ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הניתוח הצליח, החולה מת.

kaly
לפני 11 שנים • 3 בנוב׳ 2012
kaly • 3 בנוב׳ 2012
ודווקא בגלל זה למה להעביר את המסר השגוי?

המסר שצריך להיות כאן " לא לתת לרושם ראשוני לקבע דעה על אדם/מקום"

אם הוא ישנה את הכינוי שלו ל"עפר לרגלייך" לדוגמא או "נשלט שווה29" זה לא ישנה בכלום את המהות שלו כמו שהיטבת לומר ולכן המוסר כאן כפול. אישה שכן תמצא איתו חיבור תחת כינוי אחר בעוד שתחת הכינוי שפחון היא דחתה אותו....הביקורת כאן תהיה מופנת רק אל אותה הגברת.

צריך גם בעולם וירטואלי ופרוצ כמו זה שיהיה ערך בסיסי אחד או שניים...
גולוסקלפרה​(נשלט)
גולוסקלפרה​(נשלט) • 3 בנוב׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
לדעתי כדאי לך לשנות כינוי. הכינוי הזה לא סקסי בעליל והרוב המכריע של הנשים לא יימשך לכינוי כזה, גם אם הנטייה המינית והרגשית שלהן היא לשלוט בגבר שלהן. בדיוק כפי שהן בדרך כלל לא יימשכו לכינויים כמו 'סמרטוטון', 'אפסון' וכו'. האישה הממוצעת חושבת לעצמה: "מה זה בכלל 'שפחון', הוא רוצה להיות אישה שפחה? אני בכלל מחפשת לחלוק את חיי עם גבר".

גברים מאוד שונים מנשים וראוי לזכור זאת באינטרקציה בין המינים. נראה לי שגברים מסוגלים להימשך יותר לכינויים בוטים ומיניים, כמו 'כלבה 28'. זה לא מפריע להם כלל, נהפוך הוא. ניתן לראות זאת בסביבה גברית מוקצנת באתרי הגייז למיניהם, שם הם מתפרעים עם כינויים בסגנון 'זין לוהט' כאילו אין מחר. אישה, לעומת זאת, בדרך כלל לא תמצא עניין במי שמכנה את עצמו 'כלב 28'.

חשוב לזכור מה אתה מעוניין להשיג, ולחתור להשיגו בדרך היעילה ביותר. תוכל לשמר את האותנטיות שלך בתוכן של הפרופיל וכמובן לחלוק אותה עם הגברת במהלך ההיכרות.

מקווה שתיקח את דבריי ברוח טובה (:

ודאי שאני לוקח את דברייך ברוח טובה, ואף מודה לך על הדברים.

השאלה שלי נוגעת בראש ובראשונה לתדמית אותה יצרתי. הניק הוא עוד נדבך באותה תדמית שכאמור לדעתי, וככל הנראה גם לדעתך, די הצלחתי בה. המקום בו כשלתי הוא בהנחת היסוד שזו התדמית המומלצת, וגם כאן דומה שאנו תמימי דעים. אבל זו לפחות הסיבה לשאלה שהעליתי כאן, שהיא כיצד עליי לפעול, משהפנמתי את הטעות.

בכל אדם, במידה זו או אחרת, יש את הליצן ויש את הרציני, יש את הגיבור ויש את הפחדן, יש את הרופס ויש את האצילי ויש ויש...
השאלה מה אנחנו מחצינים, ככל שאנחנו שולטים בזה.
בסופו של דבר מדובר ברושם ראשוני, וכמו שכתבו כאן קשה עד בלתי אפשרי לחמוק לעד ממי שאתה באמת, אבל הרושם הראשוני בהחלט חשוב מאחר והוא מפלח את קהל היעד ומייצר ציפייה כלשהי לבאות. דבר שיכול להקל מאד מחד ובאותה מידה לעשות את החיים קשים מאידך : ).

לסיכום, שינוי הניק לדעתי לא יספיק שכן הודעותיי בפורום, הבלוג ויתר הדברים שמזוהים איתי ישארו גם עם הניק החדש. פרופיל חדש לעומת זאת...
גולוסקלפרה​(נשלט)
kaly כתב/ה:
ודווקא בגלל זה למה להעביר את המסר השגוי?

המסר שצריך להיות כאן " לא לתת לרושם ראשוני לקבע דעה על אדם/מקום"

אם הוא ישנה את הכינוי שלו ל"עפר לרגלייך" לדוגמא או "נשלט שווה29" זה לא ישנה בכלום את המהות שלו כמו שהיטבת לומר ולכן המוסר כאן כפול. אישה שכן תמצא איתו חיבור תחת כינוי אחר בעוד שתחת הכינוי שפחון היא דחתה אותו....הביקורת כאן תהיה מופנת רק אל אותה הגברת.

