדובר בסכנת נפשות או במעשהלא אתי. הוא נוצר לשם כך, ועובדה ברורה ונהירה זו מעמידה את עמדתך באור מגוחך עוד יותר. בהמשך לכך, טוב תעשי אם תימנעי ממיני טרוניות וטענות, שמטרתן לפזר ארס לחינם, רק כי התמונות לא עונות על העדפותייך המיניות ועל סטיותייך הספציפיות (ככל שיש לך כאלו).

את יודעת, באמת חכיתי לראות מתי יבוא היפי נפש...אז טוב שבאת ולא פגעת בסטטיסטיקה,
ברשותך אני אתעלם מהחפירה המיותרת.

יולי, את מוזמנת לעיין אחורה באלבום..אם לא תמצאי כזו שנראת לך חריגה, תתחילי לחשוד..
nomorenomore
nomorenomore • 30 ביולי 2012
לקש׳, אני לא זוכר אותך חשוכה ככה icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)

ואפשר גם

בלוסום​(לא בעסק) • 30 ביולי 2012
ליצור אלבום נעול שמותר רק לאנשים מסוימים לצפות בו.
אבל עדיף לרדת על אנשים שמביעים את מחאתם.
יותר כיף.
Lakshmi​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 2 באוג׳ 2012
Lakshmi​(נשלטת) • 2 באוג׳ 2012
Sparafucile כתב/ה:

מה...קשור חשוכה?
nomorenomore
nomorenomore • 2 באוג׳ 2012
Lakshmi כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:

מה...קשור חשוכה?

הגועל העז שלך מכל מה ששונה ממך.
שוסי
שוסי • 2 באוג׳ 2012
לילי ש' כתב/ה:
רוב מה שמזעזע בכפתור "אלבומים" אלו לא הסטיות ותוצאותיהן אלא סדיני שנות התשעים, תפאורה בסטייל "אגרנים כפייתיים אנונימיים" ופלאשים שהיו גורמים גם למייקל ג'ורדן להראות לבן עם צלוליטיס.

השראה לשיפור אפשר למצוא בfetlife

נראה לך?! אני מתה על הדברים האלו.זה מביא כ"כ הרבה תוכן ועניין לתמונות.הגורם האנושי הוא הגורם הכי שווה.
רפאל
רפאל • 2 באוג׳ 2012
Lakshmi כתב/ה:
מישהו מאוד חולה בנפשו העלה תמונה שגורמת לי להצטער על זה שבטעות לחצתי "אלבומים".

אפשר לקבל קישור?