ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצמאות

המלט
לפני 12 שנים • 19 בספט׳ 2012
המלט • 19 בספט׳ 2012
Uranus כתב/ה:
המלט כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
החיים שלה אצלו.
החיים שלה שלו.

עדיין צורם?

הכותבת עצמה, לא רק המגיבה שמעליך, העידה שזה מפריע לה וצורם לה. לכן, כן: זה צורם.

עשיתי SEARCH על המילה 'צורם' והיא לא נמצאה אצל הכותבת. משמע: לא צורם.
סוף icon_smile.gif

נכון. המילה 'צורם' אכן לא מופיעה. אבל המילה 'צורמת' כן מופיעה. משמע: כן צורם. ועכשיו : קרא שוב, יש גם את המילה 'מפריע'. דבר איתי אם אתה לא מוצא.
שלגי
שלגי • 19 בספט׳ 2012
Wow

פשוט וואוו.
Uranus
Uranus • 19 בספט׳ 2012
המלט כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
המלט כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
החיים שלה אצלו.
החיים שלה שלו.

עדיין צורם?

הכותבת עצמה, לא רק המגיבה שמעליך, העידה שזה מפריע לה וצורם לה. לכן, כן: זה צורם.

סוף icon_smile.gif

נכון. המילה 'צורם' אכן לא מופיעה. אבל המילה 'צורמת' כן מופיעה. משמע: כן צורם. ועכשיו : קרא שוב, יש גם את המילה 'מפריע'. דבר איתי אם אתה לא מוצא.

אולי אני הייתי סרקסטי מדי,
אבל נראה שכותבת הפוסט הבהירה טוב ממני את כוונתי.

להתפס ולטרחן על למילה אחת וממנה להקיש על הסיפור כולו ועוד להתנצח אחרי זה ולהוכיח, זו הטעות הרווחת של אנשים שקוראים כאן תוכן אישי וחושפני.

אני עשיתי את זה כדי להראות כמה זה מגוחך...

הסיפור הזה מציג מצב ספציפי בתוך דינמיקה שלמה של מערכת יחסים ומתאר הלכי רוח רגעיים או מתמשכים שיושבים בקונפליקט אצלה עם מי שהיא מחד והנשלטת שהיא מאידך. הקונפליקט הזה יכול להתפס כמשהו שלילי - בעיני הוא נתפס ככל מה שעושה את הקשר ביניהם מעניין, מאתגר, לעתים קשה אך מלא בהערכה הדדית ונתינה דו-צדדית, ומחויבות אמיתית של שניהם לא ליפול על ניואנסים קטנים כגון: צורם.

בעיני זה קסם.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 19 בספט׳ 2012
בובה yל חוט כתב/ה:

והנה לכם משפט שנראה לי שהרבה יזמזמו פה

"הבדסמ שלי זה לא הבדסמ שלך"

יאאלה חתכתי icon_smile.gif

זה במילים אחרות my kink your kink.

שמחה שאנחנו מסכימות על הנושא הזה.
המלט
המלט • 19 בספט׳ 2012
Uranus כתב/ה:
המלט כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
המלט כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
החיים שלה אצלו.
החיים שלה שלו.

עדיין צורם?

סוף icon_smile.gif

אולי אני הייתי סרקסטי מדי,
אבל נראה שכותבת הפוסט הבהירה טוב ממני את כוונתי.

להתפס ולטרחן על למילה אחת וממנה להקיש על הסיפור כולו ועוד להתנצח אחרי זה ולהוכיח, זו הטעות הרווחת של אנשים שקוראים כאן תוכן אישי וחושפני.

אני עשיתי את זה כדי להראות כמה זה מגוחך...

הסיפור הזה מציג מצב ספציפי בתוך דינמיקה שלמה של מערכת יחסים ומתאר הלכי רוח רגעיים או מתמשכים שיושבים בקונפליקט אצלה עם מי שהיא מחד והנשלטת שהיא מאידך. הקונפליקט הזה יכול להתפס כמשהו שלילי - בעיני הוא נתפס ככל מה שעושה את הקשר ביניהם מעניין, מאתגר, לעתים קשה אך מלא בהערכה הדדית ונתינה דו-צדדית, ומחויבות אמיתית של שניהם לא ליפול על ניואנסים קטנים כגון: צורם.

