בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אין תשובה

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 11 שנים • 26 בנוב׳ 2012
זאלופון כתב/ה:
מזל שלטוסיק הספציפי הזה אני יודע מצוין את הדרך כי אני הולך לשם הרבה.

מה גבר נחמד כמוך, עושה בטוסיק מפוקפק כזה? icon_rolleyes.gif
וסושי - icon_profilekiss.gif
gilsherr

אין תשובה

gilsherr • 26 בנוב׳ 2012
תמיד מדהים בעיני שזוג נשוי שגר ביחד מתכתב ברשת...זה מעיד כנראה על זוגיות מושלמת כפי שטוענת הגברת שוב ושוב כאילו שכולנו כבר לא השתכנענו עד כי נראה שרק היא עוד לא לחלוטין משוכנעת...בכל מקרה זה לא מקדם תשובה לשאלה הרצינית שהעלתי פה מדוע לא לענות לפניות?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 26 בנוב׳ 2012
לא מבין למה זוגות נשואים מתכתבים, לא מבין למה נשים תפוסות לא עונות לפניות מחפיצות, איזה יום מבלבל יש לך, מסכן.
שוסי

Re: אין תשובה

שוסי • 26 בנוב׳ 2012
gilsherr כתב/ה:
תמיד מדהים בעיני שזוג נשוי שגר ביחד מתכתב ברשת...זה מעיד כנראה על זוגיות מושלמת כפי שטוענת הגברת שוב ושוב כאילו שכולנו כבר לא השתכנענו עד כי נראה שרק היא עוד לא לחלוטין משוכנעת...בכל מקרה זה לא מקדם תשובה לשאלה הרצינית שהעלתי פה מדוע לא לענות לפניות?

בניגוד לזוגיות האידיאלית בה הגבר במקום לשכב עם אשתו מבזבז את הכספים המשותפים על זונות?
up u rs​(אחרת)

Re: אין תשובה

up u rs​(אחרת) • 26 בנוב׳ 2012
gilsherr כתב/ה:

ההגנה הכי טובה זאת לא תמיד התקפה...תשאל את ביבי...
gilsherr

סושי זה כאה

gilsherr • 26 בנוב׳ 2012
אני ממש לא מבין למה כל שאלה שנשאלת הופכת מייד להתגוששות . אני מציע לכולם ולסושי בפרט: בואו ונשאיר את ההתגוששות במקום המתאים לה: בין הסדינים או אם תרצי מעליהם.. ונחזור לעיקר...למה לא לענות לפניות? בפרט פניות מנומסות
שוסי

Re: סושי זה כאה

שוסי • 26 בנוב׳ 2012
gilsherr כתב/ה:
אני ממש לא מבין למה כל שאלה שנשאלת הופכת מייד להתגוששות . אני מציע לכולם ולסושי בפרט: בואו ונשאיר את ההתגוששות במקום המתאים לה: בין הסדינים או אם תרצי מעליהם.. ונחזור לעיקר...למה לא לענות לפניות? בפרט פניות מנומסות

לא הבנתי את הכותרת.
לילית חדשה

אולי זה רק אני

לילית חדשה • 26 בנוב׳ 2012
אחרי שהגבת בצורה שמזנה את הבחורה (ולא משנה אם ברצינות או בצחוק) אני אישית לא מבינה את התרעומת הזו על כך שהיא לא עונה לך.

אולי זו רק אני כזו, אבל על פניה מחפיצה, מעליבה וכזו שאינה מכבדת אותי כאדם לא הייתי עונה.

עניתי לשאלה שלך?
gilsherr

לסושי

gilsherr • 26 בנוב׳ 2012
הכותרת זה שגיאה.הייתה
אמורה להיות סושי זה כאב. ואכן כך. ללילית אני אבהיר שוב: אני מדבר על פניה בדואר. לא זו הפומבית וכפי שכתבתי היא הייתה מנומסת ובוודאי שלא מחפיצה. בנוסף, השאלה היא כללית ומבוססת על נסיוני הפרטי: לרוב אתן לא עונות ואני מניח שהסיבות שלכן כנראה טובות רק שאני לא יודע מהן וזה מכעיס אותי. גברים, יש מצב להתארגנות לחרם? ונתחיל מגברת תחת מושלם?
לילית חדשה

Re: לסושי

לילית חדשה • 26 בנוב׳ 2012
gilsherr כתב/ה:
הכותרת זה שגיאה.הייתה
אמורה להיות סושי זה כאב. ואכן כך. ללילית אני אבהיר שוב: אני מדבר על פניה בדואר. לא זו הפומבית וכפי שכתבתי היא הייתה מנומסת ובוודאי שלא מחפיצה. בנוסף, השאלה היא כללית ומבוססת על נסיוני הפרטי: לרוב אתן לא עונות ואני מניח שהסיבות שלכן כנראה טובות רק שאני לא יודע מהן וזה מכעיס אותי. גברים, יש מצב להתארגנות לחרם? ונתחיל מגברת תחת מושלם?

אולי לא הסברתי את עצמי בצורה טובה-
קודם הגבת בצורה שהחפיצה והזנתה את הבחורה (אגב אתה עדיין ממשיך באותה הגישה, לפחות פה) ואז ניסית את מזלך באופן פרטי איתה.
בלי להיכנס לעניין השיוך שלה, התקשורת הראשונית היתה באמצעות התגובה- ברגע שזו התקשורת הראשונית עם אדם כלשהו- אני אישית לא הייתי ממשיכה לתקשר איתו.

ואם לקחת בחשבון את השיוך שלה- הרבה מהתקשורת עם פונים אחרים הופכת לשלילית- להעליב את השולט/נשלט שלה, להעליב אותה, לנסות לגרום לה לבגוד באמונו של זה שאיתה, סרוב עיקש לקבל תשובה שלילית וכן הלאה- כך שהרבה מעדיפות שלא להיכנס לזה.
כמו גם כאלה שאינן משוייכות- כשאחוז גבוה מהנדחים הופכים למציקנים זה הופך להיות חסר טעם לסרב ומשאיר רק את ההתעלמות