צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כנס אנשי הזנטאי

Mary Jane
לפני 11 שנים • 7 בנוב׳ 2012
Mary Jane • 7 בנוב׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:
פתאום הבנתי - התמונות האלה מפחידות אותי, לפחות כמו שונילי נבהל מ"סאדו".
אני ממש לא מבינה את הצורך הזה להתעטף כליל ואז להסתובב כך בין אנשים עטופים באותו אופן.
זה עובר לי כל כך אפל ובודד משום מה.

בעיניי זה מאוד מגרה ומאוד נשלט. שילוב של דבר מה בובתי, חושני ואירוטי, עם אלמנטים של החפצה/המעטה באנושיות ונטילת זהות. החציצה מאפשרת לאדם הלבוש בבגד לחוש עצמו נפרד, בתוך בועה, והעדר הבעות הפנים והניכור, יחד עם הבלטת תווי הגוף, יכולים להיות משחררים עבור שני הצדדים.
בקיצור, הייתי שמחה למזמז אחד כזה. אבל אפשר להבין למה זה מרתיע (:
בכוח המוח​(שולטת)
לפני 11 שנים • 7 בנוב׳ 2012
בכוח המוח​(שולטת) • 7 בנוב׳ 2012
Halrloprillalar כתב/ה:
מסכים עם כל מילה של גמד, ועל כך רוצה להוסיף עוד כמה טיעונים משלי.

חליפות זנטאי עשויות ממגוון חומרים, אחד הנפוצים והמוצלחים ביותר הוא לייקרה. מגע של לייקרה על גוף והלחץ שהיא מפעילה, במיוחד אם זאת לייקרה עבה, יוצרת הרגשת בונדג' וחסך חושי - סוג של סשן מגע מתמשך.

החליפה גם יוצרת שילוב ייחודי בין נטייה לאקסהיביציוניזם, שהוא פטיש בפני עצמו, לבין הצורך באנונימיות. זה סוג של בגד שמעביר מסר חזק, מושך תשומת לב, חושף לא מעט, ומצד שני משאיר את המשתמש מאחורי מעטה הגנה של אנונימיות המקנה תחושת בטחון.

לדעתי מי שלא התנסה בחוויה הייחודית הזאת מוטב שינסה לפחות פעם אחד לפני שיקבע את עמדתו. אירוע שאני מנסה לארגן יכול להיות הזדמנות נהדרת להתנסות.

טוב נו, שכנעת אותי שצריך לנסות. איפה קונים כזה?
ומה, לא מדברים אחד עם השני במסיבות האלה? צוחקים? שותים?
או שמורידים שניה את הכיסוי ראש, שותים ומחזירים?
זה נשמע שאני צוחקת, אבל איך באמת מתקשרים במצב הזה?
lycraman5
לפני 11 שנים • 8 בנוב׳ 2012

זנטאי

lycraman5 • 8 בנוב׳ 2012
נושא חליפות הזנטאי הופך ללהיט בעולם. כיום ניתן לראות במגרשי כדור רגל אוהדים שבאים למגרש בחליפת זנטאי בצבע הקבוצה שלהם.
כמו כן ניתן לראות לא מעט לובשי חליפות זנטאי בערים גדולות כמו לונדון,ניו יורק,סידני...... ועוד.
ניתן לראות סרטונים רבים ביו טיוב. וכן ניתן לאוהבי נשיונל גאוגרפיק להציץ בכתבה של כתבת ברזילאית שעשתה כתבה על הנושא ביפן.
בפורים האחרון במסיבת הרחוב בת"א היו לפחות 4 לובשי חליפות זנטאי. זוג מנומר (תמונה של הנמרה המדליקה ניתן לראות באלבומים כאן בכלוב). וכן היו שניים במקומות שונים במסיבה שבאו בחליפה ירוקה.
בנמל ת"א נצפה לאחרונה בחור חביב בשם האיש הירוק שהסתובב בנמל וקצר המון פיבקים חיוביים. כמו כן יש מספר תמונות של לובשי זנטאי באלבומים בכלוב.
ישנם כמה אתרים באינטרנט בהם ניתן לרכוש חליפות זנטאי. וכמובן באי ביי
כמו כן יש אתר של חילפות שנקראות MORPHSUITS אלו אותן חליפות רק בכינוי אחר של מישהו שמייצר אותן בסקוטלנד. יש גם אתר בגרמניה. בקיצור מי שמעוניין לרכוש וצריך טיפים מוזמן לפנות.
http://en.wikipedia.org/wiki/Morphsuits
יש לא מעט אתרים של חובבי זנטאי פשוט ניתן להציץ בגוגל.
לכל מי שמפנטז על סקס בכזו חליפה יש אתר בו ניתן לראות דוגמיות של סרטוני סקס בחליפות זנטאי.
בכלוב יש כמה תמונות בעיקר של נשים בחליפות זנטאי זאת אומרת שהנושא קיים בארץ אבל לא מספיק חשוף לקהל.
לזוגות ונשים שמסתקרנים ניתן לפנות אלי ואני מוכן לתאם צילומים בחליפות זנטאי. כעת הכפפה בידכם אם אתם סקרנים ולא החלטתם אם מתאים לכם או לא. ניתן לפנות אלי למייל lycraman5@yahoo.com
לצערי פייסבוק החליטו למחוק לי את הפרופיל בחליפת זנטאי אבל עדיין יש לא מעט עם חליפות זנטאי בפייסבוק .
המלצה קטנה לרוכשים : לא מומלץ לרכוש חליפות כסופות או זהובות החליפות מרשימות ומדליקות אבל הצבע יורד מהן מהר מאוד.
לגבי הנשימה דרך החליפות אין שום מגבלה. הבד קל לנשום דרכו וניתן לראות די טוב דרכו אבל מומלץ לכל החוששים להזמין מראש חליפה עם חורים לעיניים ולפה. לאלו שרוצים ניתן גם להזמין רוכסנים בכל מיני מקומות החל מהעיניים והפה וממשיך לציצים ולכל מקום שתסכימו לשלם תוספת עבור הרוכסנים או הפתחים. מקווה שלפרים הקרוב יהיו כבר כמה עשרות אם לא כמה מאות ומי יודע אולי נצליח להגיע גם לפתיחה שח מועדון לאוהבי הפטיש הנ"ל icon_razz.gif מה שבטוח שלפני כמה שנים כשקניתי את החליפה הראשונה שלי לא נתקלתי בהרבה חובבי זנטאי. כיום אני נתקל ביותר ויותר חובבים בעולם .
ניתן לפנות אלי גם בשאלות והתייעצות בנושא במייל.
ולבסוף ברצוני להודות ליוזם המסיבה . כל הכבוד על היוזמה. מקווה למסיבה גדולה ומוצלחת עם הרבה צבעים של חליפות .
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 8 בנוב׳ 2012
Halrloprillalar כתב/ה:
מסכים עם כל מילה של גמד, ועל כך רוצה להוסיף עוד כמה טיעונים משלי.

