שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

Outing כחומת מגן להתנהגות בזויה

Melody303​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 24 בספט׳ 2012
Melody303​(נשלטת) • 24 בספט׳ 2012
free spirit כתב/ה:
עם כל הכבוד לזה שהרגשת דחויה/פגועה/וואטאבר, אני באמת לא רואה כל סיבה לעשות בגלל זה אאוטינג. לא פגעו בך פיזית, לא איימו או בצעו כל דבר איום ונורא אחר שמצדיק לא רק אאוטינג אלא גם נקיטת צעדים חריפים יותר.

זה נחשב לסוג של אאוטינג כי את מנסה להלבין פני אדם בפומבי רק כי בינכם לא הייתה התאמה. ואולי עם מישהי אחרת כן תהיה התאמה?

אממ, על מה את מדברת?
1. תדביקי לזה איזה אג'נדה שברצונך. אני כבר הבהרתי שהמטרה היא לחסוך לאחרים ואחרות זמן, לא לנקום, ובאם את בוחרת לא להאמין לי, למה את עונה לי בכלל (באנשי קש)?
2. לא הייתה התאמה? אז הם ביקשו וקבעו להפגש ואז האוויר לחש להם שלא נתאים? הבעיה לא הייתה אי התאמה, הבעייה הייתה שהם לא עמדו במילה שלהם.

כפי שרשמתי בהתחלה, Outing היא פרה קדושה כאן כנראה.
Melody303​(נשלטת)
זאלופון כתב/ה:
אני לא בטוח שזה אאוטינג בכלל. בעולם המושגים שלי, אאוטינג פירושו חשיפת פרטים אישיים של אדם מחייו הלא-כלוביים, לא תיאור חוויה ש(לא) היתה לך איתו.

מה שכן, אני חושב שיש ציפייה שדברים שקרו בין שניכם יסגרו בין שניכם, ולכן אם תפרסמי את הכינוי בתוספת תיאור המעשה, הרבה קוראים יחושו שהם כלל לא אמורים להיות צד בסיפור הזה ושלא היה מקום לשתפם בו.

מקווה שיהיו לך חוויות טובות יותר לשתף בהן את הכלוב icon_smile.gif

שאלתי בכלליות כמה פעמים בצ'אט כדי לקבל את הרושם המקומי האם פעולה זאת היא Outing או לא, וגם אפשר לראות מרוח התגובות כאן מה הרושם המקומי: Overwhelmingly and reprehensively so

יש לי חוויות טובות יותר לחלוק, אבל גם הן Outing לכאורה.
Melody303​(נשלטת)
רפאל כתב/ה:
אולי דוגמה תבהיר את הרציונל שמאחורי האיסור על כל אלו. נגיד שגבר כלשהו (בשביל הספורט - נגיד אחד שהפצת עליו שהוא מבריזן ומבזבז זמן) החליט שאת אישה קטנה, נקמנית ושקרנית. והוא רוצה שיכניסו אותך לרשימה השחורה של כל הנשים-הקטנות-הנקמניות-והשקרניות שבכלוב. את יודעת, לא כי יש לו משהו נגדך, אלא מפני שהוא אקטיביסט חברתי, ורוצה לחסוך מאחרים את עוגמת הנפש ואת בזבוז הזמן הכרוכים בהתעסקות עם נשים קטנות, נקמניות ושקרניות. עכשיו, מה כלובי צריך לעשות? תכף ומייד לפתוח באתר קטגוריה של רשימות שחורות ולפרסם בו את הניק שלך? ומה אם, הפלא ופלא, תטעני שהכל עלילות וכזב ושאינך קטנה, נקמנית ושקרנית כלל? מה כלובי צריך לעשות במקרה כזה? האם הוא צריך לערוך חקירה ומשפט בעניין? וכך גם כל פעם ששניים מחליטים לריב, ורוצים לקיים את הריב בין דפי הכלוב? והאם את באמת חושבת שיש מקום לפרסם בכלוב כל מעשה לא מכובד שעשית בחייך לגבר אחר או לחברה, רק כדי שכולם ידעו כאן "מי את" ויוכלו להחליט אם הם רוצים לבזבז עליך זמן או לא?

