ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה

גולוסקלפרה​(נשלט)
לפני 11 שנים • 25 באפר׳ 2013
גולוסקלפרה​(נשלט) • 25 באפר׳ 2013
the rain song כתב/ה:
חפרפרת כתב/ה:
לא הבנתי. ממש לא מזמן קראתי כאן שרשור תלונות על נשים שלא עונות להודעות וש"מה הבעיה לענות? אפילו אם זה לא מתאים". כולנו יודעים שלענות לכל ההודעות באתר הזה זה לא בדיוק ראלי אז אם מישהי לא מעוניינת בפניות נראה לי הגיוני להצהיר על זה בפרופיל ולחסוך זמן יקר לכולם...

אף פעם לא מרוצים בבית הזה icon_smile.gif

זה בטוח!

: )
Karma Police​(אחרת)
לפני 11 שנים • 25 באפר׳ 2013
Karma Police​(אחרת) • 25 באפר׳ 2013
שפחון כתב/ה:
חפרפרת כתב/ה:
לא הבנתי. ממש לא מזמן קראתי כאן שרשור תלונות על נשים שלא עונות להודעות וש"מה הבעיה לענות? אפילו אם זה לא מתאים". כולנו יודעים שלענות לכל ההודעות באתר הזה זה לא בדיוק ראלי אז אם מישהי לא מעוניינת בפניות נראה לי הגיוני להצהיר על זה בפרופיל ולחסוך זמן יקר לכולם...

הגיוני? כן, פרקטי? לא נראה לי.

כפי שאמרה פנדה ואני מסכים איתה, זה יעצור רק את אלה שממילא היו שולחים הודעה אחת ובזה נגמר העניין. את הסטוקרים הנודניקים או סתם קשי-ההבנה זה לא יעצור ואולי אפילו יעודד, כך שיצא שכרן בהפסדן. לא?

אני יכולה לדבר רק על עצמי- לי מאוד מאוד מ-א-ו-ד לא נעים להתעלם מפניות, אני מרגישה עם זה לא בנוח... זאת הסיבה שהבהרתי בפרופיל שלי מה אני לא מחפשת ולמה אני כאן, אין לי בעיה מהותית עם מסרים ולפעמים דווקא מתפתחת שיחה נעימה ומעניינת אבל בעבר הייתי עונה לכל הודעה כולל אלו שכיוונו למקום מסויים שלא קשור לנוכחות שלי פה ושוב ושוב הייתי מסבירה מי מה מו ולמה, זה קצת מעייף ואפילו יותר לא נעים מלהתעלם... אבל עכשיו כשכתוב בפרופיל שלי בדיוק מה רלוונטי לגבי ואני מקבלת הודעות שמהן ברור שמישהו לא קרא את הפרופיל שלי/קרא ובחר להתעלם אני מרשה לעצמי להתעלם מההודעה שלו ואין לי בעיה עם זה. בהנחה שהיתה לי בעיה עם פניות ולא הייתי מעוניינת שיפנו אלי כלל הצהרת "לא לפנות" יכלה ראשית לצמצם עבורי את כמות הפניות (הלא רצויות) ושנית לעזור לי להרגיש בנוח יותר, ביני לביני, להתעלם מאלו שכן שלחו לי הודעה.
Lordpain​(שולט)
לפני 11 שנים • 26 באפר׳ 2013
Lordpain​(שולט) • 26 באפר׳ 2013
אין יותר דבילי מלהירשם לאתר הכרויות ואז לכתוב בפרופיל נא לא לפנות.
אם את לא רוצה שיפנו אליך אז אל תירשמי לאתר, ואם רצית לומר שאת לא עונה לכל אחד
אז יש לפחות אלף דרכים לנסח את זה בצורה הרבה יותר טובה.
'Panda'{Beauty}
'Panda'{Beauty} • 26 באפר׳ 2013
Lordpain כתב/ה:

אין יותר דבילי מלקרוא לאתר הזה אתר הכרויות
Karma Police​(אחרת)
Karma Police​(אחרת) • 26 באפר׳ 2013
Lordpain כתב/ה:

ממתי זה אתר הכרויות? חשבתי שזה אתר קהילתי. אז אני מבינה שכל התפוסים/ות למינהם צריכים לסגור את הכרטיס כמו שעושים באתר הכרויות?
the rain song
the rain song • 26 באפר׳ 2013
יש דברים הרבה יותר דביליים משתי האפשרויות שהועלו כאןicon_smile.gif
אבל ברצינות, האתר הזה הוא לא (רק) אתר היכרויות. המון אנשים מגיעים לכאן כזוג או כדי להשכיל ותו לא.
מותר לכתוב כמעט הכל בפרופיל ורצוי ומומלץ מאוד לכבד זאת.
מי שרוצה להכיר וכותב "לא לפנות" - נו באמת, כל עוד זה נכתב בלי שגיאות כתיב זה עניין שלו בלבד.
Lordpain​(שולט)
פנדה, זה שאת לא מצליחה להכיר כאן אף אחד, לא אומר שזה לא אתר הכרויות כי
זה בדיוק מה שזה, אתר הכרויות לאנשים עם סטיות ופטישים.

חפרפרת, אתר קיהלתי ???איזה קהילה על מה את מדברת בכלל ???
או שאת מתכוונת לאותה חבורה של אנשים שהולכים למועדונים ביחד, זה בעיניך קהילה ?!

ריין, מגיעים לכאן אנשים בשביל להשכיל ותו לא ?
באמת ? הם לא רוצים לממש פנטזיות או להכיר אנשים חדשים מסתבר שהכלוב זו בעצם אקדמיה
מותר לכתוב מה שרוצים, רק תסכימי איתי שיש דברים יותר הגיונים ויש פחות הגיונים לכתוב.
קודם כל הכלוב זה אתר הכרויות, כי ביסוד שלו הוא גורם לאנשים להכיר ולהתחבר זה אל זה בין אם למטרה כזאת או אחרת, אז להירשם לאתר ומייד לכתוב נא לא לפנות זו דיביליות, שכמו שאמרתי אפשר לנסח את הדברים אחרת בצורה שתהיה הרבה יותר הגיונית.
the rain song
לורד, אני הגעתי לאתר הזה בפעם הראשונה משוייכת. לא רציתי להכיר ולא דיברתי כאן עם אף אחד. באמת עם אף אחד.
גם כשפתחתי את הכרטיס הזה לא חיפשתי להכיר ובטח ובטח ובטח ובטח לא לממש שום פנטזיה ושום כלום.
אני אחת ויחידה? אני בספק רב
Lordpain​(שולט)
כתבת כמו מפגרת בגדול עם סימני קריאה נא לא לפנות ?
the rain song
אני באופן אישי מעולם לא כתבתי "נא לא לפנות".
הכרטיס שלי תמיד היה כל כך לא מזמין שאנשים נמנעו מלפנות בלי קשר.
אבל זו לא הנקודה בהכרח.
כשהיה לי כרטיס בג'יי דייט, רציתי להכיר. כשפגשתי מישהו, סגרתי את הכרטיס.
כאן בכלוב לא צריך לסגור כרטיס כשמכירים מישהו.

שלא תבין אותי לא נכון, הכלוב לדעתי הוא מקום מעולה להכיר אנשים להמון סוגי קשרים, לא רק לזוגיות.
אפשר להכיר כאן ידידים וידידות, סטוצים חד פעמיים ופלירטים מתמשכים יותר, אפשר למצוא כאן את בן הזוג לחתונה, סתם חברים טובים, חלקם עוברים למציאות וחלקם נשארים וירטואלים.
יש כאן המון אפשרויות.

ועדיין, יש בכלוב עוד המון מה לעשות בלי להכיר אפילו נפש חיה אחת.

ולא כולם רוצים להכיר. זה לגיטימי וממש הגיוני בעיני.