בעיני זה קסם.

אני חושב שהפרשנות שלך רחוקה מאד מכוונתה של הכותבת, ושטעית טעות יסודית בהבנתה.
שלגי
שלגי • 19 בספט׳ 2012
בת יענה כותבת כאן רק לעיתים רחוקות (מידי), כתיבתה בעיני עוצמתית ותמיד משאירה בי תחושה של עוד.

גם כעת, היא שיתפה במשהו שהוא בלשון המעטה " מאוד לא פשוט" בעיני.

איכשהו נדמה לי שהדיון פה גולש לסוג של התפלפלויות של מי אמר לי וכמה ולמי יש יותר גדול. כמובן שזכותכם לכתוב מה שאתם רוצים,אבל
נדמה לי
שזה מפספס את העיקר.

אני קוראת את מה שבת יענה כתבה וחלק ממני מקנא קנאה צרופה על המקום השלם שבו היא נמצאת. מקום שנבנה לאורך שנים והתפתחות משותפת שלה ושל הדום שלה. לא מדובר על מערכת יחסים "של רגע", אלא קשר עמוק וארוך טווח (וזה בסייג שאינני מכירה אותם במציאות, אלא שוב, קוראת אותה לאורך השנים)
חלק אחר חושב על מתקן האישפוז הכפוי הקרוב למקום מגוריו.

חתיכת עוצמה,חתיכת ויתור,חתיכת סיכון.

כמו שאמרתי מקודם WOW
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
בת יא ענה,
יש מצבים בהם קורה לי משהו דומה, אבל הוא לא בדיוק גורם לי להרגיש ככה. כלומר, לא עושה אותי מוטרדת. ועכשיו שאת אומרת, ואני יודעת (כלומר, מסיקה מהסיפורים שלך) שאת הולכת יותר רחוק ממני בדרך כלל, ועכשיו אני שואלת את עצמי, איך זה שמעולם לא נתתי את הדעת על הדברים האלה.

דווקא הנושא הזה של האמון לא נראה לי חשוב פה. בין בני זוג יש בדרך כלל שיתוף כלכלי ובזוגיות ארוכת טווח בדרך כלל יש אמון מובנה שמאפשר את זה.

אלא שמה שאמרת - הקלות שבה את מוסרת לו משהו שאמור להיות חשוב לך.
ואני מזדהה עם המקום הזה מהכיוון של - כל מיני דברים שאמורים להיות חשובים לי, כשאני מביטה בהם מתוך הבועה של מערכת היחסים אני בכלל שוכחת לחשוב עליהם.

לפעמים אני נותנת לבן הזוג שלי מידה של שליטה בחיים שלי או עושה את מה שהוא אומר לי בלי לחשוב או לשאול את עצמי אם זו בקשה לגיטימית. והרגעים האלה של "הופה הופה רגע מה קרה פה" באים דווקא כשמישהו מבחוץ בא ומציין שזו בעצם בקשה קיצונית ושואל "איך זה שזה לא מפריע לך". עד שלא שואלים אותי, אני עשויה לעולם לא לחשוב על זה בעצמי.
ואם בדיעבד נזכרתי פתאום שבעצם לא הייתי אמורה לוותר כל כך בקלות, זה רגע מוזר ומבלבל.

אני במקומת לא הייתי דואגת. סדרי עדיפויות זה דבר שמשתנה. זה לא שפתאום השתנית - אלא שנכנס שיש משהו חשוב יותר עכשיו ובגללו לא חשבת על כך שאת אמורה להתגונן. בעצם, נראה שאת מודאגת מכך שאת לא מורגישה כמו "שהיית אמורה להרגיש". זה זה? אבל מה זה משנה, בעצם? אם כל מה שאת - כפוף לו; זה לא פותר את הדיסוננס?

(תגידי אם אני לא בכיוון בכלל, כן?)
נוריתE
נוריתE • 19 בספט׳ 2012
בת יא ענה כתב/ה:
פתוח וסקסי כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
המלט כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
החיים שלה אצלו.
החיים שלה שלו.