צריך גם בעולם וירטואלי ופרוצ כמו זה שיהיה ערך בסיסי אחד או שניים...

אני מאד מעריך את הדיעה הזו שלך, ונוטה להסכים איתה.
אבל המהות שלי, או של כל אחד אחר לצורך העניין, איננה יכולה להתמצות בתוך ניק או כמה שורות בפרופיל, פרט למהות שאני מבקש להעביר.
מובן שאם המסר שקרי לחלוטין זה פסול, אבל אי אפשר וגם לא רצוי להעביר את כל האמת על עצמנו בתמציתיות שכזו ולכן כל מה שנשאר הוא הרושם הראשוני. לטוב ולרע.

לא?
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 3 בנוב׳ 2012
אני לא יודעת להמליץ לך, שפחון.
אני לא יכולה לזכור ממה ואיך בדיוק בנוי מה שאני חושבת כאן על כל אחד כאן, אבל לי יש פרופיל אישי עליך והוא לא רע בכלל. אתה כן עובר בעל עמוד שדרה וחוש הומור, מורד בדרכים שלך, וציני במידה, הדעות שלך תמיד עוברות עם חיוך בקצה, אתה נוהג באחרים בנעימות, גם כשאתה לא חושב כמוהם. בקיצור אתה עובר די אחלה לדעתי.

בכלל, אני לא חושבת שאנחנו יכולים להסתיר כאן מבנה או אופי. נדמה לי שרואים מי אנחנו הרבה יותר ממה שנדמה לנו. מצד שני, בא לך ניק אחר? לך על זה. בא לך דף חלק? הכל בסדר גם עם זה. (:
אני לא הייתי משנה כלום. מי שמבינה יודעת שמדובר בניק-פנטזיה שהרבה פעמים הוא ההיפך הגמור ממראית המציאות.

כך או כך - בהצלחה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
נראה לי מאד מעייף לנסות לקלוע לטעם של נשים אלמוניות כלשהן - מאד קשה לדעת מהו והוא גם משתנה מאשה לאשה. אם תנסה לקלוע ל"מה נשים רוצות" לא תצא מזה. גם לא תצליח להתאים לכולן וגם תהיה עייף ומבולבל.
תהיה מה שאתה רוצה להיות, ואז אתה עשוי למצוא מישהי שזה מה שמתאים לה.

אגב, לגבי החלפת כינוי: הרבה חברים פה מחליפים כינויים, ולרוב הם לא מנסים אפילו לגרום לכך שלא יזהו אותם. האופי מבצבץ דרך המילים בכל מקרה.
אותי הכינוי שלך הרתיע בהתחלה, כי יש לי דעה קדומה (כלומר, רושם שנוצר מקבוצת מקרים קודמים) על אנשים עם כינויים בסגנון הזה, אבל אחרי שראיתי את הגישה שלך ואת הרוח הטובה שבה אתה מתייחס לדברים, הכינוי הפסיק לשנות. מרי אמרה דברים נכונים, אבל לא נראה לי שצריך לבחור כינוי לפי "מה רוב הנשים יאהבו" אלא לפי איזה כינוי גורם לך להרגיש נוח ובאיזה שם היית רוצה שיפנו אליך וירטואלית.
Mary Jane
Mary Jane • 3 בנוב׳ 2012
שפחון כתב/ה:
[
............
שינוי הניק לדעתי לא יספיק שכן הודעותיי בפורום, הבלוג ויתר הדברים שמזוהים איתי ישארו גם עם הניק החדש. פרופיל חדש לעומת זאת...

כפי שציינה 'בכוח המוח', התדמית הוירטואלית שלך חביבה ונעימה למדי. לכן לדעתי מספיק להחליף כינוי.
מפליא אותי שמייעצים לך להותיר את הכינוי על כנו ולהישאר נאמן לאני הפנימי שלך, מה שזה לא יהיה.
ראשית כי בני אדם לא כל כך מגוונים כמו שהם אוהבים לחשוב. הם לרוב עובדים בצורה מאוד מסוימת ומשופעים מאותם העקרונות הבסיסיים, וכדי לכבוש את המטרה, בין אם היא לצלוח ראיון עבודה, לגייס משקיעים לפרויקט או למצוא חן בעיניי אישה, עליך לנהוג בתבונה ולהותיר את הרושם הראשוני הנחוץ. צייד (היינו, זה שחותר להשיג דבר מה) צריך להתאים את כלי הנשק שלו. האיילה יכולה להיות מי שהיא.
שנית, מה הלהיטות לבטא דווקא את התכונה הזו באופייך בכינוי? הרי יש לך תכונות נוספות ואדם הוא ממילא מכלול, כמו שכתבת.
שלישית, מהי בכלל 'אותנטיות'? דבר מה שמפריזים בערכו, לדעתי. בכל אופן, המעטפת, ולא הפנימיות, היא זו שצדה את תשומת הלב הראשונית. הציפיה שבני אדם יבינו לרחשי לבך העמוקים, יתרשמו רק ממהות הדברים וכיו"ב - היא נאיבית.
גולוסקלפרה​(נשלט)