כלובי לא צריך לעשות כלום בנושא.
אני מדמיינת לעצמי את המצב כשרשור שכותרתו "אנשים שקובעים ומבריזים" או משהו דומה, בו אנשים מספרים בקצרה על קביעה שהייתה עם מישהו/י שהבריז/ה (או מצטטים את השיחה), מצרפים לינק לפרופיל, וזהו. סביר להניח שחלק מהמואשמים יגיבו, בין אם לתרץ, אל להכחיש את המקרה לגמרי, ושוב, זהו.

באם מישהו נפגע ופותח שרשור מקביל הטוען לחוסר אמון, שיבושם לו. אין באחריות כלובי או אף אחד לעשות משהו בנושא. בסופו של דבר, זה פשוט עוד כלי למידע אמין במידה כזאת או אחרת. מצידי שכול המעוניין יראה את כל האינטרקציות שלי, מה להגיד, אני אוהבת שקיפות.

האם לדעתי יש מקום לפרסם את זה בכלוב? כל עוד האתר משמש לדייטניג, כן, אפילו עם ההקצנה שתיארת. זה כלי שהיה משמש אותי רבות, ולתקוותי היה משמש אחרים ואחרות... הרי אם תעיף מבט, תראה שממליצים לי לדווח לחברותי על הברזות ומקרים דומים. ולמה שזה יהיה שימושי בפורמט פרטי ולא בפורמט ציבורי?
Melody303​(נשלטת)

Re: אווינג לגטימי רק

סיגורני כתב/ה:
במקרה שמדובר באדם שמהווה סיכון מוחשי.
הברזה, לאחרונה שבדקתי-היא אולי לא טובה לאגו של המוברז אבל לא מסכנת אף אחד.

למה?

סיגורני כתב/ה:
ולגביך=פותחת השירשור-אולי תצאי לקצת פחות דייטים וסשנים ותתמקדי, ככה תתקלי בפחות "לא רציניים"- כי אם את "יוצאת להרבה"-אז אולי חוסר הרצינות היא לא רק נחלת הזולת.

כן, מעכשיו אגביל את חיפושי לגברים ונשים מעל 2 מטר החולקים את כל תחומי העניין שלי ללא יוצא מן הכלל. כולם ירוויחו מזה, הרי זאת התמקדות.

די קשה לסנן אי רצינות או גיבורי מקלדת למיניהן. תשאלי. כולם יגידו לך שהם בחיים לא מבריזים.... ואז הם (חלקם) יבריזו. הסינון רק יביא לבזבוז זמן יותר גדול, בהשקעה בתקשורת שלפני.
לטעמי לא יותר טוב להשקיע במישהו/י שבועות של תקשורת לפני שאני יודעת האם הם אמינים מאשר לבדוק זאת בהקדם האפשרי, באם יש עניין.

בא לך להסביר איך "יוצאת הרבה" או נותנת צ'אנס להרבה מהמבקשים מתורגם לאי רצינות, או שמספיק לך רק לרמוז בצורה פוגענית ולא מבוססת?
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 24 בספט׳ 2012

מצטער מלודי.
הכלוב הינו אתר BDSM שמשמש כפלטפורמה לכל מי שמתעניין בתחום,
מהויות, פרטים ואף הכרויות.
זה שבעת האחרונה יותר ויותר אנשים מתייחסים לאתר כאל עוד אופציה
לשוק הבשר מצערת אותי באופן אישי.
כל אחד ובחירותיו כאן.
מהצד שלי אני רואה כמויות ענק של מידע, חלקו חשוב, כתיבה של אנשים
בבלוגים ופוסטים, מקום שבו אנו אמורים לחוש נוח עם השונות שבנו.
זה שאת רואה באתר קטלוג ענק לדייטים מרובים כלשונך, זה בסדר גמור,
זכותך הלגיטימית, אולם מכאן ועד לנקמנות, וזה שם הילד- נקמה, על כי
הוברזת...קצת הגזמת.

כולנו נשמח לקרוא את החוויות החיוביות שלך בתחום, נפרגן או שלא,
נייעץ או נשתוק ועדיין, אי חושש שריבוי הדייטים האופציונאליים שלך יצנח
פלאים עקב הידיעה שמישהי פועלת במתכונת של סיכול ממוקד ונקמנות,
וחבל.

הדברים אינם אישיים וקנטרניים וכולנו נשמח אם יתקבלו כך.

לסיום,
שיעורים מהבלוג שלי העוסק בנקמנות:

"אומרים, שאדם שנושא נקמה בליבו,

כדאי שיחפור שני קברים."

"נקמה משולה ליער.

בקלות אתה יכול ללכת לאיבוד בין השבילים,

בעוד יותר קלות לאבד את נקודת הכניסה אליו,

ולא למצא את נקודת היציאה."

בהצלחה.
Melody303​(נשלטת)
נקמנות נקמנות נקמנות נקמנות נקמנות נקמנות נקמנות....
כמה שתחזרו על זה יותר פעמים זה יהיה יותר נכון?
Et cetera ad infinitum ad nauseam
ולקינוח
Argumentum ad hominem
nomorenomore
nomorenomore • 24 בספט׳ 2012
הבריזו לך מלודי? לא נורא.

קורה לכולם.
up u rs​(אחרת)

up u rs​(אחרת) • 24 בספט׳ 2012
[quote="Melody303"]
סיגורני כתב/ה:
במקרה שמדובר באדם שמהווה סיכון מוחשי.
הברזה, לאחרונה שבדקתי-היא אולי לא טובה לאגו של המוברז אבל לא מסכנת אף אחד.

למה?

את שואלת ברצינות?!
אלא אם כן המבריז קבע איתך על קו ההפרדה שבין הנתיבים בכביש אילון- קשה לי לראות איך ההברזה הזאת גורמת לסיכון כולשהוא.

סיגורני כתב/ה:
ו
בא לך להסביר איך "יוצאת הרבה" או נותנת צ'אנס להרבה מהמבקשים מתורגם לאי רצינות, או שמספיק לך רק לרמוז בצורה פוגענית ולא מבוססת?
[fade]

מחקרים קובעים שתליית האשמה בזולת הרבה יותר קלה מלקיחת אחריות אישית אם כי, לתווך רחוק-הרבה פחות משתלמת נפשית ומעשית.
Melody303​(נשלטת)

סיגורני כתב/ה:
את שואלת ברצינות?!
אלא אם כן המבריז קבע איתך על קו ההפרדה שבין הנתיבים בכביש אילון- קשה לי לראות איך ההברזה הזאת גורמת לסיכון כולשהוא.

כן, שאלתי ברצינות, אבל משום מה לא הבנת את השאלה.
קבעת כי "אווינג לגטימי רק במקרה שמדובר באדם שמהווה סיכון מוחשי."

למה?

Strawmen are easier to fight.

סיגורני כתב/ה:
ומחקרים קובעים שתליית האשמה בזולת הרבה יותר קלה מלקיחת אחריות אישית אם כי, לתווך רחוק-הרבה פחות משתלמת נפשית ומעשית.

תקציר מקוצר משמעותית:
1. בואי ניפגש
2. אוקי
1. *לא מגיע, לא מתקשר, לא מתנצל אחרי*

האשמה לגמרי על 2 נכון? רעה שהיא מאשימה את הזולת. כי אסור לתת לאנשים צ'אנס. האחריות על ההברזה לגמרי עליה, למרות שהיא הגיעה, כן? icon_smile.gif
לא מזכיר לך קצת את זה שאסור להתלבש איך שרוצים, כי זה מזמין אונס? אוי לפמיניזם. (ציור אנלוגי ותו לא)

תשליחי כרצונך, כמובן.
Melody303​(נשלטת)
פתחתי דיון שעניין אותי, לא בעויינות. אבסטרקטי, ללא שמות או ארועים ספציפיים. אבל רובכם החלטתם לקחת את זה לכיוון מתנגש, מפקפק בכנות הכותבת, המבוסס על סיפורים, יחסים ומניעים אשר המצאתם בראשכם.

חבל.

אשתדל להפסיק פה, אבל לא מבטיחה.