עדיין צורם?

סוף icon_smile.gif

אוראנוס, הנה מה שכתבת הבחורה שפתחה את השרשור, המילה "צורם" מופיעה בתגובה שלה, בלי גוגל ובלי כלום -
"הותרנות שלי בעניין הזה מפריעה וצורמת לי. גורמת לי להרגיש כל כך סמרטוטית.
ואם "אפשרתי" לך להכנס ולקחת את העצמאות הכלכלית שלי, עד לאן עוד נגיע? "
אז אם בא לך להיות כזה גבר שולט ומקסים, אז בלי לשקר, בלי לשקר

אם כבר , דמגוגיה אז עד הסוף.
נורית כתבה שהפוסט שלי צורם לה כי כרטיס האשראי שלי אצלו (וכן נורית, התשובה היא כן).
ואז עיוותתם את ההמשך.
לא צורמת לי העובדה שכרטיס האשראי שלי אצלו, אין לי אפילו צל של דאגה שמא אדוני עלול לפגוע בי.
כפי שכתבתי, צורמת לי הותרנות שלי בנושא הזה, הצורה שבה אני מקבלת את זה.
שזה פשוט נראה לי "טבעי מדי" לתת לו ולא להאבק על זה.
זה מנוגד לכל הסבר הגיוני אצלי ובכל זאת, נתתי לו. פשוט ככה.

לא רמזתי שהוא עשוי לנצל אותך ולהשתמש בכרטיס.
לך צורמת הותרנות שלך שנתת לו כל כך בקלות למעשה לשלוט לך בכיס,
אם זה לא היה מטריד אותך לא היית פותחת את הפוסט הזה
וזה, האמת גם מטריד אותי,בלי להכיר אותך בלי להכיר אותו
זה מטריד אותי כי זה מטריד אותך

יש גבול לכל תעלול
ואני לא לא שותפה לדעה שזה עוד שלב בדרך להתמסרות טוטאלית
זאת חציית קווים ברורה.
פתוח וסקסי
פתוח וסקסי • 19 בספט׳ 2012
לא הבנתי , לא הבנתי אותך בכלל, יא ענה. דמוגגיה נניח, או שלא - את, ולא אף אחד אחר, התבכיינת, או משהו שנשמע כמו התבכיינתי , שזה צורם לך. ואני לא רוצה לצטט שוב, אז -?
זה צורם או לא צורם לך שהוא השתלט לך על הכרטיס אשראי? או שזה סתם כל כך מחרמן אותך?
צורם או מחרמן ? מחרמן אותך או צורם לך ? או כל כך צורם ומחרמן שאת בעצמך כבר מבולבלת ? ולמה פתחת את השרשור הזה?
Uranus
Uranus • 19 בספט׳ 2012
מעניין מה יהיה כשסוף סוף אנשים באמת יקשיבו לטקסטים ולמילים שכותבים.

היא כתבה שלא צרם שהוא לקח ממנה את החופש הזה,
אלא שצרמה לה הקלות שבה ויתרה.

המילה צורם לא קשורה אליו אלא איך ורק בינה ובין עצמה ואיך היא חווהכבחורה עצמאית את עצמה כנשלטת.
זה צורם כי זה יוצר דיסוננס בין זה שהיא גדלה תמיד כעצמאית ובין הנשלטת שבה שבלי בכלל לחשוב מצייתת לאדון שלה שעליו היא סומכת ובו היא בוטחת בהתמסרות מלאה.

זה צורם לה כי היא לא איזו נעל תלותית שמתמסרת כי היא לא יודעת אחרת אלא בגלל שהיא חזקה, אינטליגנטית ועצמאית ובכל זאת כל כולה מתגמדת ומתחפנת בידיו כשנללטת. ולא סתם כנשלטת אלא כנשלטת שהיא בוחרת להיות מתוך היותה אישה חזקה.

ובאתר שבו כאב וסבל יכולים להיתפס כחיוביים - יתכן וה"צורם" הזה שהיא חווה זו בדיוק החריפות הזו שבשבילה היה שווה להיות נשלטת מלכתחילה.