צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עשר שנים - בית אחד - הכלוב

Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}
לפני 11 שנים • 5 בינו׳ 2013

2007 הייתה השנה שלי

האמת שהגעץי לכאן בתתור "ילדה" מבוהלת למדי.
נכון, היייתי כבר בת 19, אבל בהרבה מובנים הייתי ילדה.
ילדה שבאחת מהחופשות האחרונות שלה מצה"ל חיפשה בגוגל על סאדו והתגלגלה לאתר הזה.
בשנה הראשונה שלי הייתי בצללים ואז גיילתי את האופציה הנהדרת של לכתוב בלוג, אחרי שאת הבלוג הקודם שלי באתר אחר סגרתי.
היו לי אהבות פה ובאופן כללי גיליתי עולם חדש וקסום, משהו שנתן לי קתץ להשתחרר מאותה תמימות ילדית שאפיינה אותי.
אני חושבת שזה המקום הראשון ואולי המקום היחידי שבאמת הרגשתי חופשייה.
עם הזמן הכרתי כאן אנשים נהדרים, התחלתי ללכת למסיבות, הכרתי כאן את המשפחה החדשה שלי ובוספו של דבר את בעלי ואדוני.

מה עוד אני יכולה לומר?
בשבילי האתר הזה מעולם לא היה רק אתר סאדו או אתר הכרויות או אתר סקס
בשבילי הוא בית
מקום שבו אני כותבת על הרגשות ועל המחשבות שלי
מקום שבו אני נותנת דרור לחלקים אחרים שלי
מקום שבו אני מוצאת את עצמי נסחפת בדיונים מרתקים
מקום שבו אפשר להכיר אנשים נהדרים, משפחה חדשה.

זה לא שהכל טוב כאן, זה לא שהכל פרפרים וחדי קרן מעופפים
יש גם כאן רפש וביצה
אבל.... אני מעדיפה לשים את כל זה בצד ולהסתכל על כל הדברים החיוביים שהכלוב נתן לי.
המקום הזה איפשר לי למצוא את עצמי ולא רק את הנטיות המיניות שלי אלא באופן כללי, את עצמי
ועל כך אני תמיד אהיה אסירת תודה.

אני לא חושבת שהיו זמנים יותר טובים כאן או פחות טובים כאן.
איכשהו אני חושבת שגם בעוד עשר שנים נגיד שלפני עשור היה יותר טוב.
אני פשוט מעריכה את מה שהיה ואת מה שיש עם הידיעה והמודעות שיש גם את החסרונות, כמו בכל דבר אחר.

ודבר אחרון,
תודה כלובי, לרובנו (אם לא לכולנו), באמת נתת בית
אז תודה לך ולכל העשייה שלך כאן
אומרים שבית זה איפה שהלב שלך נמצא ורואים שהשקעת כאן המון מהלב שלך ובהחלט יש לך "על מה לעוף על עצמך".
וזה התפקיד של כל אחד מאיתנו כאן לשמור על זה icon_smile.gif
תודה רבה ומזל טוב לכולנו על עשור לבית החם הזה.

פניקס-סגולה-הופכת-לנוסטלגית-וחופרת-כהרגלה icon_smile.gif
Melody303​(נשלטת)
Melody303​(נשלטת) • 5 בינו׳ 2013
הגעתי לכאן באמצע 2011 במטרה להשתמש באתר פשוט כעוד אתר דייטינג, כי הייתי מודעת לבדס"מ ופתוחה אליו. בזמנו זאת הייתה נטו פתיחות. לא הזדהתי עם אף 'תפקיד' או מיקום בדינמיקה הבין-אישית.
התאכזבתי מהדייטים שהיו לי, ומאלה שלא היו לי (ההברזות).
התאכזבתי מהיחס מהטרנסיות האחרות באתר, הרי באתי מאתרים אחרים שבהם הקהילה הזאת תמכה בחבריה יותר, ועזבתי את האתר.
הייתי במערכת יחסים ונילית בחו"ל, וכשנאלצנו להפרד (בכוונה להמשיך בהקדם האפשרי) דיברנו על רצון משותף לקחת את היחסים לכיוון בדס"מי, אז החלטתי לחזור לכלוב, הפעם בכוונה ללמוד יותר על העולם הזה. חזרתי לכאן באפריל 2012.
מערכת היחסים הזאת לא המשיכה, אבל במקומה, מישהי כאן פיתתה אותי להתנסות, לא בקטע של דייטינג ונילי עם קצת קינק, אלא כנשלטת שבאה לפגוש שולטת. היא רצתה לקשור אותי ביערות, בהקשר נונשלנטי של דייט. ונדלקתי קשות.
זה בסוף לא התקיים, אבל הפיתוי הזה השאיר אותי עם רעב ענקי, והעיר אותי.
מאז ספגתי חוויות בקצב מטורף, מצאתי כמה טוב לי במקום הזה של "אני נשלטת". גיליתי מה אני אוהבת יותר ומה אני אוהבת פחות על פני השטח. גיליתי שאני אוהבת בעומק גם דברים שאני שונאת על פני השטח. גיליתי שיותר טוב לי עם נשים מאשר עם גברים, לרוב. גיליתי את ההרגשה המדהימה של התמסרות מאוהבת, שעבורי הייתה הרבה יותר חזקה מההתאהבות לבדה.

זה המקום בו אני ממשיכה בחיפוש שלי. זה המקום בו אמצא. זה המקום שממנו עד שאמצא, אמשיך לחוות בקצב מטורף.
תודה לך על המקום הזה, כלובי.

נ.ב, האתר בדיוק ירד לתחזוקה היומית שלו כשסיימתי לכתוב ושלחתי את הפוסט הזה. לא ידעתי שהוא עבר, ולכן שלחתי פעמיים. אפשר למחוק את הפוסט הקודם בבקשה?
שלגי
שלגי • 5 בינו׳ 2013
תעוף על עצמך כלובי, יש על מה. בלי ציניות - אתה איש של חזון.
זה לא שהאתר חף מפגמים - אבל הסה״כ הוא מדהים ופורץ דרך ומהווה לי בית שנים ארוכות.

אמנם פורמלית מחזור אוגוסט 2004 - בפועל מכירה את האתר בערך מיום היווסדו - ומיד לאחר שיצאתי ממערכת יחסים הכי 24/7 שהיתה לי, שלא איפשרה לי להיות חלק מהאתר כניק נפרד - נרשמתי.

Snowwhite שהפכה ברבות הימים לשלגי.
מצאתי כאן חברים (לא הרבה כי אני סוציומטית), בני זוג (לא הרבה כי אני סוציומטית), השתתפתי בקרבות מרים על דפי הפורום ושפכתי את ליבי בבלוג.

אתר זה הוא אתר הבסיס שתמיד נפתח ראשון כשאני נכנסת למחשב, ככה זה בית.

יומולדת שמח כלוב.
Brave girl
Brave girl • 5 בינו׳ 2013
אני 6 שנים באתר.
וכו, גם אני עזבתי את האתר ההוא ובאתי לכאן.
כן, מגיעות לך מחמאות על אתר מושקע, על תקלות טכניות שאתה רץ ומתקן, על השיפורים שאתה עושה באתר, ועל זה מחיאות כפיים.

צר לי, אומנם אני נמצאת כאן "רק" 6 שנים ואני " רק" בת 24 אבל אני זוכרת כלוב אחר,אנשים סובלניים יותר,פחות אלימות מילולית, אנשים שמתעסקים בבדסמ ולא בלתקוע לך סכין בגב.
איפה כל הוותיקים? אלה שהרימו תאתר?אלו שבאו לאירועים ועשו סשנים?
אפילו בליינים אתם לא מסתדרים הקמתם כל כך הרבה ליינים, קהילה כל כך קטנה עם 4-5 סוגי מסיבות.
פעם הייתי מגיעה לכל מסיבה היום אני והוא פשוט מעדיפים להישאר בבית כמו רבים אחרים ולשמור על הבדסמ שלנו לעצמינו ( כי פירגון זאת מילה גסה כאן)

10 שנים לכלוב,
כן, יש לי 2 חברות טובות כאן, וזהו, באמת שזהו, פעם היו לי מלא חברים, כולם ברגע האמת נעלמן.

לא יודעת אני מאוכזבת, אני כאן כי אין "בית" אחר

אז שאפו על האתר.....

בהצלחה.

( תרגישו חופשי להיכנס בי הרי זה יגיע כמו בכל שרשור)
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 5 בינו׳ 2013
הצטרפתי ביולי 2003 (כיפאק הי למחזור הראשון) ותודה לז' שמצאה לי אותו
אני זוכרת את ההלם מההיצע ומרמת האנשים
כתבתי כל כך הרבה פעמים מה המקום הזה בשבילי ועל כמה אני מודה לכלובי על הבית הזה
אני מאחלת לנו להמשיך ליהנות מהבית הזה וגם ללמוד לשמור עליו
תודה כלובי על השיפורים המתמידים שאתה עושה פה ועל התחזוקה המתמדת שלו
שיהיה לנו יום הולדת שמח
גולוסקלפרה​(נשלט)

מתנה לחג

גולוסקלפרה​(נשלט) • 5 בינו׳ 2013
בשמי, בשם הניקים הנוספים שלי ובשם כל בעלי הניקים הכפולים והמשולשים והממרררוווובבבבעעעעיייייייייםםםםםםםםםם

ההכככלווובבב הההייהה לננננוו בביייתתת מממדדדהייייםם בבמממשששךך ההעעעששווורר!!!!
תתתוודדהההה לללךךךך כככלללובביייי... אאאתתהה ממללללךךךך!

גם אני, אגב (ועל אף מה שנראה), מלווה את הכלוב כמעט עשור שלם.
ולכן מי אני שאזרוק אבנים על הים, כמו החמצה תמידית?

חג כלובי שמח!
מלכתא
מלכתא • 5 בינו׳ 2013
אני הכרתי את האתר כשהייתי בת 15, אני זוכרת שהעיצוב שלו אז היה מזעזע והממשק היה לא נוח. בזמנו הוא נראה לי מפחיד ומאיים, אוסף של אנשים מבוגרים ומפחידים. אז הלכתי וחזרתי כעבור שנתיים, כשהייתי במהלך הגיבוש של הזהות הבדסמית שלי. אני זוכרת שפעם ראשונה קראתי "מה זה BDSM" וכל העולם שלי רעד, פתאום ההעדפות שלי ומה שאני אוהבת- קיבלו מושגים ממשיים.
גם כשהצטרפתי לאתר, לאחר כמה שנים, הוא נראה לי מאוד לא ידידותי למשתמשים חדשים ולחברים צעירים מבוהלים מהעולם הזה. אז שוב הלכתי וחזרתי והלכתי.
כשהגעתי לכאן בגילגול הנוכחי שלי, לפני קצת יותר משנה, הייתי בוגרת ומנוסה יותר, וידעתי לא להיבהל מדברים שלא נכון להיבהל מהם.
מאז, הכרתי הרבה מאוד חברים, אנשים טובים וחמים שבאמת מוכנים לתת יד מכוונת, כשכזו נחוצה.
נוצרו היכרויות שהובילו לאהבות, לאכזבות, לתשוקה, ולשיחות עומק אדירות.
ספק אם הייתי מכירה את כל האנשים המדהימים שהכרתי כאן, במקום אחר.
והבלוג שלי, שהפך לצינור להעברת המחשבות והתחושות שלי מכאן . ללא ספק, הכלוב העשיר את עולם הבדסמ שלי ועזר לי להתפתח כשולטת והן כבנאדם.

כמובן שתודה אדירה נתונה לכלובי, שנתן לנו את הפלטפורמה האדירה הזאת לביטוי עצמי.
צר לי שלא תמיד אנשים עושים שימוש נבון בבמה הזאת,
אבל המיקרוקוסמוס שנוצר כאן זה קצת כמו העולם האמיתי- יש את הרעים ויש את הטובים. הכל עניין של השקפה, פשוט צריך להתייחס לטובים icon_smile.gif
בתור אחת הצעירות כאן, אני חושבת שהמקום עדיין לא הכי פתוח ומקבל צעירים. אבל המצב בהחלט השתפר היום בניגוד לקודם, והיום זה הופך לפחות ופחות נדיר להיתקל באנשים צעירים. ועובדה- אני כבר ממש לא הכי צעירה כאן icon_lol.gif

אז תודה כלובי, ותודה לאנשים מיוחדים שהאירו את עיניי לכך שיש כאן המון תכנים וצריך רק להיות פתוחים לקבל אותם.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 5 בינו׳ 2013
מזל טוב icon_smile.gif