ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבחורה שדפקה לי את החיים- סיפור אמיתי

בכוח המוח​(שולטת)
לפני 11 שנים • 10 באוק׳ 2012
בכוח המוח​(שולטת) • 10 באוק׳ 2012
fog כתב/ה:
zop כתב/ה:
... והיו פתיח לשלוש שנים של קשר שלא יפורט כאן,

למה לא?!!

לפחות תסביר איך היא דפקה לך את החיים. אלמנטרי.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 10 באוק׳ 2012
האם כרגע קראתי פרטים אישיים אמיתיים? אולי תפרסם גם את שלך כדי שתרגיש איך היא עלולה להרגיש ולהינזק?
מנהל האתר צריך למחוק את זה מיד.
מעבר לכך, הסיפור מעניין.
nomorenomore
nomorenomore • 10 באוק׳ 2012
מי אמר שזה אמיתי ? הרי אפשר לכתוב שם שקיים במציאות כמו אורטל בטיטו - זה לא אומר שבאמת קוראים לה כך... רק שזה שם אמיתי שקיים במדינת ישראל.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 10 באוק׳ 2012
Sparafucile כתב/ה:
מי אמר שזה אמיתי ? הרי אפשר לכתוב שם שקיים במציאות כמו אורטל בטיטו - זה לא אומר שבאמת קוראים לה כך... רק שזה שם אמיתי שקיים במדינת ישראל.

יש שם פרטים נוספים מעבר לשם. מי שמכיר את השם הזה באזור הזה ידע בדיוק על מי מדובר. והכל בהנחה שהכותב אכן כנה כשהוא כותב "סיפור אמיתי".
kaly
kaly • 10 באוק׳ 2012
בואו נצא מהנחה שהשם מזויף וכך גם התארים או לפחות המקום בהם רכשה אותם

זה כתוב יפה וציורי עד כדי כך שממש יכלתי לדמיין אתכם,בבקשה תמשיך לספר לספר מה קרה.

האם ב"הרסה לך את החיים" אתה מתכוון שהקשר שלכם נגמר והיא הותירה אותך פגוע?

או שהיא גרמה לך לממש פנטזיות אסורות ועכשיו אתה לא נורמלי לפי התקנים החברתיים כמו שציינת בהתחלה ואתה רואה את זה כהרס חייך?

בקיצור,אחלה כתיבה,יותר הקדמה לסיפור מאשר הסיפור(אלא אם לא הבנתי) ויאללה שב לכתוב!
nomorenomore
nomorenomore • 10 באוק׳ 2012
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:

יש שם פרטים נוספים מעבר לשם. מי שמכיר את השם הזה באזור הזה ידע בדיוק על מי מדובר. והכל בהנחה שהכותב אכן כנה כשהוא כותב "סיפור אמיתי".

זו בדיוק הכוונה שלי... הפרטים מציאותיים כדי לתת לסיפור אמינות. השאלה היא - האם זה אמיתי. אני מאד מקווה שלא.(הפרטים, לא הסיפור)
גורגי99

אורטל...

גורגי99 • 10 באוק׳ 2012
אה תגיד אורטל דנינו ברור שמכיר אותה ,מה זה לא מכירים ?כל העיר מכירים אותה,היא גרה בעזה ,ליד כפר גבלייה ,בסיבוב של כיכר פלסטין,שכחת רק לומר שהיא תמיד הלכה עם הכיסוי ראש ,בעלה איברהים אבו גובה דנינו,שמן מגעיל ,אין לו ווכלל ווכלל כפוד,אך היא נסעה לבאר שבע איתך?,היו לי אישורי מעבר?,אולי היא משתפת פעולה ?אחלה סיפור באמת ,זה נראה לי אחד מסיפורי השב"כ icon_razz.gif icon_razz.gif
zop
zop

Re: קצת מפריע לי...

zop • 10 באוק׳ 2012
Wolf Cub כתב/ה:
שפירסמת את השם המלא שלה.... בכל זאת, לא בטוח שהיא רוצה להיחשף ככה ואתה לא יכול לדעת אם מישהו שמכיר אותה אולי נמצא באתר.
מעבר לזה הכתיבה יפה ומסקרנת, נהנתי לקרא.

ברור שהחלפתי את השם שלה, את האזור בארץ, תנועת הנוער והשם שלי...
zop
zop

המשך הסיפור... בערך...

zop • 10 באוק׳ 2012
אני אתייחס לחלק מהתגובות שלכם, אבל מתנצל, אני לא הולך לכתוב את זה בסגנון של אתמול, כדי שכל אבירי "החוסר האמינות בכל הכוח " למניהם לא יתחילו שוב לחגוג.
בגדול,היא הרסה לי את החיים כי באמת אחריה איבדתי כל סיכוי לנורמה, אורטל לא הייתה בדסמית, אבל היא כן נהנתה מאוד שהייתי שפוט שלה, ואחרי ששמעה ממני על המשיכה שלי היא נצלה את זה יפה מאוד, ניהלנו קשר מיני במשך 3 שנים בערך, שהמגמה שלו הייתה ממש לא שיוויונית,
היא החליטה מתי כמה ואיך, לי היה אסור ליצור קשר איתה ורק היא יזמה את המפגשים, אבל האמת שהיא רצתה אותי והיא הרי יזמה את הרומן הזה, ולכן עם הזמן הקשר הפך יותר ויותר בדסמ"י, היא נהנתה לגרות אותי למתוח אותי מנטלית, היא מדי פעם גם קשרה והכתה אותי, היא ניצלה הרבה את הפטיש שלי לעקבים,ואחרי כל זה היא אכן זרקה אותי,
אני מניח שאולי בסה"כ אני צריך להודות לה, חבל שזה כאב כל כך הרבה זמן.
kaly
kaly • 10 באוק׳ 2012
אני באמת באמת מתבאסת בשבילך. מהמעט שכתבת משתמע הרבה ואני אאחל לך בהצלחה במציאת אישה שגם תספק את הפטישים שלך וגם תרגיש בה כשווה.

חיבוק חם מכאן icon_smile.gif