Re: מקווה

A v כתב/ה:
שאצליח להסביר לך נכון.

הכי טוב זה שתהיה אתה.

תשנה רק דברים שאתה.! רוצה לשנות וברור לך שצריכים להשתנות עבורך.

כל עוד התדמית שבנית לעצמך היא אתה,תשאר נאמן לעצמך.

ביום שמישהי תרצה אותך בגללך תראה שזה ישתלם.

כי בכל מקרה שתבנה דמות חדשה שבנויה על "מה הן רוצות" זה יתגלה מהר מאוד.

בקיצור עבד לא עבד,עם עמוד שידרה, תמיד תהיה מושך יותר.

כי אישה אמיתית לא תרצה סמרטוט אלא גבר שיתמסר לה.

ולהתחלף??? אם אתה לא נהנה מלשלוט אז למה?

תודה על תגובתך, הדברים נכונים בעיקרם.
הכוונה לא היתה לנסות להשתנות לפי דרישת הקהל אלא רק לשנות את מה שאני מפגין כלפי חוץ.
ואולי גם להבין אם אני רואה מה שרואים אחרים.
גולוסקלפרה​(נשלט)

Re: הסבר..

ראש השבט כתב/ה:
אכן הציניות נשפכת..

ואיתה גם האמת שלי..היה מה שאתה. לא לשנות במטרה למצוא חן..לטווח ארוך ובינוני זה לא עובד..

לטווח ארוך ובינוני לא, לטווח קצר אולי כן.
שאלה באמת, מה יותר חשוב.
גולוסקלפרה​(נשלט)
the rain song כתב/ה:
אני עם מרי.
הניק זה הדבר הראשון שרואים כאן.
קצת כמו הצורה החיצונית בשניה הראשונה שפוגשים אדם חדש בחיים האמיתיים.
זה לא אומר דבר על האישיות של האדם
ובכל זאת, אי אפשר להתכחש לרושם הראשוני הזה.
כפי שללכת למספרה, לשנות סגנון לבוש, להתחיל להתאמן בחדר כושר וכד' לא משנה אישיות אלא רק מראה חיצוני כך גם שינוי הניק והכרטיס האישי לא ישנו את מהותו של אף אחד.
בסך הכל ניק.
אם בא לך שינוי - לך על זה

תודה, אהבתי את השורה התחתונה : )
לצערי את מתארת את המצב לאשורו. צריך לקבל את זה.
גולוסקלפרה​(נשלט)
בכוח המוח כתב/ה:
אני לא יודעת להמליץ לך, שפחון.
אני לא יכולה לזכור ממה ואיך בדיוק בנוי מה שאני חושבת כאן על כל אחד כאן, אבל לי יש פרופיל אישי עליך והוא לא רע בכלל. אתה כן עובר בעל עמוד שדרה וחוש הומור, מורד בדרכים שלך, וציני במידה, הדעות שלך תמיד עוברות עם חיוך בקצה, אתה נוהג באחרים בנעימות, גם כשאתה לא חושב כמוהם. בקיצור אתה עובר די אחלה לדעתי.

בכלל, אני לא חושבת שאנחנו יכולים להסתיר כאן מבנה או אופי. נדמה לי שרואים מי אנחנו הרבה יותר ממה שנדמה לנו. מצד שני, בא לך ניק אחר? לך על זה. בא לך דף חלק? הכל בסדר גם עם זה. (:
אני לא הייתי משנה כלום. מי שמבינה יודעת שמדובר בניק-פנטזיה שהרבה פעמים הוא ההיפך הגמור ממראית המציאות.

כך או כך - בהצלחה.

תודה,
אז בעצם את אומרת שכשלתי גם בבניית התדמית שניסיתי לבנות : )
איזה כשלון אני.

אני באמת מקווה שרוב מי שנתקלות בניק שלי מבינות שמדובר בניק-פנטזיה עם קריצה ולא בתסביך זהות מינית או משהו דומה ; )