בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טעמי לוואי

ממש גרוע​(אחר)
לפני 11 שנים • 11 בדצמ׳ 2012

Re: כמובן שכמלכה מעודי לא טעמתי זרע.... אך השמועה אומרת

ממש גרוע​(אחר) • 11 בדצמ׳ 2012
איש אחר כתב/ה:
ייעוץ בדסמי כתב/ה:
שאננס עושה ניסים אך גם תפוזים משנים טעם לטובה מהר יחסית,
וכמובן הטבעונות שוב משחקת אותה!
icon_lol.gif

וכאשה טעמת? או שמלכה אינה אשה?
מעולם לא שמעתי על שטות מתנשאת כזאת

שום מתנשאת איש
מלכה טובה זאת אחת שמורידה. אין צורך שהיא גם תרד. זה לא ממש מגרה נשלטים.
Brave girl

כמה דברים

Brave girl • 11 בדצמ׳ 2012
1) מקלחת לפני
2) יש דבר כזה שנקרא "סבון אינטימי" אז אפשר פשוט להתקלח ולחוץ עם האזור עם סבון מיוחד
3) יש דבר כזה מגבונים אינטמיים (עם כל מיני סוגים של ריחות) אז אפשר אחרי המקלחת וכמה דקות לפני שהבחור מגיע פשוט להעביר סמרטוט icon_smile.gif

אני אישית משתמשת רק עם מגבונים.
גם בלי קשר אליו
זו תחושה הרבה יותר נעימה.

icon_smile.gif
DanaDomme​(שולטת)

Re: כמה דברים

DanaDomme​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2012
Your Dolly כתב/ה:
1) מקלחת לפני
2) יש דבר כזה שנקרא "סבון אינטימי" אז אפשר פשוט להתקלח ולחוץ עם האזור עם סבון מיוחד
3) יש דבר כזה מגבונים אינטמיים (עם כל מיני סוגים של ריחות) אז אפשר אחרי המקלחת וכמה דקות לפני שהבחור מגיע פשוט להעביר סמרטוט icon_smile.gif

גם בלי קשר אליו

icon_smile.gif

ובכלל למחוק כל זכר לריח הטבעי כי הוא תמיד הרי מסריח....
הייתי מסתפקת במקלחת לפני, לא צריך להוסיף לזה בשמים. הריח והטעם הטבעי אמורים להיות משכרים מספיק.
שוסי

שוסי • 11 בדצמ׳ 2012
Your Dolly כתב/ה:
1) מקלחת לפני

גם בלי קשר אליו

icon_smile.gif

לא ולא.כל השטות הדכאנית הזאת של שטיפה אינטימית היא עוד רעיון מחריד מבית היוצר של הפטריארכיה שתפקידה לגרום לנשים להרגיש שאיברי המין שלהן "מלוכלכים" ועל כן זקוקים לנקיון מיוחד.איבר המין הנשי מאופיין בתרביות מדויקות של חיידקים בריאים שהם אחראים על ניקיון האזור,כל התערבות כימית במקום רק הורסת את המרקם הטבעי ומזיקה לו.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3812296,00.html
האם מישהו שמע פעם על שטיפה אינטימית לגברים? כמובן שלא,כי התפיסה היא שהגבר הוא תרבות והאישה היא טבע שיש "לתרבת" אותו בין השאר באמצעות התערבויות מזיקות(כגון "שטיפה אינטימית").
    התגובה האהובה בשרשור
m53
m53

הדבר האמיתי

m53 • 11 בדצמ׳ 2012
אין כמו הדבר האמיתי.

לנשלט אמיתי זה לא אמור לשנות כהוא זה. תפקידו לשרת את הגברת שאותה החליט לשרת ללא כל תנאי.

אלא אם כן מדובר במשחק, ואז השליטה מלמטה כוללת תנאים נוספים.
פרלין​(נשלטת){ש}

פרלין​(נשלטת){ש} • 11 בדצמ׳ 2012
Your Dolly כתב/ה:
1) מקלחת לפני

גם בלי קשר אליו

icon_smile.gif

זהירות עם זה!

יכול להיות שבאמת יש לך מזל וזה לא משפיע עלייך, אבל סבון אינטימי ומגבונים עלולים לגרום לפטריות לא עלינו. וזה ממש לא עוזר לקוס להרגיש ולהריח סבבה.
בלוסום​(לא בעסק)

איכשהו נוצרת לי התחושה,

בלוסום​(לא בעסק) • 11 בדצמ׳ 2012
שלא משנה מה הריח שמפיק האיבר הזה, אנחנו אמורות לקבל אותו בלב שלם?
ומה אם אני איסטניסטית בטירוף וריחות גוף בדרך כלל (ברוב מוחץ האמת) דוחים אותי?
הרי חלקנו מורטות או מגלחות שיער וגם זה פתרון לנושא, וכמעט כולנו אני משערת שמתחרצות לפני סשן?...
כך שכל אחת, בדרכה, מנסה למנוע איכשהו במידה מסוימת את הריחות האלה...
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2012
לא, בלוסום.
רק שיש הבדל בין ריח גוף לא נעים כתוצאה מחוסר הגיינה או הזעה, שזהו ריח שרוב בני האדם יידחו ממנו, לבין ריח גוף טבעי ונקי או לא הכי נקי, אבך גם לא מלוכלך (למשל, כמה שעות אחרי המקלחת אבל בלי ריצה...).

העניין הוא שבתרבות שלנו למדנו להידחות מריח גוף טבעי, בעיקר זיעה (לא בהכרח זיעה חמוצה של יום עבודה בשדה) ושל פות ושעושים הכל לטשטש את הריח.

אני אישית עושה הרבה פעמים סקס גם בלי להתקלח ממש לפני ואני אף פעם לא מתקלחת אחרי (אלא אם כן זה סקס בוקר ואז יוצאים החוצה). יש הרבה אנשים שנוזלי סקס דוחים אותם והם מתקלחים מיד אחרי הסקס. אף פעם לא הבנתי למה. או מתקלחים ממש לפני, אחרת הם מרגישים מגעילים (בלי סיבה מיוחדת).

גם אני לא מבינה למה צריך סבון אינטימי לאישה. ממילא לא מכניסים את הסבון פנימה וסבון גוף רגיל אמור לספק. עובדה שאני מסתדרת מצוין בלי סבון אינטימי ואצלי לא שורצות פטריות ודלקות כמו שנשים שמשתמשות בסבון חושבות.

המצחיק הוא, שלפני זמן מה ראיתי איזה קישור לשף של החברה שמייצרת את "פמינה" וראיתי שם דיון על הסבון והיו כמה נשים שטענו שלא צריך את הסבון בכלל אצל נשים בריאות, בניגוד לפירסומים, והם התעקשו שכן ואף אמרו שיש להם איזה מאמר מחקרי שטוען שכן, אני לא ראיתי אותו, אבל הוא נשלח לגבר כלשהו (כן, היה גבר אחד שגם טען שהסבון הזה לא דרוש ושזה לא פמיניסטי וכדומה). אני גם רציתי לכתוב לגבי זה משהו שקראתי שגניקולוגים אומרים שזה יכול אפילו להרוס את הסביבה החומצית של הרחם, אבל לא מצאתי לזה תימוכין. הם אמרו שהסבון הוא במיוחד מותאם לחומציות של הנרתיק. שיהיה...

בכל מקרה, אישה שהיא נקייה סה"כ ובריאה, לא אמור להיות לה ריח או טעם לא נעימים ואם כן, אז מקלחת זריזה אמורה לפתור את העניין. אם יש מעבר לזה, אז אולי יש בעיה בריאותית לאותה אישה כגון פטריה או דלקת, אלא אם כן הגבר או האישה סולדים באופן כללי מריחות נשיים אינטימיים ואז לא משנה מה, הם יחשבו שהריח לא בסדר...
גולוסקלפרה​(נשלט)

לא בטוח שזה קשור, אבל

גולוסקלפרה​(נשלט) • 11 בדצמ׳ 2012
מדהים אותי שיש נשים שמטילות ספק בריח או בטעם של מעיין החיים שלהן.

אני באמת חושב שגבר שיש לו רתיעה, ולו הקלה ביותר, ממגע אינטימי עם כוס (בריא וברמת הגיינה סבירה) הוא גבר שלא התפתח מבחינה מינית או שהוא נמשך לבני מינו.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 11 בדצמ׳ 2012
פעמיים בשנה נבדקים אצל גיניקולוג טוב.
לוקחים הפנייה לבדיקת שתן ודלקות.
בהיבט הרפואי .
(לפטריות ודלקות יש נטייה לפתח ריחות לא נעימים)

ביום יום מתקלחים עם סבון רגיל וטוב, לא צריך שום דבר מעבר לזה.
כאמצעי טוב למניעה ושמירה על מאזן חיידקים בריא משתדלים לא להשתמש בתמפונים( כן, מה לעשות כמות החיידקים וגם תאים אחרים שכתוצאה מהם רובצים יותר זמן בגוף עדיין לא בריאה) גם לכל אלו שחייבות רק תמפון.
אחריי המחזור להגיינה כללית ושמירה אפשר להשתמש בנרות פולידין ואגינאליות ליומיים- לא צריך יותר.
עולים גרושים, לא צריך מרשם, רק לאלו שאין להן רגישות ליוד כמובן.
הנרות "מחטאים" את האזור, מאזנים את הבקטריות.
לא חובה אבל דבר בריא, חיובי ומונע, מנסיון אישי ויעוץ עם גניקולוג.

עניין הפרוביוטיקה יעיל רק לאלו שיש להן בעייה במאזן החיידקי בגוף ונוטות לפתח פטריות ביתר קלות, לאישה בריאה שאין לה את הבעיה זה סתם יקר ומיותר.