חליפות זנטאי עשויות ממגוון חומרים, אחד הנפוצים והמוצלחים ביותר הוא לייקרה. מגע של לייקרה על גוף והלחץ שהיא מפעילה, במיוחד אם זאת לייקרה עבה, יוצרת הרגשת בונדג' וחסך חושי - סוג של סשן מגע מתמשך.

החליפה גם יוצרת שילוב ייחודי בין נטייה לאקסהיביציוניזם, שהוא פטיש בפני עצמו, לבין הצורך באנונימיות. זה סוג של בגד שמעביר מסר חזק, מושך תשומת לב, חושף לא מעט, ומצד שני משאיר את המשתמש מאחורי מעטה הגנה של אנונימיות המקנה תחושת בטחון.

לדעתי מי שלא התנסה בחוויה הייחודית הזאת מוטב שינסה לפחות פעם אחד לפני שיקבע את עמדתו. אירוע שאני מנסה לארגן יכול להיות הזדמנות נהדרת להתנסות.

ההסבר הזה כל-כך מדבר אלי מטפורית. כמו ללבוש עור על עור. משהו שאנחנו עושים בחיי יומיום ממילא.
Halrloprillalar
Halrloprillalar • 8 בנוב׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:

נו, שכנעת אותי שצריך לנסות. איפה קונים כזה?
ומה, לא מדברים אחד עם השני במסיבות האלה? צוחקים? שותים?
או שמורידים שניה את הכיסוי ראש, שותים ומחזירים?
זה נשמע שאני צוחקת, אבל איך באמת מתקשרים במצב הזה?

היי בכוח, תשובות:

יש המון אתרים, ניתן למצא באמצעות מילת חיפוש "zentai". יש גם הרבה ב- איביי.
אני קונה באתר www.milanoo.com
היתרון של מילאנו - מבחר עצום ומחירים נמוכים.
חסרון - לעתים קרובות הם מפספסים במידות. בערך שליש ממה שקבלתי מהם היה קטן מדי.
אם את רק מעוניינת לנסות, אולי אין צורך לקנות. אני מתכוון להביא כמה חליפות למסיבה ,להשאלה.
בנוסף ניתן לפנות לליקרהמן, יש לו כמה חליפות למכירה.

בנוגע לתקשורת חברתית , אוכל ושתייה:
אף אחד לא אמר שהחליפה חייבת לכלול כיסוי ראש. וגם אם יש כיסוי ראש, הוא לא חייב להיות אטום. מאתר מילאנו ניתן להזמים חליפות עם פתחים בפה או/ו בעיניים, או חליפות עם פתח מלא לפנים, או בכלל בלי כיסוי ראש. קל מאוד להוריד את כיסוי הראש במידה שנמאס לך ממנו.

בכל מקרה אין שום בעיה לדבר או לשמוע. אבל לא תמיד בטוחים עם מי מדברים icon_smile.gif
מקופלת​(נשלטת){Blue eyed }
אחלה יוזמה.

נראה שזו הרגשה של חשיפה לכל אדם.
ולרוב האנשים יש יחסים מורכבים עם הגוף שלהם.

בתור שמנה לשעבר ושמנמונת בהווה נראה לי שזה הופך את העניין לקשה עוד יותר.
גורגי99

קבלו רעיון

גורגי99 • 8 בנוב׳ 2012
למה שלא תעשו מסיבת משתתפי זנטאים+סנאפ=שילוב מנצח לאוהבי הדיסקרטיות (אני נגד סנאפ) icon_rolleyes.gif
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 8 בנוב׳ 2012
זה לא מפחיד אותי, ולא מגרה אותי, אבל ויזואלית זה מקסים!

Halrloprillalar כתב/ה: