בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ הוביל לגירושין

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 שנים • 18 בפבר׳ 2013
לפי הסיפור הזה, נשמע שהבגידה לא "גרמה" לגירושים, אלא יותר הייתה המסמר האחרון בארון של הנישואים האלה. תסכול מתמשך ומשיכה לכיוונים מנוגדים, הם דברים שהורסים את הזוגיות לאט לאט. ואז יש אקט שגורם לזה להתפוצץ. אפשר לחשוב שאם היא לא הייתה עושה את האקט האחד הזה, הם היו חיים באושר, אהבה והבנה עד קץ הימים.
nomorenomore
nomorenomore • 18 בפבר׳ 2013
מקווה מאד שהוא זרק אותה לרחוב בלי כלום.
walking dead
walking dead • 18 בפבר׳ 2013
יולי, איני מכירה את הסיפור המלא על שלל גרסאותיו אלא נשענת אך ורק על המידע שהובא בכתבה. לכן, אפשר רק לשער שמערכת היחסים הזו הייתה רעועה מזה זמן מה, שהוא לא אהב את הבישולים שלה ושלה נמאס שהוא לא מוריד את מכסה האסלה בשירותים. ואולי לא. הנקודה היא שלפחות בעיני, הבגידה שהיא הנתון הידוע לי היא נקודת האל חזור, המקום שממנו כבר כנראה לא ניתן היה להציל את הנישואים ולכן אני מתייחסת רק אליה ולא אל נתונים שלא ידועים לי.
נסיךהאופל​(שולט)

בשורה התחתונה....

נסיךהאופל​(שולט) • 18 בפבר׳ 2013
ואני לא מכיר את הזוג....כאשר אחד הצדדים הוא בדס"מי והשני ונילי אז החיים לא הכי קלים ולצערי אני מדבר מנסיון.
סוליסט
סוליסט • 18 בפבר׳ 2013
אני לא חושב שהגדרה של בגידה היא משהו שנעשה מאחורי גבו של בן הזוג . זה פשטני מדיי.
סתם לדוגמא – נניח שהאישה מאוד אוהבת לסרוג סוודרים וגם מבקשת מבעלה שישתתף איתה בחוג לסריגת סוודרים ואת הבעל כל העניין הזה ממש לא מעניין. ונניח שהיא הייתה מזמינה את כל החוג לסריגת סוודרים אליה הביתה בזמן שהוא בחו"ל ללא ידיעתו, האם זה היה פוגע בו ? האם זאת בגידה ?
אני חושב שההגדרה של בגידה היא משהו שנעשה מאחורי גבו של בן הזוג, ללא ידיעתו, בידיעה ברורה שלו היה יודע על כך – היה נפגע מכך.
ולגבי המקרה הספיציפי – מערכת נישואין רבת שנים היא כ"כ מורכבת ומסובכת, שלא ניתן לנתח את הגורמים לפירוד מכמה שורות של כתבה. בכתבה נתנו לנו את ה"שורה התחתונה" , את סוף הסיפור, וכל ניסיון להבין מה היה שם הוא ספקולציה.
אבל אני מסכים עם מה שכתבו לפניי – הפירוד נוצר בגלל הבגידה ולא בגלל הבדסמ, הבגידה באה בצורת יחסים בדסמים , אבל הייתה יכולה גם לבוא בכל צורה אחרת וזה לא ממש רלוונטי באיזו צורה היא באה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 בפבר׳ 2013
בדומה ליולי גם אני לא חושב שניתן להגיד "אני עם הבעל" או "אני עם האישה". נראה ששניהם רצו להתגרש כי לשניהם היו תנאים שהשני לא יכול היה למלא אחריהם: האישה רצתה מערכת יחסים פתוחה או BDsMית, אחרת אין טעם להמשיך; והוא רצה מערכת יחסים לא פתוחה ולא BDsMית... הבגידה אכן הייתה המסמר האחרון ולא הסיבה לגירושין. העולמות שלהם כבר מזמן נפרדו. שלה היה קבור בארון יחד עם חשקיה וחלומותיה לצדו של הציוד שרכשה, ושלו המשיך על תקן "עסקים כרגיל".

אני חושב שזאת אחת התופעות השכיחות יותר במערכות יחסים זוגיות מתמשכות (ילדים וגו' שנשלחו לישון אצל חברים, משמע לא התחתנו אמש), כאשר בני הזוג מסתכלים האחד על השניה ולפתע מגלים שהם זרים גמורים זה לזו ושכ"א אחד מהם הוא לא מי שהיה כשהחליטו לקשור את גורלם יחד.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 18 בפבר׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
בדומה ליולי גם אני לא חושב שניתן להגיד "אני עם הבעל" או "אני עם האישה". נראה ששניהם רצו להתגרש כי לשניהם היו תנאים שהשני לא יכול היה למלא אחריהם: האישה רצתה מערכת יחסים פתוחה או BDsMית, אחרת אין טעם להמשיך; והוא רצה מערכת יחסים לא פתוחה ולא BDsMית... הבגידה אכן הייתה המסמר האחרון ולא הסיבה לגירושין. העולמות שלהם כבר מזמן נפרדו. שלה היה קבור בארון יחד עם חשקיה וחלומותיה לצדו של הציוד שרכשה, ושלו המשיך על תקן "עסקים כרגיל".

אני חושב שזאת אחת התופעות השכיחות יותר במערכות יחסים זוגיות מתמשכות (ילדים וגו' שנשלחו לישון אצל חברים, משמע לא התחתנו אמש), כאשר בני הזוג מסתכלים האחד על השניה ולפתע מגלים שהם זרים גמורים זה לזו ושכ"א אחד מהם כבר מזמן לי מי שהיה כשהחליטו לקשור את גורלם יחד.

אני עם הגמד בדעותיי בנושא.
לילית חדשה
לילית חדשה • 18 בפבר׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:

אני חושב שזאת אחת התופעות השכיחות יותר במערכות יחסים זוגיות מתמשכות (ילדים וגו' שנשלחו לישון אצל חברים, משמע לא התחתנו אמש), כאשר בני הזוג מסתכלים האחד על השניה ולפתע מגלים שהם זרים גמורים זה לזו ושכ"א אחד מהם הוא לא מי שהיה כשהחליטו לקשור את גורלם יחד.

גמד, יש הרבה זוגות שמגיעים למצב הזה- חלקם בוחרים לפרק את החבילה וחלקם בוחרים להישאר יחד מתוך מגוון של סיבות.
וכן סביר להניח שהמערכת שלהם התפוררה במשך הזמן
אבל (לפי מה שכתוב) אחרי שהיא הבינה שבעלה לא בקטע- היא לא באה ואמרה "זה לא מתאים לי יותר, משהו צריך להשתנות אחרת זה כבר לא יתאים לי יותר" היא שברה את הכלים והלכה מאחוריי הגב שלו.
אז בהתייחס רק לאקט הזה של שבירת הכלים-
אני בהחלט מסכימה עם הבעל
לא מתאים לך יותר? תדברי, תאמרי שאת צריכה שינוי אל תבגדי באמונו של אישך
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 בפבר׳ 2013
לילית חדשה כתב/ה:

גמד, יש הרבה זוגות שמגיעים למצב הזה- חלקם בוחרים לפרק את החבילה וחלקם בוחרים להישאר יחד מתוך מגוון של סיבות.
אבל (לפי מה שכתוב) אחרי שהיא הבינה שבעלה לא בקטע- היא לא באה ואמרה "זה לא מתאים לי יותר, משהו צריך להשתנות אחרת זה כבר לא יתאים לי יותר" היא שברה את הכלים והלכה מאחוריי הגב שלו.
אני בהחלט מסכימה עם הבעל

מסכימה עם הבעל שמה? לא הוא הציע להתגרש, שניהם רצו להתגרש. לו הסכימה למערכת יחסים לא פתוחה ולא BDsMית, הוא היה בולע את הבגידה. אבל היא הציבה תנאי שלא התאים לו. את מסכימה עמו שהתנאי שהציבה אינו מתאים לו? גם אני מסכים עמו. אל לו לאדם להסכים לתנאים עמם אינו מסכים (-:

ונכון, את צודקת, היא לא באה לא ואמרה "לא מתאים לי יותר", היא ניסתה לשמור על מערכת היחסים הזאת בכל מחיר, גם במחיר הבגידה. כי היא הבינה שאם לא תממש את הצד הזה שלה, היא תישאר אומללה. לעומת זאת לפרק מערכת יחסים אחרי כ"כ הרבה שנים, ילדים משותפים וגו', זאת לא החלטה פשוטה. היא ניסתה את האמצע המלוכלך שהביא אותם להחלטה הנכונה שעדיף היה לו נעשתה קודם. ביג דיל, אז הסתבר שהם בני אדם. אני, למשל, לא התפלאתי.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 18 בפבר׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:

אני בהחלט מסכימה עם הבעל

מסכימה עם הבעל שמה? לא הוא הציע להתגרש, שניהם רצו להתגרש. לו הסכימה למערכת יחסים לא פתוחה ולא BDsMית, הוא היה בולע את הבגידה. אבל היא הציבה תנאי שלא התאים לו. את מסכימה עמו שהתנאי שהציבה אינו מתאים לו? גם אני מסכים עמו. אל לו לאדם להסכים לתנאים עמם אינו מסכים (-:

ונכון, את צודקת, היא לא באה לא ואמרה "לא מתאים לי יותר", היא ניסתה לשמור על מערכת היחסים הזאת בכל מחיר, גם במחיר הבגידה. כי היא הבינה שאם לא תממש את הצד הזה שלה, היא תישאר אומללה. לעומת זאת לפרק מערכת יחסים אחרי כ"כ הרבה שנים, ילדים משותפים וגו', זאת לא החלטה פשוטה. היא ניסתה את האמצע המלוכלך שהביא אותם להחלטה הנכונה שעדיף היה לו נעשתה קודם. ביג דיל, אז הסתבר שהם בני אדם. אני, למשל, לא התפלאתי.

מסכימה עם הפסקה השניה שלך, רק מתקנת מהכתבה את הראשונה:

בני הזוג הגיעו לעו"ד עמית ורד, המתמחה בגירושין ובדיני משפחה, ובתוך זמן קצר סוכמו כל הפרטים ובני הזוג נפרדו, כל אחד לדרכו. לדברי עו"ד ורד, במהלך הגישור ביקשה האישה להמשיך בחיי הזוגיות בתנאי שמערכת היחסים תהפוך לפתוחה, באופן שיאפשר לה להשתתף במסיבות חילופי זוגות. הגבר, שכל זה לא היה נשמע לו נכון, דחה את ההצעה ודרכיהם של השניים נפרדו.